Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 4

Kudła – Heinloth, Jędrych, Polczak, Mraz – Babiarz (78' Mello), Banasiak – Wrzesiński, Pawłowski, Udovicić (59' Sanogo) – Cristovao.
Kelemen – Burliga, Klemenz, Mitrović, Guilherme – Romanczuk – Frankowski, Machaj (61' Pospisil), Poletanović (76' Kwiecień), Novikovas – Świderski (82' Sheridan).

Mecze na żywo: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok

90+3'
Gool! 4:1! Pospisil świetnie zagrał do Burligi, a ten umieścił piłkę w pustej bramce

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

84'
Mello oddał ładny strzał z woleja, ale piłka trafiła w boczną siatkę.

82'
Sheridan zastąpił Świderskiego.

78'
Mello zastąpił Babiarza.

77'
Goool! Sanogo odebrał piłkę Kwietniowi, który jeszcze próbował blokować jego strzał, ale po rykoszecie piłka wpadła do bramki. 3:1

76'
Poletanović opuścił boisko, a zastąpił go Kwiecień.

73'
żółta kartka Babiarz ukarany żółtą kartką.

72'
Cristovao popisał się ładnym zwodem w polu karnym i płaskim strzałem, który świetnie obronił Kelemen.

72'
Jagiellonia kontroluje przebieg meczu. Tempo nie rozpieszcza.

71'
Vokić zastąpił Banasiaka.

68'
Pospisil uderzył z 20 metrów i pewnie interweniował Kudła.

65'
Cristovao nicelnie uderzył z linii pola karnego.

61'
Pospisil zastąpił Machaja.

59'
Sanogo zastąpił Udovicicia.

57'
Novikovas mógł podwyższyć prowadzenie, ale Kudła zdołał odbić piłkę po jego strzale.

54'
Gool! 3:0! Jędrych popełnił fatalny błąd. Novikovas odebrał mu piłkę, a potem wyłożył ją Świderskiemu, który nie miał problemów, aby pokonać bramkarza Zagłębia strzałem z kilku metrów.

53'
Dobra akcja Zagłębia. Wrzesiński lewą nogą uderzył jednak nad bramką.

46'
Gool! 2:0! Co za akcja Jagiellonii. Nie minęło 30 sekund gry, Zagłębie ne dotknęło piłki, a Novikovas umieścił piłkę w bramce! Kapitalna zespołowa akcja!

46'

45+1'

42'
Klemenz uderzył z powietrza, piłka odbiła się jeszcze od ziemi i efektownie interweniował Kudła.

41'
żółta kartka Polczak ukarany żółtą kartką.

38'
Gool! 1:0 dla Jagiellonii. Świderski ładnym strzałem sprzed pola karnego pokonał bramkarza.

34'
Po dośrodkowaniu Machaja z pola karnego uderzył Mitrović, ale Kudła zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką.

30'
Jagiellonia ma zdecydowaną przewagę.

26'
Powinno być 1:0 dla Jagiellonii! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska na piątym metrze niekryty był Frankowskiego, ale jego strzał głową instynktownie odbił Kudła!

23'
Strzał Frankowskiego z ostrego kąta odbił Kudła. Było groźnie.

22'
Posiadanie piłki: 60% - 40% dla Jagiellonii. Groźniejsze sytuacje miało jednak Zagłębie.

20'
Świderski dryblował w polu karnym, ale jego strzał został zablokowany.

16'
Zagłębie prezentuje się dziś całkiem dobrze.

13'
Znów groźnie pod bramką Jagiellonii. Udovicić urwał się obrońcom i zagrał płoasko w pole karne, gdzie było dwóch zawodników Zagłębia. Gości uratował Guilherme, który wybił piłkę.

12'
Wrzesiński zdecydował się na strzał z dystansu, ale znacznie się pomylił. To była niezła akcja gospodarzy.

12'
Jagiellonia ma przewagę.

8'
Jak na razie spokojne tempo spotkania.

7'
Za krótkie dośrodkowanie z rzutu wolnego w pole karne Jagiellonii.

3'
Zagłębie długo utrzymało się przy piłce. Mraz świetnie dośrodkował w pole karne i niewiele zabrakło, aby Cristovao sięgnął piłkę głową. Mogło być 1:0.

1'

'
Piłkarze już na murawie. Jeszcze hymn Polski i zaczynamy.

'
Składy:

'
Jagiellonia jeśli wygra będzie wiceliderem Lotto Ekstraklasy z jednym punktem straty do Lechii. Zagłębie jest obecnie na ostatniej pozycji, ale zwycięstwo pozwoliłoby opuścić strefę spadkową.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski – Boedvarsson, Bezjak, Klimala, Sheridan, Kwiecień, Pospisil.

'
Rezerwowi Zagłębia: Perdijić, Kokoszka, Cichocki, Sanogo, Mello, Malheiro, Vokić.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online