Lech Poznań - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
4 : 2

Gostomski - Kędziora (46' Bednarek), Wołąkiewicz, Arajuuri, Douglas - Trałka, Linetty - Pawłowski, Hamalainen(85' Jevtić) , Keita (21' Lovrencsics) - Sadajew.
Drągowski - Baran, Pazdan (94' Jasiński), Madera, Wasiluk - Grzyb, Romanczuk (115' Kądzior), Frankowski (71' Pawłowski), Gajos - Tuszyński, Piątkowski

Mecze na żywo: Lech Poznań - Jagiellonia Białystok

120+1'
Koniec spotkania! 4:2! Do kolejnej fazy Pucharu Polski awansuje Lech Poznań! Dziękujemy za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne relacje.

120+1'
GOOL !Szymon Pawłowski ruszył prawą stroną boiska i podał w pole karne, gdzie znalazł się Linetty, który dokłada nogę i zdobywa bramkę! 4:2!

120+1'
Sędzia przedłuża dogrywkę o 1 minutę!

120'
Pawłowski próbował się przedrzeć przez szyki obronne, ale ogrywa do Madera.

119'
Wspaniałe podanie Pawłowskiego i Linetty ma dużo miejsca! Zdecydował się na strzał po ziemi, lecz piłka minimalnie mija bramkę.

118'
Szymon Pawłowski fauluje Kądziora.

116'
Lovrencsics podaje ze skrzydła po ziemi w pole karne! Znalazł tym podaniem Jevticia, który próbuje strzelić, jednak obrońcy czyszczą na rzut rożny.

115'
Szymon Pawłowski znalazł sobie trochę miejsca w polu karnym i oddaje strzał - Drągowski broni.

115'
Z boiska schodzi Romanczuk, a zastępuje go Kądzior.

113'
Jevtić poślizgnął się przy przyjęciu piłki w polu karnym, wykorzystali to obrońcy.

112'
GOL! Douglas oddaje kapitalny strzał z rzutu wolnego! Piłka odbija się od prawego słupka! Drągowski musiał skapitulować! 3:2

110'
Sadajew podaje do Pawłowskiego, który szuka sobie miejsca, jednak Jasiński fauluje go i otrzymuje żółtą kartkę. Rzut wolny dla Lecha z 18 metrów!

109'
Gdyby Linetty lepiej odegrał do Lovrencsicsa, to Gergo wyszedłbym sam na sam!

108'
Douglas zatrzymuje rywala na skrzydle i dodatkowo nabija go. Od bramki Gostomski.

107'
Pawłowski zostawia piłkę Jevticiowi w polu karnym, ale defensorzy przejmują futbolówkę.

106'
Lechici rozpoczęli drugą część dogrywki.

105+1'
Koniec pierwszej części dogrywki.

105+1'
Arajuuri próbował szczęścia, jednak był na pozycji spalonej.

105'
Douglas prosto w mur, ale zawodnicy z Poznania utrzymują się przy piłce.

105'
Kolejna szansa dla Lecha z rzutu wolnego.

103'
Wrzutka i do piłki dochodzi Bednarek! Bramkarz łapie futbolówkę bardzo pewnie.

102'
Jan Pawłowski za przewinienie zostaje ukarany żółtym kartonikiem oraz rzut wolny w dogodnej pozycjo dla Lecha.

101'
Jevtić oddaje strzał przy linii pola karnego, ale Romanczuk blokuje ciałem.

100'
Rzut wolny dla gości, piłka dograna w pole karny, jednak Romanczuk traci piłkę.

98'
Zderzenie w polu karnym Douglasa, Trałki i Pawłowskiego, jednak sędzia nie dyktuje rzutu karnego. Zawodnicy Jagi nawet nie protestuję i nie doszukują się tam faulu.

98'
Piątkowski wychodzi sam na sam! Goni go Arajuuri i pięknym wślizgiem odbiera mu piłkę.

97'
Gajos oddaje strzał w polu karnym, ale Wołąkiewicz interweniuje i wybija piłkę na rzut rożny.

96'
Kontra Jagi, Gajos zagrywa do Tuszyńskiego, który traci futbolówkę podczas dryblingu.

95'
Arajuuri faulowany, więc piłka dla Kolejorza.

94'
Pazdan opuszcza boisko, a jego zastępcą jest 24 letni zawodnik Jagielloni - Jasiński.

92'
Bednarek uprzedza Gajosa w polu karnym i wybija piłkę.

91'
Lechici protestują, gdyż żaden z gospodarzy nie dotknął piłki, a sędzia wskazuje na rzut rożny!

91'
Dogrywkę zaczęła ekipa gości.

90+2'
Koniec regulaminowego czasu gry! Żadna z drużyn nie wyrobiła sobie przewagi nad rywalem, więc czeka Nas dogrywka.

90+2'
Madera niefortunnie interweniuje i piłka o centymetry mija bramkę.

90+1'
Arbiter doliczył 2 minuty.

90'
Sadajew próbował dośrodkować do któregoś z zawodników Lecha, ale do futbolówki dobiega jako pierwszy Drągowski.

90'
Gajos zamiast dośrodkować decyduje się na strzał, ale z łatwością broni Gostomski.

89'
Tuszyński faulowany pod polem karnym Lecha! Przewinienie Wołąkiewicza.

88'
Kolejna strata Pawłowskiego i Jagiellonia w natarciu.

85'
W miejsce Hamalainena pojawia się Jevtić. Zmiana wymuszona urazem zawodnika.

85'
Gajos uderza sprzed pola karnego, ale futbolówka przelatuje sporo nad poprzeczką.

84'
Sadajew prawie wychodził sam na sam, ale Pazdan odebrał mu piłkę.

82'
Pawłowski dogrywa w pole karne, ale piłka ląduje pod nogami defensorów.

80'
Dobra akcja Lechitów. Pawłowski dogrywa ze skrzyła, jednak w polu karnym nie było nikogo, kto mógłby strzelić.

79'
Sadajew podcina Pawłowskiego. Rzut wolny w środku pola dla Jagielloni.

78'
Drużyna gości wzięła się do pracy i w chwili obecnej to oni przeważają.

76'
Jagiellonia źle wykonuje rzut rożny, ale nadal utrzymuje się przy piłce i dochodzi do strzału. Golkiper Lecha broni.

76'
Tuszyński schodzi ze skrzydła w pole karne i uderza! Gostomski cudem broni! Rzut rożny.

76'
Na trybunach zasiadło 10 237 kibiców.

75'
Błędu Madery nie wykorzystał Pawłowski, który fatalnie dośrodkuje.

74'
Pawłowski przedziera się w pole karne i próbuje strzelić, jednak strzał był za słaby.

74'
Lech spokojnie rozgrywa piłkę na połowie gości.

72'
Za przewinienie żółtą kartkę dostaje Hubert Wołąkiewicz.

71'
Zmiana w ekipie gości. Schodzi Frankowski, a zastępuje go Pawłowski.

69'
Po podaniu od obrońcy Jagiellonii w
sytuacji sam na sam z Drągowskim znalazł się Sadajew, ale uderzył prosto w bramkarza. Próbował jeszcze dobijać, ale Drągowski zdołał złapać piłkę.

68'
Obie drużyny mają problem z rozgrywaniem piłki w środkowej części pola.

64'
Wasiluk w pole karne do Piątkowskiego, ale napastnik nie dochodzi do piłki.

63'
Kolejna kontrowersja! Sadajew przyjmuje piłkę w polu karnym, a sędzia dopatrzył się tam zagrania ręką przez napastnika.

62'
Gergo atakuje lewym skrzydłem, schodzi do pola karnego i próbuje podać dalej, niestety zablokowany.

60'
Gajos składał się do strzału, lecz Linetty odbiera mu piłkę w ostatniej chwili.

59'
Lovrencsics próbuje oddać strzał z lewej części pola karnego, ale po raz kolejny blokują obrońcy.

58'
Piątkowski fauluje Gergo i dostaje za to żółty kartonik.

57'
Lechici szybko wykonują rzut wolny i próbują stworzyć sobie dogodną szansę na bramkę.

56'
Pawłowski próbował oddać strzał w polu karnym, jednak został zablokowany.

56'
Sadajewe źle podaje pięta, więc piłka pada łupem obrońców.

55'
Frankowski na skrzydle, ale musi wycofać piłkę.

54'
Piłkarze Lecha dobrze rozgrywają piłkę, jednak podanie Wołąkiewicza przechwytują przeciwnicy.

53'
Beznadziejne dośrodkowanie Pawłowskiego i futbolówka zostaje wybita.

52'
Trałka przechwytuje piłkę i dogrywa na przeciwległe skrzydło.

51'
Lovrencsics uderza sprzed pola karnego! Wspaniały strzał, ale interwencja Drągowskiego ratuje Jagę!

50'
Faul na Hamalainenie, będzie dobra okazja na wbicie piłki w pole karne.

49'
Lovrencsics próbował dograć piłkę górą w pole karne, ale defensorzy znów wspaniale się spisują.

48'
Piłkarze Lecha faulują Piątkowskiego na własnej połowie.

47'
Wrzutkę Sadajewa wybija Madera.

46'
Piłkę zdobywają Lechici, którzy atakują. Lovrencsics schodzi do skrzydła i próbuje dośrodkować. Obrońcy wybijają futbolówkę.

46'
Drugą połowę meczu rozpoczyna ekipa z Białegostoku. Zmiana w ekipie gospodarzy: Bednarek za Kędziore.

45+5'
Koniec pierwszej połowy ! Po intrygującej pierwszej części spotkania wynik 2:2. Miejmy nadzieje, że druga połowa będzie równie ciekawa.

45+5'
Gajos próbował się przedrzeć, lecz defensorzy nie dali mu przejść dalej.

45+4'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego, ale na szczęście Arajuuri dobrze interweniuje.

45+3'
Piątkowski strzela, jednak został zablokowany przez obrońców.

45+2'
Pawłowski upada na murawę, sędzia nakazuje grać dalej.

45+1'
Sędzia doliczył aż 4 minuty.

45'
Pawłowski uderza z pierwszej piłki sprzed pola karnego! Nic z tego nie wynikło.

45'
Wspaniałe akcja Lecha ! Lovrencsics drybluje w polu karnym i próbuje podać, jednak bramkarz wywiązał się z obowiązków po rykoszecie od obrońcy. Piłkarze Lecha domagali się rzutu karnego za zagranie ręką Pazdana !

43'
Wrzutka w pole karne z rzutu wolnego bardzo nieudana, szansa na kontratak dla gości.

41'
Sadajew decyduje się na strzał ! Bardzo niecelnie.

41'
Wasiluk podaje na pamięć i popełnia błąd. Futbolówka u Lechitów.

40'
Gra wznowiona przez Drągowskiego.

39'
Personel medyczny opatruje zawodnika Jagielloni, który ma rozcięty łuk brwiowy.

38'
Arajuuri fauluje Romanczuka, który leży teraz na murawie.

38'
Sadajew szarżuje w polu karnym, jednak Madera wybija piłkę na rzut rożny.

36'
Seria błędów ze strony gości i gospodarzy.

34'
Grzyb prostopadle podaje do Piątkowskiego, który był na pozycji spalonej.

33'
Walka w środkowej części boiska o futbolówkę.

32'
Przewrócony w polu karnym Sadajew ! Sędzia nakazuje grać dalej.

31'
Romanczuk wybija piłkę na rzut rożny.

31'
Lechici powoli rozgrywają, próbując stworzyć zagrożenie.

28'
Gostomski dobrze łapie piłkę po dośrodkowaniu z rzutu wolnego.

27'
Kędziora fauluje Tuszyńskiego - rzut wolny.

26'
Zamieszanie w polu karnym ! Douglas próbując wybić piłkę, nabija Arajuuriego i futbolówka wpada do bramki ! Bramka samobójcza ! 2:2

26'
Sadajew oddaje strzał ! Niestety napastnik znajdował się na pozycji spalonej.

25'
Szansa na szybki atak zmarnowana przez gości, którzy fatalnie podają.

24'
Błąd defensywy Jagielloni i piłka dla Lecha.

22'
Była szansa dla gospodarzy, jednak Madera oddala zagrożenie.

20'
Kontuzjowany Muhamed Keita opuszcza boisku, a jego miejsce zajmuje Gergo Lovrencsics.

16'

16'
Goool! 2:1! Douglas popełnił fatalny błąd podając prosto pod nogi Gajosa, ten z łatwością minął Wołąkiewicza i efektownym strzałem zza pola karnego pokonał Gostomskigo

15'
Uspokoiło się Nam tempo spotkania i to Jagiellonia rozgrywa piłkę, a Lech czeka na błąd rywali.

14'
Szybkie wznowienie przez gości, którzy chcą pograć piłką.

14'
Rzut wolny dla Jagielloni Białystok w środku pola.

13'
Arajuuri odbiera piłkę we własnym polu karnym.

12'
Linetty próbował podać do Sadajewa, jednak obrońcy przejmują futbolówkę.

11'
Keita odbiera piłkę i rozpoczyna kontratak Lecha.

7'
Wspaniała akcja ! Keita podaje do Linettego, który strzela na 2:0 !

6'
Lech Poznań jak na razie całkowicie dominuje na boisku.

4'
Po dośrodkowaniu z głębi pola w poprzeczkę trafił Arajuurii.

1'
Wspaniałe rozpoczęcie meczu przez Lecha Poznań ! W czwartej sekundzie bramkę zdobywa Sadajew ! 1:0 !

1'
Mecz rozpoczęła drużyna z Poznania.

0'
Zmiennicy Jagielloni Białystok: Słowik, Straus, Tymiński, Pawłowski, Kądzior, Leimonas, Jasiński.

0'
Na ławce rezerwowych Lecha Poznań zasiądą: Burić, Bednarek, Henriquez, Drewniak, Lovrencsics, Jevtić, Kownacki.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Marcin Borski z Warszawy.

0'
Kibiców Lecha zachęcamy do polubienia.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Lech Poznań - Jagiellonia Białystok w Pucharze Polski. Początek w czwartek o godzinie 17:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Lech Poznań - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online