Polska - Czechy online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Polska
Czechy
0 : 1

Skorupski - Kędziora, Bednarek, Kamiński, Bereszyński - Frankowski (63' Błaszczykowski), Krychowiak, Klich, Grosicki (78' Milik), Zieliński (70' Kądzior) - Lewandowski
Pavlenka - Kadeřábek, Čelůstka, Brabec (46' Kalas), Dočkal (88' Travnik) - Jankto (68' Skalak), Souček (46' Darida), Schick (76' Dolezal), Vydra (66' Selassie), Pavelka - Novák

Jankto (51.)

Darida (85.) żółta kartka

Mecze na żywo: Polska - Czechy

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za udział w tej relacji.

Polska kadra nie przyniosła wiele radości kibicom, którzy wybrali się na gdański stadion. Zabrakło większego zaangażowania na placu gry.
Jerzy Brzęczek otrzymał kolejną porcję materiału do analizy.

Koniec dzisiejszego meczu!

90+4'
Wszystko wskazuje na porażkę polskiej reprezentacji w dzisiejszym starciu z Czechami.

90+3'
Były reklamacje dot. zagrania piłki ręką w czeskiej szesnastce. Sędzia główny nie przyznał Polsce rzutu karnego.

90+2'
Krychowiak sprytnie zastawił się z piłką. Doszło do przewinienia na defensywnym pomocniku.

90+1'
Polacy zdeterminowani w doprowadzeniu do wyrównania.

90'
Arbiter główny przedłużył zawody w Gdańsku o 4 minuty.

89'
Jiri Pavlenka odbił strzał Roberta Lewandowskiego od rzutu wolnego. Dobry, mierzony strzał. Wszystko miało szansę powodzenia.

88'
Dockal, kapitan Czechów, opuścił plac gry. Szansę otrzymał Travnik.

86'
Novak skorzysta z usług fizjoterapeutów. Jakiś uraz u napastnika Czech.

85'
żółta kartka Darida obejrzał żółty kartonik za bardzo nieroztropny faul taktyczny. Milik sprowadzony do parteru.

83'
Tomasz Kędziora nie potrafił wygrać pojedynku siłowego z czeskim defensorem. Arbiter przyznał Czechom zasłużony rzut wolny.

82'
W środkowej strefie boiska sędzia główny dostrzegł ciągnięcie za koszulkę polskiego zawodnika.

81'
Delikatną przewagę w posiadaniu piłki mają Polacy. 52% do 48%.

79'
Nie sięgnął piłki Arkadiusz Milik. Polski snajper uciekł spod krycia obrońców Czech.

78'
Kamil Grosicki pozostał dzisiaj sporo zdrowia na płycie boiska. Skrzydłowego zastąpił Arkadiusz Milik.

76'
Roszada taktyczna u gości. Schick poszedł na ławkę rezerwowych, Dolezal zameldował się na boisku.

75'
Jiri Pavlenka znów popisał się wyśmienitą interwencją! Mateusz Klich prześlicznie uderzał futbolówkę w prawy, dolny róg bramki! Sytuacja nie była łatwa, ale czeski bramkarz znakomicie zbił piłkę.

73'
Arkadiusz Milik już na intensywnej rozgrzewce. Być może napastnik SC Napoli będzie antidotum na poprawę gry Polski w polu karnym rywala.

72'
Nakładka. Gabre Selassie został nieprzepisowo zaatakowany.

70'
Damian Kądzior na płycie boiska zmienił Piotra Zielińskiego.

69'
Faul taktyczny popełnił Mateusz Klich. Nie miał innego wyjścia.

67'
Iście wybitną robinsonadą na linią błysnął Łukasz Skorupski! Goalkeeper ślicznie zatrzymał bardzo dobry strzał głową Celustki. Później próbował jeszcze dobijać Selassie, ale polscy obrońcy zdali egzamin.

66'
Zmiana. Vydra zastąpiony przez Selassie.

64'
Jiri Pavlenka ponownie zachował się na medal. Nie dał się zaskoczyć po bardzo dobrym uderzeniu Piotra Zielińskiego! Ten szukał wyśmienitym strzałem prawy, dolny róg bramki.

63'
Jakub Błaszczykowski wszedł na murawę, Przemysław Frankowski ściągnięty z placu gry.

61'
Jiri Pavlenka się rozkręca. Kolejna, bardzo dobra interwencja na przedpolu. Tym razem udało się bramkarzowi zatrzymać niebezpieczne wgranie z prawej flanki.

60'
Pavlenka przeniósł piłkę nad poprzeczką. O futbolówkę z kornera walczyło kilku zawodników Polski. Najwyżej w powietrzu popracował czeski goalkeeper.

59'
Brakuje wyższego pressingu w wykonaniu polskich piłkarzy.

57'
Pavlenka wybornie zainterweniował na przedpolu. Skuteczne piąstkowanie kąśliwego dośrodkowania z lewego skrzydła boiska.

56'
Gospodarze podejmują liczne próby w grze ofensywnej.

54'
Z kilku metrów do pustej bramki nie trafił Robert Lewandowski. Gwiazdor polskiej reprezentacji nie potrafił czysto trafić w futbolówkę, w znakomitej sytuacji.

53'
Zawodnicy z Polski powinni spróbować trochę śmielej podejść do gry w ofensywie.

51'
Gooooooooool! Czeska kadra wykorzystała chaotyczną grę naszej defensywy. Jakub Jankto dobił strzał, który zatrzymał Łukasz Skorupski. Zawodnik nie miał wielkich problemów z wpakowaniem piłki do pustej bramki. Ogromny błąd w kryciu popełnił Jan Bednarek.

50'
Jerzy Brzęczek postanowił nic nie zmieniać w składzie Polski.

48'
Grosicki nadepnął na stopę rywala. Rzut wolny dla naszych sąsiadów.

47'
Selekcjoner reprezentacji Czech zaoferował Nam dwie roszady. Darida w miejsce Soucka, Kalas za Brabca.

46'
II odsłona dzisiejszego meczu!

Sędzia główny zasygnalizował koniec I części gry.

45'
Pavlenka przed siebie sparował nieprzyjemne uderzenie Frankowskiego. Techniczna próba nie miała wystarczającej mocy.

44'
Piotr Zieliński próbował prostopadle zagrać do Roberta Lewandowskiego. We wszystko w odpowiednim momencie wtrącili się czescy obrońcy.

42'
Wielkimi krokami zbliżamy się do końca I połowy meczu w Gdańsku.

41'
Czeski blok obronny nie daje się zaskoczyć po stałych fragmentach gry. Kolejna próba w wykonaniu Polaków nie stworzyła realnego zagrożenia.

40'
Akcja na jeden kontakt Czechów! Vydra trafił w piłkę bez żadnego przyjęcia. Strzał z 15. metra poszybował tuż obok lewego słupka bramki.

38'
Z wielkiego przypadku Czesi mogli zdobyć gola. Novak został bardzo "niefortunnie" nabity piłką. Zupełnie nieprzygotowany strzał powędrował minimalnie obok lewego słupka.

37'
Schick nieudolnie głową uderzył futbolówkę. Ta poszybowała obok prawego słupka bramki strzeżonej przez Skorupskiego.

36'
Bednarek przeciął prostopadłe zagranie z prawej flanki placu gry.

34'
Bez pokrycia został Vydra. Ten zdołał oddać strzał głową. Szczęśliwie dla Polski ta próba okazała się koszmarnym kiksem. Futbolówka poleciała obok światła bramki.

33'
Polacy - 53% posiadania piłki. Ich rywale - 47%.

31'
Robert Lewandowski efektownym zagraniem głową chciał zmienić wynik tego meczu. Sprytny strzał poleciał jednak w bezpiecznej odległości od prawego słupka bramki.

30'
Pavlenka bardzo dobrze wychwycił interesujący strzał Klicha. Pomocnik pokusił się o silne, płaskie uderzenie z okolic 20 metra.

28'
Za plecy z rzutu rożnego zagrał Kamil Grosicki. Korner tylko na statystyki.

27'
Zatrzymana próba z dystansu Kamila Grosickiego. Jego koledzy zyskali kolejny rzut rożny.

25'
Pozycję spaloną u Jankto zasygnalizował arbiter liniowy. Gra została przerwana.

24'
Na kombinacyjne rozwiązanie stałego fragmentu gry postawili Czesi. Zagrożenie bardzo skutecznie oddalili polscy obrońcy.

22'
Kamil Grosicki dopuścił się zagrania wbrew regulaminowi. Lekko odepchnął swojego przeciwnika. Stały fragment gry dla zespołu gości.

21'
Ofiarny wślizg Jana Bednarka uniemożliwił strzelającemu z dystansu rywalowi zaskoczyć Łukasza Skorupskiego.

20'
Kolejna wrzutka z kornera okazała się łatwa do zneutralizowania dla czeskiej defensywy.

19'
Kamil Grosicki powstrzymany wślizgiem. W pełni czystym. Skrzydłowy spróbował zabawić się z przeciwnikami.

18'
Ładna, składna akcja po czeskiej stronie. Kilka podań umożliwiło Czechom wypracowanie sobie niezłej sytuacji. Akcja zakończyła się jednak nieudanym uderzeniem z linii pola karnego autorstwa Dockala.

16'
Piotr Zieliński ponownie podjął się wykonania kornera. Jego centrę łatwo zneutralizował piłkarz w trykocie czeskiej reprezentacji.

15'
Robert Lewandowski zablokowany. Napastnik Bayernu Monachium przymierzał się do strzału z okolic dwudziestego metra od bramki Czechów.

13'
Robert Lewandowski ofiarą przewinienia taktycznego. Polska rozpocznie od rzutu wolnego.

12'
Kamil Grosicki jest zawodnikiem, na którego ofensywne zrywy liczą Polacy.

10'
Centra z prawego narożnika boiska na pole karne Czechów. Obrona przyjezdnych zachowała się na medal. Nikt z Polaków nie dotarł do wrzuconej piłki.

9'
Mateusz Klich efektownie rzucił się szczupakiem na wrzutkę z prawej flanki boiska. Pomocnik został w ostatniej chwili uprzedzony przez opiekującego się nim stopera Czech.

8'
Zamieszanie w polskiej szesnastce. Bednarek trochę źle ustawił się w stosunku do blisko ustawionego przeciwnika. Na szczęście dla polskiego obrońcy, napastnik rywali nie trafił w piłkę.

6'
Drugie, poważne ostrzeżenie dla polskiej ekipy. Ładny strzał z dystansu zaprezentował Vydra. Dobrze ustawiony Skorupski wyłapał lecącą futbolówkę.

5'
Zawodnicy prowadzeni przez Jerzego Brzęczka próbują kreować grę na połowie swojego przeciwnika.

3'
Rzut wolny dla gospodarzy. Dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska zostało skutecznie powstrzymane przez jednego z czeskich stoperów.

2'
Pavlenka dobrze wyczuł intencje Polaków. Długie zagranie w crossowym stylu w kierunku Frankowskiego przechwycił czeski goalkeeper.

1'
Chwila nieuwagi mogła kosztować sporo polski zespół. Jankto soczyście przymierzył zza pola karnego. Sytuację uratował dobrą interwencją Skorupski.

1'
Goście tego spotkania rozpoczęli grę.

*'

*'
Przed Nami uroczyste odsłuchanie obu hymnów narodowych.

*'
Robert Lewandowski odebrał pamiątkową koszulkę o numerze "100".

*'
Na murawie gdańskiego stadionu dzisiaj w roli rozjemcy głównego zobaczymy Pana Stephana Klossnera.

*'
Sztab szkoleniowy z Jerzym Brzęczkiem na czele przedstawił wyjściową jedenastkę polskiej reprezentacji.

*'
"Biało - Czerwoni" w swojej historii pięć razy mierzyli się z reprezentacją Czech.
Dwa mecze wygrali Polacy, w trzech lepsi byli piłkarze z Czech.

*'
Dla podopiecznych Jerzego Brzęczka będzie to przedostatnia potyczka w tym roku kalendarzowym. Następny mecz Polaków został wyznaczony na 20.11

*'
Spotkanie odbędzie się w Gdańsku. Pojedynek zostanie rozegrany w ramach meczu towarzyskiego.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Polska - Czechy, to zapraszamy do śledzenia meczu online