FC Barcelona - Inter Mediolan online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Inter Mediolan
2 : 0

Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets, Arthur (78' Vidal) - Coutinho (88' El Haddadi), Rafinha (72' Semedo) - Suarez.
Handanović - D'Ambrosio, Skriniar, Miranda, Asamoah - Brozović, Vecino - Candreva (HT' Politano), Valero (63' Martinez), Perisić (77' Balde) - Icardi.

*'
Gospodarze zdobyli komplet punktów i wskoczyli na fotel lidera grupy B. W przekroju całego meczu byli zespołem znacznie lepszym od Interu.

Koniec spotkania.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone trzy minuty.

90'
Handanović sparował futbolówkę do boku po silnym strzale Suareza.

89'
Martinez zakończył kontratak swojego zespołu tragikomicznym uderzeniem, z którym bez problemu poradził sobie ter Stegen.

88'
Ostatnia zmiana w drużynie ze stolicy Katalonii: El Haddadi zastąpił Coutinho.

87'
Efektowny strzał nożycami, na jaki zdecydował się Suarez, został zablokowany.

85'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym została pokazana Martinezowi.

83'
2:0! Alba podwyższył prowadzenie Barcelony.
Rakitić świetnie uruchomił bocznego obrońcę, który wpadł w pole karne i precyzyjnym strzałem nie dał szans Handanoviciowi.

82'
Finezyjne uderzenie Rakiticia z dystansu przeleciało tuż obok słupka.

80'

79'
Martinez nie wykończył odpowiednio dośrodkowania Asamoaha. Piłka przeszła obok celu.

78'
Druga korekta w składzie Barcy: Vidal wszedł w miejsce Arthura.

77'
Zmiana w zespole z północnych Włoch: Balde za Perisicia.

75'
Strzał Suareza obił mur. Dobitka także została zablokowana.

74'
żółta kartka Spóźnione wejście Skriniara w starciu z Suarezem. "Żółtko" dla obrońcy i rzut wolny w pobliżu pola karnego gości.

73'
żółta kartka Żółty kartonik dla Brozovicia.

72'
Roszada w Dumie Katalonii: Semedo za Rafinha.

71'
Ależ było blisko bramki na 2:0! Najpierw główkę Suareza sparował do boku golkiper, a później dobitka Coutinho odbiła się od poprzeczki.

70'
Pique zażegnał niebezpieczeństwo, kontra Barcelony.

69'
Busquets wślizgiem zablokował zagranie D'Ambrosio. Od narożnika placu gry wznowią goście.

68'
Handanović nie dał się pokonać po raz drugi, pewnie zatrzymując mocne uderzenie z daleka Rakiticia.

66'
Napastnik strzelił pod murem, ale piłkę przyblokował Brozović.

65'
Miranda sfaulował Suareza w podobnym miejscu, co w doliczonym czasu gry pierwszej połowy. Uderzać najprawdopodobniej będzie sam poszkodowany.

63'
Druga zmiana w Interze: Martinez zajął miejsce Valero.

62'
żółta kartka Żółta kartka dla Suareza za wejście nakładką.

61'
Lenglet nie skorzystał z prezentu Asamoaha! Francuz otrzymał futbolówkę od lewego defensora w miejscu, z którego miał wręcz obowiązek pokonania bramkarza, ale skiksował i to ułatwiło obronę Handanoviciowi.

60'
Kolejny rzut rożny dla katalońskiej drużyny.

58'
Skriniar wybił piłkę, ale już chwilę później Suarez efektownie ograł Asamoaha, po czym zmusił ter Stegena do największego wysiłku.

57'
Zablokowane podanie Suareza przez Mirandę. Korner dla miejscowych.

56'
Dogranie Valero zostało przeczytane przez golkipera Barcelony i wyłapane.

54'
Znakomita interwencja Skriniara. Słowacki obrońca z dziecinną łatwością odebrał piłkę Coutinho.

52'
Błąd defensorów Barcelony stworzył gościom szansę na wyrównanie. Politano fatalnie jednak uderzył z okolicy szesnastego metra.

51'
Bez zagrożenia po tym stałym fragmencie gry. Golkiper wypiąstkował futbolówkę.

50'
Wrzutka Politano zamieniła się w centrostrzał, który prawie zaskoczył ter Stegena. Niemiec w ostatniej chwili wybił piłkę na korner.

48'
Nerazzurri starają się jak najdłużej utrzymać się przy futbolówce.

46'

*'
Korekta w składzie Interu Mediolan: Politano zastąpił Candrevę.

*'
Piłkarze powrócili na płytę boiska.

*'
Katalończycy w pełni zasłużenie prowadzą. Podopieczni Luciano Spalettiego tylko momentami zagrażają bramce ter Stegena.

Przerwa.

45+2'
Rykoszet po strzale Valero i piłka wyszła poza pole gry.

45+1'
Rzut wolny dla piłkarzy trenera Valverde tuż przed linią pola karnego Interu. Będzie okazja na drugiego gola dla gospodarzy.

45'
Minuta doliczona przez sędziego.

44'
Rajd Perisicia zakończył się wrzutką na środek pola karnego, gdzie na piłkę czekali gracze Blaugrany.

42'
Przyjezdni nie potrafią znaleźć sposobu na przedarcie się pod szesnastkę Barcy i stworzenie groźnego ataku.

40'
Krótka przerwa w grze, Suarez siedzi na murawie.

39'
Obyło się bez zagrożenia.

38'
Od narożnika placu gry wznowi grę Barcelona.

37'
Niebywały wolej Vecino przyszedł tuż nad poprzeczką! Gdyby Urugwajczyk przymierzył minimalnie niżej, to padłby cudowny gol.

34'
Gościom nie układa się gra. Aż nadto widoczny jest brak precyzji.

32'
1:0! Rafinha otworzył wynik spotkania!
Były gracz Interu wykończył dokładnym uderzeniem zagranie Suareza. Pomocnik nie celebrował bramki ze względu na szacunek, jaki daży swój poprzedni klub.

31'
Coutinho, głównie przez swój wzrost, nie doszedł do centry Roberto.

30'
Faul w ofensywie popełnił Lenglet, gra przerwana.

29'
Następny korner dla gospodarzy.

27'
Kolejne uderzenie Rafinhi, tym razem po ładnej wymianie podań, ponownie jednak Handanović nie został zmuszony do skapitulowania.

25'
Icardi uciekł Lengletowi, wpadł w szesnastkę, ale francuski defensor już chwilę później zdołał go czysto zatrzymać.

24'
Lenglet zablokował Icardiego. Argentyńczyk, mając do dyspozycji trzech partnerów, postanowił samodzielnie oddać strzał i to nie była dobra decyzja.

23'
Suarez został złapany na wyraźnym ofsajdzie.

21'
Rafinha oddał płaski, słaby strzał z dystansu. Bramkarz spokojnie złapał futbolówkę.

20'
Brozović pomógł sobie ręką przy przyjęciu piłki. Zauważył to rumuński arbiter.

18'
Znakomita parada Handanovicia po główce Lengleta! Słoweniec odbił mocny strzał Francuza, który zmierzał do bramki.

17'
Od rzutu rożnego zaczną piłkarze z Katalonii.

16'
Płaską wrzutkę Perisicia chciał wyłapać niemiecki golkiper Barcy. Uprzedził go Icardi i omal nie wpakował piłki do siatki! Przeszkadzanie Pique najprawdopodobniej uchroniło miejscowych od straty gola.

14'
Powoli zarysowuje się przewaga gospodarzy.

13'
Coutinho znalazł sobie miejsce i postanowił oddać strzału sprzed pola karnego. Brazylijczyk przeniósł jednak piłkę nad poprzeczką.

11'
Mediolańczycy wyekspediowali futbolówkę poza obręb swojej szesnastki.

10'
Korner dla Blaugrany.

9'
Barcelona bez problemu zażegnała niebezpieczeństwo po tym stałym fragmencie gry.

8'
Icardi zdołał uderzyć z pola karnego, ale Pique zdołał go przyblokować. Będzie rzut rożny.

6'
Za mocne dośrodkowanie Candrevy z prawej flanki. Takie dogranie Włocha nie miało prawa dojść do Icardiego.

4'
Na spalonym złapany Alba. Lewy defensor za szybko wyszedł na pozycję.

3'
Perisić, po otrzymaniu źle wybitej przez Ter Stegena piłki, postanowił uderzyć z bardzo dużej odległości. Próba Chorwata przeszła jednak obok słupka.

1'
Rozpoczął Inter Mediolan.

*'
Rozbrzmiewa hymn Ligi Mistrzów.

*'
Zawodnicy są już na murawie.

*'
Sędzią głównym zbliżającej się starcia będzie Ovidiu Hațegan, 38-letni arbiter z Rumunii.

*'
Blaugrana prowadzona przez Ernesto Valverde będzie musiała sobie dzisiaj poradzić bez swojego najważniejszego gracza - Lionela Messiego. Argentyńczyk odniósł poważną kontuzję w spotkaniu ligowym z Sevillą i będzie pauzował przez kilka tygodni.

*'
Rezerwowi przyjezdnych: Padelli, Vrsaljko, De Vrij, Martinez, Balde, Ranocchia, Politano.

*'
Ławka rezerwowych mistrza Hiszpanii: Cillessen, Chumi, Semedo, Vidal, Malcom, Dembele, El Haddadi.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało przedstawione.

*'
Włoski zespół rozpocznie mecz w zaprezentowanym powyżej składzie.

*'
Oba zespoły, które znajdują w się grupie B, zdobyły w swoich dwóch poprzednich meczów komplet punktów. Zwycięzca tego pojedynku będzie samodzielnie prowadził w tabeli z trzema punktami przewagi.

*'
Obydwie drużyny grały przeciwko sobie osiem lat temu, kiedy to walczyły o awans do finału tych elitarnych rozgrywek. Lepsi w dwumeczu okazali się mediolańczycy, którzy pokonali Katalończyków 3:2.

*'
Zawody rozpoczną się o godzinie 21:00.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Przed nami wielki hit wśród środowych spotkań fazy grupowej Ligi Mistrzów. Na Camp Nou Barcelona zmierzy się z Interem Mediolan. Zapraszamy do śledzenia relacji tekstowej z tego starcia.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Inter Mediolan, to zapraszamy do śledzenia meczu online