Korona Kielce - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Hamrol - Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski (66' Kosakiewicz) - Kovacević, Pućko, Petrak (74' Możdżeń), Żubrowski (78' Janjić), Cebula - Soriano
Loska - Liszka (46' Koj) , Bochniewicz, Suarez, Wiśniewski (86' Nowak) - Żurkowski, Ambrosiewicz, Ryczkowski (46' Ł.Wolsztyński), Jimenez, Zapolnik - Angulo

Mecze na żywo: Korona Kielce - Górnik Zabrze

Dziękujemy uprzejmie Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Koniec spotkania w Kielcach!

90+4'
Korona Kielce dużo pozwala Górnikowi. Nerwowa atmosfera.

90+3'
Hamrol nie dał się zaskoczyć po rykoszecie. Ambrosiewicz ładnie huknął zza linii pola karnego.

90+1'
Indywidualna akcja Diawa. Senegalczyk wypracował sobie przestrzeń do strzału, ale piłka powędrowała wysoko nad poprzeczką bramki.

90'
Doliczony czas wynosi 4 minuty.

89'
Igor Angulo zdobył gola. Świetna szarża w polu karnym rywala. Wykończenie z wielką klasą. Idealny strzał w prawy, dolny róg.

88'
W następnej serii gier Koronę Kielce czeka delegacja do Warszawy, gdzie zagra z Legią.
Górnik Zabrze, z kolei, na wyjeździe zmierzy się z Wisłą Płock.

86'
Konrad Nowak wpuszczony na boisko na ostatnie minuty. Przemysław Wiśniewski wylądował na ławce rezerwowych.

85'
Górnicy z Zabrza szukają gola, który by w jakimś stopniu złagodził obraz dzisiejszego występu.

83'

82'
Marcin Brosz ma możliwość zrealizowania jeszcze jednej zmiany w składzie Górnika Zabrze.

80'
Wkroczyliśmy w decydującą fazę tego spotkania. Korona Kielce kontroluje piłkarską rzeczywistość na boisku.

79'
W ostatniej chwili piłkę głową zablokował Dani Suarez. Futbolówka zmierzała w prawe okno bramki. Próbkę technicznych możliwości Nam pokazał Marcin Cebula.

78'
Wymiana w składzie Korony Kielce. Zlatko Janjić pojawił się na płycie murawy za Jakuba Żubrowskiego.

76'
Igor Angulo znów spudłował w wybornej okazji bramkowej. Z kilku metrów ulokował piłkę obok lewego słupka bramki. To powinno zakończyć się golem.

75'
Rozpoczął się właśnie ostatni kwadrans podstawowego czasu gry.

74'
Czas na roszadę. Mateusz Możdżeń dał zmianę za Olivera Petraka.

72'
Dwóch zawodników leży na murawie. M.in. Petrak.

71'
Matthias Hamrol instynktownie nogami wybronił strzał z bliskiej odległości. Igor Angulo powinien lepiej zachować się w polu karnym przeciwnika.

70'
Tomasz Loska na refleks zatrzymał uderzenie z ostrego kąta. Spore zamieszanie mieliśmy po akcji z rzutu rożnego.

69'
Pewnie piłkę wychwycił Matthias Hamrol. Przedłużenie rzutu wolnego nie okazało się groźne.

67'
Faul. Żurkowski podcięty przez rywala.

66'
Zmiana. Łukasz Kosakiewicz za Michaela Gardawskiego.

64'
Kapitalny wślizg wykonał Dani Suarez. Gdyby nie interwencja nogami, to Korona najprawdopodobniej by się cieszyła z kolejnej bramki.

63'
Podopieczni Marcina Brosza nie wykazują wielkiej werwy w grze w ofensywie.

61'
Brzydkie wejście w nogi przeciwnika zanotował Kamil Zapolnik.

59'
Interesujące zagranie ze znacznej odległości od bramki pokazał Oliver Petrak. Futbolówka poszybowała jednak daleko od światła bramki.

58'
żółta kartka Bartosz Rymaniak musiał obejrzeć żółtą kartkę. Ostry wślizg.

56'
żółta kartka Za niesportowe zachowanie na boisku żółtym kartonikiem został obdarowany Maciej Ambrosiewicz.

55'
Z ostrego kąta swojego szczęścia próbował Igor Angulo. Niezłe uderzenie dobrze na notę wyłapał Matthias Hamrol.

53'
W składzie Korony Kielce nie doczekaliśmy się jeszcze roszad personalnych.

52'
Matej Pućko zaprezentował bardzo sygnalizowany strzał z okolic 16 metra. Skutecznie całą sytuację wyjaśnił Tomasz Loska.

50'
Oliver Petrak ucierpiał w pojedynku powietrznym.

49'
Faul taktyczny w środku boiska popełnił Kamil Zapolnik.

47'
Marcin Brosz pokazał dwie zmiany. Koj za Liszkę, Ł. Wolsztyński w miejsce Ryczkowskiego.

46'
Wystartowała II połowa meczu!

Sędzia Szymon Marciniak zakończył I odsłonę tego spotkania w Kielcach.

45'
I część gry została przedłużona o jedną minutę.

44'
Idealnie w uliczkę został wyprowadzony Igor Angulo! Strzał z zewnętrznej części stopy bardzo skutecznie sparował Matthias Hamrol.

43'
Widać piłkarską zawziętość u podopiecznych Gino Lettieriego.

41'
Trudną sytuację ma trener Marcin Brosz.

40'
Gooooooool! Kolejne uderzenie! Elia Soriano zaskoczył Tomasza Loskę, poprzez mierzony, płaski strzał w prawy, dolny róg bramki.

38'
Nad poprzeczką bramki pofrunęła piłka, po strzale głową Ambrosiewicza.

37'
Gooooool! 3:1! Marcin Cebula ucieszył kibiców gospodarzy! Bardzo dokładny strzał zza pola karnego. Piłka poleciała tuż przy lewym słupku bramki.

35'
Szymon Marciniak nie podjął decyzji o przyznaniu jedenastki. Marcin Cebula nie był faulowany w obrębie szesnastki Górnika Zabrze.

34'
Tomasz Loska minął się z piłką. Na jego szczęście, nikt w koszulce Korony Kielce nie potrafił dojść do futbolówki i wykończyć akcję.

32'
Nie dotarła prostopadła piłka do Soriano. Dwaj stoperzy Górnika Zabrze bardzo dobrze wykonali swoją pracę.

31'
Jesus Jimenez upomniany przez sędziego. Chodziło o zagranie piłki ręką w polu karnym przeciwnika.

30'
Ładne zagranie z ogromnego dystansu od bramki w wykonaniu Marqueza. Technicznie dobry chwyt futbolówki zanotował Tomasz Loska.

29'
Adam Ryczkowski pokusił się o ambitną próbę z dystansu. Solidny strzał powędrował minimalnie obok lewego słupka bramki.

28'
Musimy nadmienić, że ukarany żółtą kartką Kovacević, nie zagra w następnej kolejce ligowej.

27'

25'
Powstrzymany Soriano. Blisko ustawiony Suarez szybciej doszedł do piłki, która była zagrana z prawego skrzydła boiska.

24'
Zablokowana centra z prawego sektora boiska. Matej Pućko szukał swoich klubowych kolegów.

22'
Ofsajd. Igor Angulo już wyprzedził obrońcę gospodarzy, ale Hiszpan był trochę za bardzo wychylony.

21'
Gwizdek sędziego. Arbiter liniowy zauważył pozycję spaloną u zawodnika Korony Kielce.

19'
Goooooooool! Kontaktową bramkę z jedenastu metrów zdobył Igor Angulo. Ładne uderzenie pod poprzeczkę. Bramkarz nie miał wiele do powiedzenia.

18'
Arbiter wskazał na jedenasty metr! W swoim polu karnym ręką zagrał Kovacević. Ten zawodnik obejrzał też kartkę.

17'
Sędzia Marciniak przybiegł do systemu VAR. Jest wątpliwość, co do możliwego zagrania piłki ręką.

16'
Gooooooool! Korona Kielce doprowadziła do błyskawicznego podwyższenia! Elia Soriano idealnie wślizgiem wykończył dośrodkowanie z prawej flanki boiska.

15'
Suarez dobrze przeciął niebezpieczną wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

14'
Gospodarze operują krótkimi podaniami. Nie widać pośpiechu w rozegraniu.

12'
Udana interwencja na przedpolu w wykonaniu Tomasza Loski. Bramkarz Górnika Zabrze przy okazji był również faulowany w swojej strefie.

11'
Przy zwycięstwie Korona Kielce ma szanse wskoczyć na pozycję na podium.

10'
Matthias Hamrol poprawnie wyłapał piłkę po strzale z dystansu. Żurkowski konkretnie przymierzył zza linii pola karnego.

8'
Goooooooool! Na tablicy wyników jest zmiana! Diaw wyśmienitym zagraniem głową zaskoczył Loskę. Ogromnie precyzyjny strzał w lewy, dolny róg bramki. Szybko rozegrany korner zaskoczył gości.

7'
Tomasz Loska pokazał, że jest świetnie przygotowany fizycznie! Kapitalna interwencja przy strzale w okolice prawego sektora bramki.

6'
Przy tym spotkaniu pracuje system VAR. Na czele jego zespołu dzisiaj stoi Pan Paweł Gil.

5'
Oryginalnie wykonany rzut wolny przez graczy Górnika Zabrze. Prostopadłe zagranie zostało przerwane przez defensorów Korony Kielce.

4'
Petrak podjął próbę z dystansu. Blisko ustawieni przeciwnicy powstrzymali całe zagrożenie.

2'
Indywidualna akcja Marcina Cebuli. Udało się oddać celny strzał zza pola karnego. Pewny chwyt piłki zaprezentował Tomasz Loska.

1'
Gospodarze rozpoczęli dzisiejsze starcie.

*'

*'
Piłkarze obu drużyny pojawili się na murawie. Na stadionie odegrano hymn Korony Kielce.

*'
W rundzie jesiennej, w bezpośredniej potyczce padł remis 1:1.

*'
Arbitrem głównym nadchodzącej potyczki będzie Pan Szymon Marciniak.

*'
Ławka rezerwowych Korony Kielce: Miśkiewicz, Możdżeń, Górski, Kosakiewicz, Jukić, Arveladze, Janjić.

*'
Ławka rezerwowych Górnika Zabrze: Bielica, Wolniewicz, Nowak, Biedrzycki, Wolsztyński, Koj, Urynowicz.

*'
Mecz 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy wystartuje o godz. 15:30

*'
Zapraszamy serdecznie Wszystkich do śledzenia relacji na żywo ze spotkania: Korona Kielce - Górnik Zabrze.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Korona Kielce - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online