Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Kelemen - Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme - Romanchuk, Kwiecień, Pospisil (59' Poletanović), Frankowski (90+2' Machaj), Novikovas - Świderski (71' Bezjak)
Malarz - Hlousek, Jędrzejczyk, Wieteska, Vesović (82' Kulenović) - Antolić (46' Kante), Cafu - Nagy, Szymański, Martins - Carlitos (69' Kucharczyk)

Mecze na żywo: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa

Dziękujemy ślicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Podział punktów w jednym z hitów 13. serii gier LOTTO Ekstraklasy. Legia, grając do samego końca, wyszarpała punkt z bardzo trudnego terytorium.
Jagiellonia Białystok ma dalej szanse na pozostanie liderem w tabeli, ale do tego potrzebne są pozytywne wyniki na innych boiskach.

Ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+4'
Roman Bezjak przeniósł piłkę na trybuny. Silny, ale zupełnie niecelny strzał z blisko 30 metra.

90+3'
Emocje udzieliły się piłkarzom na boisku. Nieprzemyślane przepychanki.

90+2'
Mateusz Machaj na ostatnie sekundy. Przemysław Frankowski został zdjęty z murawy.

90+1'
Mija jedna z trzech bonusowych minut.

90'
Przemysław Frankowski szukał podkręconego strzału zza pola karnego. Udało mu się oddać uderzenie, ale piłka poleciała tuż obok prawego słupka bramki.

89'
Gooooooool! Legia doprowadziła do wyrównania! Sandro Kulenović dobił strzał z rzutu wolnego! Uderzenie z najbliższej odległości okazało się nie do obrony dla Mariana Kelemena.

87'
W pobliżu pola karnego białostockiego klubu doszło do faulu. Legia otrzymała szansę.

86'
Obie drużyny występują jednak już w pełnych składach.

85'
Zwija się z bólu piłkarz Jagiellonii, Taras Romanchuk. Bardzo możliwe, że będzie potrzebna interwencja sztabu fizjoterapeutów.

84'
Marian Kelemen popisał się wzorcowym refleksem! Słowacki goalkeeper wyłapał zaskakującą próbę głową Jose Kante. Hiszpan dopadł do bezpośredniego zagrania z autu.

82'
Niżej wspomniany przez Nas Sandro Kulenović zmienił Marko Vesovicia.

81'
Kulenović jest przygotowywany przez trenerów do wejścia na plac gry.

80'
Mateusz Wieteska minął się z centrą z rzutu rożnego. Weszliśmy w decydującą fazę dzisiejszego spotkania.

79'
Marko Poletanović nieoczekiwanie dopadł do bezpańskiej piłki pod polem karnym Legii. Soczysty strzał z pół obrotu powędrował obok lewego słupka bramki.

78'
Na trybunach siedzi napastnik Cilian Sheridan.

77'
Michał Kucharczyk został autorem przewinienia w ofensywie.

75'
Słowną reprymendę od arbitra głównego otrzymał trener Legii Warszawa, Ricardo Sa Pinto.

74'
Legia jest coraz groźniejsza. Michał Kucharczyk z bardzo trudnej pozycji próbował. Silny strzał powędrował bezpiecznie obok lewego słupka bramki Jagiellonii.

72'
Sebastian Szymański otrzymał fenomenalne podanie od Jose Kante! Młody pomocnik Legii miał sytuację z 8 metra od bramki rywala! Ale zamiast wyrównania, to zawodnik przeniósł futbolówkę wysoko nad poprzeczkę.

71'
Karol Świderski poszedł w kierunku ławki rezerwowych Jagiellonii. Roman Bezjak pojawił się na płycie boiska.

69'
Michał Kucharczyk ma wesprzeć blok ofensywny warszawskiej Legii. Carlos Lopez dzisiaj poniżej swojego najlepszego poziomu.

67'
Legia musi trochę agresywniej zaatakować pole karne Jagiellonii, jeśli chce marzyć o wywalczeniu punktów.

65'
Kilka chwil wcześniej okazję strzelecką zmarnował Karol Świderski. Napastnik drużyny Jagiellonii z bliskiej odległości od bramki obił lewy słupek.

63'

61'
8:7 - statystyka ilości oddanych strzałów do tego etapu pojedynku.

59'
W składzie Jagiellonii ujrzeliśmy roszadę taktyczną. Marko Poletanović w miejsce Martina Pospisila.

58'
Jose Kante przewinił w powietrznej potyczce. Rzut wolny dla gospodarza dzisiejszej batalii.

56'
żółta kartka Łukasz Burliga bardzo brzydko odepchnął walczącego o piłkę rywala. Kartonik barwy żółtej.

55'
Negatywne emocje udzielają się obu stronom.

54'
Carlos Lopez składał się do efektownej woleja. W ostatniej chwili defensor "Jagi" mistrzowsko zdjął mu futbolówkę.

53'
Sebastian Szymański zawiesił futbolówkę od rzutu wolnego. Obrońcy Jagiellonii okazali się zawodnikami, którzy wyżej wyskoczyli do lecącej piłki.

52'
Mitrović nie dał się obrócić przeciwnikowi z piłką. Faul blisko jego pola karnego.

51'
Karol Świderski przyuważył widocznie wysuniętego przed bramką Arkadiusza Malarza. Efektowna i błyskawiczna podcinka nie poszybowała w światło bramki.

50'
żółta kartka Mateusz Wieteska obejrzał żółty kartonik za spóźnione i niebezpieczne wejście w nogi rywala.

49'
Ireneusz Mamrot pozostawił wyjściowy skład bez zmian.

47'
Trener Sa Pinto dokonał interesującej zmiany. Domagoja Antolicia na placu gry zastąpił Jose Kante.

46'
Właśnie ruszyła II odsłona!

Najwyższy czas na prezentację danych statystycznych. Panel przygotował portal EkstraStats.

W doliczonym czasie nie udało się nikomu zmienić wyniku. Mamy przerwę.

45'
Arbiter główny doliczył 1 minutę do I odsłony tego meczu.

44'
Artur Jędrzejczyk mógł, a nawet powinien doprowadzić do wyrównania. Stoper "Wojskowych" skorzystał z chwili pogubienia obrońców Jagiellonii i dopadł do kapitalnej sytuacji strzeleckiej w polu karnym! Jędrzejczyk w kulminacyjnej części akcji nieudolnie trafił w piłkę!

43'
Sebastian Szymański musi skorzystać z opieki fizjoterapeutów.

42'
Andre Martins zademonstrował swoje niezadowolenie po jednej z interwencji arbitra głównego.

40'
Taras Romanchuk pracuje w natężonym tempie na sankcję indywidualną.

38'
Artur Jędrzejczyk musiał zagrać "ciałem". Doświadczony obrońca Legii nie dał Jagiellonii wyprowadzić groźniejszej akcji ofensywnej.

37'
Coraz więcej przewinień taktycznych w środku pola.

35'
Carlos Lopez oraz Dominik Nagy upadli w polu karnym Jagiellonii. Sędzia Złotek, który widział wszystkie zdarzenia, nie podjął decyzji o odgwizdaniu jedenastki.

34'
żółta kartka W następnej serii gier nie zobaczymy Ivana Runje. Defensor Jagiellonii popisał się bardzo brzydkim faulem taktycznym.

33'
Arkadiusz Malarz technicznie zatrzymał celne uderzenie zza jego pola karnego. Legia znów nie potrafiła się zorganizować w szyku obronnym.

32'
żółta kartka Czas na kolejną karę indywidualną. Dominik Nagy, w ocenie arbitra głównego, przekroczył zasady gry.

31'
Zawodnicy trenera Sa Pinto ambitnie dążą do zaskoczenia nieźle funkcjonującego bloku defensywnego aktualnego lidera LOTTO Ekstraklasy.

29'
Sebastian Szymański płasko wgrał piłkę od rzutu wolnego. Defensywa Jagiellonii zachowała zimną krew w swojej szesnastce.

28'
Nemanja Mitrović kąśliwie głową przedłużył dogranie z prawego narożnika boiska! Futbolówka poszybowała nieznacznie obok lewego słupka bramki Arkadiusza Malarza.

26'
Carlitos próbuje wywrzeć na obrońcach Jagiellonii jakąkolwiek presję. Hiszpan jest osamotniony w tych działaniach.

25'
Dominik Nagy zrealizował w centralnej części boiska faul taktyczny. Gwizdek arbitra.

23'
Kibice Jagiellonii Białystok energicznie kibicują swoim ulubieńcom.

22'
46% - 54%. Dane dotyczące posiadania futbolówki.

20'
Arkadiusz Malarz ponownie udowodnił, że jego refleks stoi na najwyższym poziomie! Doświadczony goalkeeper zbił na korner bardzo nieprzyjemny strzał z dystansu. Futbolówka przed Malarzem dostała niekorzystnego kozła.

19'
Mistrzowie kraju wzięli się do cięższej pracy w ofensywie.

17'
Ekipa z Białegostoku stawia na szybkie rozgrywanie piłki. Arvydas Novikovas za długo wahał się przy polu karnym przeciwnika. Świetnie zapowiadająca się kontra nie zakończyła się sukcesem.

16'
Vesović zaprezentował niezły, nieoczekiwany strzał zza pola karnego. Bramkarz Jagiellonii dobrze rzucił się na piłkę, która zmierzała w prawy sektor jego bramki.

15'
Szybko minął kwadrans gry.

13'
Marian Kelemen wyłapał futbolówkę, którą z dystansu kropnął Carlitos. Hiszpański gwiazdor Legii bardzo źle trafił w piłkę.

12'
Pragniemy przypomnieć, że przy dzisiejszym pojedynku pracuje system VAR. Zespół arbitrów reprezentuje dzisiaj Pan Szymon Marciniak.

11'
Ponownie groźnie pod bramką "Wojskowych". Karol Świderski próbował skutecznie wykończyć miękkie dośrodkowanie z prawej flanki. Zabrakło lepszego ułożenia się do strzału głową.

10'
Zawodnicy gospodarza dyktują warunki na swoim terytorium. Legioniści nie mają wiele do powiedzenia piłkarsko.

8'
"Jaga" domagała się we wcześniejszej akcji rzutu rożnego, ale arbiter nakazał bramkarzowi wznowić grę.

7'
Kolejne zagrożenie pod bramką Arkadiusza Malarza. Ivan Runjić znów blisko dojścia do wrzutki z kornera. Obrońcę Jagiellonii skutecznie powstrzymał blisko ustawiony rywal.

6'
Bardzo szybko zdobyty gol powinien Nam zdynamizować dzisiejsze widowisko.

4'
żółta kartka Bartosz Kwiecień nie kalkulował w chwili, gdy wykonywał ostry wślizg na nogi zawodnika Legii. Bardzo szybko zarobiona żółta kartka.

3'
Stoper Jagiellonii Białystok świetnie wykończył wyborne dośrodkowanie z prawego narożnika boiska.

2'
Goooooool! Genialny początek w wykonaniu zawodników Ireneusza Mamrota! Ivan Runje znakomicie zachował się w powietrznym starciu i umieścił piłkę głową do bramki zaskoczonego Arkadiusza Malarza.

1'
Szybko uzyskany korner przez gospodarzy. Adam Hlousek udanie zatrzymał zagranie z prawego skrzydła.

1'
Piłkarze Jagiellonii rozpoczęli ten mecz ze środka boiska.

*'

*'
Oba składy są już na murawie.

*'
Zawodnicy, którzy zostali ulokowani na ławce rezerwowych Legii Warszawa: Majecki, Kante, Kucharczyk, Astiz, Stolarski, Kulenović, Pazdan.

*'
Nadchodzące zawody mogą namieszać w górnej części ligowej tabeli. Gracze gospodarzy mają sposobność na wypracowanie większej przewagi nad pretendentami do tytułu mistrzowskiego.
Jeśli Legia dzisiaj zwycięży, to ona zasiądzie na fotelu lidera.

*'
Skład rezerwowy Jagiellonii Białystok: Sandomierski, Klemenz, Bezjak, Bodvarsson, Poletanović, Grzyb, Machaj.

*'
Niżej wspomnianym rozjemcą głównym dzisiaj będzie Pan Mariusz Złotek.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 20:30

*'
Zapraszamy serdecznie Państwa do śledzenia relacji tekstowej "NA ŻYWO" ze szlagieru 13. kolejki LOTTO Ekstraklasy sezonu 2018/19, a mianowicie spotkania: Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online