Zagłębie Lubin - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Hładun - Balić, Guldan, Dąbrowski, Pakulski (74' Kopacz) - Jagiełło, Matuszczyk (87' Matras), Pawłowski (83' Sirotow), Starzyński, Bohar - Tuszyński
Hamrol - Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski - Kovacević, Możdżeń (46' Kosakiewicz), Petrak, Janjić (63' Cebula), Pucko (79' Malarczyk) - Soriano

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Korona Kielce

Dziękujemy pięknie Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Korona Kielce znów zwycięska. Dobra gra w drugiej połowie meczu zaowocowała golem, który został zdobyty przez Mateja Pućko.
Zagłębie Lubin dzisiaj nie pokazało pełni swoich umiejętności. Kryzys u "Miedziowych" dalej trwa.

Usłyszeliśmy ostatni gwizdek sędziego głównego!

90+4'
Cała jedenastka gości skupiona w pobliżu swojego pola karnego. Upragniony komplet punktów jest już na wyciągnięcie ręki.

90+2'
Chybione uderzenie zza linii pola karnego pokazał Filip Starzyński. Strzał na trybuny. Nie jest to dzień gwiazdora gospodarzy.

90+1'
żółta kartka Trzymanie przeciwnika za koszulkę zostało wycenione na żółtą kartkę. Mateusz Matras musiał zanotować faul taktyczny.

90'
Arbiter postanowił wydłużyć ten mecz o dodatkowe 4 minuty.

88'
żółta kartka Żółta kartka pojawiła się na koncie Patryka Tuszyńskiego. Napastnik wykonał ostry atak wślizgiem na nogę rywala.

87'
Adam Matuszczyk wylądował na ławce rezerwowych. Wspomniany Mateusz Matras pojawił się na placu murawy.

86'
Sztab szkoleniowy Zagłębia Lubin ma możliwość realizacji jeszcze jednej zmiany. Mateusz Matras będzie ostatnim zmiennikiem.

84'
Matthias Hamrol idealnie zatrzymał prostopadłe podanie do Patryka Tuszyńskiego. Goalkeeper zasłużył na gromkie brawa od publiczności.

83'
Władisław Sirotow zastąpił Bartłomieja Pawłowskiego. Bardzo interesujący ruch taktyczny.

82'
Matthias Hamrol skutecznie wypiąstkował silny strzał z dalszej odległości.

81'
Procenty dokładnych podań: 83-80.

79'
Roszada w składzie kieleckiej ekipy. Piotr Malarczyk za Mateja Pućko.

78'
Gospodarze podjęli działania zmierzające do wyrównania rezultatu.

76'
Filip Starzyński upomniany przez arbitra liniowego. Skrzydłowy kapitalnie urwał się obrońcom Korony Kielce.

75'
Rozpoczął się właśnie ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

74'
Goooooooool! Matej Pućko zachował się jak wybitny napastnik! Zawodnik Korony Kielce idealnie się ustawił w pobliżu bramki rywala i mocnym strzałem dobił uderzenie z rzutu wolnego. Dominik Hładun przed siebie odbił kąśliwą próbę.

73'
Bartosz Kopacz na placu gry zmienił Damiana Pakulskiego.

72'
żółta kartka Maciej Dąbrowski sfaulował tuż przed swoją szesnastką. Świetny rajd z futbolówka pokazał Marcin Cebula.

70'
Dominik Hładun bardzo skutecznie zainterweniował na przedpolu. Dobra komunikacja w szeregach bloku defensywnego gospodarzy.

69'
Coraz więcej nerwowych zachowań oraz brzydkich przewinień.

68'
Patryk Tuszyński pokonany przez bocznego obrońcę Korony. Nie udało się wrzucić piłki z prawego skrzydła boiska.

66'
żółta kartka Kilka minut gry i Marcin Cebula otrzymał sankcję indywidualną. Okrutny wślizg na nogi przeciwnika.

65'

63'
Zmiana po stronie gości. Marcin Cebula zastąpił Zlatko Janjicia.

62'
żółta kartka Gwizdek sędziego głównego. Sasa Balić mocno poturbowany przez Ivana Marqueza. Stoper ujrzał żółtą kartkę.

60'
W Lubinie minęła godzina gry i nadal utrzymuje się wynik bezbramkowy. Któraś z ekip powinna podjąć śmielsze próby w ofensywie.

59'
Patryk Tuszyński nieudolnie sobie przyjął futbolówkę. Błąd techniczny zmusił snajpera do popełnienia faulu.

57'
Bohar wystawił piłkę swojemu koledze na 16. metr. Niestety, szybciej do futbolówki dopadł jeden z defensorów Korony Kielce.

56'
"Miedziowi" jeszcze bez ani jednego kornera w tym spotkaniu.

54'
Matej Pucko przeprowadził akcję indywidualną. Długi rajd z piłką zakończył się celnym uderzeniem w sam środek bramki Dominika Hładuna.

53'
Zatrzymana wrzutka z prawej flanki przez Marqueza. Gospodarze ciekawie poprowadzili akcję na tym sektorze boiska.

51'
Sztab trenerski Zagłębia Lubin pozostawił skład personalny bez jakichkolwiek zmian.

49'
Diaw idealnie zatrzymał Starzyńskiego. Popularny "Figo" chciał dotrzeć do prostopadłego crossu od Pawłowskiego.

48'
Adam Matuszczyk zdecydowanie przerwał akcję Korony. Ta drużyna za chwilę rozpocznie od stałego fragmentu gry.

47'
W składzie przyjezdnych zobaczyliśmy roszadę. Łukasz Kosakiewicz w miejsce Mateusza Możdżenia.

46'
Piłkarze Zagłębia Lubin rozpoczęli II odsłonę dzisiejszego pojedynku!

Koniec I części gry w Lubinie!

45+1'
Ostatnie sekundy doliczonego czasu gry. Sędzia dorzucił 1 minutę.

45'
żółta kartka Przewinienie taktyczne na rozpędzonym przeciwniku zanotował Lubomir Guldan.

44'
Matthias Hamrol zaliczył daleką wycieczkę od swojego miejsca na boisku. Interwencja na przedpolu w pełni się opłaciła.

42'
żółta kartka Sasa Balić zobaczył w pełni zasłużoną kartkę. Barwy żółtej. Brzydki atak z łokcia w powietrznej rywalizacji.

41'
Akcja na jeden kontakt. Pakulski wrzucał, ale głębszy pressing wywołał u niego spory błąd w rozegraniu.
Matthias Hamrol rozpocznie od swojej strefy.

40'
Ataku pozycyjnego próbują gospodarze.

38'
Zagłębie Lubin ostatnią wygraną na swoim obiekcie odniosło 14 września 2018 roku. Rywalem był Śląsk Wrocław. W Derbach Dolnego Śląska padł wynik 4:0.

37'
Mateusz Możdżeń oddał soczystą próbę z 20 metra od bramki Zagłębia. Strzał z rotacją powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki.

35'
Bohar znajdował się w polu karnym przeciwnika i czekał na dobre dośrodkowanie z prawego skrzydła. Ono poleciało, ale wprost w rękawice bramkarza Korony.

34'
Dominik Hładun skutecznie odczytuje intencje wrzucających piłkarzy Korony Kielce. Bardzo dobra gra na przedpolu.

32'
Filip Starzyński próbował ulokować futbolówkę w prawym okienku bramki przeciwnika. Czujny goalkeeper wyłapał groźnie lecącą piłkę.

31'
Korona próbuje narzucić rywalom swój styl gry.

29'
żółta kartka Żółty kartonik dla Elii Soriano. Napastnik otrzymał karę indywidualną za niesportowe zachowanie - symulowanie faulu.

27'
Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd. Sasha Balić na bardzo wyraźnym spalonym.

26'
Matthias Hamrol pewnie wyłapał strzał zza pola karnego. Petar Bohar spróbował swojego szczęścia z dystansu. Ale powinien uderzyć w boczny sektor bramki.

25'
Sztab szkoleniowy Zagłębia Lubin bardzo szczegółowo analizuje taktykę.

24'
Agresywny wślizg wykonał Mateusz Możdżeń. Defensywny pomocnik kielczan musi uważać, bo już ma na swoim koncie żółty kartonik.

22'
Wysoki pressing zaprezentowali zawodnicy Korony. Zagłębie, pomimo wielkiej presji, wyprowadziło piłkę od swojej połowy boiska.

21'
Akcja niebywała! Słupek uratował Hładuna przed kapitulacją, po bardzo przypadkowej wymianie podań w polu karnym Zagłębia. Kompletnie pogubiona defensywna popularnych "Miedziowych".

19'
Matej Pućko wywalczył rzut wolny dla swojego zespołu. Okolice 30 metra od bramki Dominika Hładuna.

18'
Żadna ze stron nie stworzyła sobie żadnej, dobrej okazji strzeleckiej.

16'
Pawłowski zderzył się z rywalem. Ten sam los napotkał Balicia.

15'
żółta kartka Faul taktyczny, bardzo wyraźny, popełnił Mateusz Możdżeń. Doświadczony pomocnik celowo nie pozwolił przeciwnikom wznowić akcję.

14'
Zlatko Janjić efektownie wykonał stały fragment gry. Urodziwy strzał powędrował obok prawego słupka bramki. Pełną kontrolę nad sytuacją miał Dominik Hładun.

13'
Rzut wolny dla Korony Kielce. Guldan faulował w okolicach swojego pola karnego.

11'
Arbiter główny, w przypadku jakichś wątpliwości, będzie mógł skorzystać z pomocy od systemu VAR.

10'
Dominik Hładun skutecznie zatrzymał kąśliwy, płaski strzał zza pola karnego. Petrak mógł zmienić rezultat dzisiejszych zawodów.

9'
Marquez popełnił przewinienie taktyczne. Pawłowski upadł na murawę.

8'
Dominik Hładun właściwie zgarnął futbolówkę, która powędrowała w lewego skrzydła boiska.

7'
Patryk Tuszyński już z kolegami. Obie drużyny grają w pełnych składach.

5'
Patryk Tuszyński korzysta z pomocy fizjoterapeutów. Gospodarze przez chwilę muszą sobie radzić w osłabieniu.

4'
Defensywa Zagłębia Lubin skutecznie przesuwa się w swoim bloku. Nie ma miejsca na posłanie prostopadłego zagrania w kierunku Soriano.

2'
Bartosz Rymaniak za głęboko wrzucił futbolówkę. Napastnicy Korony znajdowali się w polu karnym "Miedziowych", ale zagranie okazało się zbyt przeciągnięte.

1'
Jako pierwsza piłkę w dzisiejszym pojedynku kopnęła kielecka Korona.

*'

*'
W tej chwili mamy okazję wysłuchać hymn Polski - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Ben van Dael rozpocznie tym meczem swoją przygodę na ławce trenerskiej Zagłębia Lubin. Holender na stanowisku pierwszego szkoleniowca zastąpił Mariusza Lewandowskiego.

*'
Rezultat dzisiejszego spotkania może w ogromnym wpłynąć na sytuację w środkowej strefie ligowej tabeli.

*'
Rzeczonym sędzią głównym będzie Pan Paweł Raczkowski.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji tekstowej "LIVE" ze spotkania 14. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Korona Kielce.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online