Espanyol Barcelona - Barcelona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Espanyol Barcelona
Barcelona
1 : 1

Pau, Mattioni, Raúl R., V. Álvarez, Salva S., Álex, Clerc, Arbilla, Jairo(Rodriquez 82'), E. Bailly, Pol Llonch.
Masip, Piqué, Samper(Haliović 76), Pedro(Sandro 45'), Suárez(Adama 45'), Munir, Rafinha(Rakitić 61'), Bartra, Alba, S. Roberto(Xavi 61') Adriano.

*'
FC BARCELONA Z SUPERPUCHAREM KATALONII!!!!

* '
Zamiast klasycznej dogrywki będziemy mieli od razu konkurs rzutów karnych.

90+3'
Koniec drugiej części gry. Mamy remis więc za moment dalsze emocje!

90+2'
Faul 40 metrów przed bramką Espanyolu. Padnie zwycięska bramka?

90'
3 minuty doliczone.

89'
Kolejny strzał Rakiticia. Tym razem wysoko nad bramką.

87'
Świetny strzał Rakiticia! Strzał z rogu pola karnego mija okienko bramki o centymetry! Chorwaci nam się rozkręcili pod koniec spotkania.

86'
Odpowiedź Espanyolu! Zamieszanie w polu karnym i efektowna parada bramkarza chroni Dumę Katalonii przed utratą bramki.

85'
Indywidualna akcja Haliovicia! Chorwat strzela zza pola karnego i piłka mija bramkę przy prawym słupku. Było blisko!

84'
Akcja Espanyolu zakończona bardzo niecelnym strzałem. Od bramki goalkeeper Blaugrany.

80'
Zmiana w Espanyolu. Jairo schodzi z boiska a w jego miejsce Hektor Rodriquez.

79'
Barcelona w natarciu.

74'
W miejsce Sampera Alen Haliović

73'
Strzał Rakiticia z rzutu wolnego oddalonego o 30 metrów. Piłka mija bramkę o 2 metry.

73'
W miejsce Adriano Grimaldo.

72'
Żółta kartka dla Raula Rodriqueza (ESP)

67'
Rzut rożny dla Espanyolu! Do piłki wyskakuje jeden z zawodników i uderza na bramkę. Niezbyt mocno i piłka w rękach bramkarza.

63'
Spotkanie dosyć wyrównane. Obie drużyny starają wykreować się dogodną sytuację.

60'
Oraz Rakitić w miejsce Raffini.

60'
Zmiana na boisko wejdzie Xavi w miejsce Sergi Roberto.

58'
Xavi zaraz pojawi się na boisku.

57'
Strzał Sandro wcześniej wprowadzonego w miejsce Pedro zablokowany na 7 metrze.

53'
Barcelona spokojnie prowadzi grę w środkowej części boiska.

50'
Świetnie wykonany rzut wolny! Z 25 metrów piłkę w okienko pakuję Arbilla

50'
1:1!!

49'
Dość wyrównany początek drugiej połowy.

45'
Początek drugiej połowy. Blaugrana od środka.

*'
Zawodnicy już wyszli na drugą część spotkania. Za kilka chwil Blaugrana rozpocznie 2 część spotkanie.

45'

43'
Żółta kartka dla Victora Alvareza z Espanyolu.

40'
CO ZA AKCJA PIŁKARZY ESPANYOLU! Sam na sam wyszedł jeden z zawodników. Strzał z 10 metra broni z łatwością Mosip (Barca). Takiej okazji mogą już nie mieć!

38'
Barcelona ponownie w ataku pozycyjnym.

36'
Pierwsza taka sytuacja w tym meczu. Espanyol zamknął na chwilę Barce w ich polu karnym.

32'
Pierwsza interwencja bramkarza Barcy. Dośrodkowanie z lewej strony wpada wprost w jego ręce.

30'
Espanyol nadal nie potrafi zagrozić bramce Barcelony. Ich ataki są niemal natychmiast rozbijane przez obronę Blaugrany.

27'
Strzał Suareza wysoko nad bramką.

25'
Faul na Bartrze przed polem karnym Espanyolu. Będzie okazja dla Barcelony.

24'
Strzał Adriano zza pola karnego. Zbyt lekki żeby zaskoczyć bramkarza.

*'
Bramka na 1:0

21'
Indywidualna akcja Suarez'a zatrzymana w polu karnym.

19'
Barca w dalszym ciągu kontroluje spotkanie.

15'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Piłkę wybijają obrońcy. Przed polem karnym do piłki dochodzi Roberto, odgrywa do Suareza. Zwód Urugwajczyka gubi obrońcę. Napastnik Blaugrany lobuje bramkarza i obrońcę jednak jego strzał nie trafia w bramkę a w głowę Pique. Stoper Barcelony pakuje piłkę do siatki z 2 metrów. 1:0

14'
GOOL!!!! BARCA!!!!

14'
Rożny dla Barcelony.

12'
Espanyol nie może wyjść z własnej połowy.

10'
Barca ewidentnie przeważa w tym meczu. Wymieniają piłkę w środku pola.

7'
Świetne podanie Sergi Roberto w pole karne. Młody Hiszpan przeniósł piłkę nad obrońcami. Trafia ona do Suareza jednak strzał głową Urugwajczyka mija nieznacznie bramkę rywali.

6'
Zagranie z głębi pola zawodnika Espanyolu. Jednak na spalonego pokazuje sędzia liniowy.

3'
Pierwsza akcja Barcy lewą stroną boiska. Dośrodkowanie Adriano, piłka grzęźnie jednak między obrońcami w polu karnym. Piłka wybita. Nadal Barcelona przy piłce.

2'
Barcelona w ataku pozycyjnym. Powoli rozgrywa piłkę w środku pola.

0'
Zawodnicy już gotowi do gry. Rozpoczyna Espanyol.

*'
Zawodnicy już wchodzą na murawę. Spotkanie rozegra się z kilku minutowym opóźnieniem. Hymn Katalonii!

*'
Na stadion w Montilivi przybyło bardzo mało kibiców. Trybuny niemal puste. Na loży VIPowskiej można jednak dostrzec kilku działaczy obu klubów.

*'
Witam na meczu o Puchar Katalonii pomiędzy Espaniolem a FC Barceloną. Relację prowadzić będzie Italianio.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu o Puchar Katalonii. Espanyol Barcelona zmierzy się z Barceloną. Początek o godzinie 21:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Espanyol Barcelona - Barcelona, to zapraszamy do śledzenia meczu online