Arka Gdynia - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
2 : 3

Steinbors - Zbozień, Maghoma, Helstrup (69' Danch), Marciniak - Deja, Janota, Nalepa (88' Aankour), Zarandia, Jankowski - Młyński (69' Siemaszko)
Załuska - Matynia, Dvali, Walukiewicz, Niepsuj - Drygas, Podstawski, Kowalczyk (56' Żyro) (66' Guarrotxena), Majewski, Kozulj (61' Delew) - Buksa

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin

Dziękujemy prześlicznie Wszystkim odbiorcom tej relacji tekstowej.

Byliśmy świadkami fantastycznego widowiska w Gdyni. Obie drużyny dostarczyły wielu piłkarskich emocji. Pogoń Szczecin wskoczyła na górną część ligowej tabeli.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+5'
żółta kartka Łukasz Załuska otrzymał żółty kartonik. Bramkarz za długo wznawiał grę.

90+4'
Michał Janota uderzył piłkę w mur. Pogoń coraz bliższa upragnionego zwycięstwa w delegacji.

90+3'
Zablokowany strzał Michała Janoty. Przyjezdni starają się zbudować twierdzę w swojej strefie gry.

90+2'
Arce Gdynia zależy na czasie. Pogoń próbuje kraść cenne sekundy.

90+1'
Faul. Rafał Siemaszko źle zachował się w pojedynku powietrznym.

90'
Sędzia główny przedłużył dzisiejsze zawody o 5 minut.

89'
Wg nieoficjalnych informacji, mecz ma zostać przedłużony o 5 minut.

88'
Zmiana w składzie Arki, ostatnia: Michał Nalepa zastąpiony przez Aankoura.

86'
Rafał Siemaszko wyblokowany w kulminacyjnej części akcji! Atakujący Arki Gdynia miał pustą bramkę, ale Sebastian Walukiewicz zaliczył wyborny powrót! Coraz groźniej pod bramką Łukasza Załuski.

85'
Zawodnicy Pogoni odpuszczają pressing na połowie przeciwnika.

83'
Korner dla Arki został dobrze wybity. Kilka zagrań mogło wypracować okazję bramkową. W ostatniej chwili zimną krew w swojej szesnastce zachował Hubert Matynia.

82'
Bardzo źle do centry z narożnika boiska ruszył Łukasz Załuska! Jego błąd w porę naprawili koledzy z bloku defensywnego.

81'

79'
Radosław Majewski nie błysnął precyzją przy rzucie wolnym, który przed chwilą wykonał. Futbolówka poszybowała za linią pola gry.

78'
Damian Zbozień nie dał się rozpędzić Guarrotxenię. Przewinienie taktyczne.

77'
Rafał Siemaszko niezgodnie z przepisami walczył o pozycję w polu karnym przyjezdnych.

76'
Spas Delew na vivat uderzył z głębi pola karnego. Futbolówka poszybowała na trybunach.

75'
Adam Marciniak wybornie złożył się do uderzenia głową! Zrobił to, ale futbolówka powędrowała wprost w środek bramki Pogoni Szczecin.

73'
Hubert Matynia doskonale głową ściągnął futbolówkę Luce Zarandii, który zmierzał się do oddania przepięknego woleja.

72'
Pavel Steinbors pewnie wypiąstkował piłkę, która poleciała z prawego narożnika boiska.

71'
Dalej zmasowanymi atakami pola karnego Arki operuje zespół przyjezdnych.

69'
Rafał Siemaszko w miejsce Mateusza Młyńskiego, Adam Danch za Frederika Helstrupa.

68'
Obrońca Arki, Helstrup będzie zmuszony do opuszczenia placu gry.

67'
Adam Buksa zagrał groźną nakładką. Zbyt wysoko podniesiona noga w polu karnym przeciwnika.

66'
Iker Guarrotxena zmienił kontuzjowanego Michała Żyro.

65'
Gooooooool! Spas Delew zdobył bramkę, po bardzo krótkim pobycie na placu gry! Bułgarski pomocnik dobił strzał z rzutu wolnego. Uderzenie na pustą bramkę musiało zmienić wynik.

63'
Szykuje się na ostatnią zmianę w składzie Pogoni.

62'
Sztab fizjoterapeutów pomaga graczowi Pogoni Szczecin.

61'
Zvonimir Kozulj zszedł z murawy, Spas Delew na boisku.

60'
Tuż nad poprzeczką pofrunęła piłka, którą zza pola karnego kopnął Luka Zarandia. Chwilę wcześniej Łukasz Załuska przed siebie sparował piłkę.

59'
Z bliskiej odległości od pola karnego faulowany był Mateusz Młyński.

58'
Goooooooool! 2:2! Adam Buksa zachwycił wszystkich kibiców na stadionie w Gdyni! Śliczne uderzenie z dystansu pod poprzeczkę bramki Arki! Steinbors efektownie się rzucił, ale nie miał żadnych szans na skuteczną interwencję.

57'
Pavel Steinbors zachował się nieodpowiedzialnie na przedpolu! Błąd bramkarza przy wyjściu do centry z rzutu rożnego powinni wykorzystać goście. Jeden z zawodników Pogoni nieudanie złożył się do strzału głową.

56'
Michał Żyro zameldował się na placu gry. Sebastian Kowalczyk udał się na ławkę rezerwowych.

56'
Luka Zarandia na swojej nodze miał genialną okazję na podwyższenie wyniku! Gruzin ładnie minął przeciwnika, po czym zdecydował się na strzał! Piłka obiła poprzeczkę!

55'
Radosław Majewski przewrócił się w polu karnym rywala. Sędzia główny dał jasny sygnał, że nie da się nabrać na symulowanie.

54'
Przewinienie w ofensywie popełnił Mateusz Młyński.

52'
Adam Deja nieprzepisowo zatrzymał Adama Buksę. Pogoń Szczecin zacznie od rzutu wolnego.

51'
Kamil Drygas silnie wstrzelił piłkę z lewego skrzydła boiska. Żaden z jego klubowych partnerów nie miał szans na dotarcie do zbyt mocnego zagrania.

49'
Ostry faul. Kamil Drygas zdecydowanie zaatakował Mateusza Młyńskiego.

48'
Wrzutka na bliższy słupek. Kamil Drygas starał się wewnętrzną częścią stopy zamknąć centrę z rzutu rożnego, ale blisko ustawieni przeciwnicy, uniemożliwili mu oddanie udanego strzału.

47'
W składach obu drużyn nic się nie zmieniło. Szkoleniowcy mają dalej pełne zaufanie do swoich wybrańców.

46'
Wystartowała II odsłona zawodów w Gdyni!

Tomasz Musiał zakończył I część gry!

45+1'
żółta kartka Luka Zarandia oraz Zvonimir Kozulj otrzymali po żółtej kartce. Ten pierwszy, z racji przekroczenia limitu kartkowego, nie zagra w następnej serii gier.

45'
Nerwowo na placu gry. Przepychanki w pobliżu pola karnego gospodarzy.

44'
Obu ekipom zależy na efektownej grze. Nikt specjalnie nie kalkuluje na płycie boiska.

42'
Sebastian Kowalczyk podreperował statystyki Pogoni. Poprawny strzał zza pola karnego został pewnie wyłapany przez Pavla Steinborsa.

41'
Hubert Matynia posłał od rzutu wolnego piłkę w strefę bramkarza. Jeden ze stoperów Arki ładnym wślizgiem zażegnał niebezpieczeństwo.

39'
Ależ akcja! Michał Janota zaprezentował świetny strzał w okolice prawego okienka bramki! Znakomicie dysponowany Łukasz Załuska wyciągnął niemal straconą piłkę.

38'
Adam Deja autorem bombowego strzału z bardzo dalekiej odległości od bramki. Futbolówka, która nabrała ciekawej rotacji, poleciała tuż obok lewego słupka.

37'
żółta kartka Adam Buksa brzydko zaatakował nogi przeciwnika.

36'
Przepiękną asystę zanotował Mateusz Młyński. Młody napastnik wykonał fantastyczne, prostopadłe podanie.

35'
Gooooooool! Arka już na prowadzeniu! Luka Zarandia z najbliższej odległości pokonał Łukasza Załuskę. Dokładny strzał w lewy sektor bramki.

33'
Damian Zbozień bardzo prosto kopnął piłkę. Ta powędrowała wprost w rękawice goalkeepera Pogoni.

31'
Tomasz Podstawski chybił pod presją przeciwników. Sporo miejsca do oddania strzału otrzymał defensywny pomocnik Pogoni Szczecin.

30'

28'
Kozulj nieźle, ale ostatecznie niecelnie wykonał stały fragment gry. Piłka powędrowała daleko od światła bramki.

27'
Łukasz Załuska kapitalnie rozczytał intencje zawodników Arki, którzy chcieli błyskawicznie wyprowadzić kontrę, po odbiorze futbolówki. Genialny wślizg bramkarza udaremnił jakiekolwiek plany.

25'
Korner dla "Portowców".

24'
Goooooooool! Mamy remis! Michał Janota perfekcyjnie umieścił piłkę w prawym, dolnym rogu bramki! Precyzja przez wielkie "P".

22'
Rzut karny! Walukiewicz popełnił bardzo nieprzemyślany faul w swojej strefie! Stoper bardzo nieudolnie ustawił się w pojedynku z Jankowskim.

21'
Podopieczni Zbigniewa Smółki podejmują śmielsze starania w grze ofensywnej.

19'
Arka kompletnie pogubiona. Gol na podwyższenie wyniku dla przyjezdnych wydaje się być formalnością.

18'
Przy takim wyniku Pogoń Szczecin wypycha Arkę poza górną ósemkę.

16'
Gooooooool! Pogoń objęła zasłużone prowadzenie! Adam Buksa przepięknie przymierzył zza linii pola karnego! Mierzony strzał w lewy, dolny róg bramki.

15'
Kamil Drygas konkretnie postraszył rywali z Gdyni. Soczyste kropnięcie zza pola karnego! Efektownie uderzona futbolówka poszybowała minimalnie przy prawym słupku bramki!

14'
Pogoń stara się kreować grę na połowie przeciwnika. Arka pozwala na sporo swojemu rywalowi.

12'
Adam Buksa posłał efektowny cross w kierunku Radosława Majewskiego. Pomocnik Pogoni przegrał rywalizację o pozycję do strzału ze stoperami Arki Gdynia.

11'
Niezłe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska posłał Kozulj. Z wykończeniem akcji trochę spóźnili się jego koledzy z bloku ofensywnego.

10'
System VAR pracuje przy tym pojedynku.

8'
Piłkarze gości kombinacyjnie chcą grać na wysokości szesnastki Arki.

7'
Leży na murawie jeden z zawodników szczecińskiej Pogoni.

6'
Goście ze Szczecina częściej operują piłką. To oni próbują dyktować tempo gry w Gdyni.

4'
Kolejne uderzenie w wykonaniu Radosława Majewskiego. Skrzydłowy Pogoni kopnął futbolówkę z okolic 35 metrów od bramki przeciwnika. Mocny strzał poszybował daleko od lewego słupka bramki.

3'
Pavel Steinbors popełnił w dniu dzisiejszym pierwszą dobrą interwencję. Doświadczony bramkarz Arki wyłapał sygnalizowanie uderzoną piłkę zza pola karnego.

2'
Hubert Matynia popisał się nieoczekiwaną, indywidualną akcję. Długie holowanie piłki zakończyło się silnym uderzeniem z dystansu. Futbolówka poleciała bardzo daleko od prawego słupka.

1'
Gracze Pogoni zainaugurowali dzisiejsze starcie.

*'

*'
Przed Nami hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Obie drużyny pojawiły się już na murawie.

*'
Ławka rezerwowych Pogoni Szczecin: Budziłek, Malec, Stec, Guarrotxena, Delev, Żyro, Benedyczak.

*'
Ławka rezerwowych Arki Gdynia: Staniszewski, Socha, Danch, Sołdecki, Cvijanović, Aankour, Siemaszko.

*'
Wynik nadchodzącego meczu może nieźle namieszać w środkowej części ligowej tabeli.

*'
Zawody w Gdyni poprowadzi Pan Tomasz Musiał.

*'
Pogoń Szczecin w ostatnich sześciu spotkaniach ligowych zdobyła 13 punktów.

*'
Pierwszy pojedynek 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej "LIVE" z meczu: Arka Gdynia - Pogoń Szczecin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online