Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Loska - Liszka (82' Wiśniewski), Bochniewicz, Suarez, Michalski (46' Ambrosiewicz) - Matuszek, Żurkowski, Zapolnik, Jimenez - Ł. Wolsztyński (78' Nowak), Angulo
Słowik - Broź, Celeban, Golla, Cotra - Chrapek, Tarasovs (83' Radecki), Pich, Gąska (77' Cholewiak), Łuczak (46' Piech) - Robak

Dziękujemy Wszystkim za uwagę.

Podział punktów na inaugurację 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy. Wynik, w naszej opinii, jest sprawiedliwy. Obie strony prezentowały mocno zbliżony poziom.

Mecz zakończony!

90+4'
Marcin Robak pomylił się w decydującym momencie meczu. Niecelny strzał z bliskiej odległości od bramki. Piłka poszybowała daleko od lewego słupka bramki.

90+2'
Faul w polu karnym Górnika Zabrze. Regulamin gry złamał piłkarz "Wojskowych".

90+1'
żółta kartka Konrad Nowak upomniany żółtą kartką.

90'
Sędzia główny postanowił doliczyć 4 minuty.

88'
Kamil Zapolnik sprytnym zagraniem piętką chciał zmienić wynik. Bardzo dobre uderzenie, będąc odwróconym od bramki. Genialną robinsonadą błysnął Jakub Słowik.

87'
Wojciech Golla zanotował świetny blok w swoim polu karnym. Niebezpiecznie z piłką chciał w szesnastce przyjezdnych operować Konrad Nowak.

86'
Konrad Nowak zatrzymał piłkę, która leciała do bramki. Świetnie ustawiony zawodnik zabrzan uratował Górnika przed stratą gola.

85'
Tomasz Loska wybornie wyciągnął strzał w lewy, dolny róg bramki! Wielka precyzja nie wystarczyła Arkadiuszowi Piechowi, by zmienić rezultat dzisiejszych zawodów.

83'
Mateusz Radecki w miejsce Igorsa Tarasovsa.

82'
Daniel Liszka zmieniony przez Przemysława Wiśniewskiego.

81'
żółta kartka Festiwal żółtych kartek. Kamil Zapolnik oraz Dorde Cotra.

80'
Kolejna, niepotrzebna szarpanina.

78'
Łukasza Wolsztyńskiego na placu gry zmienił Konrad Nowak.

77'
Mateusz Cholewiak wpuszczony na boisko za Damiana Gąskę.

75'

73'
Wojciech Golla wyśmienicie ubiegł Kamila Zapolnika. Bardzo dobre, płaskie dogranie z lewego skrzydła boiska.

72'
Jakub Słowik dostał piłkę wprost w rękawice. Bardzo nieudolne dośrodkowanie od rzutu rożnego zamienił Jimenez.

71'
Michał Chrapek popisał się brzydkim, niebezpiecznym wślizgiem w nogi przeciwnika.

69'
Na pokaźnym ofsajdzie znajdował się Robert Pich. Rzut wolny dla zabrzańskiego klubu.

68'
Przewinienie taktyczne w środku pola zrealizował Piotr Celeban.

67'
Zagranie Igorsa Tarasovsa z prawej części pola karnego. Podanie udało się powstrzymać parze stoperów Górnika Zabrze.

66'
Jimenez wykonał korner. Dośrodkowanie z lewego narożnika boiska okazało się zbyt łatwe do zneutralizowania dla obrońców Śląska Wrocław.

64'
Zatrzymany strzał Igora Angulo. Hiszpan zdecydowanie za długo analizował możliwość oddania uderzenia.

63'

61'
Gooooooool 2:2! Robert Pich zaskoczył wszystkich, świetnie uderzając zza pola karnego! Zasłonięty Tomasz Loska musiał wyciągać piłkę z bramki. Doskonałe zagranie w lewy, dolny róg.

60'
Na stadionowym zegarze w Zabrzu minęła godzina gry.

58'
żółta kartka Za próbę wymuszenia jedenastki żółtą kartkę zobaczył Łukasz Broź.

57'
Łukasz Broź wygenerował niezłe rozczarowanie u kibiców Śląska. Kosmiczny kiks przy uderzeniu z głębi pola karnego. Wyszło bardzo nieudolne uderzenie na wyższe sektory trybun stadionu.

55'
Kamil Zapolnik zwija się z bólu. Coraz więcej negatywnych emocji na placu gry.

53'
Tomasz Loska nie dał się przelobować po bardzo groźnym zgraniu futbolówki głową. Bramkarz miał sporo problemów.

52'
żółta kartka Żółta kartka wylądowała na koncie Szymona Matuszka. Kapitan Górnika nie zagra w następnej kolejce ligowej. To konsekwencja przekroczenia limitu kartkowego.

51'
Igors Tarasovs został poturbowany w walce o piłkę w swoim polu karnym.

50'
Sztab fizjoterapeutów pomaga jednemu z graczowi Śląska Wrocław.

49'
Jakub Słowik wykorzystał dobre warunki fizyczne na grze na przedpolu. Dobre piąstkowanie futbolówki, która powędrowała z narożnika boiska.

47'
Arkadiusz Piech rozpoczął drugą połowę meczu od katastrofalnej próby z dystansu. Piłka poszybowała na trybuny. Zagranie jedynie do zapomnienia.

46'
Obaj szkoleniowcy dokonali po jednej zmianie.
Maciej Ambrosiewicz zastąpił Kacpra Michalskiego.
Arkadiusz Piech dał zmianę za Damiana Łuczaka.

46'
Rozpoczęła się już II część tego meczu!

Paweł Raczkowski zaprosił obie ekipy na przerwę.

45+1'
Ofsajd. Damian Gąska był kompletnie pogubiony.

45'
Doliczony czas: 1 minuta.

44'
Nieoficjalne wieści mówią o tym, że arbiter główny przedłuży czas I odsłony o jedną minutę.

42'
żółta kartka Żółta kartka. Dani Suarez łapał za koszulkę rozpędzonego Marcina Robaka.

40'
Podanie - klucz w poprzedniej akcji zaliczył Kamil Zapolnik. Ogromna precyzja.

39'
Gooooooooooool! Ależ kontra! Znakomicie rozegrana akcja ofensywna. Kilka podań otworzyło Jimenezowi drogę do bramki. Pomocnik Górnika wewnętrzną częścią stopy pokonał Jakuba Słowika.

37'
Cotra beznadziejnie dośrodkowywał z prawego skrzydła boiska. Piłka poleciała za bramkę Loski.

35'
Łukasz Wolsztyński jest szukany przez swoich kolegów z drużyny klubowej.

33'
Wrocławianie usiłują chaotycznymi wymianami podań zbliżyć się pod pole karne gospodarzy.

31'
Jimenez wykonał konkretny rajd z piłką. Zawodnik zbliżył się do szesnastki i zechciał uderzyć. Futbolówkę znakomicie zablokowali defensorzy Śląska Wrocław.

29'
7:3 - statystyka - "strzały".

28'
Szymon Matuszek faulowany. Damian Gąska zbyt agresywnie chciał odebrać futbolówkę.

26'
Damian Gąska próbował dokładnie zagrać na głowy kolegów z klubu. Zagranie z bocznego sektora boiska zostało skutecznie powstrzymane przez parę stoperów Górnika.

25'
Goooooooooool! 1:1! Rzut rożny dał Górnikowi wyrównanie! Dani Suarez najwyżej wyskoczył do centry z prawego narożnika boiska. Zgrabny strzał głową poleciał pod nogami Jakuba Słowika.

24'
Łukasz Wolsztyński podjął się misji - wykonanie rzutu wolnego. Strzał nie zdołał przełamać muru.

23'
Wysoko nogę podniósł Łukasz Broź. Nieodpowiedzialne zachowanie miało miejsce pod polem karnym "Wojskowych".

22'
Gooooooooool! Śląsk Wrocław na prowadzeniu! Michał Chrapek zanotował fantastyczny strzał w prawy, dolny róg bramki!

20'
Czekamy na dogodne sytuacje strzeleckie po obu stronach.

19'
Łukasz Wolsztyński znów aktywnie na połowie Śląska Wrocław. Snajper ekipy gospodarza pokusił się o uderzenie zza pola karnego. Płaska próba minęła lewy sektor bramki.

18'

16'
W centralnej części boiska miał miejsce faul taktyczny na zawodniku Górnika Zabrze.

15'
Ładnie, technicznie akcję indywidualną rozwiązał Marcin Robak. Strzał ze znacznej odległości poleciał minimalnie obok prawego słupka bramki.

13'
Soczyście z dystansu futbolówkę kopnął Łukasz Wolsztyński. Ta powędrowała tuż obok lewego słupka bramki. Jakub Słowik miał jednak pełną kontrolę nad sytuacją.

12'
Łukasz Wolsztyński błyskawicznie urwał się obrońcom Śląska i wyszedł na kapitalną okazję bramkową. Napastnik minął goalkeepera, ale strzał z ostrego kąta odbił się od prawego słupka.

10'
Marcin Robak próbował groźnym, podkręconym strzałem zmienić wynik dzisiejszego spotkania. Dani Suarez potrafił w odpowiednim momencie zareagować.

9'
Stoper zabrzan wrócił do dalszej gry.

8'
Dani Suarez korzysta z fachowej pomocy fizjoterapeutów.

7'
Marcin Robak nie zdążył kopnąć piłki na placu gry. Futbolówka przekroczyła linię końcową.

6'
Igors Tarasovs zablokował dośrodkowanie Łukasza Wolsztyńskiego. Napastnik Górnika piłkę posyłał z prawej flanki placu gry.

5'
Robert Pich został dostrzeżony przez arbitra liniowego na pozycji spalonej.

4'
System VAR jest obecny przy tym spotkaniu. Jego pracę dzisiaj w Zabrzu koordynuje Pan Szymon Marciniak.

2'
Piotr Celeban dobrze głową przeciął centrę z lewego skrzydła boiska.

1'
Gracze Śląska Wrocław zainaugurowali dzisiejsze zawody.

*'

*'
Czas na odsłuchanie "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Zawodnicy są już na płycie murawy.

*'
Ten weekend w polskiej Ekstraklasie będzie poświęcony 100-letniej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę.
Przed każdym meczem wysłuchamy hymnu narodowego.

*'
Pojedynek w Zabrzu poprowadzi Pan Paweł Raczkowski.

*'
Ligowa tabela jest bardzo "spłaszczona"... Górnik Zabrze może uciec ze strefy spadkowej, a z kolei Śląsk Wrocław przybliżyć się do niej.

*'
Spotkanie rozpocznie się o godz. 18:00

*'
Zapraszamy serdecznie do śledzenia relacji na żywo z meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Górnik Zabrze - Śląsk Wrocław, to zapraszamy do śledzenia meczu online