Bayern Monachium - AEK Ateny online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
AEK Ateny
2 : 0

Neuer - Kimmich, Boateng, Hummels, Alaba - Martínez - Gnabry (86' Sanches), Mueller, Goretzka, Ribéry (84' Rafinha) - Lewandowski (90+1' Wagner)
Barkas - Lampropoulos, Chygrynskiy, Cosić - Bakakis, Galanopoulos (80' Galo), Simoes, Alef (68' Moran), Hult - Mantalos (79' Boye), Ponce

Dziękujemy pięknie Wszystkim za uwagę.

Dwa gole Roberta Lewandowskiego dały zwycięstwo i najprawdopodobniej awans Bayernowi Monachium. AEK Ateny nie chciał dzisiaj wiele ryzykować. Wynik 2:0 należy traktować, jako najmniejszy wymiar kary.

90+5'
David Alaba pokonał mur, ale jego strzał poszybował ogromnie daleko od światła bramki. Żadnego zagrożenia pod bramką AEK Ateny nie było.

90+4'
Będzie rzut wolny dla Bayernu. Odległość dla zawodnika, który nie boi się podjęcia ryzyka.

90+2'
Obie drużyny oczekują już ostatniego gwizdka sędziego.

90+1'
Arbiter główny dołożył 3 minuty.

90+1'
Robert Lewandowski otrzymał gromkie brawa za dzisiejszy występ. "Lewego" zastąpił na boisku Sandro Wagner.

89'
Sandro Wagner stoi przy linii bocznej. Potrzebna jest jakaś przerwa w grze.

88'
Za chwilę zostanie zrealizowana ostatnia zmiana w tych zawodach.

86'
Renato Sanches dał zmianę za Serge'a Gnabry'ego.

85'
Zasady gry pogwałcił Javi Martinez. Stały fragment gry dla klubu gości.

84'
Rafinha pojawił się na płycie murawy. Franck Ribery poszedł na ławkę rezerwowych.

83'
Robert Lewandowski chce powiększyć swój stan strzelecki. Strzał głową z najbliższej odległości od bramki został powstrzymany przez interweniującego defensora.

82'

80'
Krótko przed wcześniej wspomnianą roszadą doszło do korekty: Galo za Galanopoulosa.

79'
Zmiana. Lucas Boye w miejsce Patrosa Matalosa.

77'
Wielki chaos pod bramką AEK! Poprzeczka uchroniła gości przed stratą kolejnego gola. Niefortunną interwencją błysnął jeden z obrońców greckiej drużyny.

76'
Joshua Kimmich zblokowany. Bayern dominuje w każdym calu na płycie murawy. Kolejne gole dla ekipy gospodarzy wydają się już być tylko formalnością.

75'
Do zakończenia regulaminowego czasu gry pozostał już tylko kwadrans.

74'
Robert Lewandowski zdobył dzisiaj 55. i 56. bramkę w europejskich pucharach. Polak tworzy niesamowitą historię.

73'
Gnabry zachował się mało altruistycznie w polu karnym przeciwnika! W genialnej sytuacji na zdobycie bramki pomocnik przegrał rywalizację z goalkeeperem, który idealnie nogami powstrzymał wielkie zagrożenie.

71'
Gooooooool! 2:0! Robert Lewandowski poprawił swój stan bramkowy. Polski napastnik kapitalnie znalazł się w polu karnym i strzałem z najbliższej odległości wykończył dogranie od kornera.

69'
Inicjatywa od dłuższego czasu leży po stronie podopiecznych trenera Niko Kovaca.

68'
Sztab szkoleniowy drużyny gości podjął decyzję o dokonaniu zmiany. Erik Moran w miejsce Alefa.

67'
żółta kartka Vasilis Lampropoulos zagrał za ostro. Na jego konto powędrowała żółta kartka.

66'
Manuel Neuer, po raz pierwszy, w tym meczu został poważniej zatrudniony. Niemiecki bramkarz efektownie wyłapał strzał po rykoszecie. David Alaba niefortunnie blokował uderzenie z rzutu wolnego.

65'
David Alaba oddał celną próbę z rzutu wolnego. Piłkę skierowaną w sam środek bramki zatrzymał goalkeeper AEK Ateny.

64'
żółta kartka Żółta kartka dla Andre Simoesa za bardzo okrutny wślizg w nogi rywala, który mu uciekał.

62'
Po raz kolejny w tym spotkaniu na pozycji spalonej uchwycono zawodników Monachijczyków.

61'
Robert Lewandowski był zobligowany do podwyższenia wyniku! Polak idealnie wyszedł na pozycję strzelecką. Popularny "Lewy" próbował urodziwą podcinką zaskoczyć bramkarza, jednakże ten świetną pracą rękami zatrzymał zagrożenie.

59'
Negatywne emocje udzielają się zawodnikom na boisku. Franck Ribery już kilka razy dawał arbitrom podstawy do podjęcia decyzji o przyznaniu kary indywidualnej.

58'
Franck Ribery naraził się sędziemu. Francuz był przekonany, że nie zrealizował żadnego przewinienia.

56'
Na pozycji spalonej dostrzeżono Thomasa Mullera. W górę powędrowała chorągiewka sędziego liniowego.

55'
Vasilios Barkas kapitalnie na refleks przeniósł piłkę nad poprzeczkę! Goalkeeper instynktownie zatrzymał kąśliwy strzał bez przyjęcia od Leona Goretzki!

53'
Kontrolowany pressing realizują zawodnicy AEK. Bayern ma pełną swobodę w kwestii rozegrania.

51'
Szybki cross zanotował Thomas Muller. Katastrofalnie posłana futbolówka. Niemiec przeprosił swoich kompanów z drużyny.

50'
Thomas Muller wykonał przewinienie taktyczne. Rzut wolny dla greckiego teamu.

49'
Żaden ze szkoleniowców nie dokonał zmian w składach.

47'
Szybko, po wznowieniu gry, doszło do przewinienia. Słowną reprymendę od sędziego zebrał Alef.

46'
Piłkarze Bayernu Monachium rozpoczęli II odsłonę!

Arbiter główny podziękował obu stronom za wysiłek w I części gry.

45'
Pierwsza odsłona tego boju została przedłużona o dodatkową minutę.

45'
Faul w ofensywie zrealizował Ponce. Ogromne zamieszanie w obrębie pola karnego Bayernu Monachium.

44'
Jeden z piłkarzy gości został konkretnie poturbowany przez Boatenga.

42'
Robert Lewandowski znajdował się na bardzo kontrowersyjnym ofsajdzie. Sędzia asystent podjął ryzyko, podnosząc chorągiewkę.

41'
Grecka drużyna nie oddała jeszcze celnego strzału na bramkę.

39'
Thomas Muller źle kopnął piłkę. Niemiec planował wrzucić futbolówkę na głowy kolegów, jednak zamiast tego, wyszedł koszmarny strzał.

38'
Ekipa z Monachium dyktuje warunki gry. AEK Ateny mocno się cofnęło i jest skazane na grę z kontrataku.

36'
Mats Hummels ambitnie walczył o piłkę z centry od rzutu rożnego. Obrońca Bayernu nie potrafił jednak skutecznie ułożyć się do zagrania głową.

35'
Thomas Muller z ogromną siłą wstrzelił futbolówkę. W pobliżu był Robert Lewandowski, ale polski napastnik nie był w stanie zmienić toru lotu piłki.

33'
Gol powinien zainspirować Monachijczyków do poszukiwania kolejnych trafień w tym meczu.

31'
Benfica Lizbona prowadzi 1:0 z Ajaxem Amsterdam. Te ekipy obok wyżej wspomnianych klubów zostały ulokowane w grupie "E".

30'
Goooooooooo! Robert Lewandowski wpisał się na listę strzelców. Polski snajper sam wymierzył sprawiedliwość po przewinieniu na nim. Ładny strzał pod poprzeczkę.

28'
Arbiter główny wskazał na "wapno". Zawodnik Bayernu, w trakcie walki o piłkę, był nieprzepisowo trzymany za koszulkę. Cosić otrzymał żółty kartonik.

27'
Jeden z defensorów AEK powstrzymał ładny strzał Ribery'ego, z głębi pola karnego. Francuski skrzydłowy chciał ulokować piłkę w prawym sektorze bramki.

26'
Spokojne tempo gry w Monachium. To nie może cieszyć kibiców, którzy wybrali się na stadion Allianz Arena.

24'
Strzał, bardzo sygnalizowany, z ogromnej odległości, wykonał Gnabry. Barkas nie miał żadnych kłopotów ze skutecznym chwytem futbolówki.

23'

21'
Zbyt sporo niedokładności jest na placu gry. Oglądamy wzajemne przebitki.

20'
Franck Ribery został przyłapany na pozycji spalonej. Arbiter liniowy zasygnalizował ofsajd Francuza.

18'
Nogę szarżującego z piłką przeciwnika podciął Gnabry. Pomocnik gospodarzy uniknął kary indywidualnej.

17'
Mistrzowie Niemiec coraz dynamiczniej grają na połowie swojego przeciwnika.

15'
Przed chwilą dwa razy z bocznego sektora boiska centrował Thomas Muller. Przy obu próbach lepiej w polu karnym zachowywali się obrońcy greckiego klubu.

14'
Thomas Muller posłał za głębokie dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska. Futbolówkę bardzo pewnie zgarnął Vasilios Barkas.

13'
Nie ma czasu i nie ma miejsca na długie przetrzymywanie futbolówki. Obie drużyny starają się wysoko atakować.

12'
Gwizdek sędziego głównego. Robert Lewandowski popełnił przewinienie w ofensywie. Polak za bardzo agresywnie walczył o futbolówkę w polu karnym przeciwnika.

11'
Będzie rzut wolny dla Bayernu Monachium. Na wysokości szesnastki ekipy przyjezdnych.

10'
Bayern podjął się wykonywania wyższego pressingu.

9'
Goście próbują w jak największym stopniu operować atakiem pozycyjnym. Dużo wymian krótkich podań.

7'
Leon Goretzka idealnie złożył się do uderzenia piłki głowę. Efektownie lecącą futbolówkę fenomenalnie na korner zbił goalkeeper AEK Ateny.

6'
Bardzo ładnie głową zagrał Galanopolulos. Grek wygrał pojedynek powietrzny z Hummelsem. Strzał piłki głową poleciał tuż obok lewego słupka bramki.

5'
Korner dla zespołu gości. Boateng wywrócił się w swojej szesnastce boiska.

3'
Thomas Muller wraz ze swoim kolegą klubowym rozklepał kilku graczy AEK Ateny. Niemiecki pomocnik pokusił się o strzał z pola karnego, ale uderzenie nie pokonało defensywy przyjezdnych.

2'
Faul. Javi Martinez został sprowadzony do parteru.

1'
Zawodnicy klubu ze stolicy Grecji rozpoczęli ten pojedynek.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego!

*'
Najwyższy czas na odsłuchanie oficjalnego hymnu Ligi Mistrzów. Piłkarze obu ekip znajdują się już na płycie murawy.

*'
Matej Jug będzie rozjemcą głównym nadchodzącego widowiska.

*'
Spotkanie od pierwszych minut w barwach Bayernu Monachium rozpocznie Robert Lewandowski.

*'
Obie drużyny rywalizują ze sobą w grupie "E". Bayern Monachium do tej pory zgromadził siedem punktów.
AEK Ateny, z kolei, musi jeszcze czekać na pierwsze oczka w obecnych rozgrywkach.

*'
Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo z 4. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów: Bayern Monachium - AEK Ateny.
Pojedynek w Monachium rozpocznie się o godz. 21:00

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - AEK Ateny, to zapraszamy do śledzenia meczu online