Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
0 : 2

Wrąbel - Broź, Celeban (K.), Golla, Cotra - Pich, Tarasovs (89' Radecki), Pałaszewski (71' Ahmadzadeh), Gąska - Piech (69' Szczepan), Robak
Alomerović - Mladenović, Augustyn, Nalepa, Fila (80' Vitoria) - Kubicki, Łukasik, Makowski - Haraslin (90+1' Michalak), Paixao (K.), Wolski (82' Arak)

'
Śląsk popełniał błędy i nie wykorzystywał okazji. Tyle. Lechia nie grała wielkiego meczu. To Śląsk był tak słaby.

90+9'
Nareszcie koniec. Śląsk przegrywa 0:2 z Lechią.

90+87'
Michalak dostał piłkę z prawej strony, wbiegł w pole karne i uderzył. Niecelnie.

90+6'
Lechia jest w posiadaniu piłki na połowie gospodarzy. Już nic tutaj się nie wydarzy.

90+4'
Golla wybił piłkę na rzut rożny.

90+1'
Haraslin schodzi. W jego miejsce Konrad Michalak. Limit zmian po obu stronach wyczerpany.

90'
Arbiter doliczył aż 8 minut.

89'
Radecki zmienia Tarasovsa.

89'
Szczepan wniósł sporo ożywienia w ofensywę gospodarzy. Szkoda, że odstał tak mało czasu.

86'
Szczepan przyjął piłkę, zabrał się z nią i uderzył. Tylko poprzeczka

85'
żółta kartka Szczepan powstrzymał kontrę rywali faulem.

85'
rak uderzył na bramkę Wrąbla. Niecelnie.

82'
Jakub Arak zmienia Wolskiego.

80'
Nikt chyba w tej lidze nie pudłuje tak, jak Śląsk. Kolejna wyborna okazja zmarnowana.

80'
Zmiana w Lechii. Schodzi Fila, w jego miejsce Steven Vitoria.

78'
Robak zdołał przyjąć piłkę w polu karnym i uderzyć. Kolejną kapitalną interwencją popisał się Alomerović.

77'
Golla był sam na desancie. Postanowił więc oddać piłkę na linii środkowej Paixao. Ten pognał na bramkę, ale Golla zdążył desperackim wślizgiem uratować sytuację. To powinna być trzecia bramka dla Lechii.

75'
Kolejny niewymuszony błąd Celebana. Kapitan gospodarzy znów podał do Flavio, a ten, widząc, że Wrabel wyszedł, uderzył bez namysłu. Niecelnie.

74'
Wracamy do gry.

71'
Gra ciągle nie została wznowiona, a Tadeusz Pawłowski przeprowadza kolejną zmianę. Tym razem Farshad zmienia Pałaszewskiego.

69'
Piech schodzi. W jego miejsce Daniel Szczepan.

67'
Na boisko poleciały race ze strony kiboli Śląska. Do tego białe serpentyny. Arbiter przerwał grę.

65'
Lechia już nawet nie udaje, że chce strzelić jeszcze jedną bramkę. Cała jedenastka Stokowca na własnej połowie.

63'
Tarasovs kolejny raz spróbował uderzenia zza pola karnego. Efekt? Taki sam, jak wcześniej. Bardzo, bardzo niecelnie.

60'
Po pierwszym kwadransie drugiej połowy mamy jeden wniosek: uznajmy ten mecz za odbyty i pójdźmy do domu. Obu ekipom się już nie chce. Na boisku kopanina, a z każdą minutą rośnie liczba fauli.

59'
żółta kartka Paixao faulował Celebana.

57'
Najlepsza okazja Śląska w tej połowie. Dogrywał Robak, okazję marnował Piech.

55'
Celeban poda wprost pod nogi Makowskiego, ten do Haraslina i rzut rożny.

54'
Na boisku nie dzieje się nic. Patrzymy więc, jak intensywnie rozgrzewają się rezerwowi Śląska. Dość intensywnie.

51'
Haraslin uderzył z 25.metra. Wrąbel bez problemów sobie poradził z obroną.

50'
Augustyn dostał piłkę w polu karnym gospodarzy, ale nie zdołał skierować jej w światło bramki.

48'
Śląsk w natarciu. Jedna wrzutka, druga, trzecia. Wreszcie Tarasovs to przerwał fatalnym strzałem.

47'
Cotra faulowany. Już to skądś znamy (chyba najczęściej faulowany zawodnik na boisku).

46'
Wracamy po przerwie. Obie ekipy na razie bez zmian.

'
Obie ekipy wracają już na boisko.

'
Lechia zwyczajnie wykorzystała swoje okazje i błędy rywala. Śląsk natomiast popisuje się przeraźliwą nieskutecznością. Jeśli gospodarze myślą o jakichkolwiek punktach, muszą w drugiej połowie zagrać skuteczniej.

45+2'

45'
Arbiter Kwiatkowski dolicza tylko minutę.

43'
Zrobiła się kopanina z tego meczu.

41'
Kolejna poprzeczka Śląska. Bramka Alomerovicia, jak zaklęta.

40'
...i jeszcze jeden.

39'
Robak wywalczył kolejny (który to już?) korner.

36'
Śląsk założył hokejowy zamek rywalom. Kolejny rzut rożny.

34'
Wolski znów brutalnie potraktował Cotrę. Kibice domagają się czerwonej kartki.

33'
żółta kartka Cotra znów faulowany. Tym razem Wolski.

32'
Cotra znów pognał lewym skrzydłem, by dośrodkować...w trybuny.

30'
Cotra wrzucił piłkę w pole karne. Tam na wślizgu uderzał wbiegający Gąska. kolejny raz tylko poprzeczka.

28'
żółta kartka Tarasovs faulował taktycznie Makowskiego.

27'
Pich wbiegł w pole karne, zagrał sobie o obrońcy rywala i próbował uderzać. Piłkę wybił Augustyn.

25'
2:0!!!! Ależ fatalny błąd defensywy gospodarzy. Haraslin zwyczajnie dostał piłkę pod nogi na połowie rywala. Przed nim był tylko Celeban, którego postanowił zwyczajnie obiec. Skierował piłkę obok bezradnego Wrabla, obijajac jeszcze słupek. Słowak dostał piłkę od obrońców Śląska. Cytując klasyka - cirkus.

23'
Śląsk jak był nieskuteczny, tak jest dalej. Piech niekryty zupełnie przez nikogo w polu karnym uderzył z woleja obok bramki.

23'
Mladenović przez nikogo nieatakowany postanowił wybić futbolówkę na rzut rożny. Przedwczesny prezent świąteczny?

22'
Cotra z wolnego trafił w poprzeczkę!!! Piłka odbiła się jeszcze od linii, ale bramkarz przyjezdnych zdołał ją wybić.

21'
Piech faulowany na 18.metrze od bramki Alomerovicia. Dobra okazja dla WKS-u.

20'
Z góry przepraszamy za wszelkie błędy i literówki. Redaktor prowadzący relację siedzi na trybunach i palce ma skostniałe, więc może się pomylić :)

17'
żółta kartka Golla dostał w twarz od rywala. Boczny obrońca gospodarzy zwija się z bólu. Fila dostał za to kartkę.

15'
GOOOL!!! Lechia wychodzi na prowadzenie!

Nalepa zebrał piłkę na przedpolu i uderzył na bramkę. Wrąbel był bez większych szans.

12'
Wolski dostał piłkę od Flavio, złamał do środka i zza pola uderzył. Choć piłka skozłowała, Wrąbel zdołał ją sparować na korner.

11'
Robak uderzył na bramkę, ale niecelnie.

11'
Rzut wolny z okolicy 30-32 metrów od bramki Lechii. Łukasik wybił piłkę na rzut rożny.

10'
żółta kartka Michał Nalepa musiał dostać za to żółtą kartkę.

9'
Tarasovs zgrał piłkę głową na wolne pole do Robaka. Ten uciekał do przodu, ale został faulowany.

8'
Tarasovs faulował Alomerovicia.

7'
Gąska faulowany z boku pola karnego gości. Rzut wolny dla Śląska.

5'
Cotra dostał z łokcia w twarz. Arbiter musiał interweniować. Wolski dostał upomnienie.

4'
Piech dostał piłkę z przodu ale przegrał pojedynek biegowy z Łukasikiem.

2'
Lechia klepie piłkę na własnej połowie. Chyba musi minąć dłuższa chwila, zanim zawodnicy się rozgrzeją, bo jest naprawdę zimno.

1'
Ze środka rozpoczyna Śląsk. Startujemy!

'
Obie ekipy już są na murawie. Czas na prezentację.

Arbitrem spotkania będzie Tomasz Kwiatkowski.

'

'

'
Obie ekipy schodzą już z przedmeczowej rozgrzewki. Za chwilę prezentacja drużyn.

'
Do Wrocławia przyjeżdża lider tabeli. Lechia nie gra efektownie, ale za to Stokowiec efektywnie buduje przewagę w tabeli i ucieka reszcie stawki. Natomiast Śląsk to zespół, który jest jednym z najsłabszych w lidze na domowym obiekcie. Faworytem spotkania jest więc ekipa z Gdańska. Ekstraklasa od lat nam udowadnia jednak, że nie ma czegoś takiego, jak faworyt. Spodziewamy się więc ciekawego meczu, choć przyjaźń między oboma klubami gwarantuje mniejszą dozę agresji w ten mroźny wieczór.

'
Do rozpoczęcia spotkania pozostał kwadrans.

'
Ławka rezerwowych Lechii: Woźniak (B.), Chrzanowski, Vitoria, Maulana Vikri, Michalak, Borysiuk, Arak.

Trener: Piotr Stokowiec.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Szczerbal (B.), Cholewiak, Radecki, Ahmadzadeh, Augusto, Pawelec, Szczepan.

Trener: Tadeusz Pawłowski.

'
Zapraszamy na live'a z meczu pomiędzy Śląskiem Wrocław, a Lechią Gdańsk. Spotkanie rozpocznie się o 18:00 na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

'

Z włączonym AdBlockiem mecz na żywo może nie wyświetlać się prawidłowo

Zapraszamy na godzinę 18:00 do śledzenia meczu Śląsk - Lechia na żywo. Jeśli nie możesz oglądać transmisji w telewizji, to w EkstraklasaLive.PL możesz śledzić mecz online za darmo.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Lechia Gdańsk, to zapraszamy do śledzenia meczu online