Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
0 : 0

Plach – Konczkowski, Czerwiński, Sedlar, Kirkeskov – Jodłowiec, Hateley – Felix, Gojko (58' Jagiełło), Valencia – Parzyszek (72' Papadopulos).
Kudła – Heinloth, Jędrych, Cichocki, Mraz – Wrzesiński, Banasiak, Vokić (71' Babiarz), Pawłowski – Cristovao (90+1' Milewski), Sanogo (62' Udovicić).

Kudła (90+4.) żółta kartka

Mecze na żywo: Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec

90+6'
Koniec meczu. Piast zremisował z Zagłębiem 0:0.

90+4'
Kudła ukarany żółtą kartką.

90+1'
Milewski zastąpił Cristovao.

90'
Sędzia doliczył cztery minuty.

88'
Pawłowski kapitalnie zagrał do Udovicia, ale ten źle przyjął piłkę i powstrzymał go Czerwiński.

84'
Kudła pewnie złapał piłkę po strzale Jagiełło.

81'
Potężny strzał Heinlotha z dystansu głową na rzut rożny wybił Sedlar.

80'
Odpowiedź Zagłębia. Plach zdołał jednak odbić piłkę po strzale jednego z zawodników.

80'
Zablokowany strzał Felixa. Piłka trafiła do Papadopulosa, który trafił w Mraza i znakomicie interweniował Kudła.

76'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego akcję zamknął Banasiak, który z woleja uderzył niecelnie.

72'
Papadopulos zastąpił Parzyszka.

71'
Vokić opuścił boisko, a zastąpił go Babiarz.

66'
Ładny strzał głową Felixa i znakomicie interweniował Kudła.

65'
Coraz groźniejszy Piast. Tym razem z 17 metrów ładnie uderzył Valencia i Zagłębie uratowała poprzeczka.

63'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego głową uderzał Jodłowiec, ale piłkę z linii bramkowej wybił Udovicić.

62'
Udovicić zastąpił Sanogo.

61'
Jagiełło niecelnie uderzał z dystansu.

58'
Jagiełło zastąpił Gojko.

53'
Dobra okazja dla Piasta. Parzyszek najpierw został zablokowany, a dobitka była niecelna. Lepiej powinien zachować się napastnik gospodarzy.

46'

'

45'

43'
Przycisnął Piast. Do bezpańskiej piłki dopadł Valencia, ale trafił w obrońcę i będzie kolejny rzut rożny.

42'
Mogło być groźnie po dobrej akcji Piasta, ale będzie tylko rzut rożny.

35'
Dośrodkowanie do Czerwińskiego, ten dobrze zgrał piłkę, ale akcję sędzia przerwał, bo dopatrzył się spalonego. Była to błędna decyzja.

34'
Felix uderzył z dystansu. Nie mogło to jednak zaskoczyć bramkarza.

29'
Wreszcie dobra sytuacja. Źle piłkę wybijali obrońcy Piasta i po chwili strzał z dystansu oddał Banasiak. Mocno, ale prosto w Placha. Bramkarz Piasta interweniował z lekkimi problemami.

28'
Wrzesiński oddał pierwszy celny strzał w tym meczu. Piłka jednak ledwo doturlała się do bramki.

26'
Zablokowany strzał Valencii.

20'
Wciąż nie doczekaliśmy się stu procentowej sytuacji.

17'
Pawłowski dobrze zagrał na wolne pole do Sanogo, ale bez problemów powstrzymał go Czerwiński.

10'
Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego niecelnie głową uderzał Jodłowiec.

9'
W natarciu Zagłębie, ale dośrodkowania w pole karne przechwytywali obrońcy.

7'
Dobra akcja Zagłębia. Pawłowski zagrał do Cristovao, ten szukał Sanogo, ale dobrze piłkę wybił Sedlar.

4'
Jak na razie sporo walki w środku pola.

1'
Rozpoczął Piast.

'
Mecz poprowadzi Bartosz Frankowski.

'
PIłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Ławka rezerwowych Zagłębia: Perdijić, Kokoszka, Milewski, Udovicić, Babiarz, Mello, Malheiro.

'
Ławka rezerwowych Piasta: Szmatuła, Pietrowski, Jagiełło, Dziczek, Sokołowski, Papadopulos, Korun.

'
Początek meczu o godzinie 18:00. Spotkanie Piasta z Zagłębiem Sosnowie to jedyny dzisiejszy mecz Lotto Ekstraklasy. Starcie Zagłębia Lubin z Legią Warszawa zostało przełożone na niedzielę.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - Zagłębie Sosnowiec, to zapraszamy do śledzenia meczu online