Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Bruk-Bet Termalica Nieciecza
2 : 0

Leżoń - Sadzawicki, Szarek, Grzelak, Słaby - Szeliga, Szymonowicz (61' Kupczak), Miković, Misak (78' Kiełb), Purece (74' Stefanik) - Vilhjalmsson
Pesković - Pestka, Dytiatjew, Helik, Diego - Serafin, Serderov (71' Hernandez), Gol, Strózik (57' Danek), Budziński - Piszczek (55' Cabrera)

Mecze na żywo: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia

Dziękujemy pięknie Wszystkim za udział w tej relacji.

Mamy sporą sensację. Cracovia nie poradziła sobie z niżej notowanym przeciwnikiem. Brak skuteczności i niedociągnięcia w defensywie okazały się zabójcze dla popularnych "Pasów".
Wielka radość u spadkowicza z poprzedniego sezonu LOTTO Ekstraklasy.

Sędzia główny zasygnalizował koniec meczu!

90+6'
Gooooooool! Awans Bruk-Betowi przypieczętował Arni Vilhjalmsson! Napastnik z Islandii nie miał żadnych podstaw do spudłowania na pustą bramkę. Bardzo dobrze przeprowadzona akcja na jeden kontakt.

90+5'
Bruk-Bet nie podwyższył wyniku, pomimo tego, że przez większość akcji nie było bramkarza Cracovii. Zdecydowanie za długo zwlekali z finalizacją akcji bramkowej.

90+4'
Nad poprzeczkę piłkę przeniósł Adrian Danek. Zawodnik miał znakomitą szansę na doprowadzenie do dogrywki.

90+3'
Michał Probierz bardzo energetycznie dyryguje działaniami swoich podopiecznych. Cracovia walczy z czasem.

90+1'
Pesković sparował nieprzyjemne, płaskie uderzenie. Podwyższyć stan meczu usiłował Miković.

90'
Cracovia się solidnie zmobilizowała do gry w ofensywie. Trochę późno, ale w futbolu wszystko jest możliwe.

89'
Arbiter główny przedłuży regulaminowy czas o dodatkowe 5 minut.

88'
Janusz Gol koszmarnie dobijał stuprocentową okazję! Mając niemal pustą bramkę ulokował futbolówkę obok prawego słupka! Moment wcześniej kapitalnym uderzeniem z dystansu błysnął Marcin Budziński.

86'
Rafał Grzelak skutecznie zażegnał niebezpieczeństwo od swojej bramki. Doświadczony piłkarz najwyżej wyskoczył do wrzutki z rzutu wolnego.

85'
żółta kartka Mateusz Kupczak za agresywnie faulował w środkowej strefie boiska.

84'
W kleszcze został schwytany Javier Hernandez.

82'
Obaj szkoleniowcy wykorzystali maksymalną ilość zmian.

81'
Ekipa z Krakowa musi zdynamizować swoje akcje ofensywne, jeśli marzy o doprowadzeniu do dogrywki w tym spotkaniu.

79'
Michal Pesković w koszyczek złapał strzał z dystansu. Bartosz Szeliga powinien próbować lokować futbolówkę w boczny sektor bramki.

78'
Patrik Misak zasiadał na ławce rezerwowych. Jacek Kiełb zameldował się na placu gry.

77'
Kamil Pestka przeciągnął wrzutkę z lewego sektora boiska. To powinno być dużo lepiej posłane dośrodkowanie.

75'
Kwadrans pozostał do zakończenia regulaminowego czasu gry.

74'
Zmiana. Florin Purece zastąpiony przez Samuela Stefanika.

72'
Michał Leżoń instynktownie nogami wybronił zaskakujący, płaski strzał z linii pola karnego! Było blisko wyrównania.

71'
Javi Hernandez zmienił Serderova.

70'
Michal Pesković dobrze uprzedził napastnika Bruk-Betu. Bardzo lekkie zgranie Michala Helika mogło stworzyć gospodarzom wyborną okazję strzelecką.

69'
Skurcze dopadają zawodników obu ekip.

68'

66'
Tylko boczna siatka po strzale od rzutu wolnego, który posłał Airam Cabrera. Niektórzy kibice "Pasów" już widzieli futbolówkę w bramce.

65'
żółta kartka Niesportowe zachowanie na murawie pokazał Jakub Serafin. Poszerza się grono "kartkowiczów".

64'
Kolejne urazy po stronie gospodarzy. Szarek przez chwilę leżał na murawie.

63'
żółta kartka Janusz Gol otrzymał karę indywidualną. Wysoko podniesiona noga.

61'
Kontuzjowanego Dawida Szymonowicza na plac gry wkroczył Mateusz Kupczak.

60'
Bruk-Bet przejął wyraźną inicjatywę. Cracovia nie może znaleźć konceptu na grę w ofensywie.

58'
Fizjoterapeuci gospodarzy pomagają Dawida Szymonowicza. Dla tego zawodnika to już raczej koniec dzisiejszego meczu.

57'
Adrian Danek już na murawie, Sebastian Strózik zesłany na ławkę rezerwowych.

56'
żółta kartka Dawid Szymonowicz za ostry atak na Serderovie zobaczył żółtą kartkę.

55'
Airam Cabrera dał zmianę za Filipa Piszczka. Szybka reakcja sztabu szkoleniowego Cracovii.

54'
Patrik Misak silnie kropnął zza pola karnego! Michal Pesković nie dał się przelobować. Futbolówka nabrała bardzo ciekawej rotacji.

53'
Gooooooool! Arni Vilhjalnsson zdobył gola! Dobry strzał w lewy sektor bramki! Michal Pesković nie wyczuł intencji strzelającego.

52'
Michał Helik złapał się za głowę. Sędzia główny przyznał pierwszoligowcowi rzut karny!

51'
Jarosław Przybył udał się do rejestratora. Potrzebna do rozstrzygnięcia stykowej sytuacji będzie powtórka.

50'
Michal Pesković instynktownie wyciągnął strzał z najbliższej odległości. Rzut rożny dla gospodarzy zrobił wielkie zamieszanie. Helik dotknął piłkę ręką - tak reklamują zawodnicy Termaliki.

49'
Korner dla zawodników Marcina Kaczmarka.

47'
Marcin Budziński mocno chybił po uderzeniu z dystansu. Piłka nie miała prawa, aby zaskoczyć dobrze dysponowanego bramkarza Bruk-Betu.

46'
Kontynuujemy grę!

Jarosław Przybył zakończył I połowę meczu w Niecieczy.

45+1'
Interweniujący bramkarz Cracovii ucierpiał. Na szczęście szybko powrócił do dalszej gry.

45'
Korner dla gospodarzy. Powstrzymana została próba w wykonaniu islandzkiego napastnika Bruk-Betu.

44'
Faul taktyczny. Jakub Serafin celowo odepchnął swojego rywala.

42'
Wielkimi krokami zbliżamy do się do końca I odsłony tego pojedynku.

41'
Problemy zdrowotne pojawiły się po obu stronach. Niefortunne zderzenie w starciu powietrznym.

39'
Z ostrego kąta przestrzelił Misak. Futbolówka poszybowała na trybuny stadionu.

38'
Nie doszła piłka do Piszczka. Szarek w odpowiednim momencie przeciął kluczowe podanie do snajpera "Pasów".

36'
W stylu siatkarza zagranie z rzutu wolnego odbił Michal Pesković. A chwilę wcześniej, arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd zawodnika Niecieczy.

35'
Miał miejsce faul blisko pola karnego Cracovii. Dytiatjew bardzo nieroztropnie się zachował.

33'
Marcin Budziński zdecydowanie za głęboko posłał wrzutkę od rzutu wolnego. Goalkeeper "Słoni" bardzo pewnie zgarnął futbolówkę.

32'
Arbiter główny odgwizduje niemal każde stykowe starcie w tym meczu pucharowym.

31'
Filip Piszczek ulokował piłkę na trybunach. Napastnik Cracovii miał ogromnie mało miejsca na oddanie strzału z linii pola karnego.

29'
Gwizdek sędziego. Janusz Gol przewrócił blisko ustawionego zawodnika Niecieczy.

28'
Cracovia szuka sposobu na rozmontowanie bloku defensywnego pierwszoligowego klubu.

26'
żółta kartka Za próbę symulowania żółtą kartkę otrzymał Florin Purece. Pomocnik "Słoni" chciał wymusić jedenastkę.

25'
Zablokowany strzał Gola. Obrona gospodarzy całkiem zgrabnie organizuje się w pobliżu swojej szesnastki.

23'
Miković solidnie huknął z dalekiej odległości od bramki. Mocno kopnięta futbolówka poszybowała wyraźnie nad poprzeczką.

22'
Bardzo dużo niedokładności w wykonaniu obu ekip. Piłkarze muszą popracować nad precyzją swoich zagrań na boisku.

21'
Purece dobrze skakał do wrzutki z prawego narożnika boiska. Niestety, ale pomocnik Bruk-Betu bardzo nieudolnie złożył się do strzału głową.

19'
Leżoń bez problemów wychwycił sygnalizowany strzał zza linii pola karnego. Strózik powinien dużo lepiej kopnąć w futbolówkę.

18'
Zawodnicy Michała Probierza próbują operować atakiem pozycyjnym.

16'
Cracovia stara się dyktować warunki gry na placu murawy.

15'
Kamil Pestka zdecydował się na oddanie ambitnej próby zza pola karnego. Futbolówka poszybowała jednak daleko od lewego słupka bramki.

14'
Czekamy na jakieś zagrożenie pod obiema bramkami.

12'
Próba prostopadłego zagrania do Vilhjamssona. Islandczyk był bez jakichkolwiek szans na to, by dotrzeć do piłki.

11'
Rzut wolny dla ekipy gości. Diego został odepchnięty przez dwóch obrońców Bruk-Betu.

9'
Serderov faulował. Taką decyzję podjął arbiter Przybył.

8'
Triumfator dzisiejszego starcia zagra w 1/8 finału Pucharu Polski.

6'
Blisko celu był Rafał Grzelak. Doświadczony gracz idealnie wyskoczył do wrzutki z narożnika boiska. Bardzo dobry strzał głową poleciał minimalnie obok lewego słupka bramki.

5'
Diego popełnił faul taktyczny. Rzut wolny dla podopiecznych trenera Marcina Kaczmarka.

4'
Arbitrom, pracującym na boisku, pomagać dzisiaj będzie system VAR.

3'
Leżoń złapał piłkę. Bramkarz popularnych "Słoni" wykorzystał swoje dobre warunki fizyczne i wygrał pojedynek z napastnikiem gości.

1'
Cracovia rozpoczęła dzisiejsze spotkanie.

*'

*'
Oba zespoły weszły na plac gry.

*'
Jarosław Przybył będzie sędzią głównym nadchodzącego starcia.

*'
Ławka rezerwowych Cracovii: Gostomski, Lusiusz, Culina, Hernandez, Danek, Datković, Cabrera.

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji tekstowej LIVE z meczu: Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia.
Początek spotkania o 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Cracovia, to zapraszamy do śledzenia meczu online