Hamburger SV - Bayern Monachium online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Hamburger SV
1 : 3

Drobny - Ostrzolek, Westermann, Djorou(69' Van der Vaart), Gotz - Jiracek(17' Steinmann), Arslan(61' Kacar), Stieber, Holtby, Muller - Lasogga
Neuer - Bernat, Dante, Boateng, Rafinha - Alonso(70' Hojbjerg), Lahm(63' Rode), Alaba, Ribery, Müller - Lewandowski(74' Pizarro)

Mecze na żywo: Hamburger SV - Bayern Monachium

90+3'
Bardzo Dziękuję Państwu za uwagę.

90+3'
Koniec meczu. W mojej ocenie strata trzech bramek przez HSV jest najniższym wymiarem kary.
Bayern w tej chwili myślami jest przy sobotnim spotkaniu z BVB.

90+2'
Kibic na boisku, swoim zachowaniem próbuje sprowokować Riberyego.

90'
Drobny show !!! Muller znów musi uznać wyższość goalkeepera rywala. Z najbliższej odległości nie potrafi umieścić piłki w bramce.

87'
Oblężenie bramki Drobnego, ale czech pokazuje swój bramkarski kunszt.

84'
Jest gol honorowy dla HSV! Chaos w bloku defensywnym wykorzystuje duet : Van Der Vaart - Lasogga. Ten ostatni świetnie wykończył centrę holendra zdobywając bramkę głową.

81'
Zdominowany środek pola przez gości. W tej strefie dzielą i rządzą podopieczni Guardioli.

79'
Rozgrywanie piłki przez Bayern przypomina grę w piłkarskiego dziadka.

77'
HSV szuka swoich szans jakimiś zagraniami na tzw.aferę.

74'
Ostatnia roszada w tym spotkaniu.Lewy schodzi, a zmienia go Pizarro.

72'
Doskonałym wolejem starał się pokonać Drobnego Ribery, ale czeski bramkarz nie daje się pokonać i paruje piłkę na róg.

70'
Również mamy zmianę w składzie gości, Xabiego Alonso zastępuje młodziutki Hojbjerg

69'
Na ostatnią zmianę decyduje się dziś trener HSV. Na końcowe 20 minut zostaje wpuszczony Van der Vaart, schodzi z boiska środkowy obrońca Djorou.

68'
Soczyste uderzenie Lasoggi z 25 m, lecz Neuer bez największego problemu je broni.

66'
Goście nie spoczywają na laurach! Dążą do pogrążenia rywala w tym meczu.

63'
Guardiola daje odpocząć w dzisiejszym meczu Lahmowi, swoją szansę otrzymuje Rode.

61'
Druga zmiana po stronie HSV: Kacar melduje się na murawie, a zastępuje Arslana.

60'
Prawie cała jedenastka HSV w tej chwili znajduje się na własnej połowie.

58'
Drobny znowu górą w pojedynku z Mullerem, fenomenalnie broni jego uderzenie z bardzo bliskiej odległości.

57'
W bardzo trudnym położeniu znaleźli się w tym momencie gospodarze.

55'
Popisowa akcja Bayernu, Ribery łamie do środka, piłka po drodze odbija się od defensora HSV i myli zagubionego Drobnego.

53'
Krótkie rozegranie rożnego przez HSV, Stieber dośrodkowuje - Lasogga główkuje.Piłka mija bramkę Neuera.

51'
Neuer przed chwilą pokazał swoją próbkę możliwości w rozegraniu piłki. Młodzi adepci - uczcie się !

50'
W dzisiejszym meczu zawodnicy świetnie pokazują jak grać pressingiem.

48'
Kolejne przewinienie ze strony HSV, tym razem rywala fauluje Stieber.

46'
Dante widzi wysuniętego Drobnego i podejmuje próbę lobu.

45'
Trenerzy nie dokonali w przerwie żadnych zmian. Piłkarze wybiegną w składach, którymi zaczęli dzisiejsze spotkanie.

45'
Koniec pierwszej połowy. HSV jak na razie na kolanach.

44'
ALAAABAAAA - gol stadiony świata, fenomenalne uderzenie z blisko 30 metrów w okienko, Drobny bez szans.

42'
Drobny kapitalnie broni strzał Mullera z najbliższej odlgłości. Znów Alaba będzie miał okazję celnie dośrodkować.

40'
Ciekawą akcją przed chwilą popisali się gracze HSV, jednak Lasogga po raz kolejny zatrzymany.

37'
Rzut wolny dla gospodarzy, Holtby dośrodkowuje, lecz bez problemu radzą sobie z tą centrą gracze Guardioli.

35'
Jak na razie gospodarze próbują zaskoczyć swojego konkurenta uderzeniami z dystansu, taką próbę przed chwilą podjął Lasogga.

34'
Nie patyczkują się w dzisiejszym meczu piłkarze HSV.

33'
Za bezpardonowy atak na rywala żółtą kartką zostaje ukarany Djorou.

31'
Gracze HSV w ostatnich minutach popełniają liczne błędy na własnej połowie.

28'
Rafinha faulowany w bocznej strefie boiska, może być to dobra okazja do stworzenia zagrożenia.

26'
Kolejna klepka Bayernu ! Lewy podaje do Alaby, ten próbuje wystawić futbolówkę do Mullera, lecz ten zotaje zatrzymany. Będzie kolejny korner dla gości.

24'
Bayern spokojnie rozgrywa piłkę, wciągając jak najwyżej rywali.

22'
Gospodarzom nie pozostaje nic innego jak dążyć do zdobycia kontaktowego gola, ale prosto nie ma.

20'
Kapitalnym prostopadłym podaniem z 30 m zabłysnął Lewy ! Do piłki dociera Muller, a ten bez problemu mija Drobnego i umieszcza piłkę do pustej bramki.Lecz mamy spalonego.

18'
Lasogga po raz kolejny złapany na spalonym, dobra pracę wykonują na ten moment defensorzy gości.

17'
Mamy pierwszą zmianę w szeregu HSV. Kontuzjowanego Jiracka zmnienia Steinmann.

16'
Zawodnicy Bayernu stosują ostry pressing podchodząc bardzo wysoko do rywala.

15'
Pierwsza żółta kartka w tym spotkaniu, ukarany nią Gotz.

13'
Obie drużyny grają dziś dość agresywnie.

11'
Jiracek doznaje urazu po ostrym faulu Boatenga.

10'
Bayern idzie za ciosem ! Chce jak najszybciej podwyższyć wynik meczu.

8'
Stracona bramka powinna dać impuls do walki HSV.

6'
Beznadziejne zachowanie Wastermanna w pobliży swojej bramki z zimną krwią wykorzystuje Robert Lewandowski.

4'
Bardzo dobrym uderzeniem z 30 metrów popisuje się Lasogga, ale Neuer na posterunku.

2'
Bayern zaczyna z dużym impetem to spotkanie.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Gracze obu stron palą się do gry, więc Zaczynamy !

0'
Rozjemca tego spotkania będzie Marco Fritz.

0'
Ławka rezerwowa Bayernu : Zingerle, Weihrauch, Shaqiri, Pizarro, Hojbjerg, Götze, Gaudino

0'
Ławka rezerwowa HSV : Zollner, Green, Jansen, Kacar, Nafiu, Steinmann, van der Vaart

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Hamburger SV - Bayern Monachium. Początek o godzinie 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Hamburger SV - Bayern Monachium, to zapraszamy do śledzenia meczu online