Pogoń Szczecin - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Załuska - Niepsuj (78' Stec), Walukiewicz, Dvali, Matynia - Drygas (K.), Podstawski - Kozulj, Majewski (84' Delev), Kowalczyk - Buksa (85' Żyro)
Burić - Wasilewski (58' Makuszewski), Goutas, Rogne, De Marco, Kostewycz - Trałka (K.), Tiba - Amaral (58' Jóźwiak), Gytkjaer, Jevtić (67' Dioni)

'
Dziękujemy za obecność i zapraszamy na nasze kolejne relacje :)

'
Pogoń zasłużenie wygrywa spotkanie. Gospodarze zdominowali meczi spokojnie mogli wygrać nawet 6, czy 7 do 0. Lech w pierwszej połowie miał jeszcze nadzieję na korzystny wynik, ale druga to już absolutna różnica klas. Lech jest w kryzysie, a Pogoń, po bardzo złym początku sezonu, gra naprawdę dobrze.

90+4'
Nic z tego nie wyszło. Koniec meczu.

90+3'
Jóźwiak faulowany. Ostatnia okazja lechitów.

90+3'
Walukiewicz znów dryblingiem wyprowadził akcję, ale tym razem został powstrzymany faulem.

90+1'
Dioni uderzał głową, Załuska musiał interweniować, parując piłkę przed siebie.

90'
3 minuty doliczone.

89'
Walukiewicz dryblingiem wyszedł z akcją, piłka trafiła do Kowalczyka, który znalazł się sam na sam z Buriciem. Młody skrzydłowy uderzył mocno, ale interweniował Burić. To powinna być kolejna bramka.

87'
Za nami już wszystkie zmiany w tym meczu.

86'
żółta kartka Goutas ostro wszedł w nogi Kowalczyka.

85'
Buksa zostaje zastąpiony Michałem Żyrą. Będzie to powtórny debiut w ekstraklasie ofensywnego zawodnika.

84'
Spas Delev zmienia Majewskiego, który rozegrał kapitalny mecz.

81'
Trzeba to sobie powiedzieć jasno: Lech dzisiaj jest naprawdę słaby. Chwilę temu, kibice Kolejorza śpiewali słynną przyśpiewkę: "dość pośmiewiska, wyp... z boiska". To dość jednoznacznie podsumowuje grę gości.

78'
David Stec zastępuje Niepsuja.

77'
Lech klepie piłkę na połowie rywali, ale zupełnie nic z tego nie wynika.

75'
Drygas został złapany na spalonym.

73'
Trwa ofensywa Pogoni. Kozulj zagrał w pole karne, tam Buksa próbował opanować piłkę, ale ta odbiła mu się od nogi i wpadła w ręce Buricia.

70'
Kowalczyk dostał piłkę na wolne pole, ale niepotrzebnie poszedł w drybling i Goutas wyekspediował futbolówkę.

68'
Tiba dośrodkował z narożnika boiska. Dioni doszedł do uderzenia, ale nie trafił czysto w piłkę.

67'
Jevticia zmienia Dioni.

65'
Drygas uderzył po dośrodkowaniu Majewskiego, ale zrobił to na tyle słabo, że Rogne wybił piłkę.

63'
Lech nie wygląda na zespół, który byłby w stanie coś wskórać dzisiaj w Szczecinie. Podopieczni Djurdjevicia są apatyczni i pozbawieni chęci do grania. Trudno mieć nadzieje tutaj na jakiekolwiek emocje.

60'
3:0!!! Deklasacja! Buksa!

Kozulj dostał piłkę na prawym skrzydle, złamał do środka i zagrał podcinką do absolutnie niekrytego Buksy. Napastnik miał cały czas tego świata by sobie przyjąć i uderzyć. Burić znów bez szans.

59'
Matynia znów dostał piłkę, wbiegł w pole karne i chciał zagrać do kolegów. Tym razem Goutas wybił na kornera.

58'
Makuszewski zmienia Wasilewskiego, a Jóźwiak Amarala.

57'
Dvali dograł do Drygasa, ale ten uderzył w trybuny.

56'
De Marco faulował Buksę na 20.metrze od bramki Buricia.

54'
Matynia dośrodkował w pole karne. Rzut rożny.

53'
Buksa trafił do bramki, ale był na spalonym.

51'
Wasilewski faulował Kowalczyka. Rzut wolny z 25.metra.

50'
Kostewycz przegrał walkę bark w bark o piłkę i to Pogoń rozpoczyna od autu. Nie dzieje się wiele na boisku.

48'
Matynia dośrodkował piłkę ale ona padła łupem Buricia.

47'
De Marco nabił Buksę na aut.

46'
Wracamy po przerwie.

'

'
Pogoń była przede wszystkim skuteczna. Lech po stracie pierwszej bramki ruszył do ataku i stworzył sobie kilak okazji, ale nie potrafił ich wykorzystać. Statystyki pokazują, że mecz jest wyrównany i wskazuje na remis, ale Podstawskiemu wyszedł strzał życia, a Dvalemu asystował Trałka. Czekamy z wypiekami na twarzy na drugą połowę. Wracamy po przerwie.

45+3'
Gytkjaer dostał piłkę na wolne pole, dośrodkował do kolegów, ale piłkę wybił Walukiewicz. Koniec pierwszej połowy.

45+2'
żółta kartka Wasilewski faulował taktycznie Kowalczyka, by przerwać kontrę.

45+1'
Tiba zagrywał wzdłuż pola karnego, co ostatecznie mogło wpaść do bramki. Ostatecznie Dvali wybił niemal z linii na rzut rożny.

45+1'
Amaral został faulowany przez Drygasa.

45'
Arbiter doliczył 3 minuty.

44'
Majewski dostał piłkę w polu karnym przyjezdnych, ale sam wyrzucił siebie poza linię. Od bramki rozpocznie golkiper Lecha.

42'
Arbiter jeszcze sprawdza całą akcję z VAR-em. Gol uznany.

41'
2:0!!! Dvali!!

Rzut wolny dla Pogoni, Trałka zbił piłkę wprost pod nogi zamykającego akcję Dvalego. Ten z metra pokonał Buricia.

40'
Rogne faulował Podstawskiego. Rzut wolny dla Pogoni z boku pola karnego gości.

38'
Tiba zagrał w pole karne, ale dośrodkował zbyt głęboko i futbolówka padła łupem Załuski.

36'
Gytkjaer dostał piłkę w polu karnym, ale kolejny raz Hubert Matynia wybiciem uratował swoją drużynę.

34'
Drygas ucierpiał w starciu i przez ponad minutę był opatrywany. Wygląda jednak na to, że kapitan Portowców wróci na boisko.

33'
Joao Amaral pomagał sobie ręką w próbie rozegrania. Sędzia dopatrzył się tego.

31'
Burić dostał kolejną piłkę bez walki. Mecz znów znacznie osłabł na widowisku.

28'
Trałka dośrodkował na głowę Gytkjaera. Dvali wybił na rzut rożny.

27'
Buksa dostał piłkę od Kozulja i znalazł się sam na sam na 5.metrze od bramki Buricia. Nie trafił czysto w piłkę i bramki nie ma. A być absolutnie powinna.

26'
Kolejny rzut rożny i kolejne zagrożenie dla bramki Jasmina Buricia. Kolejny rzut rożny.

22'
Gooool!!! Podstawski!!

Rzut rożny dla Pogoni. Jeden z oborńców wybił piłkę na przedpole, a tam już czekał Podstawski. Pomocnik przyjął piłkę i uderzył wolejem po koźle. Burić był bez szans, bowiem było to uderzenie życia Podstawskiego: mocne, podkręcone, pod poprzeczkę. Bramka stadiony świata.

20'
W niewykorzystanych szansach 1:1.

19'
SŁUPEK!!! Majewski zagrał do Niepsuja, ten z powrotem oddał piłkę do rozgrywającego. Były zawodnik Lecha przyjął i uderzył po długim roku. "Tylko" słupek.

17'
żółta kartka Niepsuj ostro zaatakował Tibę. Portugalczyk zwija się z bólu.

15'
Podstawski zagrywał do wbiegającego Drygasa, ale zrobił to za mocno i bardzo niedokładnie.

14'
Póki co, niewiele dzieje się na boisku. oba zespoły na początku miały swoje okazje, ale nie zrobiły wiele by zmienić wynik meczu.

12'
Goutas wybił piłkę na rzut rożny. Nic z tego nie wynikło.

9'
Kozulj wbiegł w pole karne i wycofał do wbiegającego Buksy. Ten został zablokowany. Kozulj ucierpiał w starciu, ale to on nadepnął rywala.

8'
Tiba próbował zagrać na wolne pole do Jevticia, ale podał do Niepsuja.

7'
Lech rozgrywa piłkę i dyktuje tempo spotkania.

4'
Amaral dostał piłkę od Gytkjaera na wolne pole. Już biegł sam na sam z Załuską, ale w ostatniej chwili pogoń uratował Matynia. Rzut rożny.

2'
Pogoń od początku "siadła" na rywalu.

1'
Ze środka rozpoczyna Pogoń. Startujemy!

Arbitrem spotkania jest Paweł Gil.

'
Obie drużyny wychodzą na prezentację.

'

'
Do meczu pozostało niecałe 20 minut. Za chwilę zawodnicy zejdą z rozgrzewki.

'

'

'
Ławka rezerwowych Lecha: Putnocky (B.), Gajos, Dioni, Makuszewski, Janicki, Jóźwiak, Gumny.

Trener: Ivan Djurdjević.

'
Ławka rezerwowych Pogoni: Budziłek (B.), Rudol, Stec, Guarrotxena, Delev, Żyro, Benedyczak.

Trener: Kosta Runjaić.

'
Zapraszamy na spotkanie pomiędzy Pogonią Szczecin, a Lechem Poznań. Mecz rozpocznie się o 20.30 na Stadionie Miejskim w Szczecinie.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Pogoń Szczecin - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online