Paris Saint-Germain - Liverpool online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Paris Saint-Germain
Liverpool
2 : 1

Buffon - Kehrer, Silva, Kimpembe, Bernat - Marquinhos, Verratti, Di Maria (65' Alves) - Mbappe (85' Rabiot), Neymar - Cavani (65' Choupo-Moting).
Becker - Gomez, Lovren, van Dijk, Robertson - Milner (77' Milner), Henderson, Wijnaldum (66' Keita) - Salah, Mane - Firmino (71' Sturridge).

*'
Paryżanie zrzucają z drugiej pozycji The Reds, którzy są w niezwykle trudnej sytuacji. W ostatnim meczu grupy C zmierzą się z liderującym w tabeli Napoli, które muszą pokonać, aby na wiosnę grać dalej w Lidze Mistrzów, a nie w Lidze Europy.

90+5'
żółta kartka Następne napomnienie, tym razem ukarany Keita.

90+5'
żółta kartka Kartka o żółtej barwie została obejrzana przez Neymara.

90+3'
żółta kartka "Żółtko" otrzymał także Robertson.

90+2'
Becker świetnie sparował uderzenie Neymara.

90+1'
żółta kartka Kartonik żółty obejrzał van Dijk.

90'
Pięć minut zostało doliczone do regulaminowego czasu gry.

88'
The Reds mają coraz mniej czasu na doprowadzenie do remisu.

85'
Trzecia zmiana w PSG: Rabiot zajął miejsce Mbappe.

84'
żółta kartka Kartkę w kolorze żółtym zobaczył Sturridge.

83'
Verratti nie dopuścił do zagrożenia po tym rzucie rożnym.

82'
Przyjezdni wywalczyli korner.

80'
Czysty wślizg w polu karnym van Dijka umożliwił mu zatrzymanie szarżującego Neymara.

77'
Ostatnia zmiana w Liverpoolu: Shaqiri zastąpił Milnera.

75'
Spadło tempo tego meczu. Podopieczni Thomasa Tuchela za wszelką cenę chcą dowieść korzystny rezultat, a goście nie mogą znaleźć sposobu na doprowadzenie do wyrównania.

73'
Medycy mistrza Francji przy poszkodowanym Silvie. Kapitan paryskiej ekipy ucierpiał po nieładnym zagraniu Mane.

71'
Roszada numer dwa w zespole z Merseyside: Sturridge w miejsce Firmino.

70'
Kapitalna obrona Beckera po główce Marquinhosa! Rodak gracza gospodarzy doskonale zbił do boku piłkę, która niechybnie zmierzała do siatki.

69'
PSG wywalczyło rzut rożny.

68'
Dośrodkowanie Kehrera zostało wybite przez van Dijka.

66'
Jest także pierwsza korekta w składzie Liverpoolu: Keita za Wijnalduma.

65'
Podwójna zmiana w szeregach Paris Saint-Germain: Di Maria i Cavani zeszli z placu gry, ich miejsce zajęli Alves i Choupo-Moting.

62'
Ataki ekipy prowadzonej przez trenera Kloppa nie kończą się.

60'
Główka Firmino poszybowała tuż obok bramki! Drugi gol dla liverpoolczyków wisi w powietrzu.

58'
Mistrzowie Ligue 1 starają się zapanować nad boiskowymi wydarzeniami. Na razie mają z tym jednak duży problem.

56'
Silva przeciął wstrzeloną futbolówkę przez Robertsona. Francuzi w odwrocie, przyjezdni mocno naciskają na klub z Parc des Princes.

55'
PSG oddaliło niebezpieczeństwo.

54'
Korner dla Liverpoolu.

53'
Zagranie z rzutu wolnego trafiło w mur.

52'
Neymar był niezgodnie z przepisami przytrzymywany przez Salaha. Stały fragment gry dla gospodarzy.

51'
Kehrer zblokował centrę Mane, dzięki czemu Buffon nie miał kłopotów z wyłapaniem piłki.

49'
Zażegnał niebezpieczeństwo Marquinhos poprzez wyekspediowanie piłki na aut i uprzedzając tym samym Firmino.

48'
Marquinhos wpakował futbolówkę do siatki, ale w momencie dośrodkowania Neymara był na wyraźnym ofsajdzie.

47'
Nieprzepisowo zastopowany Mbappe. Paryżanie wznowią grę od rzutu wolnego w pobliżu szesnastki The Reds.

46'

*'
Trenerzy nie dokonali jakichkolwiek zmian w wyjściowych składach.

*'
Zawodnicy powrócili na płytę boiska.

*'
Bardzo dużo dzieje się w stolicy Francji. Po świetnych 40 minutach gospodarze prowadzili dwiema bramkami, ale błąd w końcówce popełnił Di Maria i przyjezdni złapali kontakt z PSG. Wielkie widowisko czeka nas w drugiej połowie.

45+1'
Milner trafił! Jest już tylko 2:1!
Drużyna Jurgena Kloppa nie mogła sobie wymarzyć lepszego momentu na zdobycie gola kontaktowego.

45'
Dwie minuty dłużej potrwa pierwsza część meczu.

44'
Rzut karny dla gości! Di Maria wyciął w polu karnym Mane!

43'
Przy obecnych wynikach w grupie C, angielski zespół spadnie na trzecią lokatę.

41'
Słabe dośrodkowanie Robertsona. Dogranie wyszło poza plac gry.

40'
Henderson faulowany na połowie Paris Saint-Germain. Jest rzut wolny dla Liverpoolu.

38'

37'
2:0! Neymar dobił uderzenie Cavaniego!
Ekspresowy kontratak gospodarzy zakończony celną dobitką Brazylijczyka. Liverpoolczycy są w sporych opałach.

34'
żółta kartka Gomez z "żółtkiem" na koncie za faul taktyczny.

32'
Na spalonym złapany Mane.

31'
Centrostrzał Neymara nie zaskoczył Beckera. Chwilę wcześniej Cavani był o kilkanaście centymetrów od pokonania golkipera The Reds.

29'
Firmino, ku zaskoczeniu defensorów paryskiej ekipy, zdołał dojść do wrzutki z prawej strony boiska. Na ich szczęście, było go stać go było tylko na zgranie piłki, a nie na strzał.

28'
Niedokładne górne podanie Wijnalduma. Zacznie Buffon.

27'
Pretensje Mane do polskiego arbitra - Senegalczyk uważa, że jeden z piłkarzy PSG zagrał futbolówkę ręką we własnym polu karnym. Szymon Marciniak nie zgodził się jednak z filigranowym skrzydłowym.

25'
Cavani zablokował uderzenie Wijnalduma.

24'
żółta kartka Żółty kartonik dla Verrattiego za ostre przewinienie na Gomezie.

22'
Salah znalazł sobie miejsce i oddał strzał już z obrębu pola karnego. Egipcjanin nie trafił jednak w światło bramki.

20'
Milner wyraźnie przeciągnął dośrodkowanie z prawej flanki.

19'

18'
Zbyt głęboka centra Neymara. Brazylijczyk dorzucił piłkę wprost w rękawice Beckera.

17'
żółta kartka Wijnaldum ukarany żółtą kartką za faul na Neymarze.

16'
Nieprzepisowe zagranie Salaha w polu karnym miejscowych.

15'
Gracze ze stolicy Francji nie przypominają drużyny, która w Merseyside liczyła tylko na remis.

13'
1:0! Bernat otworzył wynik spotkania!
Wielkie zamieszenie w szesnastce Liverpoolu, wszyscy defensorzy gości nie zorientowali się, gdzie jest piłka. Na to czekał hiszpański gracz, który ją przejął i pokonał bramkarza.

12'
Uderzenie Mbappe z okolicy dwudziestego metra wylądowało w rękach Beckera.

11'
Ucierpiał Di Maria, ale reprezentant Argentyny za moment powinien wrócić na boisko.

10'
Grę mistrzów Francji cechuje duża cierpliwość przy budowaniu ataków pozycyjnych.

9'
Z każdą mijającą minutą rośnie przewaga zespołu prowadzonego przez Thomasa Tuchela.

7'
Silva miał świetną okazję na zdobycia gola, ale w momencie dogrania z flanki był na ofsajdzie, co zauważył sędzia liniowy.

6'
Udana parada golkipera Liverpoolu po mocnym uderzeniu Di Marii. Wznowi grę do narożnika boiska wcześniej wspomniany Argentyńczyk.

5'
Wyrównane spotkanie, choć nieco aktywniejsi są The Reds.

4'
Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry nie przyniosło jakiegokolwiek zagrożenia pod bramką Beckera - Neymar stracił piłkę na rzecz Mane.

3'
Przyblokowany strzał Mbappe, jest korner dla paryżan.

2'
Mane na lewym skrzydle próbował się przedrzeć, ale obrońcy PSG czysto go zastopowali.

1'
Rozpoczęli gospodarze.

*'
Czas na hymn Ligi Mistrzów.

*'
Zawodnicy wychodzą na murawę Parc des Princes.

*'
Rozjemcą meczu będzie znany z polskich boisk, Szymon Marciniak.

*'
Rezerwowi PSG: Areola, Alves, Choupo-Moting, Draxler, Rabiot, Diaby, N'Soki.

*'
Niemiecki trener gospodarzy desygnował do gry wyżej wymienionych piłkarzy.

*'
Ławka rezerwowych gości: Mignolet, Fabinho, Keita, Sturridge, Shaqiri, Matip, Alexander-Arnold.

*'
Poznaliśmy wyjściowy skład The Reds.

*'
Choć jeszcze kilka dni temu paryżanie nie byli pewni, czy ich największe gwiazdy - Neymar i Kylian Mbappe będą gotowi do gry w zbliżającej się rywalizacji z finalistą ubiegłego sezonu Ligi Mistrzów, to dzisiaj Thomas Tuchel potwierdził, iż ta dwójka wystąpi w zawodach.

*'
Obydwie drużyny zmierzyły się już ze sobą, na liverpoolskim Anfield. Tam, po niezwykle elektryzującym pojedynku, zwyciężył zespół prowadzony przez Jurgena Kloppa 3:2.

*'
Spotkanie rozpocznie się o 21:00.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Starcie pomiędzy Paris Saint-Germain z Liverpoolem z pewnością przyniesie wiele emocji, a także może zadecydować o rozstrzygnięciach w grupie C. Zapraszamy do śledzenia meczu na żywo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Paris Saint-Germain - Liverpool, to zapraszamy do śledzenia meczu online