Korona Kielce - Piast Gliwice online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Hamrol - Rymaniak, Diaw, Marquez, Kosakiewicz - Możdżeń, Kovacević, Pućko, Petrak (71' Żubrowski), Cebula - Soriano (87' Janjić)
Plach - Konczkowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov - Dziczek, Hateley - Felix (78' Ayong), Jagiełło (56' Gojko), Valencia (46' Parzyszek) - Papadopulos

Mecze na żywo: Korona Kielce - Piast Gliwice

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Koniec meczu! Wielka radość po stronie gospodarzy.

90+4'
żółta kartka Bezpardonowy faul na wysokości pola karnego Piasta. Kirkeskov nie miał litości.

90+3'
Piast w końcówce próbuje coś wykreować.

90+2'
Janjić końcówkami palców uderzył piłkę. Nie było wiele w tym precyzji.

90+1'
Arbiter doliczył 5 minut.

90'
żółta kartka Żółta kartka na koncie Aleksandra Sedlara. Wejście na przeciwnika.

89'
Bramkarz Korony Kielce złapał piłkę, która bezpośrednio poleciała od rzutu wolnego.

88'
Gorące podziękowania od kibiców dostał Elia Soriano. Snajper został zmieniony przez Zlatko Janjicia.

87'
żółta kartka Przewinienie taktyczne na uciekającym przeciwniku popełnił Denis Gojko.

85'
Gospodarze w ofensywie. Ucieka czas przyjezdnym z Gliwic.

83'
Miedź Legnica przegrywa już 0:3 z Arką Gdynia.

82'
Mateusz Możdżeń trafił w mur. Techniczna próba rozwiązania akcji nie przyniosła wyczekiwanego efektu.

80'
Będzie rzut wolny dla Korony. Odległość, z której można konkretnie zagrozić bramce Piasta.

78'
Zmiana. Ayong za Felixa. To ostatnia zmiana w dzisiejszym meczu w wykonaniu trenerów Piasta.

76'
Negatywne emocje biorą górę w ostatnich chwilach. Nerwowość w końcowej fazie tego pojedynku.

75'
Przed momentem wystartował ostatni kwadrans regulaminowego czasu gry.

74'
Zawodnicy Korony starają się utrzymywać piłkę przy sobie, z dala od swojej szesnastki.

72'
żółta kartka Jakub Czerwiński otrzymał żółty kartonik za klasyczny faul taktyczny.

71'
Oliver Petrak poszedł na ławkę rezerwowych. Jakub Żubrowski dostał swoją okazję na zaprezentowanie piłkarskich umiejętności.

69'
Rzut wolny dla Piasta Gliwice. Najwyżsi piłkarze udali się pod szesnastkę gospodarzy.

68'
Matthias Hamrol został nagrodzony brawami za skuteczny chwyt futbolówki. Na jego pole karne poleciało dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

67'

65'
Były reklamacje zagrania piłki ręką w szesnastce Piasta Gliwice. Gra została puszczona.

64'
Pućko został niefortunnie uderzony w twarz przez blisko ustawionego przeciwnika.

62'
Trener Gino Lettieri cierpliwie czeka na możliwość zrealizowania zmiany w składzie.

61'
W starciu powietrznym Dziczek dopuścił się przewinienia.

59'
Obok lewego słupka bramki piłka poleciała po strzale Sedlara. Stoper Piasta nie potrafił dostatecznie dobrze nakryć futbolówki głową.

58'
Jakub Czerwiński przeciął wrzutkę z lewego skrzydła boiska.

56'
Denis Gojko w miejsce niedawno strzelającego Aleksandra Jagiełło.

55'
Aleksander Jagiełło poprawił statystyki w tym meczu. Sygnalizowany strzał powędrował wprost w rękawice goalkeepera.

53'
Minimalnie nad poprzeczką pofrunęła futbolówka! Elia Soriano z trudnej pozycji strzelał. Należą się brawa dla gospodarzy za błyskotliwie rozegraną akcję ofensywną.

52'
Jakub Czerwiński uratował Piasta. Genialną szarżę z piłką zaprezentował Matej Pućko. Obrona gości wygląda na nieźle pogubioną.

50'
Arka Gdynia prowadzi 1:0 w potyczce z Miedzią Legnica.

49'
W składzie Korony nie dostrzegliśmy żadnych zmian personalnych.

47'
Frantisek Plach znakomicie wyciągnął się do bombowej piłki! Ta zmierzała pod poprzeczkę bramki Piasta Gliwice! Bartosz Rymaniak przypomniał wszystkim, że ma niezły strzał z dystansu.

46'
Joel Valencia opuścił plac gry. Piotr Parzyszek zmienił kontuzjowanego kolegę.

46'
II połowa spotkania!

Koniec I części gry!

45+1'
W środku pola sędzia główny dostrzegł faul na zawodniku Piasta Gliwice.

45'
Sędzia Złotek dorzucił dwie minuty.

44'
Elia Soriano efektownie na klatkę piersiową przyjął sobie crossową piłkę. Napastnik postanowił szybko uderzyć, jednak piłka po uderzeniu nie zechciała zaskoczyć Placha.

43'
Przewinienie. Joel Valencia przewrócił rywala. Skrzydłowy Piasta nie chciał dyskutować z arbitrem.

41'
Soriano był graczem, który walczył z Felixem. Korona przez chwilę będzie grać w osłabieniu.

40'
Jorge Felix dokonał przewinienia w polu karnym przeciwnika. Oglądaliśmy iście twardą grę o wrzutkę z narożnika boiska.

39'
Piast musi zmienić taktykę. Podopieczni w opałach.

37'
Goooooool! Elia Soriano zdobył bramkę, otwierającą wynik tego spotkania! Obrona Piasta kompletnie nie potrafiła się skupić w jednym sektorze boiska. Akcja zakończyła się fantastyczne lobem w wykonaniu Elii Soriano.

35'
Elia Soriano zmarnował sytuację z najbliższej odległości od bramki. Strzał z kompletnego przypadku poleciał wysoko nad poprzeczką bramki.

33'
Marcin Cebula powstrzymany! Wyborny rajd z futbolówką na prawej flance zaliczył Bartosz Rymaniak. Zawody w Kielcach się Nam solidnie rozkręciły.

32'
Idealny prezent otrzymała Korona Kielce. A w szczególności Matej Pućko, który wyszedł na wybitną szansę na otwarcie wyniku. W bezpośredniej potyczce musiał uznać wyższość Placha, który genialnie zainterweniował nogami.

30'
Marcin Cebula otrzymał brawa od publiczności. Pomocnik podjął odważną, ambitną próbę z dalszej odległości od bramki. Celne uderzenie w sam środek bramki zgarnął goalkeeper "Piastunek".

29'
4:3. Tak do tej pory kształtuje się statystyka, odnosząca się do ilości strzałów.

28'

27'
Gospodarze przechwycili inicjatywę.

25'
żółta kartka Michal Papadopulos za zbyt ostrą walkę, w opinii sędziego, ujrzał żółtą kartkę.

24'
Marquez próbował głową sfinalizować wrzutkę z prawego narożnika boiska. Niestety dla kibiców gospodarzy, środkowy defensor konkretnie się pomylił.

23'
Bartosz Rymaniak najwyżej i najlepiej wyszedł do dośrodkowania z rzutu rożnego. Bramkarz Piasta mógł zostać przelobowany. Zabrakło ciut więcej precyzji.

22'
Korner dla Korony Kielce. Być może stały fragment przyniesie coś groźniejszego pod bramką Placha.

21'
Korona Kielce nie ma pomysłu na swoje poczynania na przodzie.

19'
Matthias Hamrol skutecznie wyłapał strzał po indywidualnej akcji Aleksandra Jagiełło. Młody pomocnik nieźle rozkręcił swój rajd, ale zabrakło mocy w ostatniej fazie.

18'
Podopieczni Waldemara Fornalika w ostatnich kilku minutach częściej angażowali się w działania ofensywne.

16'
Tom Hateley ostro wgrywał futbolówkę od rzutu wolnego. Jeden z zawodników kieleckiej Korony zatrzymał zagranie.

15'
żółta kartka Szybko zarobiona żółta kartka przez Bartosza Rymaniaka. Bardzo konkretny wślizg. Obrońca trafił w piłkę, ale zamiar był decydujący.

14'
Hamrol skutecznie przeciął wrzutkę z lewej flanki boiska. Valencia próbował znaleźć swoich kolegów z bloku ofensywnego.

13'
Piast nasilił swoje ataki. Groźne centry z bocznych stref boiska.

12'
Elia Soriano wybił piłkę za swoją szesnastkę. Napastnik Korony pokazał dobry powrót do defensywy przy stałym fragmencie gry.

11'
Wysoki pressing usiłują realizować obie ekipy. Nikt nie chce dać wiele miejsca na rozegranie.

9'
Równolegle z tym meczem Arka Gdynia mierzy się z Miedzią Legnica.

8'
Marcin Cebula nieudolnie trafił w piłkę, w dobrej sytuacji na zdobycie gola. Strzał z pół obrotu poleciał daleko od światła bramki.

6'
Michal Papadopulos nieźle złożył się do strzału głową. Czeski napastnik zdołał dojść do lecącej futbolówki. Ta pofrunęła wysoko na trybuny.

5'
Sedlar czujnie wykopał piłkę ze swojego pola karnego. Z prawego skrzydła boiska powędrowało kąśliwe dośrodkowanie.

4'
Futbolówka wpadła do bramki Korony Kielce, po bezpośredniej centrze z rzutu wolnego. Jakub Czerwiński znajdował się najbliższej bramki w czasie podania.

3'
Faul. Blisko linii bocznej zatrzymany wbrew przepisom gry został zawodnik Piasta Gliwice.

1'
Piast Gliwice dłuższym wyrzutem piłki od autu próbował przybliżyć się pod pole karne przeciwnika. Defensywa gospodarzy skutecznie się zorganizowała.

*'

*'
Czas na "Mazurka Dąbrowskiego".

*'
Piłkarze weszli już na płytę boiska.

*'
Piłkarskie spory na placu gry dzisiaj będzie rozstrzygać Pan Mariusz Złotek.

*'
Korona Kielce na sześć meczów u siebie przegrała dwa. W czterech potyczkach podopieczni Gino Lettieriego potrafili cieszyć się z kompletu punktów.

*'
Obie drużyny mogą mówić o bardzo dobrej rundzie jesiennej. Piast Gliwice, przy wygranej, wskoczy na ligowe pudło, a Korona Kielce, z kolei, umocni się w strukturze górnej ósemki.

*'
14. i 15. serie gier będą poświęcone 100-letniej rocznicy odzyskania Niepodległości przez Polskę. Z racji tego, przed każdym spotkaniem usłyszymy hymn - "Mazurek Dąbrowskiego".

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich na relację "na żywo" z meczu 15. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce - Piast Gliwice.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Piast Gliwice, to zapraszamy do śledzenia meczu online