Arsenal - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Liverpool
1 : 1

Leno; Bellerin, Mustafi, Holding, Kolasinac (81' Welbeck); Torreira, Xhaka; Mkhitaryan (68' Iwobi), Oezil, Aubameyang (73' Ramsey); Lacazette.
Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Fabinho, Milner, Salah (90+4' Matip), Mane, Firmino (80' Shaqiri)

Lacazette (82.)
Milner (61.)

Lacazette (84.) żółta kartka
Fabinho (52.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arsenal - Liverpool

90+5'
Koniec meczu. Arsenal zremisował z Liverpoolem 1:1.

90+4'
Matip zastąpił Salaha.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

88'
Bellerin znalazł się w dobrej sytuacji, ale uderzył niecelnie.

85'
Do końca meczu kilka minut. Obie strony chcą atakować.

84'
żółta kartka Lacazette ukarany żółtą kartką.

83'
Mane uderzył z siedemnastu metrów obok bramki.

82'
Gool! Lacazette wyszedł do prostopadłego podania, potem obrócił się z piłką w polu karnym i pokonał bramkarza, który wyszedł nieco z bramki. Remis!

81'
Welbeck zastąpił Kolasinaca.

80'
Shaqiki zastąpił Firmino.

76'
Dobre dośrodkowanie Iwobiego, ale nikt nie sięgnął piłki.

74'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzył Van Dijk i kapitalnie interweniował Leno.

73'
Ramsey zastąpił Aubameyanga.

70'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego niecelnie głową uderzał Firmino.

69'
Salah zagrał wzdłuż bramki do Mane, ale ten nie zdążył sięgnąć piłki.

68'
Mkhitaryan opuścił boisko, a zastąpił go Iwobi.

65'
Mamy chwilową przerwę w grze, ponieważ zderzyło się dwóch zawodników Liverpoolu.

63'
Torreira mógł wyrównać , ale jego strzał dobrze obronił Alisson.

61'
Gool! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska piłkę wybił bramkarz, dopadł do niej Milner i strzałem z piętnastu metrów pokonał Leno. 1:0 dla Liverpoolu

55'
Na tempo meczu narzekać nie możemy, ale nie ma tak dogodnych sytuacji jak przed przerwą.

52'
żółta kartka Fabinho ukarany żółtą kartką.

50'
Jak na razie bez sytuacji po przerwie.

46'

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie bez bramek, ale sytuacji nie brakuje.

45'
Liverpool mógł wyjść na prowadzenie. Van Dijk głową trafił jednak w słupek!

41'
Lacazette umieścił piłkę w bramce Liverpoolu, ale podający Mustafi był na spalonym. Gol nieuznany.

39'
Kolejny strzał Lacazette'a. Tym razem obok bramki.

36'
Arsenal ma przewagę optyczną.

32'
Lacazette minął obrońcę, ale jego strzał z pola karnego został zablokowany.

31'
Ładna akcja Arsenalu zakończona niecelnym strzałem Aubameyanga sprzed pola karnego. Będzie jednak rzut rożny.

25'
Bellerin z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

25'
Po okresie przewagi Arsenalu, teraz groźniejszy był Liverpool.

24'
Robertson dobijał zablokowany strzał Salaha, ale znów dobrze interweniował Leno.

23'
Znów Liverpool mógł wyjść na prowadzenie. Po świetnym zagraniu Salaha w polu karnym odnalazł się Van Dijk, który dobrze przyjął piłkę, ale potem uderzył prosto w Leno!

22'
Salah wbiegł w pole karne, ale świetnie powstrzymał go jeden z obrońców.

18'
Ależ szczęście Arsenalu. Gospodarze atakowali, a mogli przegrywać. Po zagraniu za plecy obrońców w słupek trafił Firmino, a do pustej bramki piłkę skierował Mane. Sędzia odgwizdał spalonego, co jest kontrowersyjną decyzją, bo na spalonym on był przy pierwszym podaniu, a nie w momencie strzału Firmino.

16'
Mogło być 1:0 dla Arsenalu. Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska Mkhitaryan wyprzedził Alissona, który źle zachował się na przedpolu, ale tyłem głowy uderzył obok bramki.

14'
Arsenal sprytnie rozegrał rzut rożny, ale strzał Oezila bez problemów bronił Alisson.

14'
Aubameyang uderzył w boczną siatkę. Będzie rzut rożny.

13'
Posiadanie piłki: 60% - 40% dla Arsenalu.

9'
Brakuje czystych sytuacji strzeleckich.

6'
Dośrodkowanie w pole karne Arsenalu wybili obrońcy.

4'
Znów groźnie. Po zagraniu z lewej strony boiska nogę dostawił Lacazette, ale jego strzał zdołał obronić Alisson.

3'
Mogło być groźnie pod bramką Liverpoolu, ale Aubameyang był na spalonym.

1'

'
PIłkarze są już na murawie. Za moment początek spotkania.

'
Składy:

Arsenal:
Leno; Bellerin, Mustafi, Holding, Kolasinac; Torreira, Xhaka; Mkhitaryan, Oezil, Aubameyang; Lacazette.

Rezerwowi Arsenalu: Cech, Lichtsteiner, Maitland-Niles, Ramsey, Smith Rowe, Iwobi, Welbeck.

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Gomez, Van Dijk, Robertson, Wijnaldum, Fabinho, Milner, Salah, Mane, Firmino

Rezerwowi Liverpoolu: Mignolet, Matip, Moreno, Lallana, Shaqiri, Sturridge, Origi

'
Zapraszamy na godzinę 18:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online