Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Fortuna Dusseldorf
3 : 1

Neuer - Kimmich, Suele, Boateng, Alaba - Martínez - Mueller, Sanches, Goretzka, Ribéry - Lewandowski
Rensing - Zimmermann, Bormuth, Kamiński, Gießelmann - Bodzek - Zimmer, Fink, Stöger, Usami - Lukebakio

Suele (17.)
Mueller (20.)
Mueller (58.)
Lukebakio (44.)

Mecze na żywo: Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf

'

Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie

.

45'

44'
Goool! 2:1! Lukebakio otrzymał podanie na czwartym metrze i pokonał Neuera. Wcześniej błąd popełnił Suele, który złamał linię spalonego.

44'
Sanches uderzał z pola karnego, ale trafił w obrońcę.

38'
Bardzo mocny strzał z dystansu oddał Lewandowski. Piłka przeleciała minimalnie obok bramki.

34'
Goretzka wyłożył piłkę Lewandowskiemu, który nieczysto trafił w piłkę i uderzył obok bramki.

30'
Dośrodkowanie w kierunku Lewandowskiego, ale Rensing wybił piłkę na rzut rożny.

26'
Bezradna jest Fortuna.

23'
Kimmich próbował lobować bramkarza gości, ale Rensing zdołał interweniować.

20'
Gool! Podanie za plecy obrońców Fortuny, którzy złamali linię spalonego wykorzystał Mueller, który zdobył gola mając przed sobą tylko bramkarza. 2:0!

20'
Bayern zdecydowanie dłużej utrzymuje się przy piłce.

17'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego zrobiło się spore zamieszanie wpolu karnym Fortuny. Źle piłkę wybił jeden z obrońców i najlepiej odnalazł się Suela, który potężnie huknął lewą nogą i pokonał bramkarza

14'
Potężnie z dystansu huknął Boateng. Piłka przeleciała tuż obok bramki.

13'
Coraz groźniej atakuje Bayern.

11'
Gospodarze mają przewagę optyczną, ale nie potrafią zagrozić bramce Fortuny.

7'
Bayern opanował sytuację i mecz się uspokoił.

3'
Kolejny strzał Usamiego. Tym razem celny, ale pewnie interweniował Neuer. Bardzo dobry początek gości.

2'
Usami uderzał z pola karnego, ale został zablokowany.

1'
Fortuna mogła wyjść na prowadzenie. Sprzed pola karnego uderzył Lukebakio i Neuer z trudem wybił piłkę na rzut rożny.

1'

*'
Mecz na Allianz Arena odbędzie się w ramach 12. kolejki niemieckiej Bundesligi.

*'
W składzie Bayernu Monachium od pierwszej minuty zobaczymy Roberta Lewandowskiego, a w ekipie gości Marcina Kamińskiego

*'
Zawody rozpoczną się o godz. 15:30

*'
Wszystkich serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji na żywo z relacji z meczu: Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Fortuna Dusseldorf, to zapraszamy do śledzenia meczu online