GKS Katowice - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Katowice
0 : 1

Baran - Kupec (98' Anon), Wawrzyniak, Remisz, Lisowski, Frańczak - Poczobut (92' Kurowski), Błąd (75' Woźniak), Tabiś (68' Puchacz), Łyszczarz - Śpiączka
Sandomierski - Frankowski, Runje, Klemenz, Bodvarsson (65' Świderski) - Poletanović (99' Novikovas), Romanchuk, Machaj (69' Pospisil), Guilherme, Klimala - Bezjak (78' Burliga)

Mecze na żywo: GKS Katowice - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

W bardzo emocjonującym spotkaniu Jagiellonia Białystok wywalczyła promocję do następnej fazy Pucharu Polski. Z punktu widzenia całego pojedynku, to wicelider tabeli LOTTO Ekstraklasy bardziej zasługiwał na awans.
GKS Katowice pokazał charakter i piłkarską ambicję. Niestety, zabrakło konsekwencji do ostatnich sekund dzisiejszego starcia.

Ostatni gwizdek sędziego!

120+5'
Goooooool! Guilherme pokonał Krzysztofa Barana. Znakomicie broniący dzisiaj goalkeeper nie zdołał wyciągnąć strzału w lewe okienko.

120+3'
Decyzja arbitra: rzut karny dla Jagiellonii Białystok!

120+3'
Trwa wyczekiwanie. Jeśli będzie rzut karny dla przyjezdnych, to najprawdopodobniej nie zobaczymy konkursu jedenastek.

120+2'
Sędzia główny skorzysta jednak z powtórki. Być może pierwsza decyzja okazała się błędna.

120+1'
żółta kartka Żółta kartka za symulowanie faulu w polu karnym dla Karola Świderskiego.

120'
Taras Romanchuk nie mógł uwierzyć w to, że jego strzał z najbliższej odległości od bramki nie poleciał nawet w jej światło. Koszmarny kiks w stuprocentowej okazji.

119'
Krzysztof Baran minął się z futbolówką, z wrzutki, z lewego skrzydła. Bramkarz miał szczęście, że nikt z rywali nie wykorzystał jego błędu.

118'
Martin Pospisil umieścił piłkę na trybunach. Pomocnik "Jagi" źle złożył się do strzału w kulminacyjnej części akcji.

116'
Dośrodkowanie na bliższy słupek został wybroniony przez defensywę przyjezdnych.

115'
Korner dla gospodarzy.

114'
Krzysztof Baran popisał się wielkim refleksem! Strzałem z dystansu godnym mistrzów błysnął Arvydas Novikovas! Soczysta próba z okolic 30 metrów.

112'
Martin Pospisil nie zaskoczył zawodników, którzy byli w murze. Piłka nie minęła grupy zawodników GKS-u Katowice.

111'
Sędzia odgwizdał faul w pobliżu pola karnego gospodarzy. Odległość jest bardzo bliska od światła bramki. Lisowski za swoje przewinienie otrzymał żółtą kartkę.

109'
GKS Katowice wziął się do pracy. Nikt nie chce konkursu rzutów karnych.

107'
Anon spóźnił się ze wślizgiem, który w zamyśle miał zamknąć akcję ofensywną. Zabrakło lepszej komunikacji z kolegą klubowym.

106'
Pewny chwyt piłki przez Krzysztofa Barana. Z lewej flanki powędrowało za głębokie dośrodkowanie.

II odsłona dogrywki! Gospodarze ją rozpoczną.

Koniec I części dogrywki!

102'
Karol Świderski został nadepnięty na stopę. Rzut wolny dla zespołu gości.

101'
Nieznacznie pomylił się Klimala. Efektowny strzał z piętki poleciał obok lewego słupka bramki.

99'
Arvydas Novikovas za Marko Poletanovicia. To jest ostatnia roszada w dzisiejszym starciu.

98'
Kupec opuścił plac gry. Ostatnim zmiennikiem w szeregach gospodarzy w tym pojedynku okazał się Anon.

96'
Genialny wślizg wykonał Lukas Klemenz! Stoper gości zdążył naprawić błąd swojego kolegi z defensywy. Bartosz Śpiączka miał sposobność na otworzenie wyniku.

95'
żółta kartka Żółta kartka. Lukas Klemenz zaatakował od tyłu dobrze zapowiadający się kontratak gospodarzy.

94'
Krzysztof Baran znakomicie poradził sobie z piłką, która tuż przed nim dostała kozła! Jeden z zawodnik drużyny gości nieźle zagrał piłkę głową.

92'
Pragniemy przypomnieć, że w czasie dogrywki obaj szkoleniowcy mają prawo zrealizować jeszcze po jednej zmianie (w przypadku wykorzystania wszystkich roszad w podstawowym czasie gry).

92'
Kurowski dał zmianę za Poczobuta.

91'
Wystartowała dogrywka!

Regulaminowy czas nie wyłonił zwycięzcy. Mamy dogrywkę.

90+2'
żółta kartka Arkadiusz Woźniak celowo przerwał kontrę białostoczan. Napastnik nie był zaskoczony żółtą kartką w jego kierunku.

90+1'
GKS miał ogromne szczęście! Lewy słupek bramki uchronił gospodarzy przed porażką! Napastnik Jagiellonii idealnie obrócił się z piłką i oddał genialny, płaski strzał!

89'
Sędzia techniczny oznajmił, że II połowa tego meczu potrwa o trzy minuty.

88'
Katowicka ekipa próbuje bronić dostępu do swojej bramki. Każda akcja ofensywna przyjezdnych jest wielkim niebezpieczeństwem.

87'
Jagiellonia stara się zamknąć ten mecz w podstawowym wymiarze czasu gry. Brakuje jednak postawienia kropki nad "i".

85'
Krzysztof Baran robi wszystko, by utrzymać GKS przy życiu. Goalkeeper przepięknie wyciągnął piłkę, która zmierzała w prawy, dolny róg bramki!

84'
Grzegorz Sandomierski przejął zbyt głęboką centrę z prawego skrzydła boiska.

82'
Coraz więcej przesłanek za dogrywką.

81'

79'
Krzysztof Baran znów na medal! Bramkarz wyciągnął sytuację niemal niemożliwą do wybronienia. Poletanović płaskim zagraniem próbował dać awans Jagiellonii.

78'
Trzecią zmianę zrealizował sztab trenerski gości. Łukasz Burliga za Romana Bezjaka.

76'
Roman Bezjak jest niestrudzony w próbach zza pola karnego. Napastnik nie potrafi jednak wstrzelić się odpowiednio. Każde zagranie leci daleko od światła bramki.

75'
Roszada taktyczna u gospodarzy. Adrian Błąd zmieniony przez Arkadiusza Woźniaka.

74'
W polu karnym Jagiellonii Białystok przewinił Bartosz Śpiączka. Gra została przerwana.

73'
Zagranie piłki ręką u Lisowskiego. Rzut wolny dla wicelidera tabeli LOTTO Ekstraklasy.

71'
Mamy festiwal bramkarskich parad! Grzegorz Sandomierski intuicyjnie nogami zatrzymał soczyste uderzenie z ostrego kąta na bliższy słupek! Tymoteusz Puchacz znalazł dla siebie miejsce.

69'
Martin Pospisil jest drugim zmiennikiem po stronie gości. Mateusz Machaj powędrował na ławkę rezerwowych.

68'
Tymoteusz Puchacz przywitał się z kibicami. Młody zawodnik zmienił Kacpra Tabisia.

66'
Krzysztof Baran zapracował na klasową notę! Doświadczony bramkarz wyśmienicie powstrzymał ogromnie silny strzał Karola Świderskiego! Napastnik Jagiellonii mógł zaliczyć prawdziwe "Wejście Smoka".

65'
Wcześniej wspomniana roszada u Jagiellonii. Karol Świderski wszedł na boisko za Bodvara Bodvarssona.

63'

61'
Roman Bezjak spróbował swoich sił, poprzez strzał z dystansu. Krzysztof Baran udanie powstrzymał strzał skierowany w środek bramki.

60'
Dwie trzecie regulaminowego czasu gry już za Nami. Aktualny rezultat daje dogrywkę.

59'
Jagiellonia stara się bardzo wysoko grać na połowie przeciwnika.

57'
Bardzo dobrze w obronnej strefie organizują się gospodarze.

56'
Adrian Łyszczarz przymierzał z dystansu. Blisko ustawiony defensor Klemenz nie dał przejść futbolówce. Bardzo udana interwencja.

54'
Faul w ofensywie. Poletanović był zaskoczony decyzją arbitra, który przerwał grę.

53'
Jagiellonia chce powrócić do momentów, gdy dominowała na boisku. Ostatnie minuty pod dyktando gospodarzy.

51'
Stuprocentową okazję bramkową zaprzepaścił Adrian Błąd! Doświadczony pomocnik nie potrafił ulokować piłki do niemal pustej bramki! Grzegorz Sandomierski beznadziejnie zainterweniował na przedpolu, dając się minąć Bartoszowi Śpiączce.

50'
Po raz kolejny zawodnicy Jagiellonii dostrzegli zagranie piłki ręką w wykonaniu przeciwnika. Sędzia nie zobaczył złamania przepisów gry.

48'
żółta kartka Pierwsza kara indywidualna. Taras Romanchuk dopuścił się bardzo okrutnego wślizgu na nogę przeciwnika.

47'
Obaj trenerzy postawili na sprawdzone składy. W czasie przerwy nie doszło do żadnej roszady personalnej.

46'
Ruszyła II część gry!

Wynik bezbramkowy utrzymał się do przerwy!

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu I połowy meczu.

42'
Teraz inicjatywę chcą przejąć podopieczni trenera Dariusza Dudka.

41'
Bartosz Śpiączka bardzo pracowicie próbuje wywierać presję na blok obronny popularnej "Jagi".

39'
Grzegorz Sandomierski dobrym wyjściem uchronił Jagiellonię przed sporym zagrożeniem. Para stoperów gości źle ustawiła się w stosunku do ustawienia Bartosza Śpiączki. Bramkarz Sandomierski znakomicie uprzedził snajpera.

38'
Niemal cały zespół GKS-u Katowice ustawił się w obrębie swojej szesnastki.

36'
Adrian Błąd podjął odważną decyzję o oddaniu strzału z głębi pola karnego. Pomocnik w swojej karierze udowodnił, że potrafi zdobywać gole z dystansu. Teraz, jednak, kopnął wysoko na trybuny.

35'
Przewagę optyczną na płycie murawy mają podopieczni Ireneusza Mamrota.

33'
Adrian Łyszczarz upadł na murawę, po interwencji ze strony przeciwnika.

32'
Piłkarze gospodarzy nie mają konceptu na to, jak grać w pobliżu pola karnego rywala. Najczęściej próbują uderzać zza linii pola karnego.

30'
Bartosz Śpiączka był osamotniony w kontrze. Napastnik nie miał innego wyjścia, musiał uderzać. Piłka poszybowała bardzo daleko od światła bramki.

29'
Zawodnicy Jagiellonii reklamowi zagranie piłki ręką w polu karnym GKS. Jeden z piłkarzy w murze mógł dopuścić się niedozwolonego zagrania.

27'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Odległość, która daje realne możliwości na zaskoczenie Krzysztofa Barana.

26'
Kolejna sytuacja strzelecka dla Jagiellonii! Z okolic 13. metra płaskie, groźne uderzenie zaliczył Poletanović! Presja ze strony rywali sprawiła, że próba poleciała tylko obok lewego słupka.

24'
Uderzenia z dystansu spróbował Mateusz Machaj. Zawodnik nie krył swojego rozczarowania ze swojego wykonania. Piłka poszybowała na trybuny.

23'
Klemenz wykonał "krzesełko". Sędzia odgwizdał przewinienie w powietrznej batalii.

21'
Poletanović oberwał w nogę. Rzut wolny dla Jagiellonii Białystok.

20'
Bartosz Śpiączka za późno i za nisko zagrywał z prawego skrzydła boiska. Gospodarze mogli zagrozić po nieźle wyprowadzonej kontrze.

18'
"Jaga" zamierza zamknąć przeciwnika na jego połowie boiska.

17'
Mur ustawiony przez Krzysztofa Barana zdał egzamin na ocenę bardzo dobrą. Poletanović nie zdołał napsuć krwi defensywie pierwszoligowca.

15'
Poletanović pomylił się w sytuacji, gdzie powinien zamienić wynik spotkania! Strzał głową z najbliższej odległości poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki. Baran nie miał żadnego pola manewru.

14'
System VAR pracuje przy tym spotkaniu w Katowicach.

12'
W powietrznej rywalizacji faulu dopuścił się piłkarz Jagiellonii Białystok.

11'
Krzysztof Baran mógł zostać zmylony przez obrońcę, który próbował zablokować strzał z dystansu. Dla gospodarzy piłka szczęśliwie powędrowała obok lewego słupka bramki.

10'
Dośrodkowanie, bardzo mocne, w kierunku Romana Bezjaka. Opiekujący się nim obrońca GKS-u Katowice wygrał powietrzny pojedynek.

9'
Atak pozycyjny widzimy u zawodników Ireneusza Mamrota.

7'
Bartosz Śpiączka próbował zgrabnym strzałem głową zmienić wynik tego spotkania. Celny strzał w sam środek bramki pewnie zatrzymał Grzegorz Sandomierski.

6'
Krzysztof Baran miał chwilowe problemy ze zdrowiem. Bramkarz mocno niefortunnie upadł na murawę.

5'
Trochę za krótko Guilherme wykonał rzut wolny. Obrona GKS-u dobrze zabezpieczyła strefę w swoim polu karnym.

4'
Grzegorz Sandomierski wyśmienicie zainterweniował na linii bramkowej! Goalkeeper wybronił soczysty strzał autorstwa Bartosza Śpiączki!

2'
Baran kapitalnie na refleks odbił bardzo nieprzyjemnie uderzoną głową piłkę! Rzut rożny dla gości mógł dać upragnionego gola.

1'
Będzie korner dla Jagiellonii. Wysoki pressing w wykonaniu Bezjaka dał efekt.

*'

*'
PZPN wyznaczył Pana Krzysztofa Jakubika do prowadzenia nadchodzących zawodów.

*'
Z powodu problemów logistycznych (pierwotnie spotkanie miało wystartować o 20:30) mecz rozpocznie się o godz. 20:45

*'
Zapraszamy do śledzenia relacji z meczu 1/16 finału Pucharu Polski: GKS Katowice - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z GKS Katowice - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online