Miedź Legnica - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
0 : 5

Sapela – Zieliński (46' Ojaama), Osyra, Cruz, Pikk – Purzycki, Fernandez (46' Garguła) – Łobodziński, Forsell, Piasecki (74' Camara) – Szczepaniak.
Słowik – Broź, Celeban, Golla, Cotra – Chrapek (81' Pałaszewski), Augusto (61' Radecki) – Pich, Gąska, Cholewiak – Robak (87' Samiec-Talar).

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na mecz Jagiellonia - Legia na żywo.

90+2'
Koniec meczu. Śląsk pokonał Miedź 5:0.

88'
Bardzo niecelnie z dystansu uderzył Forsell.

88'
Celeban niecelnie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.

87'
Samiec-Talar zastąpił Robaka. Jest to niespełna 17-letni zawodnik, który debiutuje w Lotto Ekstraklasie.

87'
Potężny strzał Robaka z pola karnego trafił w boczną siatkę.

82'
Chrapek opuścił bosko, a zastąpił go Pałaszewski.

81'
Słowik pewnie interweniował po strzale Łobodzińskiego z 16 metrów.

76'
Cholewiak uderzył sprzed pola karnego tuż obok bramki.

74'
Camara zastąpił Piaseckiego.

70'
Gool! 5:0! Radecki! Fatalny błąd popełnił Sapela. Wydawało się, że złapał on piłkę, ale nieco się przestraszył i futbolówka odbiła się od Radeckiego, a następnie wpadła do bramki.

69'
Cholewiak uderzył z pola karnego, ale Pikk zablokował strzał i będzie rzut rożny.

67'
Śląsk stara się oddalić grę od własnej bramki.

65'
Okres gry w środku pola.

61'
Radecki zastąpił Augusto.

60'
Garguła uderzył z dystansu i efektowną interwencją popisał się Słowik.

60'
W drugiej połowie gra toczy się na połowie Śląska.

56'
Znów szansa dla Miedzi. Łobodziński idealnie dośrodkował do Piaseckiego, którego strzał głową z sześciu metrów złapał dobrze ustawiony Słowik.

55'
Szczepaniak zagrał w pole karne do Łobodzińskiego, który z czubka buta uderzył tuż obok bramki.

50'
Spokojny początek drugiej połowy. Śląsk nie ma już takiej przewagi.

46'

46'
Ojaama zastąpił Zielińskiego, a Garguła wszedł za Fernandeza.

45'
Koniec pierwszej połowy. Śląsk prowadzi z Miedzią 4:0.

45'
Katastrofalnie spisuje się dzisiaj Miedź.

44'
Forsell uderzył z dystansu, ale prosto w ręce bramkarza.

38'
Po obu stronach boiska efektowne oprawy kibiców obu drużyn.

36'
Łobodziński niecelnie uderzył z pola karnego.

34'
Gool! Co za nokaut! 4:0! Obrona gości spisuje się katastrofalnie. Cotra wpadł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Sapelę.

29'
Goool! 3:0! Kapitalna kontra Śląska. Znów źle zachował się Zieliński i Robak nie miał problemów z wykorzystaniem sytuacji sam na sam z Sapelą.

28'
Miedź mogła zdobyć kontaktową bramkę, ale fatalnie skiksował Cruz, który nieczysto trafił w piłkę. Będzie tylko rzut rożny.

25'
Groźne dośrodkowanie do Chrapka, który nie zdołał jednak skierować piłki do bramki.

24'
Śląsk jest zdecydowanie lepszym zespołem.

21'
Śląsk sprytnie rozegrał rzut wolny, co zaskoczyło defensywę Śląska, ale ostatecznie nie było zagrożenia.

19'
żółta kartka Szczepaniak ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Augusto.

16'
Goool! 2:0! Śląsk szybko podwyższa prowadzenie. Znów źle zachowali się środkowi obrońcy, którzy nie upilnowali Picha. Ten podał do Chrapka, który strzałem z pola karnego zdobył drugą bramkę.

15'
Gool! Marcin Robak pewnym strzałem pokonał Sapelę. 1:0 dla Śląska

14'
Rzut karny dla Śląska! Zieliński popchnął Picha.

13'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska bardzo niecelnie głową uderzał Celeban.

12'
Gra toczy się na połowie Miedzi. Brakuje jednak groźnych sytuacji.

9'
Okres przewagi Śląska.

5'
Gąska uderzył płasko sprzed pola karnego. Sapela zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

4'
Szczepaniak mógł znaleźć się sam na sam z bramkarzem Śląska, ale kapitalny wślizg wykonał Golla i wybił piłkę.

1'

'
Mecz sędziować będzie Wojciech Myć z Lublina.

'
Obie drużyny zdobyły do tej pory po 12 punktów i sąsiadują ze sobą w tabeli Lotto Ekstraklasy. Śląsk jest jedenasty, a Miedź dwunasta.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online