Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bytovia Bytów
0 : 3

Oszmaniec - Witkowski, Wróbel, Dampc, Kuzdra - Duda (46' Kuzimski), Wolski (74' Chodyna), Jakóbowski, Letniowski, Hebel (61' Burkhardt) - Jaroch
Wrąbel - Broź, Tarasovs, Golla, Cholewiak - Pich (81'
Celeban), Augusto, Pałaszewski, Gąska, Farshad (60' Radecki) - Piech (80' Robak)

Gąska (37.)
Oszmaniec (sam.) (42.)
Gąska (84.)

Tarasovs (76.) czerwona kartka

Mecze na żywo: Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław

Dziękujemy ślicznie za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje z Pucharu Polski.

Śląsk Wrocław wywalczył zasłużoną promocję do 1/8 finału Pucharu Polski. Damian Gąska zachwycił niemal wszystkich kibiców, którzy mieli przyjemność oglądać dzisiejszy pojedynek.

Przed momentem usłyszeliśmy ostatni gwizdek arbitra głównego!

90+3'
Z poważnej odległości próbował Dampc. Piłka poszybowała na trybuny.

90+1'
Marcin Robak nie zrozumiał intencji Damiana Gąski. Napastnik dogrywał do kolegi, który w ogóle nie zaangażował się w akcję ofensywną.

90'
O 3 minuty sędzia główny przedłużył dzisiejsze widowisko.

89'
Za kilka chwil powinniśmy być mądrzejsi o informację o doliczonym czasie gry.

88'
Obaj trenerzy dokonali już komplety zmian.

87'
Damian Gąska znów podjął się posłania wrzutki z rzutu wolnego. Nikt jednak nie zdołał zamknąć akcji ofensywnej.

85'
Bytovia nie zamierza wywieszać białej flagi. Ale czasu na zniwelowanie strat pozostało bardzo mało.

84'
Gooooooool! Damian Gąska błysnął zaiste genialnym uderzeniem zza pola karnego! Soczysta próba wpadła w prawy sektor bramki Mateusza Oszmańca, który jeszcze starał się jakoś zatrzymać piłkę.

82'
Mateusz Oszmaniec instynktownie zatrzymał strzał z najbliższej odległości od bramki. Damian Gąska miał ochotę na powiększenie swojego dorobku strzeleckiego.

81'
Robert Pich otrzymał podziękowania za swój udział w tym meczu. Piotr Celeban ma wzmocnić blok defensywny "Wojskowych".

80'
Wymiana napastników w Śląsku Wrocław. Arkadiusza Piecha na boisku zastąpił Marcin Robak.

79'
Gracjan Jaroch pomógł sobie ręką, w przyjęciu piłki. Rzut wolny dla podopiecznych Tadeusza Pawłowskiego.

78'
Filip Burkhardt solidnie kropnął od rzutu wolnego. Robert Pich wziął "na siebie" silnie lecącą futbolówkę.

76'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Igorsa Tarasovsa. W opinii sędziego obrońca Śląska Wrocław był ostatnim, który zatrzymał genialnie rozwijającą się akcję przeciwnika.

75'
Mateusz Cholewiak efektownym zagraniem piętką próbował zaskoczyć Mateusza Oszmańca. Piłka poszybowała daleko od światła bramki.

74'
Trzecia roszada u gospodarzy. Kacper Chodyna za Bartosza Wolskiego.

73'

71'
Kąśliwe zagranie od stałego fragmentu gry wykonał Filip Burkhardt. Delikatnym trąceniem piłki głową popisał się Mateusz Kuzimski, jednak ta nie zechciała wlecieć do bramki.

70'
Mateusz Oszmaniec pokonał Arkadiusza Piecha! Bardzo sprytne zagranie z ostrego kąta na bliższy słupek udanie nogą zatrzymał goalkeeper Bytovii Bytów.

69'
Mateusz Oszmaniec udanie wypiąstkował piłkę, po bezpośrednim dośrodkowaniu od rzutu wolnego.

68'
Mateusz Oszmaniec tym razem się nie pomylił na przedpolu. Bramkarzowi udało się przeciąć dogranie bezpośrednio od rzutu wolnego.

66'
Mateusz Kuzimski bardzo słabo trafił w piłkę, w bardzo dogodnej sytuacji strzeleckiej. Miał sporo miejsca i czasu, ale nie udało się pokonać obrońców wrocławian.

65'
Wojciech Golla ponownie uchronił Śląsk Wrocław przez ogromnie ciężką próbą. Środkowy obrońca zatrzymał dogranie z lewego skrzydła boiska. Bytovia miała przewagę liczebną.

64'
Mateusz Oszmaniec minął się z futbolówką! Blisko zdobycia gola na 0:3 był skaczący Igors Tarasovs. Zabrakło trochę więcej precyzji przy uderzeniu głową.

62'
Arkadiusz Piech wbrew regułom gry został zatrzymany przez Łukasza Wróbla.

61'
Filip Burkhardt pojawił się na płycie murawy. Maksymilian Hebel udał się na rezerwę Bytovii Bytów.

60'
Mateusz Radecki dał zmianę za Farshada.

59'
Sędzia asystent dostał okazję do popełnienia interwencji. Farshad na pozycji spalonej.

57'
Ponownie Wojciech Golla zatrzymał uderzenie, które oddał Gracjan Jaroch. Stoper "Wojskowych" pracuje na wysoką notę w dzisiejszym spotkaniu.

56'
Śląsk Wrocław wyraźnie oddał inicjatywę.

54'
W poprzednio wspomnianej sytuacji Wolski otrzymał znakomite zagranie od rzutu wolnego.

53'
Kolejne zagrożenie pod bramką Jakuba Wrąbla! Piłka, po płaskim uderzeniu Bartosza Wolskiego, poszybowała minimalnie obok lewego słupka bramki!

52'
Łukasz Broź ręką powstrzymał wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

51'
Tadeusz Pawłowski nadal ufa wyjściowemu składowi. Żadnej zmiany w zestawieniu personalnym.

49'
Jaroch dwukrotnie w polu karnym uderzał! Napastnik Bytovii w pierwszej próbie został zablokowany, ale błyskawicznie otrzymał drugą okazję! Niestety, kopnął piłkę bardzo mocno, a ta poleciała wysoko nad poprzeczką.

48'
Damian Gąska nieźle wykonał korner. Arkadiusz Piech był ogromnie blisko domknięcia akcji. Zabrakło lepszego ustawienia się pod bramką przeciwnika.

47'
W zestawieniu gospodarzy miała miejsce korekta personalna. Mateusz Kuzimski wszedł w miejsce Sławomira Dudy.

46'
Bytovia rozpoczęła II odsłonę!

Sędzia główny zasygnalizował koniec I części gry!

44'
Mateusz Oszmaniec dwukrotnie wyratował Bytovię przed utratą kolejnych goli! Goalkeeper fantastycznie wyciągnął techniczny strzał Farshada, a następnie w znakomitym stylu na refleks zatrzymał mocne uderzenie Arkadiusza Piecha.

42'
Gooooooooooool! Śląsk Wrocław podwyższył stan meczu! Zrobił to Mateusz Oszmaniec, który niefortunnie trafił w piłkę, podczas pełnienia interwencji. Pechowy gol samobójczy bramkarza.

41'
Tuż obok lewego słupka bramki powędrowała, po bezpośredniej próbie od rzutu wolnego. Niektórzy kibice Bytovii widzieli już futbolówkę w bramce. Hebel nieźle trafił w piłkę.

39'
Łukasz Wróbel okazał się autorem bardzo nieprzyjemnego uderzenia z dalszej odległości. Piłkę na raty zatrzymał Jakub Wrąbel.

37'
Gooooooooool! Śląsk Wrocław zdobył upragnionego gola, po jakże ładnej, składnej akcji na skrzydle! Farshad precyzyjnie dograł na głowę Damiana Gąskę, a ten efektownie zaskoczył bramkarza Bytovii.

36'
W ostatnich minutach obie drużyny obniżyły loty, jeśli chodzi o kreowanie akcji bramkowych.

34'
Łukasz Broź bardzo sprytnie zastawił się z piłką. Doświadczony defensor wypracował dla swojego zespołu stały fragment gry.

33'
Korner dla Bytovii. Igors Tarasovs przeciął głową wrzutkę na pole karne Śląska Wrocław.

31'
W środku pola faulował Łukasz Wróbel. Arkadiusz Piech nie mógł wyprowadzić jakiejś groźniejszej akcji.

30'
Łukasz Broź ładnie zacentrował z prawego skrzydła boiska w kierunku Arkadiusza Piecha. Napastnik Śląska jednak nie wyskoczył dostatecznie wysoko, by zamknąć dogranie.

28'
Gąska bardzo nieznacznie przeniósł piłkę nad poprzeczką. Oszmaniec miał pełną kontrolę nad lecącą futbolówką.

27'
Będzie rzut wolny dla Śląska Wrocław. Bartosz Wolski blisko swojego pola karnego zachował się wysoce nieodpowiedzialnie.

25'
Koszmarna centra poleciała z rzutu rożnego. Wykonawca z Bytovii zlekceważył warunki atmosferyczne. Futbolówka poszybowała za boisko.

24'
Silny strzał z dystansu w wykonaniu Wojciecha Golli. Bramkarz ekipy gospodarzy pewnie wyłapał zblokowaną piłkę.

22'
Kolejny raz z narożnika boiska rozpoczął Śląsk Wrocław. Znów na posterunku dobrze zareagowali obrońcy Bytovii Bytów. Mocno niecelne dośrodkowanie.

21'
Arkadiusz Piech dyskutował z arbitrem głównym, który przed chwilą odgwizdał przewinienie w ofensywie.

20'
Augusto przypadkowo uderzył przeciwnika w twarz. Próżno było szukać jakiejkolwiek premedytacji w wykonaniu Portugalczyka.

18'
Pierwszoligowy zespół nie czuje żadnego respektu przed wyżej notowanym przeciwnikiem.

17'
Silny wiatr może splatać figle obu ekipom. Szczególną uwagę powinni na ten aspekt zwrócić obaj goalkeeperzy, którzy staną przed wieloma próbami.

15'
Juliusz Letniowski udowodnił, że posiada wysokie umiejętności techniczne. Efektowne kopnięcie zza pola karnego odbiło się od poprzeczki bramki zaskoczonego Jakuba Wrąbla.

14'
Arkadiusz Piech dopuścił się przewinienia w ofensywie. Od rzutu wolnego rozpoczną gracze prowadzeni przez trenera Stawskiego.

13'
Juliusz Letniowski posłał daleką centrę od rzutu wolnego. Jego koledzy starali się zakończyć zawiesinę, ale nikt nie dopadł do lecącej futbolówki.

13'
Mateusz Cholewiak w twardym stylu zatrzymał Adriana Jakóbowskiego. Brzydki atak na stopę rywala.

12'
Maciej Pałaszewski podjął się ambitnego zadania, jakim było oddanie strzału z dalszej odległości. Po tej próbie futbolówka poszybowała obok światła bramki.

10'
Farshad pokusił się o płaskie wgranie piłki od narożnika boiska. Po raz kolejny racjonalnie w swojej szesnastce zachowała się defensywa gospodarzy.

9'
Gąska mocno wybił piłkę od rzutu rożnego. Świetnie skaczący zawodników Bytovii bardzo dobrze wyjaśnił całą sytuację w swoim polu karnym.

8'
Arkadiusz Piech wywalczył korner. Zablokowany strzał napastnika Śląska Wrocław.

7'
Pałaszewski był nadepnięty na stopę przez blisko ustawionego oponenta.

5'
Jakóbowski kapitalnie pociągnął z futbolówką i oddał strzał z dystansu! Fantastyczna próba zza pola karnego obiła lewy słupek bramki. Wrąbel miałby mało do powiedzenia.

4'
Krótko rozegrany rzut wolny przez gości okazał się bardzo nieskuteczny. Piłkę przejęli gospodarze tego spotkania.

3'
Farshad został podcięty przez Sławomira Dudę.

2'
Dzisiejszy pojedynek jest obsługiwany przez system VAR.

1'
Wrocławska ekipa rozpoczęła od środka boiska.

*'
Początek dzisiejszych zawodów!

*'
Przed momentem dwaj szkoleniowcy podali sobie rękę na przywitanie.

*'
Sędzia główny wyprowadził już obie drużyny na płytę murawy.

*'
Ostatnia, bezpośrednia batalia zakończyła się wysokim zwycięstwem Bytovii Bytów (3:0). Obie ekipy wówczas też biły się w rozgrywkach Pucharu Polski.

*'
Artur Aluszyk będzie rozjemcą nadchodzącej rywalizacji w 1/16 finału Pucharu Polski.

*'
Śląsk Wrocław, z kolei, nie miał większych problemów z delegacją w Elblągu, gdzie podopieczni Tadeusza Pawłowskiego rozbili przeciwnika aż 3:0.

*'
W poprzedniej fazie turnieju pierwszoligowiec poradził sobie pewnie z niżej notowanym Elaną Toruń (3:1).

*'
Obsada ławki rezerwowych Śląska Wrocław: Szczerbal, Celeban, Radecki, Talar, Łuczak, Chrapek, Robak.

*'
Obsada ławki rezerwowych Bytovii Bytów: Witan, Bąk, Procyszyn, Błaszkowski, Burkhardt, Chodyna, Kuzimski.

*'
Spotkanie w Bytowie będzie rozegrane w ramach 1/16 finału Pucharu Polski.

*'
Zapraszamy Wszystkich bardzo serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław.
Start o 15:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bytovia Bytów - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online