Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
Zagłębie Sosnowiec
2 : 0

Dahne – Stefańczyk, Łasicki, Uryga, Warcholak – Furman, Rasak (74' Sielewski) – Varela, Szymański, Merebaszwili (86' Angielski) – Ricardinho.
Kudła – Heinloth, Jędrych, Cichocki, Udovicić – Vokić (70' Mraz), Banasiak, Wrzesiński, Pawłowski – Cristovao, Sanogo.

Mecze na żywo: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec

90+4'

90+3'
Gool! Furman pewnym strzałem z rzutu karnego ustalił wynik spotkania. 2:0

90+2'
żółta kartka Kartkę zobaczył również Banasiak.

90+1'
Rzut karny dla Wisły Płock! Cichocki faulował Calo. Obrońca Zagłębia zobaczył żółtą kartkę.

90'
Mecz potrwa jeszcze trzy minuty.

89'
Kudła znakomicie obronił strzał Calo. Dobijał jeszcze Varela, ale nie ma gola.

88'
żółta kartka Uryga ukarany żółtą kartką.

86'
Angielski zastąpił Merebaszwiliego.

86'
Mraz padł w polu karnym, ale nie ma mowy o faulu.

84'
Calo zastąpił kontuzjowanego Ricardinho.

82'
Nieudany strzał Szymańskiego. Piłka wyraźnie minęła bramkę.

81'
Merebaszwili uderzył sprzed pola karnego obok bramki.

75'
Strzał Wrzesińskiego piłkę bramki wybił jeden z obrońców.

74'
Sielewski zastąpił Rasaka.

70'
Mraz zastąpił Vokicia.

66'
żółta kartka Vokić ukarany żół†ą kartką.

65'
W idealnej sytuacji znalazł się Varela, który uderzył mocno, ale Kudła zdołał odbić piłkę. Sędzia odgwizdał spalonego, co było błędną decyzją.

63'
W dobrej sytuacji znalazł się Cristovao, ale głową z kilku metrów uderzył bardzo niecelnie.

59'
Kolejny strzał Vokicia i znów bez problemów interweniował Dahne.

55'
Vokić uderzył głową, ale prosto w Dahne.

54'
Sanogo oddał mocny strzał i Dahne przeniósł piłkę nad poprzeczką.

48'
Furman oddał lekki, płaski i precyzyjny strzał z pola karnego. Znów Kudła odbił piłkę na rzut rożny.

47'
Dobra okazja Szymańskiego! Uderzył lewą nogą z 15 metrów i Kudła zdołał odbić piłkę na rzut rożny.

46'

45+6'

45+5'
Długo to trwało. Sędzia nie odgwizdał przewinienia. Sporo szczęścia miał bramkarz Zagłębia.

45+3'
Będzie wideoweryfikacja.

45+2'
Było zagranie ręką, ale Kudła chciał interweniować głową. Sędzia czeka na sygnał z VAR.

45+1'
Ricardinho znalazł się w dobrej okazji, Kudła wyszedł poza polem karnym i obronił strzał zawodnika Wisły. Ricardinho sugerował zagranie ręką, ale sędzia był innego zdania.

45'
Sędzia doliczył dwie minuty.

39'
Tempo meczu nie rozpieszcza.

31'
Goool! Po świetnym prostopadłym podaniu Vareli, Ricardinho znalazł się sam na sam z bramarzem, minął go i umieścił piłkę w bramce. 1:0 dla Wisły!

26'
Dobra akcja gości zakończona strzałem Vokicia. Było groźnie, ale ostatecznie tylko rzut rożny.

25'
Stefańczyk dośrodkował do Furmana, ale dobrze interweniował obrońca.

21'
Vokić z dystansu uderzył obok bramki.

21'
Lekkie zamieszanie w polu karnym Zagłębie, ale Szymański nie zdołał oddać strzału.

16'
Varela mocno wstrzelił piłkę w pole karne z ostrego kąta i musiał interweniować Kudła.

13'
Nieco lepiej prezentuje się Zagłębie, ale nie jest to ciekawe spotkanie.

9'
Dahne wyszedł poza pole karne, a ten zderzył się ze Stefańczykiem.

8'
Varela płasko zagrywał do Ricardinho, ale jego strzał zdołał na rzut rożny wybić jeden z obrońców. Było groźnie.

7'
Jak na razie sporo gry w środku pola.

5'
Dahne pewnie złapał piłkę po nieudanym dośrodkowaniu gości.

1'

'
Piłkarze są już na murawie.

'
Składy obu drużyn:

'
Wisła Płock jest dwunasta, a Zagłębie Sosnowiec zajmuje ostatnie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Obbie drużyny dzielą cztery punkty.

'
Zapraszamy na godzinę 15:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online