Piast Gliwice - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 1

Plach - Mokwa, Korun, Czerwiński, Konczkowski - Jodłowiec, Dziczek, Jagiełło (113' Sokołowski), Felix (72' Valencia), Badia (79' Gojko) - Ayong (47' Papadopulos)
Majecki - Stolarski, Jędrzejczyk, Pazdan, Hlousek - Antolić, Martins (48' Cafu) - Kucharczyk, Szymański (84' Lopez), Nagy (74' Vesović) - Kante (112' Kulenović)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Legia Warszawa wywalczyła awans do kolejnej rundy Pucharu Polski. Wiele nerwów przeżyli kibice, którzy oglądali ten pojedynek.
Nikt nie spodziewał się tego, że do wyłonienia triumfatora, będziemy musieli oglądać konkurs rzutów karnych.

*'
2:4! Sandro Kulenović z golem!

*'
2:3! Michal Papadopulos umieścił piłkę w siatce. Klasowy, płaski strzał.

*'
1:3! Antolić bardzo dobrze wykonał rzut karny. Silny strzał w lewe okienko.

*'
1:2! Patryk Sokołowski obił poprzeczkę! Nie ma gola!

*'
1:2! Cafu zmylił Frantiska Placha. Strzał w lewy sektor bramki.

*'
1:1! Kamil Dziczek zdobył gola. Radosław Majecki był bliski wyciągnięcia strzału w lewy sektor bramki.

*'
0:1! Michał Kucharczyk bardzo pewnie podszedł do jedenastki. Piłka ulokowana w prawym, dolnym rogu.

*'
0:0! Korun nie wykorzystał rzutu karnego. Genialnie nogą interweniował bramkarz Legii, Majecki!

Trwają ostatnie narady. Sztaby szkoleniowe zapewne już przygotowały listy strzelców.

Doczekaliśmy się konkursu jedenastek!

120+2'
żółta kartka Antolić zdecydowanie za wysoko podniósł swoją nogę. Dziczkowi mogła stać się jakaś krzywda.

120+1'
Już tylko 1 minuta dzieli Nas od konkursu rzutów karnych.

120'
Sędzia Tomasz Musiał, po interwencji systemu VAR, zatwierdził zgodność gola dla Piasta.

119'
Goooooooooool! 1:1! Piłkarski bilard w polu karnym Legii! Świeżo wprowadzony Patryk Sokołowski z najbliższej odległości wpakował piłkę do pustej bramki.

118'
Piast ambitnie pracuje na to, by dzisiaj były rzuty karne.

116'
Aktualni mistrzowie kraju usiłują trzymać piłkę daleko od swojej szesnastki.

115'
Ostre dośrodkowanie z rzutu wolnego wykonali zawodnicy Legii Warszawa. Znakomicie ustawiony obrońca Piasta Gliwice głową zażegnał niebezpieczeństwo.

113'
Waldemar Fornalik próbuje gonić wynik. Patryk Sokołowski w miejsce Aleksandra Jagiełło.

112'
Jose Kante włożył wiele wysiłku w dzisiejsze spotkanie. Sandro Kulenović otrzymał szansę na rozegranie kolejnego meczu dla Legii Warszawa.

111'
Goooooooool! Legia na prowadzeniu! Idealnie obronę Piasta zaskoczył Carlos Lopez. Hiszpan popisał się efektowną podcinką nad interweniującym bramkarzem.

109'
Jose Kante nieznacznie pomylił się głową. Snajper wyśmienicie ubiegł przeciwnika i oddał niezłe uderzenie. Piłka poleciała tuż nad poprzeczką.

107'
Tomasz Jodłowiec postanowił skorzystać z tego, że obrońcy nie wywierali większej presji. Były zawodnik Legii posłał piłkę minimalnie obok światła bramki.

106'
Jeśli wynik nie ulegnie zmianie, to do rozstrzygnięcia triumfatora dzisiejszej potyczki, niezbędny będzie konkurs jedenastek.

106'
Piast Gliwice rozpoczął drugą połowę dogrywki.

Dobiegła końca I część dogrywki.

105+5'
W opinii arbitrów piłka nie przekroczyła linii bramkowej. Dalej mamy wynik 0:0.

105+4'
Kontrowersja! Piłka po uderzeniu Carlitosa zawisła na linii bramkowej! Potrzebna będzie wideo weryfikacja.

105+3'
żółta kartka Martin Konczkowski bez pardonu trafił w nogę Carlosa Lopeza.

105+2'
Radosław Majecki instynktownie nogami przeciął wrzutkę z linii pola karnego. Dobra interwencja w wykonaniu młodego goalkeepera.

105+1'
Trwa bonusowy czas I połowy dogrywki. 120 sekund.

105'
Dennis Gojko próbował zaskoczyć Radosława Majeckiego zagraniem zza pola karnego. Soczyście uderzona piłka poszybowała obok prawego słupka bramki.

104'
Sędzia Musiał anulował swoją poprzednią decyzję. Nie było faulu na Michale Kucharczyku.

103'
Tomasz Musiał analizuje powtórki z sytuacji z Michałem Kucharczykiem.

102'
Coraz większe emocje udzielają się piłkarzom po obu stronach.

101'
Tomasz Musiał poszedł do wozu transmisyjnego z systemem VAR. Arbiter ma jakieś wątpliwości.

100'
Sędzia główny wskazał na jedenasty metr! Frantisek Plach za ostro zaatakował nogi Michała Kucharczyka! Zupełnie nieprzemyślane zachowanie bramkarza gospodarzy.

99'
Inicjatywę przejął Piast Gliwice. Legia stara się wysoko atakować rywala.

97'
Gojko zatrzymany. Pomocnik Piasta nieźle zabawił się z defensorami Legii w ich polu karnym. Ostateczny strzał udało się obronie wyblokować.

95'
Z ogromnie ostrego kąta swojego szczęścia szukał Michal Papadopulos. Silny strzał poleciał obok światła bramki Radosława Majeckiego.

94'
Zawodnicy warszawskiej drużyny próbują się przybliżyć pod szesnastkę Piasta.

93'
Tomasz Jodłowiec zahaczony przez Jose Kante. Od rzutu wolnego rozpoczną gospodarze dzisiejszej potyczki.

91'
Legia, jako pierwsza rozpoczęła dodatkowy czas gry.

91'
Dogrywka już wystartowała!

Będzie dogrywka! Nikt nie zdołał rozstrzygnąć losów meczu w regulaminowych 90 minutach.

90+1'
Carlitos trafił w rękawice bramkarza. Hiszpan mógł trochę inaczej kopnąć piłkę w polu karnym ekipy przeciwnika.

90'
Arbiter dorzucił 3 minuty do podstawowego wymiaru czasu gry.

89'
Mocno piłkę kopnął Jose Kante. Na dobrą ocenę zapracował Jakub Czerwiński, który skutecznie zablokował silny strzał.

88'
Zbyt głęboka wrzutka z rzutu wolnego, autorstwa Antolicia. Bramkarz Piasta bardzo pewnie zgarnął futbolówkę.

87'
Jeśli będzie dogrywka, to obaj szkoleniowcy będą mogli dokonać jeszcze po jednej roszadzie w składzie.

85'
żółta kartka Jose Kante został wpisany do notesu sędziego. Brzydki atak na nogi rozpędzonego przeciwnika.

84'
Na ławkę rezerwowych udał się Sebastian Szymański. Carlos Lopez wydelegowany przez Ricardo Sa Pinto.

82'
Obie drużyny w ostatnich minutach jasno sygnalizują, że nikogo tutaj nie obchodzi dogrywka.

81'
Radosław Majewski znakomicie przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Instynktowna robinsonada po bardzo dobrym strzale Joel'a Valencii.

80'
Brawa od kibiców otrzymał Frantisek Plach. Goalkeeper w efektownym stylu zatrzymał dosyć zaskakujący strzał z dystansu w wykonaniu Adama Hlouska.

79'
Dennis Gojko za Gerarda Badię. Hiszpan dzisiaj nie pokazał szczytu swoich możliwości piłkarskich.

77'
Michał Kucharczyk źle kopnął w piłkę, w genialnym położeniu. Strzał z 12. metra poleciał nad bramką. Skrzydłowy Legii nie miał żadnej presji ze strony przeciwników.

75'
Rozpoczął się ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

74'
Zmiana. Dominik Nagy zastąpiony przez Marko Vesovicia.

72'
Zmiana. Jorge Felix pożegnany brawami, Joel Valencia wpuszczony na płytę murawy.

70'
Badia za krótko wrzucił piłkę od rzutu wolnego. Futbolówka posłana wprost na głowę obrońcy Legii Warszawa.

69'
Za chwilę dojdzie do zmiany w szeregach "Piastunek".

67'
To była szansa! Michal Papadopulos spudłował z najbliższej odległości! Dobitka z bliska poleciała wysoko nad poprzeczką bramki! Chwilę wcześniej goalkeeper Legii wybornie zatrzymał kąśliwy strzał głową Czerwińskiego.

65'
Dwaj szkoleniowcy mogą zrealizować jeszcze po dwie zmiany.

64'
Adam Hlousek wyjaśnił głową sytuację w swoim polu karnym. Piast Gliwice potrafi zagrozić po stałym fragmencie gry.

63'
żółta kartka Dominik Nagy obejrzał żółtą kartkę za celowe przetrzymywanie rywala za koszulkę. Delikatne strącenie, ale zagranie było z premedytacją wykonane.

62'
Frantisek Plach zachował zimną krew na przedpolu! Bramkarz Piasta idealnie wyczekał Jose Kante, który zdecydowanie za długo zwlekał z oddaniem strzału.

60'
W Gliwicach minęła godzina gry.

59'
Jose Kante efektownie wybił się w powietrzu do centry z prawego skrzydła boiska. Napastnik delikatnie strącił futbolówkę, ale to okazało się za mało, by zmienić rezultat spotkania.

57'
Pozycję spaloną u Artura Jędrzejczyka wychwycił sędzia asystent. Dobra decyzja.

56'
Dominik Nagy zaprzepaścił idealną szansę na zdobycie bramki. Węgier miał przy nodze piłkę, ale w kulminacyjnym fragmencie akcji, zbyt daleko ją sobie wypuścił. Ten błąd został błyskawicznie wykorzystany przez obrońców.

54'
Michal Papadopulos wysoko wyskoczył do centry z prawego skrzydła boiska. Czech wyśmienicie wygrał powietrzną rywalizację, lecz niestety już wykonanie strzału nie było perfekcyjnie. Futbolówka pofrunęła zdecydowanie na trybunę.

53'
Jorge Felix autorem bardzo słabego strzału zza pola karnego. Bramkarz Legii nie miał większych problemów z popełnieniem skutecznej interwencji.

51'
Ambitna szarża w wykonaniu Jose Kante. Po minięciu dwóch przeciwników napastnik zbliżył się pod bramką rywala, jednakże jeden ze stoperów zatrzymał futbolówkę.

50'
Michał Kucharczyk kropnął z dystansu. Po drodze piłka dostała rykoszetu i powędrowała za boisko.

48'
Cafu pojawił się na boisku, kontuzjowany Martins już poza grą.

48'
Andre Martins sygnalizuje chęć zmiany. Jakiś uraz nie daje mu spokoju.

47'
Papadopulos zmienił Ayonga. Czech spróbuje wnieść nową jakość w grę Piasta.

46'
II połowa gry!

Arbiter główny oznajmił gwizdkiem koniec I odsłony dzisiejszego starcia.

45'
Sędzia wydłużył I część gry o jedną minutę.

44'
Michał Kucharczyk dostał znakomite, crossowe podanie. Skrzydłowy Legii zdecydował się na błyskawiczny strzał, ale na przeszkodzie do zdobycia gola stanął Frantiszek Plach, który genialnie zbił kąśliwie lecącą piłkę.

42'
Zablokowany został Jagiełło. Pomocnik gliwickiego zespołu zbyt bardzo się zagubił w polu karnym przeciwnika. Futbolówkę przejął Majecki.

41'
Gerard Badia wykonał rzut wolny. Obrona Legii bardzo dobrze zorganizowała się w szyku obronnym.

39'
Michał Pazdan konkretnym atakiem zatrzymał nieźle zapowiadającą się akcję Piasta. Obyło się bez sankcji indywidualnej.

38'

36'
Franciszek Plach poradził sobie koncertowo z bombowym uderzeniem od Martinsa! Futbolówka szła tuż pod poprzeczkę bramki.

35'
Gracze Waldemara Fornalika zachowują się na placu gry zbyt pasywnie.

33'
Sebastian Szymański próbował wymierzyć sprawiedliwość z faul na Nagy'm. Młody pomocnik koszmarnie chybił. Źle złożył się do strzału, który miał za mało precyzji.

32'
Dominik Nagy wywalczył rzut wolny z bardzo dobrej lokalizacji do oddania strzału na bramkę Piasta Gliwice.

31'
Stołeczna drużyna próbują zdominować swojego przeciwnika. Brakuje jednak dokładności w kluczowych fazach akcji.

29'
Frantiszek Plach dobrze wyłapał futbolówkę, którą chwilę wcześniej głową zagrał Artur Jędrzejczyk. Obrona Piasta popełniła błąd przy kryciu na stałym fragmencie gry.

28'
Martins wrzucił piłkę od rzutu wolnego. Ta poleciała zdecydowanie za głęboko. Goalkeeper Piasta skutecznie przejął bezpańskie zagranie.

27'
Mocno niefortunnie na plecy upadł Antolić. Zawodnikowi "Wojskowych" bardzo szybko pomóc przyszedł sztab fizjoterapeutów.

26'
Kolejny stały fragment gry dla Legii. Blisko pola karnego Piasta.

24'
Frantiszek Plach skutecznie wyciągnął uderzenie w sam środek bramki. Jose Kante był przekonany, że silny, płaski strzał zakończy się golem dla Legii Warszawa.

23'
Plach doskonale przechwycił bezpośredni wyrzut piłki z autu. Bramkarz odważnie wyszedł przed linię bramkową.

21'
Żadna z ekip nie potrafiła do tej pory wypracować sobie niezłych okazji bramkowych.

20'
Dominik Nagy pokusił się o oddanie silnego strzału zza pola karnego. Futbolówkę w porę zgasił Jakub Czerwiński.

18'
Korner dla Legionistów. Adam Hlousek wrzucał futbolówkę z lewej flanki boiska. Czujnie zareagowała para stoperów.

17'
Sebastian Szymański szukał lewe okienka bramki. Efektowne uderzenie z głębi szesnastki poleciało wysoko nad poprzeczką.

15'
Artur Jędrzejczyk wygrał starcie ze snajperem Piasta o pozycję. Ayong przetrzymywał wspomnianego defensora za koszulkę.

14'
Jose Kante został brzydko podcięty przez Tomasza Jodłowca. Doświadczony pomocnik za swój faul taktyczny nie zobaczył żółtej kartki.

12'
Sebastian Szymański interesująco posłał futbolówkę z rzutu wolnego. Kilku zawodników warszawskiej Legii walczyło w powietrznej rywalizacji, ale żaden z nich nie potrafił dojść do piłki.

11'
Jose Kante pogubił się w szesnastce przeciwnika. Napastnik próbował obrócić się z piłką i uderzyć na bramkę. Cel został łatwo rozczytany przez blisko ustawionego przeciwnika.

9'
Jagiełło odepchnął Stolarskiego. Ewidentne przewinienie zostało odgwizdane przez sędziego głównego.

8'
Adam Hlousek oddał sygnalizowany strzał z głębi pola karnego. Goalkeeper Piasta nie miał żadnych problemów ze złapaniem lecącej piłki.

7'
Jose Kante w polu karnym "Piastunek" zagrał nakładką. Podopieczni Waldemara Fornalika otrzymali od arbitra rzut wolny.

6'
Wrzutka ze stałego fragmentu gry została zneutralizowana przez blok obronny gliwickiego Piasta.

5'
Za chwilę Legia wykona stały fragment gry.

3'
Paweł Stolarski mocno dośrodkował z prawego skrzydła boiska. Ciut za silnie kopnięta futbolówka minęła wszystkich w polu karnym.

2'
Przy tym spotkaniu pracuje system VAR.

1'
Piast dynamicznie w ofensywie.

*'

*'
Legia Warszawa przystępuje do tego pojedynku z pozycji obrońcy tytułu.

*'
Pan Tomasz Musiał został wyznaczony do tego, aby realizować zadania sędziowskie.

*'
Skład rezerwowy Legii Warszawa: Malarz, Wieteska, Pasquato, Vesović, Carlitos, Cafu, Kulenović.

*'
Piłkarze na ławce rezerwowych Piasta Gliwice: Dybowski, Valencia, Byrtek, Sokołowski, Papadopulos, Bojko, Borkała.

*'
Ta potyczka jest przez wielu piłkarskich ekspertów definiowana jako hit 1/16 finału Pucharu Polski. Obie ekipy w aktualnym sezonie ligowym są zlokalizowane w górnej części tabeli.

*'
Zapraszamy Wszystkich kibiców do śledzenia relacji tekstowej "LIVE" z widowiska piłkarskiego, jakie odbędzie się w Gliwicach o godz. 20:30. Miejscowy Piast podejmie Legię Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online