Liverpool - Swansea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie

Mecze na żywo: Liverpool - Swansea

90+6'
KONIEC ! Liverpool awansuje dalej , po emocjonującym meczu rozstrzygając swój awans w ostatnich minutach.Dziękuje za uwagę i zapraszam na kolejne nasze relacje

90+6'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego , błąd popełnia dobrze broniący Gerhard Tremmel który wychodząc z bramki nie wybija piłki,a Lovren to wykorzystuje i strzela głową na pustą bramkę!!

90+6'
GOOOOOOOOOL GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL W OSTATNICH SEKUNDACH LIVERPOOL ZDOBYWA BRAMKĘ!!!!!!!!!!Dejan Lovren

90+3'
Strzał nad poprzeczką z rzutu wolnego oddaje Balotelli.

90+2'
Czerwona kartka dla Federico Fernandeza , który wyprostowanymi nogami wjechał w Coutinho

90'
Mamy doliczone aż 5 minut.

89'
Faul Toure sędzie uznaje że jest to zagrania na żółtą kartkę.

86'
Ostre dośrodkowanie z prawego skrzydła na pole karne , tam do piłki między dwóch obrońców z wyprostowaną nogą wyskakuje Balotelli po czym z bliskiej odległości pokonuje bezradnego Tremmela

86'
GOOOOOL 1-1 W końcu przełamanie Bolotelliego.

85'
Kolejny niecelny strzał gracza Liverpoolu, tym razem do piłki dopadł Henderson i strzałem za pola karnego strzela ponad poprzeczką.

84'
Montero na lewym skrzydle kiwa Kolo Toure,po czym niedokładnie dośrodkowuje.

82'
Ashley Williams fauluje na kartkę jednak tylko taką interwencją można było powstrzymać atak gospodarzy.

81'
Zmiana także w Swansea , za Gomisa wchodzi Bony.

80'
Ostatnie 10 minut nadziei Liverpoolu.

79'
Na boisku pojawia się Balotelli za Lamberta,na stadionie słychać gwizdy w stronę Włocha.

77'
Pomocy medycznej potrzebuje Borini który otrzymał strzał piłką w czuły punkt,

76'
Akcja Swansea bo którym wywlczyli rzut rożny.

74'
Coutinho strzela ale dobrze dziś dysponowany Gerhard Tremmel rzuca się w prawą stronę bramki i bez problemów łapię piłkę.

73'
Seria krótkich wymian w końcu na strzał z 16 metrów zdecydował się Lambert jednak jak większość dzisiaj strzałów Liverpoolu albo są niecelne albo jak ten sam w środek bramki.

72'
Liverpool dalej rozgrywa piłkę , zawodnicy Swansea czekają na przechwyt aby ponownie wyprowadzić kontrę.

69'
Zmiana w Liverpoolu schodzi Marković a pojawia się Lallana.

65'
Niespodziewany zwrot sytuacji bo to Liverpool atakuje ! Taylor zagrał w ekwilibrystyczny sposób leciutko górną piłkę w pole karne , tam Nathan Dyer bez zastanowienia uderzył z z woleja pokonując z bliskiej odległości bramkarza gospodarzy.

65'
GOOOOOOOOOL GOOOOOOOL!!! Emnes 0-1

63'
Żółta kartka dla Naila Talyora za faul w bocznym sektorze boiska.

62'
Po dośrodkowaniu w pole karne piłkę wycofał Lambert do Leivy ten na lewą stronę do blisko nadbiegającego Coutinho który oddaje znów niecelny strzał.

60'
Dobrą okazje miało Swansea po rzucie rożnym najwyżej wyskoczył Gomis który zdołał oddać dobry strzał głową jednak był on w sam środek bramki.

59'
Bardzo niedokładnie rozegranie rzutu rożnego przez Liverpool.

58'
Marković pędzi lewym skrzydłem , jednak gdy zamierzał dośrodkować obrońcy wybijają piłkę wślizgiem.

55'
Przepychanka między Manquillo i Montero, tym razem zawodnicy otrzymują tylko upomnienie.

54'
Lazar Marković na lewym skrzydle dogrywa piłkę do Coutinho który strzela niecelnie za pola karnego.

52'
Na boisku leży Taylor po starciu z Borinim.

50'
Pierwszą żółtą kartę ogląda Jay Fulton .

49'
Gra z pierwszej piłki między Gomisem a Dayerem który zagrywa tenu drugiemu w pole karne jednak przy z tarciu z Glenem Johnsonem upada , jednak nie ma mowy o rzucie karnym.

48'
Pierwszy rzut rożny dla gości w tej połowie , jednak nie stwarza on zagrożenia.

47'
Szybka kontra Liverpoolu, piłka z skrzydła zostaje wycofana do środka , tam Henderson dośrodkowuje piłkę ale z bramki wychodzi Gerhard Tremmel i łapie piłkę.

47'
Coutinho w pierwsze swojej akcji, stara się dograć krótko po ziemi w pole karne ale jego zagranie przechwytują obrońcy.

46'
Rozpoczynamy drugą połowę !

45'
Po pierwszych 45 minutach , mimo wyniku 0-0 możemy być zadowoleni z spotkania , akcję są szybkie choć czasami brakuje dobrego dogrania piłki , było kilka groźnych sytuacji , których jednak więcej miał Liverpool.

44'
Strzał Shelveya z rzutu wolnego z trudem paruje Brad Jones,była to doskonała sytuacja aby goście objęli prowadzenie.

43'
Faul Hendersona na 20 metrze,faulowany był Dyer.

40'
Lucas Leiva oddaje słaby strzał,który w najmniejszym stopniu nie zagraża bramkarzowi.

36'
Swansea stara się wyprowadzić kontrę po stracie Boriniego jednak podanie Montero do Gomisa jest za mocne.

33'
Borini świetnie się przedarł i na 18 metrze zdecydował się na strzał który świetnie obronił Tremmel.Piłka leciała w prawy róg bramki.

30'
Coutinho w polu karnym stara się zejść do środka , wchodzi w drybling z Fultonem jednak nie udaje mu się go ograć,przez co akcja zostaje przerwana.

29'
Tymczasem z ławki rezerwowych podniósł się Balotelli , czyzby wszedł już na boisko w 46 minucie ?

28'
Henderson w polu karnym podaje z krótko na lewą stronę z pierwszej piłki , gdzie jest Lazar Marković który oddaje strzał z lewej nogi jednak fatalnie pudłuje.

25'
Borini dośrodkowuje jednak z takim skutkiem że piłka wychodzi za boczną linię boiska...

22'
Coutinho z rzutu rożnego dośrodkowuje a w polu karnym do piłki doskakuje Lambert który nie jest w stanie zdobyć bramki i uderza nad poprzeczką.

21'
Javier Manquillo starał się dobiec do podania na prawym skrzydle jednak obrońca wybija piłkę.

20'
Po 20 minutach przeważa Liverpool , jednak dobrze wiemy że czasami wystarczy tylko jedna akcja aby zdobyć bramkę.

18'
Coutinho krótkim podaniem szukał Lamberta ale obrona zorientowała się w porę.

15'
Coutinho w charakterystyczny dla siebie sposób ścina z piłką do środka przed polem karnym po czym stara się zagrać prostopadle w pole karne , jednak nie porozumiał się z kolegami i piłka wychodzi poza linię końcową.

13'
Shelvey z rzutu rożnego , stara się dograć do doświadczonego Gomisa lecz jego zagranie nie stanowi problemu dla obrońców.

12'
Dużo miejsca mają piłkarze gospodarzy , tym razem po raz kolejny aktywny w tym meczu Coutinho który oddaje strzał z ponad 16 metrów ale piłka mija prawy słupek bramki o około metr.

10'
Lambert uciekł rywalowi na lewym skrzydle , po czym dośrodkował piłkę jednak nie jest to dokładne zagranie .

8'
Coutinho w środku pola na 20 metrze ścina z piłką do środka , podaje krótko do Leivy który oddaje mocny strzał,jednak jest on w po ziemi i w środek bramki.

7'
Coutinho w polu karnym stara się ominąć rywali oby zejść z piłką do środka jednak obrońcy wybijają mu piłkę.

5'
Strzał Hendersona z rzutu wolnego daleko od ideału... piłka wysoko przelatuje nad bramką.

5'
W akcji Fabio Borini który jest faulowany w okolicach 20 metrów od bramki.

4'
Jay Fulton stara się zagrać na wolne pole do któregoś z swoich kolegów z ataku jednak zagrywa niecelnie i piłka opuszcza boisko.

2'
Pierwszy celny strzał Liverpoolu za pola karnego , jednak nie sprawia on problemów bramkarzowi.

1'
Tradycyjnie na stadionie You'll Never Walk Alone.A teraz już zaczynamy walkę o 1/4 Pucharu Capital One!

0'
Sędzią dzisiejszego spotkania jest Keith Stroud który na co dzień sędziuje Premier League , od 2007 roku jest sędzią głównym , wcześniej pracował w PM jako liniowy.

0'
Dziś Łukasza Fabiańskiego w bramce zastąpi 35 letni doświadczony niemiecki bramkarz Gerhard Tremmel.

0'
Ławka rezerwowych Swansea : Łukasz Fabiański Wilfried Bony, Tom Carroll, Wayne Routledge, Kyle Bartley, Liam Shephard, Modou Barrow.

0'
Ławka rezerwowych Liverpoolu : Simon Mignolet Alberto Moreno, Adam Lallana, Emre Can, Martin Skrtel, Mario Balotelli, Jordan Rossiter.

0'
Szykuje nam się interesujący mecz , warto dodać że w ostatnich 3 meczach tych zespołów które odbyły się w 2013 i 2014 roku padło średnio uwaga: 5,33 bramek na mecz! Więc szykuję nam się ciekawe widowisko na wysokim poziomie , sądząc po tym jak goście radzą sobie w tym sezonie.

0'
Już dziś o godzinie 21:00 na stadionie Anfield Road zostanie zagrane spotkania Liverpool vs Swansea w ramach 1/8 Capital One Cup! Zapraszam na relację.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Liverpool - Swansea, to zapraszamy do śledzenia meczu online