Bayern Monachium - Benfica Lizbona online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Benfica Lizbona
5 : 1

Neuer, Rafinha, Süle, Boateng, Alaba, Kimmich, Goretzka, Robben (72' Sanches), Mueller (81' Jeong), Ribéry (79' Wagner), Lewandowski.
Vlachodimos, Almeida, Dias, Conti, Grimaldo, Fejsa (76' Semedo), Gabriel, Pizzi (46' Gedson), Rafa Silva, Jonas (59' Seferović), Cervi.

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live i zapraszamy na środowe mecze Ligi Mistrzów na żywo.

90+2'
Koniecz meczu. Bayern pokonał Benfikę 5:1.

90+1'
NIecelnie z dystansu uderzył Lewandowski.

90'
Mecz potrwa jeszcze dwie minuty.

87'
żółta kartka Semedo ukarany żółtą kartką.

85'
Nuuuudaaaa....

81'
Jeong zastąpił Muellera.

78'
Wagner zastąpił Ribery'ego.

76'
Goool! Alaba zagrał spod linii kocowej, piłkę przepuścił Mueller, a dopadł do niej Ribery i strzałem z pola karnego pokonał bramkarza

76'
Semedo wszedł na boisko, a opuścił je Fejsa.

72'
Sanches zastąpił Robbena.

70'
Goretzka huknął z dystansu i z problemami piłkę odbił bramkarz.

65'
Tempo meczu spadło.

62'
Zablokowany strzał Silvy z pola karnego.

59'
Seferović zastąpił Jonasa.

55'
Jonas uderzył z dystansu, ale pewnie interweniował Neuer.

51'
Goool! Lewandowski zdobywa swoją 51 bramkę w Lidze Mistrów. Polak znów znakomicie uderzył głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i jest 4:1.

50'
Kapitalna indywidualna akcja Riber'ego, który minął kilka rywalami, ale gdy miał przed sobą tylko bramkarza, ten odbił jego strzał.

46'
Goooll! Gedson! Co za wejście! 38 sekund po wejściu na boisku Gedson przejął piłkę, znakomicie ją rozegrał, a potem wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem! 3:1

46'

46'
Gedson zastąpił Pizziego.

45'

45'
Z dystansu obok słupka uderzył Almeida.

42'
Spokojniejszy fragment meczu.

38'
To piąty gol Lewandowskiego w piątym meczu Ligi Mistrzów w tym sezonie.

36'
Goool! Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego gola zdobył Lewandowski, który znakomicie wszedł między dwóch obrońców i głową zaskoczył bramkarza

36'
Znakomite dośrodkowanie do Muellera, który tylko trącił piłkę głową i znakomicie interweniował bramkarz.

33'
żółta kartka Ribery ukarany żółtą kartką.

30'
Goool! Znów Robben. Świetna kontra Bayernu. Miał w niej swój udział również Lewandowski.Ostatecznie Robben otrzymał piłkę w polu karnym, zszedł do środka i strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza. Klasyka!

27'
Groźnie pod bramką Bayernu, ale podanie wzdłuż bramki na rzut rożny wybił Alaba.

25'
żółta kartka Robben ukarany żółtą kartką.

23'
Kapitalny strzał Lewandowskiego z pola karnego. Vlachodimos wyciągnął się jak struna i przeniósł piłkę nad poprzeczką.

23'
Tym razem z dala od własnej bramki interweniował Neuer.

23'
Robben dośrodkował w pole karne, ale dobrze interweniowali obrońcy.

21'
Długie zagranie do Robbena, ale bramkarz Benfiki wyszedł poza pole karne i główką wybił piłkę.

18'
Vlachodimos bez problemów obronił strzał Ribery'ego.

16'
Bayern jest zespołem lepszym i zasłużenie prowadzi.

13'
Gool! Robben w swoim stylu zszedł na lewą nogą i mocnym strzałem zaskoczył bramkarza. 1:0 dla Bayernu.

10'
Jak na razie nie doczekaliśmy się groźnych sytuacji. Bayern przeważa.

5'
Kimmich dośrodkował z rzutu wolnego, ale dobrze zachowała się defensywa.

3'
Akcja Robbena, ale Holendrowi zabrakło precyzji. W sumie nie wiadomo czy to strzał, czy to podanie.

1'
Zagranie na lewą stronę do Ribery'ego, ale ten na spalonym.

1'

'
Bayern w dotychczasowych meczach zgromadził dziesięć punktów i był liderem. Benfica ma cztery oczka i jest trzecia. W pierwszym meczu tych drużyn 2:0 zwyciężyli mistrzowie Niemiec.

'
Rezerwowi Benfiki: Svilar, Alfa, Gedson, Krovinovic, Zivkovic, Seferovic, Castillo.

'
Rezerwowi Bayernu: Ulreich, Wagner, Martinez, Jeong, Meier, Sanches, Shabani.

'
Zapraszamy na godzinę 21:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Bayern Monachium - Benfica Lizbona, to zapraszamy do śledzenia meczu online