Tottenham - Chelsea online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Tottenham
Chelsea
3 : 1

Lloris - Aurier, Alderweireld, Foyth, Davies - Dier, Sissoko - Ali (86' Winks), Eriksen, Son (78' Lamela) - Kane
Arrizabalaga - Azpilicueta, Luiz, Rudiger, Alonso - Kante, Jorginho, Kovacić (58' Barkley) - Willian (78' Giroud), Morata (58' Pedro), Hazard

'
Dziękujemy za udział i obecność w relacji i zapraszamy na kolejne.

'
Wygrał zespół zdecydowanie lepszy. Tottenham stworzył sobie więcej okazji, był bardziej konkretny i zasłużył na zwycięstwo w derbach. Tym samym Koguty kolejny raz pokazują, że są w stanie pokrzyżować szyki mocnym. Liga dzięki temu będzie tylko ciekawsza :)

90+3'

90+2'
Alonso fatalnie przestrzelił. To mogła być kolejna bramka dla Chelsea.

90'
Arbiter doliczył 4 minuty.

89'
Powoli kończymy mecz. Tottenham już nie bawi się w ładną piłkę i prostymi środkami oddala zagrożenie.

87'
Harry Winks zastępuje Delle Alego.

85'
Giroud!!! 3:1!!

Honorowa bramka dla Chelsea. Azpilicueta perfekcyjnie dośrodkował do Francuza. Ten bez problemu pokonał Llorisa.

84'
Giroud przyjął piłkę w polu karnym, ale od razu piłka została wybita.

82'
Tottenham sunie z kolejnym atakiem. Kane został powstrzymany.

78'
Erik Lamela zastąpił Sona.

78'
Olivier Giroud zastąpił Williana.

76'
Rzut rożny dla Chelsea.

74'
Mecz zdecydowanie nie ma tempa. Niewiele się dzieje.

70'
Kolejna okazja dla Kogutów. Tym razem Delle Ali spudłował. To powinna być kolejna bramka.

68'
Co za pudło Kane'a! Napastnik gospodarzy dostał piłkę od Sissoko, ale z kilku metrów nie trafił do bramki gości.

65'
Kolejna próba Chelsea. Kolejna beznadziejna. Chcielibyśmy czegoś więcej w tym spotkaniu.

63'
Dier ostro zaatakował Barkley'a.

61'
Alderweireld uderzył mocno do przodu. Wyrzucił piłkę na tzw. "pałę".

58'
Pedro wchodzi za Moratę.

Barkley zmienia Kovacicia.

57'
Kolejna okazja Tottenhamu. Tym razem Davies uderzał, ale zablokowany.

54'
3:0!!!! SON!!!

Koreańczyk dostał piłkę z prawej strony. Pognał sprintem godnym Usaina Bolta, okiwał rywali i uderzył w boczną siatkę bramki. Od wewnątrz.

53'
Najlepsza okazja Chelsea. Willian dostał piłkę w polu karnym, uderzył i tylko rzut rożny. To powinna być bramka.

52'
Chielibyśmy wrócić do meczu sprzed godziny. Niestety to widowisko serwowane nam nie jest godne hitu.

50'
Kazard podał do Moraty. Ten przyjął i od razu został faulowany.

48'
Chelsea zaczęła od ataku. Znów jednak skuteczna defensywa powstrzymuje zapędy rywali.

46'
Wracamy po przerwie.

'
Chelsea była zupełnie bezradna. Tottenham zdominował pierwszą połowę i zasłużenie prowadzi. Mamy jednak nadzieję, że Sarri wymyśli coś i będziemy mieli jeszcze emocje w tym spotkaniu.

45+3'

45+2'
żółta kartka Hazard zaatakował brutalnie rywala.

45'
Arbiter doliczył 2 minuty.

45'
Hazard znów wbiegł w pole karne, znów kiwał i znów upadł. Znów jednak nie było karnego.

44'
Kante dośrodkował w pole karne, ale Lloris był pierwszy przy piłce.

41'
Tottenham znów zaatakował. Chelsea gubi się i wciąż bardziej prawdopodobny wydaje się wynik 3:0, niż bramka kontaktowa Chelsea.

40'
Kane wbiegł kolejny raz w pole karne. Odegrał do Sona, ale wszystko przeciął Luiz. Kazde wejście Tottenhamu w pole karne rywali pachnie bramką.

38'
Rzut rożny dla Chelsea. Nic z tego nie wyszło.

36'
Tottenham zrobił swoje, prowadzi 2:0 i nie musi forsować tempa. Chelsea póki co nie ma pomysłu na prowadzenie ataku i przez to mecz osłabł.

34'
Chelsea miała rzut wolny. Kane został jednak faulowany we własnym polu karnym i arbiter odgwizdał przewinienie.

32'
Kovacic zdecydował się na solową akcję. nic z tego nie wyszło.

29'
Kane uderzył z 20. metra. Zablokowany. Rzut rożny.

28'
Chelsea wreszcie się przebudziła. Podopieczni Sarriego konstruują kolejne akcje. nic jednak z tego nie wychodzi.

26'
Willian atakuje z prawej strony. Tottenham skutecznie się broni.

25'
Mecz, po mocnym początku, znacznie osłabł.

23'
Luiz leży na murawie i cierpi. Arbiter nie zauważył tam żadnego przewinienia.

22'
Alonso pognał za piłką, ale znalazł się na spalonym.

19'
Kane kolejny raz faulowany. Tym razem z boku pola karnego.

16'
KANE!!!! 2:0!!!

Harry dostał piłkę na 25.metrze od bramki, bez namysłu uderzył. Strzał zaskoczył Arrizabalagę, który nawet nie interweniował. Gospodarze prowadzą już 2:0.

14'
Hazard wszedł w pole karne, ale został powstrzymany. Sygnalizował jednak faul. powtórki pokazały, że była to niejednoznaczna sytuacja.

13'
Son dostał kolejną piłkę na wolne pole. Z ostrego kąta trafił jednak w bramkę.

13'
Pierwszy atak Chelsea. Hazard uderzał, ale został zablokowany.

12'
Tottenham ma apetyt na więcej bramek. Raz za razem gospodarze tego meczu atakują bramkę przeciwników.

10'
Son!! Koreańczyk dostał piłkę, ale nie zdołał skierowac jej do bramki. Świetna okazja dla Hotspur.

8'
GOOOOL!!! Ali!!!

Eriksen perfekcyjnie dośrodkował piłkę, tam najwyżej wyskoczył Ali. Skierował ją do bramki, a bezradny Arrizabalaga nie zdołał wyjąć futbolówki z bramki.

7'
Kane przyjął piłkę i został kontuzjowany. Okazja dla Kogutów.

6'
Chelsea nie jest w stanie wyjść z własnej połowy.

3'
Tottenham atakuje. Kane próbował uderzać, ale Arrizabalaga był szybszy.

1'
Son dostał piłkę z prawej strony, ale został zablokowany przez Luiza. Rzut rożny.

1'
Zaczynamy spotkanie!

'
Prezentacja drużyn.

'
Drużyny zeszły już z rozgrzewki. Za chwilę początek meczu.

'
Do początku meczu pozostało 45 minut.

'
Arbitrem spotkania będzie Martin Atkinson.

'
Ławka rezerwowych Chelsea: Caballero (B.), Christensen, Zappacosta, Fabregas, Barkley, Pedro, Giroud.

Trener: Maurizio Sarri.

'
Ławka rezerwowych Tottenhamu: Gazzaniga (B.), Vertonghen, Walker-Peters, Winks, Lucas, Lamela, Llorente.

Trener: Mauricio Pochettino.

'
Zapraszamy na relację live ze spotkania pomiędzy Tottenhamem, a Chelsea. Mecz odbędzie się na stadionie Wembley.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Tottenham - Chelsea, to zapraszamy do śledzenia meczu online