Lech Poznań - Wisła Płock online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
2 : 1

Burić - Gumny, Janicki, Rogne, Kostewycz - Makuszewski (66' Wasielewski), Trałka, Tiba, Jóźwiak - Jevtić (74' Gajos), Gytkjaer (90+3' Dioni).
Dahne - Stefańczyk, Łasicki, Uryga, Warcholak - Rasak (76' Angielski), Furman - Varela (84' Calo), Szymański, Merebaszwili (76' Stilić) - Ricardinho.

Mecze na żywo: Lech Poznań - Wisła Płock

90+6'

90+4'
żółta kartka Angielski ukarany żółtą kartką.

90+3'
Dioni zastąpił Gytkjaera.

89'
Zablokowany strzał Gumnego.

87'
Wysoko nad bramką z dystansu uderzył Furman.

84'
Calo zastąpił Varelę.

81'
Strzał Warcholaka trafił w Gumnego.

80'
8 442 kibiców zasiadło na stadionie.

76'
Dwie zmiany w Wiśle. Stilić zastąpił Merebaszwiliego, a Angielski wszedł za Rasaka.

74'
Gajos zastąpił Jevticia.

72'
Zablokowany strzał TIby z pola karnego.

71'
żółta kartka Stefańczyk ukarany zółtą kartką.

69'
Lech jest stroną przeważającą.

66'
Wasielewski zastąpił Makuszewskiego.

61'
Zablokowany strzał sprzed pola karnego Jevticia.

57'
Mniej ciekawy fragment meczu.

54'
żółta kartka Jevtić ukarany żółtą kartką.

49'
WOW! Co za strzał Furmana z rzutu wolnego i co za interwencja Buricia! Było blisko wyrównującego gola.

46'

45+5'

45+4'
Goool! Gytkjaer znakomicie minął w polu karnym Stefańczyka i mocnym strzałem dał prowadzenie Lechowi. 2:1!.

45+1'
Gool! Jevtić doprowadził do wyrównania strzałem po ziemi z pola karnego. Asystę zaliczył Gytjaer.

43'
Lech zaczął przeważać.

40'
Po strzale głową Gytkjaera znakomicie interweniował Dahne!

38'
Gytkjaer zagrał w pole karne, gdzie do strzału doszedł Jevtić. Uderzył on jednak nad poprzeczką.

36'
Rogne uderzył głową obok słupka po dośrodkowaniu Jevticia z rzutu rożnego.

32'
Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego nieczysto w piłkę trafił Gytkjaer i Lecha uratował słupek. To byłaby już druga bramka samobójcza Dunczyka w tym sezonie.

29'
Gool dla Wisły! Po bezpośrednim wrzucie piłki z autu (!) totalnie niepilnowany był Szymański, który z bliska pokonał Buricia

27'
Jevtić prostopadle zagrał do Gytkjaera, ale ten uderzył bardzo niecelnie.

27'
Jak na razie mecz stoi na niskim poziomie.

25'
Zobacz oprawę kibiców Lecha:

23'
Błąd popełnił Burić, ale Furman uderzył bardzo niecelnie.

19'
NIecelnie z rzutu wolnego uderzał Jevtić.

15'
Gra wznowiona.

12'
Chwilowa przerwa w grze przez rzucone serpentyny.

11'
Kibice Lecha są już na trybunach i odpalili środki pirotechniczne.

7'
Merebaszwili uderzył z około 20 metrów i pewnie interweniował Burić.

3'
Makuszewski dośrodkował w pole karne po indywidualnej akcji. Akcję zamknął Kostewycz , ale jego strzał obronił bramkarz.

2'
Jak na razie kibice nie prowadzą dopingu. Fani z Kotła wejdą na trybunę po kilkunastu minutach.

1'

'
Rezerwowi Wisły: Żynel, Stępiński, Sielewski, Dźwigała, Stilić, Angielski, Calo

'
Rezerwowi Lecha: Putnocky, Goutas, Dioni, Amaral, Wasielewski, Tomasik.

'
Piłkarze wyszli na murawę.

'
Zapraszamy na godzinę 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Wisła Płock, to zapraszamy do śledzenia meczu online