Portugalia - Polska online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Portugalia
Polska
1 : 1

Beto; Cancelo, Pepe, Dias, Rodrigues; Sanches, Danilo, Carvalho, Guerreiro (61' Mario); Rafa (70' Bruma), A. Silva (87' Eder).
Szczęsny; Kędziora, Cionek, Bednarek, Bereszyński; Frankowski, Krychowiak, Klich (75' Góralski), Grosicki (78' Kądzior), Zieliński (90+4' Szymański); Milik.

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Polska utrzymuje się w pierwszym koszyku losowania grup eliminacyjnych do zbliżających się mistrzostw Europy.

90+4'
Ostatnia zmiana w polskim zespole: Szymański za Zielińskiego.

90+2'
Przerwa w grze, Beto potrzebuje pomocy sztabu medycznego.

90'
Cztery minuty doliczone do drugiej połowy.

90'
żółta kartka Żółtą kartkę obejrzał Mario.

89'
Bomba zza pola karnego posłana przez Kądziora poszybowała nad poprzeczką.

87'
Trzecia zmiana w Portugalii: Eder wszedł za Andre Silvę.
83'
Polska spokojnie buduje atak pozycyjny. Nie ma forsowania tempa.

81'
Mocny strzał z dystansu Kądziora przeszedł tuż obok słupka.

80'
Zieliński! Znakomita interwencja Beto uchroniła Portugalię od straty drugiego gola! Uderzenie pomocnika Napoli daje Polsce "tylko" rzut rożny.

79'

78'
Roszada w reprezentacji Polski: Kądzior zajął miejsce Grosickiego.

78'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym za przewinienie w ofensywie dla Frankowskiego.

77'
Polacy nie chcą lub nie potrafią przejąć inicjatywy, pomimo liczebnej przewagi.

75'
Jest pierwsza zmiana w zespole trenera Brzęczka: Góralski zastąpił Klicha.

73'
Portugalczycy grają w dziesiątkę, a zupełnie nie widać tego na boisku.

72'
Zieliński z dystansu, zablokowali to gospodarze.

70'
Druga zmiana w szeregach mistrzów Europy: Bruma w miejsce Rafy.

69'
Krychowiakowi zabrakło niewiele, aby Beto był pokonany po raz drugi! Świetną centrą popisał się Grosicki.

68'
Korner dla reprezentacji Polski.

67'
żółta kartka Andre Silva ukarany żółtym kartonikiem.

66'
1:1! Tym razem wszystko było przepisowe, golkiper nie wyjął uderzenia Milika w prawy róg!

65'
Milik pokonał Beto, ale będzie powtórka! Arbiter dopatrzył się zbyt szybkiego wbiegnięcia piłkarzy z pola.

63'
czerwona kartka Czerwoną kartkę zobaczył winowajca.

62'
Rzut karny dla Polski! Danilo przewrócił Milika, który był w sytuacji sam na sam z bramkarzem.

61'
Korekta w składzie gospodarzy: Mario za Guerreiro.

59'
Bez niebezpieczeństwa w szesnastce Portugalii.

58'
Cancelo w ostatniej chwili wybił futbolówkę z linii bramkowej po dograniu Frankowskiego. Tylko rzut rożny.

56'
Grosicki znalazł się w niezłej sytuacji do celnego strzału, ale fatalnie uderzył ze słabszej nogi.

55'
Na razie nic nie wskazuje na to, aby Polacy byli w stanie zmienić negatywny rezultat.

53'
Wstrzelenie piłki przez Andrę Silvę nie doszło do żadnego z jego partnerów.

52'
Nieudany atak pozycyjny w wykonaniu reprezentacji Polski. Zabrakło dokładności.

51'
Drużyna Jerzego Brzęczka nie zagroziła bramce Beto. Grosicki nie posłał dobrego dośrodkowania z narożnika placu gry.

50'
Frankowski wywalczył korner dla Polski.

49'
Rafa uderzył z ostrego kąta, zbyt słabo jednak, aby Szczęsny musiał się wysilić.

48'
Mistrzowie Europy starają się atakować polski zespół, ale nie za wszelką cenę.

46'
Druga połowa rozpoczęta. Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy ponownie zameldowali się na murawie.

*'

45'
Koniec pierwszej połowy. Polska przegrywa z Portugalią 0:1.

43'
Rzut rożny dla Polski. Nie było jednak zagrożenia.

42'
Portugalczycy nie forsują specjalnie tempa.

39'
Znów groźnie. Piłka dość szczęśliwie dotarła do zamykającego akcję Frankowskiego, ale jego strzał obronił Beto.

37'
Mógł być remis! Po dośrodkowaniu Grosickiego z rzutu wolnego głową uderzał Kędziora i Portugalczyków uratowała poprzeczka!

33'
Gool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola głową zdobył Andre Silva, który znakomicie nabiegł na krótki słupek i zaskoczył Szczęsnego

33'
Sanches uderzył sprzed pola karnego. Piłka odbiła się rykoszetem od obrońcy i będzie rzut rożny.

30'
Remis dla Polaków nie jest złym wynikiem, ale gra pozostawia wiele do życzenia.

28'
żółta kartka Bednarek ukarany żółtą kartką.

25'

21'
Dobrze zapowiadająca się akcja zakończyła się niecelnym podaniem Frankowskiego.

19'
Jak na razie nie jest to wielkie widowisko.

15'
Szansa dla Polaków. Frankowski mocno uderzył z pola karnego, ale Beto zdołał odbić piłkę. Sędzia i tak przerwał grę, bo pomocnik reprezentacji Polski przyjmował piłkę ręką.

14'
Mocno, ale niecelnie uderzył Cancelo.

11'
żółta kartka Żółta kartka dla Cionka.

10'
Niepewnie zachował się Beto i bliski przejęcia piłki był Milik!

9'
Bardzo ładna akcja Portugalczyków. Pogubili się obrońcy i do strzału doszedł Sanches. Na szczęście trafił w Rafę.

8'
Sanches dobrze dośrodkował w pole karne, ale głową piłkę wybił Milik.

6'
Spokojne pierwsze minuty.

3'
Okres gry w środku pola.

1'
Długie płaskie zagranie w pole karne Portugali, ale piłka w rękach Beto.

1'

'
Piłkarze są już na murawie. Za moment hymny i początek spotkania.

'
Polska nie ma już szans na utrzymanie się w dywizji A, a Portugalczycy są pewni gry w Final Four. Dla Biało-Czerwonych jest to jednak bardzo ważny mecz.Remis lub zwycięstwo pozwolą zachować miejsce w pierwszym koszyku podczas losowania eliminacji Euro 2020.

'
Pod nieobecność kontuzjowanego Roberta Lewandowskiego kapitanem został Kamil Grosicki.

'
Dziś z Portugalią grała młodzieżowa reprezentacja Polski. Wygrała 3:1 i zapewniła sobie awans na młodzieżowe mistrzostwa Europy. Gratulujemy.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz Portugalia - Polska na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 20:45. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to śledź mecz online w serwisie EkstraklasaLive.pl.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Portugalia - Polska, to zapraszamy do śledzenia meczu online