Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 0

Loska - Liszka, Bochniewicz, Suarez, Michalski - Matuszek (51' Ambrosiewicz), Żurkowski, Jimenez, Zapolnik (86' Nowak) - Ł.Wolsztyński (63' R.Wolsztyński), Angulo
Hładun - Balić, Guldan, Kopacz, Tosik (44' Tuszyński) - Matuszczyk, Jagiełło (69' Matras), Bohar (46' Oko), Pakulski, Starzyński - Pawłowski

Mecze na żywo: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Wielka radość po stronie drużyny gospodarzy. Zawodnicy Marcina Brosza okazali się o kilka klas lepsi od "Miedziowych". Igor Angulo przybliżył się do czołowych strzelców aktualnego sezonu.
Przyjezdni znów bardzo chaotycznie na boisku.

Ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+3'
Przewaga 5:2 po stronie Górnika! Rafał Wolsztyński, mając stuprocentową sytuację strzelecką, bardzo wysoko podniósł futbolówkę nad poprzeczkę.

90+2'
Parada na refleks w wykonaniu Tomasza Loski! W jego polu karnym zrobiło się wielkie zamieszanie. Nieźle został wybity stały fragment gry przez Filipa Starzyńskiego.

90+1'
żółta kartka Żółty kartonik dla Daniela Liszki za faul na Mateuszu Matrasie.

90'
Sędzia główny postanowił przedłużyć ten mecz o 3 minuty.

89'
Górnik Zabrze dalej w ofensywie. Gospodarze w pełni kontrolują wydarzenia na placu murawy.

88'
Tuż obok prawego słupka bramki powędrowała piłka, po uderzeniu z piętki Igora Angulo.

86'
Konrad Nowak jest ostatnim zmiennikiem w dzisiejszym spotkaniu ligowym. Kamil Zapolnik napracował się na boisku.

85'
Piekielnie mocne uderzenie zza pola karnego oddał Łukasz Wolsztyński! Futbolówka poleciała bardzo blisko obok lewego słupka bramki Zagłębia.

83'
Próby ofensywne podejmują goście dzisiejszego widowiska.

82'
Brakuje wiary graczom Zagłębia Lubin. Jeśli nic się nie zmieni, to piłkarze Mariusza Lewandowskiego będą mieli kłopoty z zapunktowaniem.

80'
Szymon Żurkowski konkretnie przymierzył z dalszej odległości od bramki. Młody pomocnik Górnika posłał futbolówkę tuż obok lewego słupka bramki Dominika Hładuna.

79'
Długo piłkę holują zawodnicy Marcina Brosza. Czas pracuje na ich korzyść.

77'
W okolicach centralnej części boiska faulowany był Mateusz Matras.

75'
Fizjoterapeuci Górnika Zabrze pomagają jednemu z piłkarzy.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

74'
Górnik Zabrze dalej poszukuje gola nr 3.

72'
Dominik Hładun skutecznie wyłapał piłkę, po centrze od rzutu wolnego.

71'

69'
Zmiana. Mateusz Matras za Filipa Jagiełło.

68'
Korner dla gości. Dośrodkowanie Filipa Starzyńskiego zostało bardzo prosto powstrzymane przez skaczącego zawodnika Górnika Zabrze.

66'
Igor Angulo nie dopilnował swojego ustawienia. Sędzia liniowy błyskawicznie zasygnalizował ofsajd.

65'
Jimenez bardzo sprytnie szarżował na lewej flance boiska. Udało mu się przybliżyć pod pole karne rywala, ale jednak chwilę wcześniej dopuścił się faulu.

63'
Zmiana, ale u Górnika Zabrze. Rafał Wolsztyński pojawił się na boisku w miejsce swojego brata - Łukasza.

62'
Zanosi się na ostatnią zmianę po stronie przyjezdnych.

60'
Igor Angulo rozczarował kibiców, którzy chcieli zobaczyć gola na 3:0! Hiszpan nie potrafił z bardzo bliskiej odległości od bramki wślizgiem zgnębić bramkarza Zagłębia. Były wszelkie przesłanki do zdobycia kolejnej bramki.

58'
żółta kartka Okrutny wślizg na nogi rozpędzonego gracza innej drużyny zanotował Kamil Zapolnik.

57'
Górnik usiłuje wykorzystać nieudaną grę bocznych obrońców Zagłębia Lubin.

55'
Wysoko bronią się zawodnicy drużyny gospodarza.

54'
Dominik Hładun końcówkami palców zdołał zatrzymał bardzo niebezpieczne uderzenie w prawy sektor bramki! Łukasz Wolsztyński był ogromnie bliski podwyższenia stanu meczu.

52'
Na linii bramkowej stanęła futbolówka! Igor Angulo mógł zdobyć swojego trzeciego gola w dzisiejszej batalii. Znakomity strzał niemal ze wślizgu.

51'
Czas na zmianę w składzie zabrzan. Szymona Matuszka zmienił Maciej Ambrosiewicz.

49'
Marcin Brosz i jego współpracownicy ze sztabu szkoleniowego nie zrealizowali jeszcze żadnych zmian.

48'
Goooooooool! Górnik Zabrze podwyższył stan dzisiejszego spotkania! Igor Angulo precyzyjnym strzałem głową pokonał Dominika Hładuna! Zagłębie nie potrafiło się skutecznie zorganizować.

46'
Drugą zmianę taktyczną zrealizował Mariusz Lewandowskiego. Damjana Bohara zastąpił na boisku Damian Oko.

46'
Czas na kontynuowanie tego spotkania!

Sędzia główny zakończył I odsłonę dzisiejszego pojedynku w Zabrzu.

45+4'
Bohar wyśmienicie uderzył z głębi pola karnego Górnika! Groźnie lecącą futbolówkę przed siebie sparował bramkarz Loska.

45+3'
W kleszcze złapano gracza Zagłębia Lubin. Rzut wolny dla ekipy przyjezdnych.

45+2'
Sasa Balić kieruje się do klubowej szatni.

45+1'
żółta kartka czerwona kartka Sasa Balić został wyrzucony z boiska! Boczny defensor nie wytrzymał ciśnienia i otrzymał swoją drugą, żółtą kartkę.

45'
Pierwsza połowa dzisiejszych zawodów została przedłużona o dodatkowe trzy minuty.

44'
Zmiana. Jakub Tosik zszedł z boiska, a wpuszczony został Patryk Tuszyński.

43'
Patryk Tuszyński stoi przy linii bocznej.

42'
W sztabie szkoleniowym Zagłębia Lubin przygotowywana jest roszada. Pytanie, czy zostanie ona dokonana jeszcze w tej części gry?

40'
Kamil Zapolnik za ostro próbował odebrać rywalowi piłkę. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Mariusza Lewandowskiego.

39'
Zabrzańska ekipa stara się wykorzystać swoją przewagę. Zagłębie Lubin kompletnie pogubione na płycie murawy.

38'
Gooooooool! Rzut karny przyniósł gospodarzom bramkę! Igor Angulo z wielkim spokojem umieścił futbolówkę w lewym sektorze bramki!

36'
Arbiter główny wskazał na jedenasty metr! Przed znakomitą okazję stanie Górnik Zabrze! Zapolnik przechytrzył obrońców Zagłębia Lubin.

35'
Słychać głośny doping ze sektorów sympatyków.

33'

32'
Brakuje akcji bramkowych. Obie drużyny mają kłopoty z precyzyjnym operowaniem futbolówką.

30'
żółta kartka Szymon Matuszek przewinił podczas powietrznej rywalizacji. Arbiter przyznał mu żółtą kartkę.

29'
Bartłomiej Pawłowski zanotował interesującą centrę z lewego skrzydła boiska. Skaczący Filip Starzyński minął się jednak z futbolówką.

28'
żółta kartka Sasa Balić za nadepnięcie stopy przeciwnika otrzymał w pełni zasłużoną kartkę. Barwy żółtej.

27'
Sędzia asystent podniósł do góry chorągiewkę.

26'
Zwija się z bólu jeden z piłkarzy Górnika Zabrze.

25'
Łukasz Wolsztyński został podcięty przez Adama Matuszczyka. Niewłaściwe zachowanie.

23'
Zagłębie Lubin ostatnią wygraną w delegacji odniosło 17 sierpnia 2018 roku.

22'
Delikatną przewagę na placu murawy, w naszej ocenie, mają podopieczni Marcina Brosza.

20'
Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska poleciało na szesnastkę lubinian. Jeden ze stoperów Zagłębia efektownym szczupakiem wyjaśnił sytuację.

19'
Zawodnicy Górnika reklamowali przewinienie pod polem karnym rywala. Sędzia główny podjął decyzję o tym, by puścić grę dalej.

17'
Igor Angulo dostał okazję na zdobycie bramki. Hiszpan wewnętrzną częścią stopy próbował zmienić rezultat tego meczu. Piłka poszybowała tuż obok lewego słupka bramki.

16'
Akcja za akcję! Tomasz Loska kapitalnie na refleks odbił piłkę, po uderzeniu z najbliższej odległości! Bohar świetnie uwolnił się spod opieki defensorów zabrzan.

15'
Dominik Hładun został pierwszy raz w dzisiejszym meczu wystawiony na ciężką próbę! Goalkeeper Zagłębia fantastycznie wyciągnął uderzenie lecące w prawe okienko bramki.

13'
Gra została przerwana. Regulamin gry w pobliżu pola karnego Zagłębia Lubin złapał piłkarz Górnika Zabrze.

12'
Musimy wspomnieć, że z racji wyczerpania limitu kartkowego, Jakuba Tosika nie zobaczymy w następnej serii gier w LOTTO Ekstraklasie.

11'
żółta kartka Gwizdek sędziego głównego. Żółtą kartkę za celowe powstrzymanie akcji przeciwnika otrzymał Jakub Tosik.

9'
Przewinienie w ofensywie zrealizował Łukasz Wolsztyński. Brzydkie odepchnięcie przeciwnika.

8'
Tuż przed arbitrem miał miejsce faul taktyczny w wykonaniu Jakuba Tosika.

7'
Kolejna próba prostopadłego zagrania do Angulo. Znów górą okazali się obrońcy popularnych "Miedziowych".

5'
Piłkarze gospodarzy usiłują wyższym pressingiem wymusić na przeciwniku jakiś błąd w rozegraniu.

4'
Dzisiejsze spotkanie bacznie obserwują sędziowie, którzy obsługują system VAR.

2'
Obronie Zagłębia udało się powstrzymać prostopadłą piłkę w kierunku Igora Angulo.

1'
Zabrzanie, jako pierwsi kopnęli futbolówkę.

*'

*'
Przed chwilą miało miejsce przywitanie obu szkoleniowców.

*'
Na placu gry pojawili się bohaterowie nadchodzących zawodów.

*'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Bielica, Wiśniewski, Nowak, Smuga, R.Wolsztyński, Ambrosiewicz, Ryczkowski.

*'
Mariusz Lewandowski na ławce rezerwowych pozostawił taki zestaw graczy: Leciejewski, Tuszyński, Matras, Dziwniel, Moneta, Ślisz, Oko.

*'
Zabrzańscy piłkarze nie mogą od dziewięciu kolejek ligowych wygrać spotkania w aktualnych rozgrywkach. Podopieczni Marcina Brosza zamykają na dzień dzisiejszy ligową tabelę.

*'
Pan Dominik Sulikowski podejmie się misji prowadzenia meczu w Zabrzu.

*'
Ostatnie, niedzielne zawody w 13. kolejce LOTTO Ekstraklasy rozpoczną się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji z bardzo dobrze zapowiadającego się widowiska piłkarskiego, a mianowicie starcia: Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online