Wisła Kraków - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 2

Lis – Bartkowski, Wasilewski, Arsenić, Pietrzak – Basha (85' Brożek), Kort – Boguski (79' Wojtkowski), Balleste, Kostal (89' Bartosz) – Ondrasek
Hładun – Tosik, Dąbrowski, Guldan, Balić (89' Janoszka)– Matuszczyk, Jagiełło – Pawłowski, Starzyński (76' Sirotow), Bohar – Mares (83' Dziwniel)

Mecze na żywo: Wisła Kraków - Zagłębie Lubin

90+8'
Gol uznany. Koniec meczu. Wisła wygrała z Zagłębiem 3:2.

90+7'
Sędzia czeka jeszcze na sygnał VAR czy nie było zagrania ręką.

90+6'
GOOOL! Sędzia przedłużył mecz i po dośrodkowaniu w pole karne błąd popełnił obrońca, piłka trafiła do Brożka, który potężnym strzałem zapewnił Wiśle zwycięstwo!!!

90+5'
żółta kartka Bartkowski ukarany żółtą kartką.

90+3'
Świetna okazja dla Wisły. Strzał Wasilewskiego z bliska znakomicie obronił Hładun, ale sędzia odgwizdał spalonego.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

89'
Bartosz zastąpił Kostala.

89'
Balić opuścił boisko, a wszedł na nie Janoszka.

88'
Niecelny strzał Korta.

85'
Basha opuścił boisko, a wszedł Paweł Brożek.

83'
Dziwniel zastąpił Maresa.

82'
Brakuje sytuacji w ostatnich minutach.

79'
Wojtkowski zastąpił Boguskiego.

76'
Sirotow zastąpił Starzyńskiego.

73'
żółta kartka Tosik ukarany żółtą kartką.

72'
Fatalny mecz w wykonaniu Wasilewskiego. Najpierw sprokurowany rzut karny, a teraz gol samobójczy.

71'
Goool! Wisła jest groźniejsza, ale mamy remis! Po dośrodkowaniu Starzyńskiego głową uderzał Bohar, a piłkę do własnej bramki skierował Wasilewski.

68'
Jagiełło źle wybił piłkę i Hładun znów kapitalnie interweniował po strzale Bartkowskiego.

68'
10 038 kibiców zasiadło na trybunach.

67'
Świetna akcja Wisły zakończona mocnym strzałem Imaza z pola karnego. Znów Zagłębie uratował Hładun, który przeniósł piłkę nad bramką.

59'
Kostal uderzył sprzed pola karnego i z problemami interweniował Hładun.

54'
Mogło być 3:1! Piłka po strzale Ondraska odbiła się od poprzeczki.

49'
Gool! Starzyński zamienił rzut karny na bramkę

47'
Rzut karny dla Zagłębia. Wasilewski faulował Pawłowskiego.

46'

'

45+1'

45'
Kolejny katastrofalny błąd defensywy i znów Hładun ratuje Zagłębie. Bramkarz gości obronił dwa potężne strzały Boguskiego.

43'
Powinno być 3:0! Kapitalna kontra Wisły i fatalne ustawienie obrony Zagłębia. Kort wyszedł z własnej połowy i był sam na sam z bramkarzem, ale trafił prosto w Hładuna!

37'
Kostal uderzył z dystans, piłkę trącił jeszcze Imaz, ale nie trafił w światło bramki.

34'
Nieprawdopodobne zamieszanie pod bramką Lisa, ale nie ma gola! Ostatecznie sędzia odgwizdał też spalonego, więc i tak gol nie zostałby uznany.

32'
Imaz uderzył sprzed pola karnego. Dobrze ustawiony był jednak Hładun.

29'
Kolejna dobra okazja Zagłębia. Starzyński zagrał głową do Bohara, którego strzał z powietrza pewnie obronił Lis.

28'
Pawłoski uderzył z 20 metrów, ale piłka przeleciała tuż obok bramki.

25'
Lis pewnie interweniował po strzale Matuszczyka z dystansu.

22'
Goool! Pietrzak dośrodkował spod linii końcowej, a nadbiegający Boguski strzałem z trzech metrów pokonał Hładuna. 2:0!

20'
Akcja często przenosi się z jednej bramki pod drugą.

14'
Co za kontra Wisły. Kostal znalazł się w sytuacji sam na sam z bramkarzem, ale trafił w słupek!

14'
Starzyński dośrodkował w pole karne, ale górą obrońcy.

9'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego piłka dość szczęśliwie trafiła pod nogi Ondraska, który z bliska pokonał Hładuna

5'
Hładun pewnie interweniował po strzale Korta z 17 metrów.

3'
Zablokowany strzał Maresa sprzed pola karnego.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Czas na hymn Polski.

'
Wisła ma obecnie 22 punkty i jest piąta. Zagłębie Lubin zdobyło pięć oczek mniej i jest jedenaste.

'
Rezerwowi Zagłębia: Leciejewski, Dziwniel, Matras, Janoszka, Sirotow, Slisz, Kopacz.

'
Rezerwowi Wisły: Buchalik, Bartosz, Grabowski, Paweł Brożek, Wojtkowski, Palcić, Plewka

'
Zapraszamy na godzinę 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Kraków - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online