Huragan Morąg - Arka Gdynia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Huragan Morąg
Arka Gdynia
0 : 1

Lawrenc – Maciążek, Łysiak, Kruczkowski, Jajkowski, Augusto, Michałowski, Mroczkowski (20' Boczko, 81' Tomasz), Biedrzycki, Stankiewicz, Galik
Krzepisz – Socha, Sołdecki, Danch, Danielak, Bogdanov (62' Nalepa), Deja, Cvijanovic (83' Łoś), Młyński (73' Sulewski), Siemaszko, Aankour.

90+'
Łoś uderzał na bramkę i będzie rzut rożny.

88'
Łysiak uderzył z rzutu wolnego i na rzut rożny piłkę wybił bramkarz.

83'
Potężny strzał Augusto z prawej strony boiska trafił w boczną siatkę.

82'
Mogło być 2:0. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska nie wiele brakowało, a Maciążek pokonałby swojego bramkarza.

81'
Boczko opuścił boisko, a zastąpił go Tomasz.

80'
Mógł być remis! Do strzału głową doszedł Augusto, ale nieznacznie się pomylił.

77'
Arka ma przewagę. Nie powinno tutaj dojść do sensacji.

73'
Sulewski zastąpił Młyńskiego.

72'
Goool! 1:0 dla Arki! Co za pech Huraganu. Piłka trafiła pod nogi Młyńskiego, który uderzył z pola karnego. Futbolówka odbiła się rykoszetem od Biedrzyckiego, co uniemożliwiło skuteczną interwencję bramkarzowi..

68'
Krzepisz musiał interweniować po uderzeniu Łysiaka.

62'
Nalepa zastąpił Bogdanova.

61'
żółta kartka Michałowski ukarany żółtą kartką.

53'
Łysiak z rzutu wolnego trafił w mur.

52'
Aankour uderzył przewortką. Piłka po jego efektownym strzale nieznacznie minęła bramkę.

51'
Zablokowany strzał Siemaszki z 16 metrów.

46'

45+1'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek.

45'
Siemaszko po dośrodkowaniu z rzutu rożnego uderzył nad bramką.

41'
Kolejna dobra szansa dla Arki, ale piłkę głową odbił jeden z obrońców i będzie tylko rzut rożny.

40'
Bogdanov z rzutu wolnego trafił w mur.

38'
żółta kartka Siemaszko ukarany żółtą kartką.

36'
Bogdanov niecelnie uderzył sprzed pola karnego.

28'
Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska głową uderzał Augusto i z trudem interweniował Krzepisz.

27'
Huragan bardzo dobrze wykonuje stałe fragmenty gry. Jak na razie nie zaskoczył jednak bramkarza.

25'
25 minut gry za nami. Wciąż bez bramek.

22'
Zablokowany strzał z dystansu jednego z zawodników Huraganu.

20'
Boczko zastąpił kontuzjowanego Mroczkowskiego.

20'
Świetna okazja dla Arki. Spore zamieszanie po strzale Danielaka, ale ostatecznie piłkę złapał bramkarz.

17'
Mroczkowski ucierpiał i w asyście masażystów opuścił boisko.

17'
Okres gry w środku pola.

13'
Szansa dla Huraganu. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał jeden z zawodników gospodarzy. Piłkę złapał Krzepisz.

12'
Zablokowany strzał jednego z piłkarzy Arki.

10'
W akcji Huragan. Kruczkowski uderzył na bramkę Arki, ale skutecznie interweniował bramkarz.

8'
NIE MA GOLA! Cvijanović nie trafił w bramkę.

8'
Rzut karny dla Arki.

7'
Deja zdecydował się na strzał z dystansu. Bramkarz Huraganu zdołał wybić piłkę poza boisko.

5'
Arka ma przewagę, ale na razie bez sytuacji.

1'
Stawką jest awans do 1/8 finału Pucharu Polski.

1'

'
Początek meczu o godzinie 13:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Huragan Morąg - Arka Gdynia, to zapraszamy do śledzenia meczu online