Lechia Gdańsk - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 1

Alomerović - Mladenović, Augustyn, Michał Nalepa, Nunes - Kubicki, Łukasik, Lipski (46' Sobiech), Michalak (72' Wolski), Haraslin (87' Arak) - F.Paixao
Steinbors - Socha, Maghoma, Helstrup, Marciniak - Deja, Nalepa (76' Danielak), Janota, Zarandia - Jankowski, Kolev (89' Danch)

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Lechia Gdańsk wygrała ogromnie prestiżową batalię na Pomorzu. Gra do końca popłaciła golem Flavio Paixao. Podopieczni Piotra Stokowca wskoczyli na fotel lidera ligowej tabeli.

90+4'
Nieudany wolej Adama Deji. Piłka poszybowała wysoko nad poprzeczką.

90+3'
Ostatnie próby gości.

90+2'
Arka Gdynia nie może wyprowadzić akcji. Wysoki pressing ze strony gospodarzy.

90+1'
Wkroczyliśmy w strefę doliczonego czasu gry. Sędzia główny dołożył 3 minuty.

90'
Goooooooool! 2:1! Flavio Paixao uszczęśliwił gdańskich kibiców! Świetny strzał głową z najbliższej odległości od bramki!

89'
Adam Danch za Aleksandra Koleva. Zmiana bardzo taktyczna.

88'
Gracze Piotra Stokowca przeważają na płycie murawy.

87'
Lukas Haraslin zasiądzie na ławce rezerwowych. Jakub Arak na boisku.

86'
Zablokowany strzał Rafała Wolskiego. Będzie rzut rożny.

84'
Na stadionie są używane różne materiały pirotechniczne.

83'
Na trybuny futbolówkę posłał Rafał Wolski. Chwilę wcześniej na refleks w swojej szesnastce zareagowała defensywa Arki Gdynia.

81'
Lechia częściej jest przy futbolówce.

80'
Bombowe uderzenie w polu karnym oddał Flavio Paixao. Para stoperów Arki zainterweniowała ogromnie ofiarnie.

79'
Obie ekipy nie kalkulują na placu gry.

77'
Lecą różne przedmioty z trybun.

76'
Zmiana w składzie Arki. Michał Nalepa zastąpiony przez Karola Danielaka.

75'
Przed Nami ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

73'
Końcówkami palców Pavel Steinbors uratował Arkę! Helstrup niefortunnie interweniował. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg.

72'
Konrad Michalak wymieniony przez Rafała Wolskiego.

70'
Za kilka chwil na placu gry zamelduje się Rafał Wolski.

69'
Artur Sobiech bardzo słabo wykończył niezłą sytuację strzelecką. Wysoki napastnik Lechii nieudolnie złożył się do uderzenia piłki głową. Finalnie futbolówka powędrowała w rękawicach bramkarza.

68'
Gdańszczanie próbują wykorzystać z gry w przewadze.

66'
Flavio i Sobiech skakali do ciekawej centry z lewego skrzydła boiska. Żadnemu z nich nie udało się skutecznie wykończyć akcji ofensywnej.

65'
żółta kartka czerwona kartka Arka będzie grać w osłabieniu. Drugi, żółty kartonik zobaczył Tadeusz Socha. Faul taktyczny na Lukasie Haraslinie.

64'
Artur Sobiech znajdował się na pozycji spalonej. Klarowną sytuację odgwizdał sędzia główny.

63'
Aleksandar Kolev dobrze zainterweniował w defensywie. Bułgarski napastnik wygrał rywalizację powietrzną ze skaczącym przeciwnikiem do wrzutki z kornera.

62'

60'
Zlatan Alomerović skutecznie wyłapał futbolówkę, którą z lewego skrzydła boiska kopnął Maciej Jankowski.

59'
Sędzia liniowy podniósł chorągiewkę. Konrad Michalak został wpuszczony w maliny przez blok defensywny zespołu gości.

58'
Z blisko pola karnego próbował Michał Janota. Silne uderzenie zostało w punkt powstrzymane przez obrońcę Lechii Gdańsk.

57'
Michał Nalepa z Lechii Gdańsk ryzykowanie zagrał głową w swoim polu karnym. Blisko było gola samobójczego.

55'
Zawodnicy przyjezdnych usiłują kreować grę.

54'
Flavio Paixao nieźle przedłużył głową dośrodkowanie z rzutu wolnego. Do zakończenia akcji zabrakło jednak lepszej organizacji u jego kolegów.

52'
żółta kartka Spóźniona próba odbioru piłki w wykonaniu Adama Marciniaka. Żółty kartonik za wejście w nogi przeciwnika.

51'
W zestawieniu personalnym "Arkowców" nie doszło do żadnych korekt.

49'
Chaotycznie zrobiło się pod bramką gdańskiej Lechii. Rzut rożny dla Arki zrobił wielki zamęt. W ostatniej chwili piłkę z dala od swojej szesnastki wybił Joao Nunes.

48'
żółta kartka Michał Nalepa (Lechia) dostał żółtą kartkę za celowe przetrzymywanie przeciwnika za koszulkę.

47'
żółta kartka Bezpardonowy faul taktyczny zrealizował Tadeusz Socha. Obrońca Arki ujrzał w pełni zasłużoną żółtą kartkę.

46'
Od początku drugiej połowy na boisku zobaczymy Artura Sobiecha. Doświadczony snajper zmienił Patryka Lipskiego.

46'
Ruszyła już II połowa!

Pierwsza połowa dzisiejszego starcia była bardzo energetyczna. Obie drużyny mają pełną świadomość, jaką rangę mają Wielkie Derby Trójmiasta.

Pan Bartosz Frankowski oznajmił koniec I części gry w Gdańsku.

45+2'
Luka Zarandia popisał się błyskotliwą akcją indywidualną. Podkręcony strzał powędrował jednak daleko od lewego słupka bramki.

45+1'
Fizjoterapeuci pomagają Patrykowi Lipskiemu.

45'
Pierwsza odsłona spotkania potrwa dwie minuty dłużej.

44'
Flavio Paixao upadł w szesnastce gdynian. Arbiter puścił grę, dając jasny sygnał, że nie będzie rzutu karnego.

43'
Centymetry! Centymetry! Patryk Lipski znakomicie trafił piłkę głową! Ta poleciała minimalnie obok lewego słupka bramki Arki. Pavel Steinbors nie miałby żadnych szans na skuteczną interwencję.

42'
Filip Mladenović ponownie z narożnika boiska. Dośrodkowanie trafiło wprost na głowę jednego z zawodników Arki Gdynia.

40'
Konrad Michalak zepsuł niemal bramkową akcję Lechii. Koszmarne podanie za plecy napastników gdańskiej ekipy.

39'
Luka Zarandia zahaczony o nogę przez Błażeja Augustyna. Sytuacja miała miejsce w centralnym punkcie boiska.

38'
Michał Nalepa prostopadłym zagraniem szukał Aleksandra Koleva. Podanie okazało się o nutkę za mocne i niedokładne.

36'
Gooooooool! 1:1! Michał Janota bardzo precyzyjnie wykonał jedenastkę! Pewne uderzenie w lewy sektor bramki. Bliski skutecznej robinsonady był Zlatan Alomerović.

35'
Bartosz Frankowski podjął decyzję! Rzut karny dla Arki Gdynia. Filip Mladenović za dyskusję otrzymał żółtą kartkę.

34'
Arbiter główny pokusił się o poproszenie wideo weryfikacji.

32'
Błażej Augustyn zagrał łokciem w swoim polu karnym. Nie doczekaliśmy się wskazania "na wapno".

31'
Maciej Jankowski próbował dokręcić piłkę w prawy sektor bramki. Pomysł był wyborny, ale realizacja nie należała już do tych najlepszych. Futbolówka minęła światło bramki.

29'
Flavio Paixao nieznacznie minął się z futbolówką. Portugalczyk już przymierzał się do strzału głową z bardzo bliskiej odległości od bramki.

28'
Za ostro Lukas Haraslin. Od rzutu wolnego rozpoczną podopieczni Zbigniewa Smółki.

27'
Gooooooool! Lechia Gdańsk ma prowadzenie! Na wspomniane prowadzenie wyprowadził plecami Błażej Augustyn. Stoper gospodarzy idealnie zakończył dośrodkowanie z lewego narożnika boiska.

25'
Filip Mladenović przeciągnął swoją wrzutkę z kornera. Za chwilę będzie miał okazję do poprawienia.

24'
Wślizg uchronił Arkę przed wielkim zagrożeniem. Flavio czyhał na prostopadłą piłkę od Haraslina.

23'
Filip Mladenović trafił w mur. Próba bezpośredniego rozwiązania stałego fragmentu gry nie zakończyła się większym sukcesem.

22'
Po raz kolejny Konrad Michalak zaszarżował na prawej flance boiska. Pomocnik Lechii był ewidentnie podcięty przez interweniującego Adama Marciniaka.

20'
Kolejna interwencja na medal w wykonaniu Pavla Steinborsa. Znakomite odbicie piłki wślizgiem.

19'
Lukas Haraslin mocno kropnął z głębi pola karnego. Słowak bardzo źle jednak złożył się do dobrze obiecująco się strzału. Futbolówka powędrowała na trybunach stadionu.

18'
Korner dla Lechii. Ogromne zamieszanie w polu karnym, ale najtrzeźwiej zachował się jeden z defensor gdyńskiego klubu piłkarskiego.

17'
Prostopadłe, górne podanie w kierunku Flavio Paixao. Znakomicie interweniujący na przedpolu Pavel Steinbors uprzedził portugalskiego napastnika.

15'
Przed momentem obejrzeliśmy ofsajd po drugiej stronie barykady. Flavio nie uniknął niewłaściwego ustawienia.

14'
Sędzia główny, po błyskawicznej konsultacji z systemem VAR, unieważnił gola. Pozycja spalona Macieja Jankowskiego.

13'
Gooooooooool! Koszmarny i prosty błąd w rozegraniu popełnił Zlatan Alomerović. Nieudolnie wybitą piłkę przejął Maciej Jankowski i wpakował ją do pustej bramki.

13'
Filip Mladenović zebrał gromkie brawa od kibiców. Obrońca Lechii świetnie zatrzymał rozpędzonego Lukę Zarandię.

11'
Zlatan Alomerović błysnął imponującym refleksem! Bramkarz zatrzymał wyborny strzał z dystansu autorstwa Michała Nalepy z Arki Gdynia. Piłka zmierzała w lewy, dolny róg bramki.

10'
Lukas Haraslin oddał kąśliwy, płaski strzał zza pola karnego. Zasłonięty przez obrońców Pavel Steinbors pewnie wyłapał futbolówkę.

8'
Wysoki pressing stosują piłkarze trenera Piotra Stokowca.

7'
Należy wspomnieć, że w kontrowersyjnych zdarzeniach boiskowych, sędziemu głównemu pomagać dzisiaj będzie system VAR.

6'
Piłka się toczy na wysokości szesnastki gdyńskich zawodników.

5'
Lukas Haraslin kombinacyjnie szarżował na lewej flance boiska. Będzie korner, po dobrej interwencji obrony Arki.

3'
Pavel Steinbors musiał się wyciągnąć, by zatrzymać kapitalną centrę od rzutu wolnego. Filip Mladenović nieźle kopnął futbolówkę od stałego fragmentu gry.

2'
Faul na wysokości pola karnego Arki. Konrad Michalak został podcięty przez Adama Marciniaka.

1'
Pierwsze przewinienie. Zawodnik Arki został nieprzepisowo zatrzymany przez gracza Lechii.

*'

*'
Zawodnicy już są na boisku. Flavio Paixao rozegra swój 100. mecz dla Lechii Gdańsk!

*'
Przy dzisiejszy zwycięstwie Lechia Gdańsk ma sporą szansę na pozostanie liderem w ligowej stawce, po 13. seriach gier.

*'
Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Krzepisz, Danielak, Danch, Sołdecki, Cvijanović, Młyński, Siemaszko.

*'
Będzie to 43. bezpośrednia potyczka pomiędzy obiema ekipami.

15 zwycięstw Lechii Gdańsk
13 wygranych Arki Gdynia
14 remisów

*'
Gdańska Lechia nie poniosła jeszcze porażki na swoim terytorium w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

*'
Pan Bartosz Frankowski stanie przed wyzwaniem prowadzenia nadchodzących zawodów.

*'
Wielkie Derby Trójmiasta z perspektywy ławki rezerwowych Lechii Gdańsk rozpoczną: Kuciak, Vitoria, Borysiuk, Fila, Wolski, Arak, Sobiech.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na derby Trójmiasta. Transmisja z meczu Lechia Gdańsk - Arka Gdynia rozpocznie się o godzinie 18:00. Lechia Gdańsk jeśli wygra, to ponownie zostanie liderem Lotto Ekstraklasy. Arka jest ósma. Ma pięć punktów mniej od Lechii.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lechia Gdańsk - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online