Zagłębie Lubin - Legia Warszawa online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 1

Hładun - Balić, Guldan, Dąbrowski, Kopacz (88' Dziwniel) - Matuszczyk, Jagiełło, Bohar, Pakulski (61' Mares), Starzyński - Tuszyński (74' Janoszka)
Majecki - Vesović, Wieteska, Remy, Hlousek - Martins (80' Philipps), Cafu - Kucharczyk, Szymański (62' Lopez), Nagy - Kulenović (70' Hamalainen)

Mecze na żywo: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa

Dziękujemy serdecznie Wszystkim, którzy wybrali naszą relację.

Paweł Gil zasygnalizował koniec tego meczu.

90+3'
Ostatnie próby w ofensywie w wykonaniu Lubinian.

90+3'
Legia gra na czas. Upływające minuty pracują na jej dzisiejszy sukces.

90+1'
Ofsajd. Carlos Lopez najbliżej bramki, w czasie podania.

90'
Doliczony czas: 4 minuty.

88'
Daniel Dziwniel za Bartosza Kopacza. Jest to ostatnia zmiana w dzisiejszych zawodach.

87'
żółta kartka Sędzia główny nie miał litości dla Adama Matuszczyka. Żółty kartonik, który wyeliminuje piłkarza z następnej serii gier.

85'
Dominik Hładun zachęca swoich kolegów do podjęcia większego zaangażowania w ofensywie.

84'
Tylko słupek! Carlos Lopez zaprezentował świetne, płaskie uderzenie z głębi szesnastki! Ogrom szczęścia przy piłkarzach ekipy gospodarza.

82'
Zafrasowane miny mają członkowie sztabu szkoleniowego Zagłębia Lubin.

81'
Legia Warszawa zdobyła gola, ale sędzia asystent zdecydowanie podniósł chorągiewkę.

80'
Chris Philipps zameldował się na boisku. Sporo zdrowia na murawie pozostawił dzisiaj Andre Martins.

79'
Jakub Mares wyraźnie przestrzelił z woleja. Czech nie mógł powiedzieć o dobrym wykończeniu akcji.

77'
Nie dotarło podanie Carlitosa na wolne pole do Nagy'a. Piłkę przechwycił jeden ze stoperów gospodarzy.

76'
Coś ruszyło. Andre Martins zanotował solidne uderzenie zza pola karnego. Piłka minęła lewy słupek bramki Zagłębia Lubin.

74'
Zmiana. Łukasz Janoszka na murawie zastąpił Patryka Tuszyńskiego.

73'
żółta kartka Okrutne wejście zaliczył Andre Martins.

71'
Zagłębie Lubin po raz ostatni w lidze wygrało 14 września 2018 roku ze Śląskiem Wrocław (4:0)

70'
Sandro Kulenović opuścił plac gry. W jego miejsce - Kasper Hamalainen.

68'
Maciej Dąbrowski spudłował w wymarzonej okazji strzeleckiej. Mała odległość od bramki i brak większej presji ze strony przeciwnika. Uderzenie piłki głową powędrowało obok prawego słupka.

67'
Adam Hlousek wygrał ważną rywalizację powietrzną z Jakubem Maresem. Bardzo dobra interwencja.

66'
Ręką zagrał Carlos Lopez. Hiszpan to uczynił w polu karnym Zagłębia Lubin.

65'
żółta kartka Filip Starzyński został wpisany do notesu sędziego. Klasyczny faul taktyczny.

64'

62'
Roszada w składzie Legii. Carlos Lopez za Sebastiana Szymańskiego.

61'
Zmiana. Dawid Pakulski zastąpiony przez Jakuba Maresa.

59'
Przygotowywana jest zmiana w składzie popularnych "Miedziowych".

58'
żółta kartka Damjan Bohar za dyskutowanie z arbitrem ujrzał żółty kartonik.

57'
Bohar dostrzeżony na pozycji spalonej.

55'
Radosław Majecki znakomicie popisał się czujnością na linii bramkowej. Najpierw goalkeeper wyciągnął strzał w lewy, dolny róg bramki, a następnie instynktownie zatrzymał silne uderzenie z głębi pola karnego.

54'
Sebastian Szymański nie błysnął większą dokładnością, w czasie oddawania strzału z rzutu wolnego. Piłka pofrunęła na trybuny stadionu.

52'
Radosław Majecki zdał egzamin na przedpolu. Udane wyjście do wrzutki z rzutu rożnego.

51'
Żaden ze szkoleniowców nie podjął decyzji o dokonaniu zmian.

49'
Bartosz Kopacz zdecydowanie przeciągnął dogranie z prawego skrzydła boiska. Piłka ominęła Patryka Tuszyńskiego.

48'
Aleksander Jagiełło oddał niezły, techniczny strzał. Piłka powędrowała tuż obok lewego słupka bramki Legionistów.

46'
Legia Warszawa rozpoczęła II odsłonę tego pojedynku!

W taki sposób wyglądała I odsłona zawodów w Lubinie. Portal EkstraStats wykonał panel statystyczny.

Legia Warszawa prowadzi do przerwy z Zagłębiem Lubin (1:0).

45'
Arbiter dorzucił jedną minutę ekstra.

44'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry w I połowie.

42'
Filip Starzyński został odepchnięty. W roli faulującego oglądaliśmy Marko Vesovicia.

41'
Nie dochodzą do kolegów centry Michała Kucharczyka.

39'
Zgrabnie piłkę pod szesnastką Zagłębia prowadził Nagy. Ostatecznie, jego wrzutkę zablokowali obrońcy gospodarzy.

38'
Filip Starzyński nie popisał się dokładnością, w chwili centrowania na pole karne. Dobrze ustawiony blok defensywny przyjezdnych oddalił niebezpieczeństwo.

36'
Coraz lepiej gra gospodarzy.

35'
Nie było gola w doskonałej sytuacji! Filip Starzyński idealnie wyłożył futbolówkę Patrykowi Tuszyńskiemu! Snajper gospodarzy z najbliższej odległości wślizgiem przeniósł piłkę nad poprzeczkę.

33'
Radosław Majecki kapitalnie wyszedł do prostopadłego zagrania. Spory refleks uratował Legię przed dużym zagrożeniem.

32'
Doszedł do piłki Mateusz Wieteska. Stoper gości najwyżej wyszedł do centry z rzutu wolnego. W ostatniej fazie akcji zabrakło lepszego wykończenia.

31'
Tuż przy lewym słupku bramki poleciała piłka po bardzo zgrabnym strzale głową od Remy'ego. Futbolówka szuka tego zawodnika.

30'
Michał Kucharczyk przegrał z Lubomirem Guldanem. Skrzydłowy Legii próbował uderzać z głębi pola karnego.

28'
Dominik Nagy został zahaczony przez blisko ustawionego gracza Zagłębia Lubin.

26'
Sasa Balić bardzo udanym wślizgiem powstrzymał rozpędzonego Michała Kucharczyka. Aut na pocieszenie dla Legii.

25'
żółta kartka Kara indywidualna. Sebastian Szymański w rażący sposób przekroczył zasady gry.

23'
Zagłębie bardzo mozolnie próbuje przybliżyć się do szesnastki Legii.

21'
Dużo podań zamieniają piłkarze gospodarzy. Jednak krótkie podania nie przyczyniają się do stworzenia zagrożenia.

20'

18'
Zagłębie Lubin powstrzymało zagranie od rzutu rożnego. Za chwilę obejrzymy kolejny korner.

16'
Kulenović zaszarżował pod pole karne Zagłębia. Jeden z ostatnich obrońców zatrzymał strzał z ostrego kąta.

15'
Minął już pierwszy kwadrans meczu w Lubinie.

13'
Zawrzało w polu karnym Legii. Majecki ze swoimi obrońcami minął się z piłką, po wrzutce z rzutu wolnego. Ale też nikt w koszulce zespołu gospodarzy nie potrafił dojść do sytuacji strzeleckiej.

12'
Wrzutkę od rzutu wolnego skutecznie zneutralizowali obrońcy Zagłębia Lubin. Za krótko posłana piłka.

11'
Kolejny stały fragment gry dla Legionistów. Kulenović został przewrócony.

10'
Gooooooool! Remy najlepiej znalazł się w polu karnym rywala, przy stałym fragmencie gry! Stoper "Wojskowych" dopadł do futbolówki i wpakował piłkę do niemal pustej bramki.

9'
Efektowny szczupak zanotował Lubomir Guldan. Niezłą wrzutkę z prawej flanki pokazał Michał Kucharczyk.

7'
Z powodów zdrowotnych w dzisiejszej potyczce nie mógł zagrać Arkadiusz Malarz.

6'
Sasa Balić bez pardonu zatrzymał Michała Kucharczyka. Spóźniony blok.

5'
Na stadionie w Lubinie znajduje się wóz transmisyjny z systemem VAR. Arbitrem głównym w zespole VAR dzisiaj jest Pan Paweł Raczkowski.

3'
Nie doszło do napastników gości dośrodkowanie z lewego skrzydła boiska. Adam Hlousek próbował ambitnej centry.

2'
W roli kapitana Legii dzisiaj występuje Michał Kucharczyk.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego głównego już za Nami!

*'
Przed startem meczu nastąpi minuta ciszy.

*'
Na płycie murawy zameldowały się obie strony barykady.

*'
Legia Warszawa spróbuje zrewanżować się "Miedziowym" za porażkę 1:3 z rundy jesiennej. Przed tym spotkaniem wielu ekspertów widzi stołeczny zespół w roli znacznego faworyta.

*'
Polski Związek Piłki Nożnej do prowadzenia zawodów w Lubinie wyznaczył Pana Pawła Gila.

*'
Start spotkania zaplanowano na godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia relacji na żywo z meczu 16. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Lubin - Legia Warszawa.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Lubin - Legia Warszawa, to zapraszamy do śledzenia meczu online