1. FSV Mainz - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1. FSV Mainz
1 : 2

F. Muller - Brosinski, Bell, Niakhate, Martin - Gbamin, Latza (83' Maxim), Malong (68' Quaison) - Oztunali, Mateta (69' Ujah), Boetius.
Neuer - Kimmich, Sule, Boateng, Alaba - Alcantara, Martinez, Goretzka (55' Sanches) - T. Muller (84' Rafinha), Gnabry (57' Ribery) - Lewandowski.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Mistrzowie Niemiec zasłużenie zdobyli komplet oczek i zbliżyli się do prowadzącej w Borussii Dortmund. FSV tylko momentami było równorzędnym rywalem dla Bayernu.

90+4'
Nadzieje Mainz na remis w tym momencie ostatecznie się rozwiały. Arbiter dostrzegł przewinienie w ofensywie.

90+3'
Maxim znalazł sobie miejsce do uderzenia, ale został zablokowany. Będzie jeszcze rzut rożny dla gospodarzy.

90'
Gra wznowiona. Sędzia doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

88'
Martinez leży na murawie i potrzebuje pomocy medyków. Gra jest na chwilę wstrzymana.

86'
żółta kartka "Żółtko" dla Martineza za niesportowe zachowanie.

84'
Ostatnia korekta w wyjściowym zestawieniu Bayernu: Rafinha zajął miejsce Thomasa Mullera na placu gry.

83'
Trzecia zmiana w zespole ze stolicy Nadrenii-Palatynatu: Maxim zajął miejsce Latzy.

82'
Oddalone niebezpieczeństwo, nie najlepsze dogranie Alcantary.

81'
Od rzutu rożnego wznowią grę piłkarze mistrza Niemiec.

79'
Niespotykany, jak na niego, rajd przeprowadził Sule. Stoper wjechał z futbolówką w szesnastkę, próbował podciąć piłkę nad Florianem Mullerem, ale golkiper nie dał się pokonać.

77'
Martinez obił słupek! Bomba zza pola karnego hiszpańskiego gracza mogła przynieść przyjezdnym gola numer trzy, ale zabrakło zaledwie kilkunastu centymetrów.

75'
Lewandowski próbował wykończyć centrę Ribery'ego nożycami, jednak został zablokowany, taki sam efekt przyniósł potężny strzał z dystansu Sanchesa.

74'
Klub z Moguncji zapewne chce odrobić straty, ale ich pokazuje coś zupełnie odwrotnego.

72'
Bayern sprawia wrażenie, jakby miał całkowitą kontrolę nad meczem.

69'
Od razu też druga zmiana: Ujah w miejsce Matety.

68'
Roszada w 1. FSV Mainz: Quaison za Malonga.

65'
Wolej Alcantary poszybował nad bramką.

64'
Bell wybił piłkę po dograniu Kimmicha.

62'
2:1 dla Bayernu! Alcantara pokonał Floriana Mullera!
Hiszpan wykończył wrzutkę Lewandowskiego strzałem na wślizgu.

61'
żółta kartka Oztunali obejrzał kartonik w kolorze żółtym.

60'
Ribery popełnił faul w ofensywie na Malongu.

59'
Goście za wszelką cenę dążą do odzyskania prowadzania.

57'
Druga korekta w składzie monachijczyków: Ribery wszedł za Gnabry'ego.

55'
Zmiana w drużynie z Monachium: kontuzjowanego Goretzkę zastąpił Sanches.

54'
Boetius znowu znalazł się z futbolówką w polu karnym, ale tym razem zastopował go Boateng.

52'
Główka Sulego poszybowała nad poprzeczką.

51'
Thomas Muller wywalczył rzut rożny.

50'
Gra wznowiona. Goretzka nie będzie w stanie dalej grać w tym meczu. Za chwilę nastąpi zmiana.

49'
Jakiś problem ze zdrowiem ma Goretzka. Gra przerwana, sztab medyczny Bayernu już przy pomocniku.

48'
1:1! Boetius wyrównał stan spotkania!
Dośrodkowanie Brosinskiego spadło na nogę skrzydłowego Mainz, który nie miał kłopotu z pokonaniem Neuera.

46'

*'
Szkoleniowcy postanowili nie dokonywać zmian w swoich szeregach.

*'
Oba zespoły ponownie zameldowały się na boisku.

*'

*'
Na początku Mainz dobrze radziło sobie z Bayernem, ale im dalej, tym goście zaczęli budować swoją przewagę, a to przełożyło się na prowadzenie.

Przerwa.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

43'
żółta kartka Żółta kartka dla Martina za wyraźne przewinienie na Thomasie Mullerze.

41'
Ekipa ze stolicy Bawarii zaczyna dominować nad gospodarzami.

39'
0:1! Goretzka zaliczył pierwsze trafienie!
Teraz już nie ma wątpliwości - precyzyjne dogranie do środkowego pomocnika Bayernu, a uderzył doskonale z powietrza. Florian Muller bez szans.

38'
Rzut wolny dla mistrzów Bundesligi. Lewandowski chciał wykończyć centrę bardzo pięknie wyglądającym strzałem piętą, ale został zablokowany.

37'
Malong efektownie przedarł się pod pole karne przyjezdnych i oddał strzał. Decyzja była dobra, ale zabrakło celności.

36'
Dokładny wślizg Boatenga zatrzymał akcję FSV Mainz.

35'
Goretzka nie przeciął wrzutki Mullera.

34'
Bardzo mocno wstrzelona przez Thomasa Mullera piłka została wyłapana przez przez bramkarza, który nosi takie samo nazwisko, lecz inne imię - Floriana.

32'
Gol anulowany! Wciąż zatem jest remis.

31'
Sędzia sprawdzi jeszcze tę sytuację na VARze, czy przypadkiem nie było przewinienia Lewandowskiego.

30'
Alcantara trafił do siatki.
Hiszpan zamknął dorzuconą przez Gnabry'ego piłkę i ta po interwencji golkipera wturlała się do siatki.

28'
Jeszcze jedno uderzenie, tym razem Lewandowskiego. Próba nie znalazła drogi do celu, jakim była bramka.

27'
Świetny strzał Kimmicha odbił się od poprzeczki, a futbolówka następnie skozłowała na linii bramkowej! Niemiec otrzymał podanie od Lewandowskiego.

26'
Zblokowane dogranie Goreztki wylądowało u piłkarzy z Moguncji.

25'
Latza nie zdołał opanować piłki na połowie gości i na dodatek jeszcze stracił równowagę.

24'
Źle rozegrany korner, futbolówka ponownie w posiadaniu Bayernu Monachium.

23'
Rzut rożny dla drużyny Sandro Schwarza.

22'
Skiksował Oztunali przy uderzeniu. Gdyby gracz Mainz lepiej przyłożył nogę do piłki, to być może Neuer byłby w dużych tarapatach.

20'
Duże zamieszanie w szesnastce klubu prowadzonego przez Niko Kovaca, ale ostatecznie obyło się bez większego zagrożenia.

19'
Na niewielkim ofsajdzie złapany Lewandowski.

17'
Niedokładne podanie w kierunku Oztunalego.

15'
Wrzutka Matety zakończyła swój lot w rękach bramkarza monachijczyków.

14'
Defensorzy mistrza Niemiec nie dopuścili do niebezpieczeństwa. Futbolówka została daleko wyekspediowana.

13'
Sule nieprzepisowo powalił na wysokości swojego pola karnego Boetiusa. Będzie okazja do zagrożenia pod bramką Neuera.

12'
Bayern zdołał uderzyć trzykrotnie po tym stałym fragmencie, ale próby Kimmicha, Gnabry'ego oraz Lewandowski zostały przyblokowane.

11'
Przyjezdni wywalczyli korner.

10'
Bawarczycy chcą przejąć kontrolę nad boiskowymi wydarzeniami.

8'
Alaba podjął niezwykle odważną decyzją o oddaniu bezpośredniego strzału z rzutu wolnego. Zabrakło mu jednak precyzji. Golkiper gospodarzy nie był zagrożony, lecz kibice klubu z Nadrenii-Palatynatu.

7'
Martinez wycięty przez Latzę. Pomocnik FSV sfaulował go na swojej połowie.

6'
Gospodarze wyglądają na bardzo zmotywowanych, aby utrzeć nosa mistrzowi Niemiec. Mainz nie przestraszył się dużo silniejszego rywala.

4'
Neuer dobrze odczytał, gdzie Mateta opanuje piłkę po dalekim zagraniu i zdążył mu ją wybić praktycznie spod nóg.

3'
Wypad ofensywny Brosinskiego, który miał przynieść przynajmniej rzut rożny, zakończył się niepowodzeniem.

1'
Rozpoczęli goście z Monachium.

*'
W składzie Bayernu nastąpiła zmiana w stosunku do awizowanego zestawienia: Boateng zacznie mecz w miejscu Hummelsa, który odniósł uraz.

*'
Piłkarze wychodzą na murawę Opel Areny.

*'
Arbitrem głównym zbliżającej się rywalizacji będzie Harm Osmers.

*'
Rezerwowi miejscowych: Zentner, Mwene, Hack, Maxim, Quaison, Ujah, Onisiwo.

*'
Ławka rezerwowych przyjezdnych: Ulreich, Wagner, Ribery, Rodriguez, Rafinha, Hummels, Sanches.

*'
Zestawienie gospodarzy zostało przedstawione.

*'
Jest już znany skład gości.

*'
Monachijczycy będą musieli sobie poradzić bez zawieszonego Arjena Robbena. Holender w poprzedniej serii został wyrzucony z boiska za obejrzenie dwóch żółtych kartek, a w konsekwencji czerwonego kartonika.

*'
W poprzednim sezonie w obu ligowych pojedynkach zwyciężył zespół ze stolicy Bawarii.

*'
Dzisiaj będzie okazja do przedłużenia tej korzystnej serii, gdyż rywal z Moguncji jest bardzo daleki od swojej optymalnej dyspozycji. Po raz ostatni drużyna Sandro Schwarza wyszła z tarczą ponad miesiąc temu, kiedy pokonali FC Augsburg 2:1.

*'
Bawarczycy są na dobrej drodze do wyjścia z kryzysu, w jaki wpadli kilka tygodni temu. Podopieczni Niko Kovaca w dwóch ostatnich meczach odnieśli dwa zwycięstwa.

*'
Witamy serdecznie wszystkich sympatyków piłki nożnej!
Za naszą zachodnią granicą dojdzie do bardzo ciekawego starcia - 1. FSV Mainz zmierzy się z broniącym tytułu mistrza Niemiec, Bayernem Monachium. Inauguracja spotkania zaplanowana jest na 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z 1. FSV Mainz - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online