Jagiellonia Białystok - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
2 : 2

Kelemen – Burliga, Runje, Mitrović, Guilherme – Romanczuk – Frankowski, Pospisil, Poletanović (74' Kwiecień), Novikovas (82' Sheridan) – Świderski (69' Bezjak).
Burić – Gumny, Goutas, Rogne, Kostewycz – Tiba (84' Gajos), Trałka, Jevtić (68' Amaral) – Wasielewski, Jóźwiak - Gytkjaer (85' Tomczyk).

*'
Dziękujemy ślicznie za spędzony z nami czas.

*'
Wynik końcowy wydaje się być sprawiedliwy dla obu stron. Obie strony mogą być jednak niezadowolone z podziału punktów, gdyż nic im to nie daje, jeśli chodzi o tabelę.

90+8'
Tomczyk spalił akcję gości.

90+6'
Kwiecień pomógł sobie ręką przy przyjmowaniu futbolówki, a to zauważył arbiter Frankowski.

90+5'
Tragikomiczna wrzutka Amarala, prosto pod nogi graczy Jagiellonii.

90+4'
Korner dla piłkarzy Dariusza Żurawia.

90+2'
Tomczyk, pomimo wielkich chęci do gry, ma spore braki techniczne, co jest widoczne w pewnych sytuacjach.

90'
Siedem minut doliczone do drugiej połowy.

89'
Duży guz pojawił się na głowie bramkarza, ale z opatrunkiem najprawdopodobniej będzie w stanie dalej grać w tym meczu.

88'
Petarda Bezjaka z dystansu otarła się o boczną siatkę. Burić, który nie był pewien, czy piłka nie leci w światło bramki, podjął próbę interwencji i uderzył głową w słupek. Krótka przerwa w grze, sztab medyczny już przy Bośniaku.

87'
Tomczyk zepsuł kontratak spóźnionym podaniem w kierunku Amarala.

85'
Ostatnia zmiana w szeregach Lecha Poznań: Tomczyk zastąpił Gytkjaera.

84'
Roszada w zespole ze stolicy Wielkopolski: Gajos w miejsce Tiby.

82'
W międzyczasie nastąpiła zmiana w drużynie Ireneusza Mamrota: Sheridan wszedł za Novikovasa.

81'
Kibice wicemistrza Polski odpalili wiele rac i sędzia podjął decyzję o wstrzymaniu gry ze względu na zbyt duże zadymienie.

80'
Rogne ofiarną interwencją zablokował uderzenie Novikovasa z bliskiej odległości.

79'
Ogromne szczęście gospodarzy, że piłka odbita od jednego z graczy "Jagi" po strzale Jóźwiaka nie wpadła do siatki, a przeszła kilka centymetrów obok słupka.

77'
Kwiecień huknął z dystansu, ale celność nie poszła w parze z mocą.

76'
12 988 widzów ogląda to spotkanie na Stadionie Miejskim w Białymstoku.

75'
Zupełnie nieudane dośrodkowanie Wasielewskiego z prawej flanki.

74'
Druga roszada w Jagiellonii: Kwiecień zajął miejsce Poletanovicia.

71'
Trałka wpakował piłkę do siatki po centrze Kostewycza, ale w momencie zagrania był na niewielkim spalonym.

70'
żółta kartka Guilherme przewinił w starciu z Wasielewskim na wysokości swojego pola karnego. Żółty kartonik dla lewego obrońcy i rzut wolny dla lechitów.

69'
Jest także zmiana numer jeden w białostockim klubie: Bezjak zastąpił Świderskiego.

68'
Pierwsza korekta w składzie Kolejorza: Amaral za Jevticia.

65'
żółta kartka Poletanović zobaczył żółty kartonik.

63'
Lechici nie dopuścili do większego zagrożenia po dośrodkowaniu z rogu.

62'
Rykoszet od Goutasa po uderzeniu Frankowskiego - będzie wznowienie gry z narożnika boiska.

60'
Kapitalna parada Kelemena ratuje gospodarzy po główce Gumnego! Dogranie Kostewycza doszło do prawego defensora, ale ten, będąc nieupilnowany, nie pokonał Słowaka.

59'
Burić bez kłopotu zatrzymał strzał po ziemi Świderskiego.

58'
Białostocki zespół jest wyraźnie lepszy od rywala z Wielkopolski w drugiej części spotkania.

57'
Koszmarny błąd Goutasa omal nie dał Jagiellonii gola na 3:2, ale uderzenie Świderskiego zablokował, gdy Buricia już nie było w bramce, Rogne.

56'
Niezwykle efektowne uderzenie przewrotką Burligi przeszło obok celu.

55'
Trzeci z rzędu, dokładnie taki sam stały fragment gry dla gospodarzy.

55'
Następny rzut rożny.

54'
Korner dla wicemistrza Polski po wślizgu Goutasa.

52'
Wesoły futbol prezentują poznaniacy w środku pola.

50'
2:2! Świderski pokonał Buricia!
Fatalne ustawienie całej defensywy gości, Poletanović uruchomił napastnika gospodarzy, a ten płaskim strzałem umieścił piłkę w siatce.

48'
Doświadczony golkiper białostoczan w ostatniej chwili uprzedził Jevticia w dojściu do doskonałego podania Kostewycza. Gdyby nie zdążył, to Szwajcar strzelałby już do pustej bramki.

47'
Wasielewski po raz drugi w tym meczu uderzył zza szesnastki. Kelemen tym razem pewnie złapał piłkę.

46'

*'
Szkoleniowcy nie podjęli decyzji o jakiejkolwiek zmianie w wyjściowych składach.

*'
Wszyscy gracze ponownie meldują się na murawie.

*'
Statystyki pierwszej części spotkania:

'
Kibice Lecha zaskoczeni tym co wydarzyło się w Białymstoku.

45+1'

44'
Efektownie Świderski uderzył z woleja z ostrego kąta, ale nie trafił w bramkę.

42'
Po dośrodkowaniu Tiby z rzutu rożnego głową nad bramką uderzał Rogne.

42'
Kolejna dobra akcja Lecha, ale Runje przerwał podanie Jóźwiaka.

40'
Niecelnie sprzed pola karnego uderzał Novikovas.

37'
Strzał Świderskiego z pola karnego pewnie obronił Burić.

36'
żółta kartka Wasielewski ukarany żółtą kartką.

36'
Powinno być 3:1! Tiba kapitalnie prostopadle zagrał do Gytkjaera, ale jego strzał w sytuacji sam na sam obronił Kelemen, a dobitka była niecelna.

33'
Goool! 2:1 dla Lecha. Jevtić podał do Wasielewskiego, a ten kapitalnym strzałem lewą nogą z linii pola karnego zaskoczył Kelemena!

33'
Kostewycz mocno wstrzelił piłkę spod linii końcowej, ale dobrze ustawieni byli obrońcy.

29'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał jeden z zawodników Jagiellonii.

27'
Goool! 1:1! Jevtić dośrodkował w pole karne, Gytkjaer nie sięgnął piłki, ale doszedł do niej Rogne, którego pierwszy strzał obronił Kelemen, ale potem obrońca Lecha dobił piłkę do pustej bramki.

26'
Lech stara się stwarzać szanse po dośrodkowaniach. Obrona Jagiellonii spisuje się jednak bez zarzutu.

21'
Goool! 1:0 dla Jagiellonii. Wydawało się, że obrońcy Lecha powstrzymali szarżującego zawodnika gospodarzy, ale potem piłka trafiła do niepilnowanego Frankowskiego, który precyzyjnym strzałem z kilku metrów pokonał Buricia.

20'
Posiadanie piłki: 39% - 61%.

19'
Dośrodkowanie w pole karne Jagiellonii. Gytkjaer przegrał jednak pojedynek powietrzny.

17'
Obrońcy Lecha poradzili sobie z dośrodkowaniem w pole karne.

15'
Jevtić dryblował przed polem karnym, ale został powstrzymany.

15'
Jak na razie mecz jest dość wyrównany, ale groźniejsze sytuacje stworzyła Jagiellonia.

10'
Kontra Jagiellonii zakończona strzałem Frankowskiego z prawej strony pola karnego. Skutecznie interweniował Burić.

7'
Groźnie pod bramką Lecha. Strzał Świderskiego odbił Burić, a po chwili Poletanović uderzył obok bramki.

5'
Długie zagranie w pole karne Lecha i piłka w rękach Buricia.

4'
Jak na razie spokojne tempo.

1'

'
Czas na hymn Polski.

'
Piłkarze pojawili się już na murawie.

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Janicki, Tomasik, Gajos, Radut, Amaral, Tomczyk.

'
Rezerwowi Jagiellonii: Sandomierski, Klemenz, Bezjak, Sheridan, Machaj, Kwiecień, Grzyb.

'
Jagiellonia jest obecnie druga w tabeli Lotto Ekstraklasy i ma 27 punktów. Lech Poznań jest dziewiąty i ma 20 oczek.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Jagiellonia Białystok - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online