St. Pauli - Borussia Dortmund online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
St. Pauli
Borussia Dortmund
0 : 3

Tschauner - Ziereis, Gonther, Sobiech, Startsev(46'Kalla) - Kringe(72'Thy), Kurt, Nothe, Daube, Rzatkowski - Verhoek(53'Meier)
Langerak - Durm, Hummels, Subotic, Papastathopoulos - Kehl, Großkreutz, Reus(63'Bender), Kagawa(88'Ramos), Mkhitaryan(77'Jojic) - Immobile

Immobile (32.)
Reus (44.)
Kagawa (86.)

Meier (84.) żółta kartka
Kehl (83.) żółta kartka

Mecze na żywo: St. Pauli - Borussia Dortmund

90+2'
Bardzo Dziękuję Państwu za uwagę.

90+2'
Faworyzowany Dortmund nie dał dziś jakiegokolwiek złudzenia na wygraną gospodarzom. Świetnie zaprezentowała się linia ofensywna gości z Reusem na czele

90+2'
KONIEC SPOTKANIA

90'
Sędzia dolicza 2 minuty.

88'
Ostatnia zmiana w tym meczu: Kagawę zmienia Ramos

86'
3:0 Beznadziejne wybicie piłki z własnej bramki przez Tschaunera przechwytuje Kagawa i bez problemu płaskim strzałem zmienia wynik spotkania.

84'
Za faul na Papastathopoulosie żółtym kartonikiem zostaje ukarany Meier

83'
Pierwsza żółta kartka w tym meczu, a dostaje ją Kehl

82'
Spalony!, tym razem na nim Kagawa.

80'
Gracze BVB jak mogą tylko starają się zamknąć gospodarzy na ich połowie.

77'
Aktywnego w dzisiejszym spotkaniu Mkhitaryana zmienia Jojić

75'
Składna akcja gospodarzy złożona z paru podań kończy się nieudaną centrą w pole karne. Piłka trafia jednak do Langeraka.

72'
Ostatnia zmiana u gospodarzy : schodzi Florian Kringe, a na boisku melduje się Thy
70'
Gospodarze chcą jak najszybciej rozgrywać piłkę, lecz robią to bardzo nieudolnie.

66'
Interwencją na noty popisuje się Langerak ratując swój klub przed rzutem rożnym.

64'
Nieporozumienie w bloku defensywnym próbował wykorzystać duet Mkhitaryan - Immobile, lecz piłka uderzona przez tego drugiego ląduje na trybunach.

63'
Trener BVB dokonuje zmiany, zdobywcę gola Marco Reusa zastępuje Bender.

61'
Co rusz piłkarze Kloppa starają się swoimi firmowymi akcjami skrzydłem zaskoczyć St.Pauli.

59'
Świetnie szarżujące prawą stroną zatrzymuje Startsev, będzie kolejny korner.

56'
Nie mogą znaleźć sposobu na świetną dziś defensywę BVB piłkarze ST.Pauli.

53'
Pierwsza zmiana w szeregach gospodarzy: boisko opuszcza Verhoek, za niego wchodzi Meier

51'
Inicjatywę na początku drugiej połowy przejęli gospodarze, którzy co raz śmielej dążą do strzelenia gola kontaktowego.

48'
Florian Kringe strzela, po drodze uderzenie blokuje Verhoek, piłka o kilka centymetrów mija bramkę BVB.

47'
Kolejne celne uderzenie St.Pauli, z prawej strony dobrze dośrodkował Rzatkowski na głowę Verhoek, ten jednak uderza w sam środek bramki Langeraka.

45'
Gracze rozpoczęli drugą odsłonę dzisiejszego spotkania.

45'
Sędzia gwiżdże koniec pierwszej połowy. Jak na razie pełna dominacja BVB.

44'
Kapitalną akcją lewą stroną popisali się gracze Borussii, Immobile podaje ze skrzydła, Reus z chirurgiczną precyzją umieszcza piłkę w bramce.

43'
BVB dąży do jak najszybszego podwyższenia wyniku, tym razem z 20 metrów myli się Durm. Podawał mu Reus.

41'
Znów swój kunszt musiał pokazać Tschauner broniąc kąśliwe uderzenie Reusa z bliskiej odległości.

40'
Kolejny raz na spalonym zostaje złapany Immobile.

38'
Doskonała szansa na wyrównanie dla gości, uderzenie główką Kurta kapitalnie broni Langerak

34'
Zdobycie gola przez BVB bardzo pobudzająco wpłynęło na ofensywne poczynania St.Pauli. Za chwilę z narożnika boiska zaczną goście.

32'
GOOOOOOOOOOOLLLLLL akcja trójkątu: Reus- Großkreutz-Immobile. Ten ostatni efektownym wślizgiem pakuje piłkę do bramki.

31'
Goście stosuje ostry pressing na połowie St.Pauli.

28'
Zryw gospodarzy, ale niebezpieczeństwo od swojej bramki oddalają piłkarze BVB.

25'
Dzisiejszym sposobem St.Pauli na dzisiejszy mecz jest wyczekiwanie na jakąś kontrę.

22'
Mkhitaryan uderza z 16 metra, po raz kolejny dobrze na posterunku Tschauner. Będziemy mieli kolejny rożny.

19'
Großkreutz próbuje zaskoczyć bramkarza z 30 metrów, lecz futbolówka po tym strzale ląduje na trybunach.

17'
IMMOBILE zdobywa bramkę, ale niestety w momencie podania od Reusa jest na spalonym. Bramka nieuznana.

15'
Hummels dostaje kapitalne podanie od Mchitaryana, strzela w prawy róg bramkarza,ale doskonale w bramce spisuje się Tschauner..

14'
Gracze Jurgena Kloppa co rusz starają się posyłać prostopadłe piłki do Immobile, za każdym razem się ta sztuka nie udaje.

10'
Nie ma łatwego życia Kagawa, ponieważ każde jego dośrodkowanie zostaje blokowane przez defensorów gospodarzy.

9'
Przed doskonałą okazją stanął Kagawa, otrzymał podanie od Reusa, ale uderza bardzo niecelnie z 16 metrów.

7'
BVB jak dotąd próbuje konstruować swoje akcje piłkami crossowymi do skrzydłowych.

5'
Mhitaryan próbuje zaskoczyć rywala prostopadłym podaniem do Immobile, lecz piłka była zostaje za mocno. Grę rozpocznie Tschaner.

3'
Pierwsze ataki BVB, Reus dośrodkowuje w pole karne, ale jego podanie niestety nie znajduje adresata.

2'
Zawodnicy St.Pauli spokojnie rozgrywają piłkę krótkimi podaniami.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Piłkarze obu zespołów gotowi są do gry, więc nie ma na co czekać. Zaczynamy relację

0'
Arbitrem tego spotkania będzie Gunter Perl.

0'
Historia spotkań : 3 zwycięstwa gości i jeden remis.

0'
Ławka rezerwowa Borussii: Weidenfeller, Bender, Ginter, Jojic, Maruoka, Piszczek, Ramos

0'
Ławka rezerwowa St.Pauli : Alushi, Budimir, Heerwagen, Kalla, Maier, Nehrig, Thy

0'
Zapraszamy na relacje LIVE. Początek już o 20:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z St. Pauli - Borussia Dortmund, to zapraszamy do śledzenia meczu online