Portugalia U-21 - Polska U-21 online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia U-21
Polska U-21
1 : 3

J. Pereira – Goncalves, J. Fernandes, Leite, Ribeiro – Horta (77' Tavares), Eustaquio, G. Fernandes (69' Xadas) – Felix, Carvalho (38' Leao), Jota
Grabara - Gumny, Wieteska, Bielik, Piestka - Kapustka, Jagiełło (53' Michalak), Dziczek, Żurkowski, Szymański (69' Jóźwiak) - Kownacki (90+4' Świderski).

'
Już teraz zapraszamy na mecz Portugalia - Polska w Lidze Narodów UEFA. Oby wynik był podobny!

LIKNIJ TUTAJ, ABY ŚLEDZIĆ MECZ NA ŻYWO

90+6'

KONIEC! POLSKA U-21 ZAGRA NA MŁODZIEŻOWYCH MISTRZOSTWACH EUROPY 2019!!!

90+5'
Zablokowany strzał Joty sprzed pola karnego.

90+4'
Świderski zastąpił Kownackiego.

90+3'
Przypominamy, że nawet wynik 3:2 daje awans Polakom.

90+2'
Felix faulował Pestkę i jest chwila oddechu.

90'
Mecz potrwa jeszcze pięć minut.

90'
Rzut rożny dla Portugalii, ale znów dobrze Bielik, a potem Żurkowski.

90'

89'
Polacy coraz bliżej awansu na MME 2019!

86'
Dobra piłka do Jóźwiaka w pole karne, ale tym razem za łatwo dał się powstrzymać rywalowi.

83'
Jóźwiak dobrze odebrał piłkę, a potem został sfaulowany. Dobra zmiana zawodnika Lecha Poznań.

82'
Portugalia ma dużą przewagę, ale mało stwarza groźnych sytuacji. Obyśmy nie zapeszyli. Jeszcze około 10 minut!

80'
Jóźwiak minął kilku rywali, ale za mocno podał do Kownackiego.

78'
żółta kartka Dziczek ukarany żółtą kartką za grę na czas.

77'
Tavares zastąpił Hortę.

77'
Chwilowa przerwa w grze. Skurcze złapały Kownackiego i potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

77'
Po dośrodkowaniu Gocalvesa piętą obok bramki uderzył Xadas.

75'
Żurkowski dośrodkował w pole karne, ale dobrze interweniowali obrońcy.

74'
Odsłonili się Polacy i wykorzystali to Portugalczycy. Grabara zdołał jednak odbić piłkę po strzale Joty.

73'
Kontra Polaków zakończona strzałem z dystansu Michalaka.

72'
Polacy zamknięci na własnej połowie. Nawet jak odbiorą piłkę, to od razu ją wybijają.

69'
G. Fernandes opuścił boisko, a zastąpił go Xadas.

69'
Jóźwiak zastąpił kontuzjowanego Szymańskiego.

67'
Po raz kolejny znakomicie w obronie interweniował Bielik.

66'
Piłka co chwile wraca w pole karne Polaków.

63'
Portugalczycy do awansu potrzebują jeszcze dwóch bramek. Mimo to Polacy muszą być czujni, bo po przerwie grają zdecydowanie słabiej.

62'
Przypominamy, że wieczorem mecz Portugalia - Polska w Lidze Narodów UEFA. Już teraz zapraszamy do śledzenia go na żywo w naszym serwisie.

61'
Portugalczycy mają olbrzymią przewagę.

60'
Dośrodkowanie w pole karne i Polaków ratuje słupek po strzale Gocalvesa!!!

59'
Goncalves zszedł do środka w pole karne, ale na szczęście jego strzał został zablokowany.

56'
żółta kartka Eustaquio ukarany zółtą kartką.

Chwilę wcześniej groźne dośrodkowanie w pole karne Polski, ale dobrze interweniował Pestka.

54'
Akcja Polaków, ale dośrodkowanie w pole karne nie przyniosło zagrożenia.

53'
Michalak zastąpił Jagiełło.

52'
Gol! Niestety. Po dośrodkowaniu z prawej strony boiska Jota uprzedził Grabarę i głową umieścił piłkę w bramce.

50'
Portugalczycy w natarciu. Tym razem Grabara dobrze odbił piłkę po strzale z rzutu wolnego.

47'
Było groźnie. Horta uderzył z pola karnego i dobrze interweniował Grabara.

46'

45+2'

44'
Grabara pewnie obronił strzał z dystansu.

43'
Zurkowski ładnie uderzył z dystansu i piłkę złapał bramkarz Portugalii.

43'
Posiadanie piłki: 54% - 46%.

42'
żółta kartka J. Fernandes ukarany żółtą kartką za brzydki faul na Żurkowskim.

41'
Dośrodkowanie w pole karne Polaków, jeden z Portugalczyków zdołał odbić delikatnie piłkę, ale bez problemów złapał ją Grabara.

40'
żółta kartka Kapustka ukarany żółtą kartką.

38'
Carvalho opuścił boisko, a zastąpił go Leao.

38'
Rzut rożny dla Polaków nie przyniósł zagrożenia.

36'
Portugalczycy w ataku, ale jak na razie nie mogą poważnie zagrozić bramkarzowi Polski.

34'
żółta kartka Jagiełło ukarany żółtą kartką.

32'
Mamy przerwę w grze, ponieważ na murawie leży kontuzjowany Kownacki.

30'
Horta mocno uderzył z dystansu. Nie trafił w bramkę.

28'
Rzut rożny dla Portugalczyków. Dobrze obrońcy wybili piłkę, a potem zablokowali strzał z dystansu.

25'
Liczymy, że wieczorem na podobnym poziomie zagra seniorska reprezentacja.

24'
Goool! 3:0!!!! Kapustka świetnie zagrał do Szymańskiego, a ten mając przed sobą tylko bramkarza zdołał umieścić piłkę w bramce! Co za mecz!

23'
Felix padł w polu karnym i domagał się rzutu karnego. Sędzia nie dał się nabrać,

21'
Ładna akcja Polaków zakończona dośrodkowaniem Gumnego. Portugalczycy wybili piłkę na rzut rożny, który tym razem nie przyniósł zagrożenia.

18'
Sporo szczęścia mieli teraz Polacy. Felix uniknął spalonego, ale trafił tylko w boczną siatkę.

15'
Dośrodkowanie w pole karne Portugalii. Sędzia dopatrzył się faulu w ataku.

12'
Dośrodkowanie w pole karne. Dobrze ustawiony Kownacki wybija piłkę.

12'
Bielik sfaulował rywala w okolicy pola karnego, ale obyło się bez kartki.

10'
Dwa dośrodkowania w pole karne Polaków, ale dobrze interweniował Bielik.

9'
Polacy są w znakomitej sytuacji. Teraz każde zwycięstwo daje im awans do Euro!

8'
Goool! 2:0! Co za początek! Żurkowski dośrodkował do Kownackiego, a ten precyzyjnym strzałem głową podwyższył prowadzenie!

5'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Bielik!! Straty odrobione!

5'
Żurkowski zagrywał z lewej strony i wywalczył rzut rożny.

3'
Polacy starają się szanować piłkę.

2'
Akcja Portugalii lewą stroną, ale podanie w pole karne było niecelne.

1'

'
Piłkarze już na murawie, hymny narodowe za nami. Za moment początek meczu.

'
Rezerwowi Portugalii: Costa, P. Pereira, Rodrigues, Leao, Xadas, Tavares, Lage.

'
Ławka rezerwowych Polski: Loska, Piotrowski, Bartosz, Świderski, Tomczyk, Jóźwiak, Michalak.

'
Skład reprezentacji Polski: Grabara - Gumny, Wieteska, Bielik, Piestka - Kapustka, Jagiełło, Dziczek, Żurkowski, Szymański - Kownacki.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Portugalia - Polska na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00 do śledzenia na żywo meczu Portugalia - Polska do lat 21. Stawką jest gra w młodzieżowych mistrzostwach Europy. W pierwszym spotkaniu barażowym rozegranym w Zabrzu Portugalczycy wygrali 1:0.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia U-21 - Polska U-21, to zapraszamy do śledzenia meczu online