FC Barcelona - Real Betis online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
FC Barcelona
Real Betis
3 : 4

Ter Stegen - Roberto, Pique, Lenglet, Alba - Rakitić, Busquets (70' Alena), Arthur (HT' Vidal) - Messi, L. Suarez, Malcom (56' El Haddadi).
Lopez - Tello, Mandi, Bartra, Sidnei, Firpo - Carvalho, Guardado - Lo Celso (87' Inui), Joaquin (61' Canales) - Moron (76' Leon).

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Betis sprawia sensację i wygrywa na Camp Nou. Gospodarze nie wykorzystali okazji na odskoczenie Atletico Madryt w ligowej tabeli.

90+3'
VAR uznał gola Argentyńczyka! Jest 3:4!

90+2'
Piłka w bramce po wykończeniu Messiego, ale chorągiewka liniowego w górze. Powtórka nie potwierdza jednak prawidłowości decyzji sędziego głównego. Na ofsajdzie miał znaleźć się asystujący Vidal.

90'
Arbiter doliczył cztery minuty do drugiej połowy.

89'
Pique! Centymetrów zabrakło stoperowi miejscowych do wciśnięcia piłki do siatki.

88'
Messi wywalczył rzut rożny.

87'
Ostatnia zmiana w Realu Betis: Inui wszedł za Lo Celso.

83'
2:4! Canales najprawdopodobniej daje wygraną gościom! Były gracz Realu Madryt chyba już zamyka rywalizację w tym starciu.

81'
żółta kartkaczerwona kartka Drugi żółty kartonik zobaczył Rakitić, a to oznacza, że Barca będzie kończyć mecz w dziesiątkę! Niezrozumiałe przewinienie Chorwata.

80'
Arbiter dokonał wideoweryfikacji i nie zmienił swojej decyzji - przyjezdni zaczną od środka.

79'
2:3! Vidal trafia do siatki!
Chilijczyk otrzymał podanie od El Haddadiego i z bliskiej odległości pokonał Lopeza.

77'
Błąd Ter Stegena podciął skrzydła miejscowym. Goście spokojnie pilnują bardzo korzystnego dla nich wyniku.

76'
Zmiana w klubie z Andaluzji: Leon za Morona.

74'
Canales, który bezpośrednio uderzył z rzutu wolnego, trafił w mur.

73'
żółta kartka "Żółtko" dla Vidala za mocno spóźniony wślizg w nogi rywala.

71'
1:3! Lo Celso przywraca dwubramkowe prowadzenie Betisu! Ter Stegen przepuścił mocny, ale z całą pewnością możliwy do obrony strzał Argentyńczyka - ogromny błąd niemieckiego bramkarza.

70'
Trzecia zmiana w drużynie ze stolicy Katalonii: Alena w miejsce Busquetsa.

69'
żółta kartka Żółty kartonik dla Mandiego.

68'
1:2! Bardzo pewny strzał Messiego! Lopez bez szans.

67'
VAR nie podważył decyzji sędziego Lahoza.

66'
Jest rzut karny dla gospodarzy! Alba nieprzepisowo zatrzymany w polu karnym Betisu. Faulował Tello.

65'
Czas upływa, a gracze prowadzeni przez Ernesto Valverde wciąż nie potrafią czymś zaskoczyć przeciwnika, co mogłoby dać im gola.

64'
Słupek uratował Ter Stegena od straty trzeciego gola! Uderzał Tello, a z dobitką nie zdążył Moron.

63'
El Haddadi złapany na ofsajdzie.

61'
Roszada w Realu Betis: Canales zajął miejsce Joaquina.

60'
Bardzo, bardzo niecelne uderzenie Lo Celso z pola karnego.

59'
żółta kartka Kartonik w żółtym kolorze obejrzał Busquets.

58'
Żadne ataki gospodarzy nie przynoszą im większych efektów.

56'
Druga korekta w składzie Blaugrany: El Haddadi za Malcoma.

55'
Strzał Lo Celso z dwudziestu pięciu metrów pewnie zatrzymany przez Ter Stegena.

54'
Dośrodkowanie Malcoma wprost na głowę Joaquina.

53'
Rzut rożny dla gospodarzy.

51'
Sidney zablokował Messiego, który bez zastanowienia próbował zaskoczyć golkipera Realu Betis.

49'
Katalończycy coraz mocniej napierają na pole karne rywala.

48'
Potężne uderzenie Messiego z dystansu było minimalnie niecelne.

46'
Już Vidal mógł dać gospodarzom gola kontaktowego! Strzał Chilijczyka został jednak złapany przez Lopeza.

46'

*'
Jest zmiana w szeregach Barcelony: Vidal zastąpił Arthura.

*'
Obydwa kluby powróciły na płytę placu gry.

*'
Niespodzianka, żeby nie powiedzieć sensacja w stolicy Katalonii. Lider La Ligi zasłużenie przegrywa z Real Betis 0:2.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu gry.

44'
żółta kartka Rakitić zobaczył żółtą kartkę.

42'
Wolej Luisa Suareza poszybował wysoko nad bramką.

41'
Nieszablonowe zagranie Messiego w szesnastkę przeciwnika nie zdołał opanować Malcom.

40'
Płaski strzał Morona sprzed pola karnego przeszedł obok lewego słupka.

38'
Gospodarze na razie nie potrafią znaleźć sposobu na odwrócenie negatywnego dla siebie wyniku.

36'
Świetną dyspozycję prezentują dzisiaj przyjezdni.

34'
0:2! Joaquin podwyższa prowadzenie gości!
Seria błędów w szeregach obronnych Blaugrany dało szansę zespołowi z Sevilli, konkretnie doświadczonemu piłkarzowi, na uderzenie na bramkę, a on skrzętnie z niej skorzystał i zaskoczył bramkarza.

32'
Betis nie dopuścił do niebezpieczeństwa po tym rzucie rożnym.

31'
Korner dla gospodarzy. Chwilę wcześniej Alba upadł w szesnastce po kontakcie z przeciwnikiem, ale sędzia nakazał grać dalej.

30'
Bombowy strzał Tello sparowany do boku przez Ter Stegena.

29'
Złe, bardzo słabe podanie Luisa Suareza zepsuło atak mistrza Hiszpanii.

28'
Bezpośrednie uderzenie Messiego nie było najwyższej jakości i nie mogło zaskoczyć bramkarza przyjezdnych.

27'
Rzut wolny dla barcelończyków w odległości, z której Lopez może mieć kłopoty.

26'
Ekipa trenera Valverde nie stworzyła zagrożenia po tym stałym fragmencie gry.

25'
Lopez ratuje gości od straty gola po strzale z bliska! Tylko rzut rożny.

24'
żółta kartka Guardado obejrzał żółty kartonik za taktyczne przewinienie w starciu z Messim.

23'
Moron uderzył z dystansu, ale tym razem niemiecki golkiper zatrzymał tę próbę.

21'
Barca nie spodziewała się takiego obrotu spraw. Stracona bramka wyraźnie podziałała im na nerwy.

20'
0:1! Firpo pokonał Ter Stegena!
Świetny drybling na lewej flance hiszpańskiego pomocnika, który następnie wbiegł z futbolówką w pole karne i mocnym strzałem ulokował ją w siatce.

18'
Roberto wygrał pojedynek powietrzny z Bartrą i wyczyścił sytuację.

17'
Faul Lengleta na jednym z graczy Betisu. Stały fragment gry na połowie gospodarzy.

16'
Pewna interwencja Mandiego w swojej szesnastce. Obrońca bardzo pewnie zatrzymał Luisa Suareza.

15'
Przewaga miejscowych jest widoczna, ale nie przekłada się to na rezultat.

12'
Kilkukrotny zdobywca Złotej Piłki starał się znaleźć miejsce do uderzenia na bramkę. Jego intencje rozczytali defensorzy i go przyblokowali.

11'
Nieudana próba przedarcia się Messiego. Argentyńczyka zastopowali zawodnicy drużyny z Sevilli.

10'
Prosta strata piłki Tello.

9'
Blaugrana spokojnie wymienia podania na własnej połowie.

7'
Joaquin zmarnował wyborną okazję! Precyzyjna centra Lo Celso doszła do nieupilnowanego byłego reprezentanta Hiszpanii, który spudłował z bliskiej odległości.

6'
Odważna decyzja Malcoma o oddaniu strzału z dość ostrego kąta. Brazylijczyk trafił jednak tylko w boczną siatkę.

5'
Moron nie opanował futbolówki dorzuconej z narożnika boiska.

4'
Świetny rajd Lo Celso, piłkarz Betisu wpadł w pole karne, gdzie wślizgiem powstrzymał go Pique. Jest korner.

3'
Huraganowe ataki Katalończyków są widoczne od samego początku.

2'
Uderzenie bez przyjęcia Busquetsa poszybowało nad poprzeczką.

1'
Messi już mógł dać prowadzenie Barcelonie, ale nieczysto trafił piłkę w polu karnym po dograniu Malcoma.

1'
Rozpoczęli gospodarze!

*'
Dwudziestu dwóch graczy, wraz z trójką arbitrów, wychodzi na murawę Camp Nou.

*'
Sędzią głównym będzie Mateu Lahoz.

*'
Rezerwowi Barcy: Cillessen, Semedo, D. Suarez, El Haddadi, Vidal, Umtiti, Alena.

*'
Zestawienie drużyny Ernesto Valverde jest już znane.

*'
Ławka rezerwowych Realu Betis: Robles, Barragan, Feddal, Canales, Inui, Leon, Sanabria.

*'
Goście rozpoczną starcie w wyżej wymienionym składzie.

*'
W europejskich pucharach, które odbyły się w środku tygodnia, obydwie ekipy zremisowały swoje mecze - Blaugrana 1:1 z Interem Mediolan, Betis taki sam rezultat uzyskał w rywalizacji AC Milan.

*'
Goście z Sevilli nie mają ostatnio najlepszej serii w spotkaniach z aktualnym mistrzem. W poprzednim sezonie przegrali oba pojedynki, a do tego nie zdołali zdobyć ani jednego gola.

*'
Mecz ma się zacząć, zgodnie z planem, o 16:15.

*'
Witamy Państwa niezwykle serdecznie!
W La Lidze, najwyższej piłkarskiej klasie rozgrywkowej w Hiszpanii, dojdzie do starcia pomiędzy Barceloną i Real Betis. Dla Katalończyków będzie to okazja do umocnienia się na pozycji lidera, natomiast przyjezdni powalczą o awans o kilka pozycji wyżej, z piętnastej lokaty.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z FC Barcelona - Real Betis, to zapraszamy do śledzenia meczu online