Wisła Płock - Górnik Zabrze online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Wisła Płock
0 : 4

Dahne - Warcholak, Uryga, Dźwigała, Stępiński (57' Sielewski) - Rasak (68' Stilić), Furman, Merebashvili (56' Angielski), Varela, Szymański - Ricardinho
Loska - Koj, Suarez, Bochniewicz, Wolniewicz - Ambrosiewicz, Matuszek, Jimenez (87' Gryszkiewicz), Zapolnik (79' Urynowicz) - Angulo, Ł.Wolsztyński (82' Smuga)

Dziękujemy ślicznie Wszystkim za uwagę.

Górnik Zabrze odniósł przekonywujące zwycięstwo. Być może dzisiejsze zwycięstwo napędzi podopiecznych Marcina Brosza do lepszej gry w następnych spotkaniach ligowych.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+5'
Gooooooool! Górnik podwyższył wynik! Znakomita asysta Igora Angulo! Marcin Urynowicz wyprzedził Thomasa Dahne w najważniejszym momencie akcji i wepchnął futbolówkę do bramki.

90+3'
Tomasz Loska wyciągnął wrzutkę z prawego skrzydła boiska.

90+2'
Ogromne zamieszanie w pobliżu bramki rywala, po stałym fragmencie gry dla gospodarzy. Górnikowi udało się wyjść z całej sytuacji zwycięsko.

90+1'
Rozpoczął się doliczony czas gry. 4 minuty.

90'
Będzie rzut wolny dla Wisły. Blisko pola karnego przeciwników.

88'
Wisła Płock dąży do zdobycia gola honorowego.

87'
Ostatnia zmiana w tym pojedynku. Jesus Jimenez zastąpiony przez Adriana Gryszkiewicza.

85'
Wolne tempo gry w ostatnich minutach. Wisła Płock już pogodzona z porażką w dzisiejszej batalii.

84'
Kontuzja u zawodnika Górnika Zabrze. Paweł Bochniewicz ucierpiał w powietrznej rywalizacji o futbolówkę.

82'
Daniel Smuga zameldował się na boisku. Łukasz Wolsztyński został przywołany na ławkę rezerwowych.

81'

79'
Kamil Zapolnik pokazał się dzisiaj z dobrej strony. Marcin Urynowicz otrzymał swoją okazję do gry.

77'
Przygotowywana jest zmiana w składzie Górnika.

75'
Niko Varela wrzucił z prawego skrzydła. Paweł Bochniewicz umiejętnie przeciął zagranie.

74'
Przewinienie w polu karnym Górnika Zabrze. Jeden z piłkarzy Wisły zbyt ostro walczył o górne zagranie.

73'
Pozycja spalona. Igor Angulo najbliżej był ustawiony bramki.

71'
Kamil Zapolnik celowo popchnął Marcina Warcholaka. Wybitnie niesportowe zachowanie.

70'
żółta kartka W następnej kolejce ligowej nie zobaczymy Adama Dźwigały. Ostry atak na nogi przeciwnika został wyceniony na żółty kartonik.

69'
Marcin Brosz daje szanse swoim wybrańcom. U przyjezdnych nie było jeszcze zmian.

68'
Semir Stilić pojawił się na placu gry. Damian Rasak zakończył swój dzisiejszy występ.

67'
Gooooooool! Igor Angulo SHOW! Hiszpański snajper efektownie przymierzył z niemal miejsca! Znakomite zagranie w prawy sektor bramki Wisły Płock.

65'
Odepchnięty został Alan Uryga. Rzut wolny dla graczy prowadzony przez Kibu Vicunię.

63'
Thomas Dahne wyśmienicie poradził sobie z trudnym strzałem z dystansu. Futbolówka dostała rykoszetu, ale to nie przeszkodziło Niemcowi w popełnieniu dobrej interwencji.

62'
Twarda walka o dośrodkowanie z rzutu wolnego w polu karnym Wisły. Wszystko zakończyło się udaną interwencją defensorów "Nafciarzy".

60'
Upłynęła godzina gry. Trudna sytuacja Wisły Płock.

59'
Zabrzańska ekipa przejęła inicjatywę. To ona dyktuje warunki na płycie murawy.

57'
Bartłomiej Sielewski drugim zmiennikiem. Wychowanek Wisły zmienił Patryka Stępińskiego.

56'
Pierwsza zmiana u gospodarzy. Skrzydłowego Merebashviliego zastąpił Karol Angielski.

54'
Ricardinho zdołał oddać strzał zza linii szesnastki. Próba, która poleciała w sam środek bramki, została udaremniona przez Tomasza Loskę.

53'
Dla hiszpańskiego napastnika Górnika Zabrze była to 10. bramka w aktualnie rozgrywanym sezonie ligowym.

51'
Gooooooool! Górnik Zabrze podwyższył stan meczu! Igor Angulo przepięknie przymierzył z okolic siedemnastego metra! Piłka poleciała w prawe okienko bramki!

50'
Thomas Dahne bardzo daleko wyszedł, by zatrzymać długie wgranie. Spore ryzyko, ale udało się zrealizować swój cel.

49'
Trzeba wspomnieć o tym, że w czasie przerwy nie doszło do żadnych roszad personalnych.

47'
Igor Angulo nie może zaskoczyć linii defensywnej Wisły. Znów Hiszpan na ofsajdzie.

46'
Górnik Zabrze zainaugurował II połowę dzisiejszego starcia w Płocku!

Arbiter główny zakończył I odsłonę tego spotkania!

45+1'
Zakończyła się jedna minuta, którą doliczył arbiter główny.

43'
Złe dośrodkowanie Dominika Furmana od rzutu wolnego. Chwilę potem Tomasz Loska bardzo umiejętnie zgarnął wielce nieprzyjemne uderzenie zza pola karnego.

42'
Goooooool! Jedno crossowe podanie otworzyło drogę do bramki Kamilowi Zapolnikowi! Pomocnik zabrzan idealnie zgasił piłkę w polu karnym, a potem dobrym, technicznym strzałem umieścił ją pod nogami bramkarza.

40'
Strefą kryją zawodnicy Wisły Płock. Mało miejsca pod polem karnym mają podopieczni Marcina Brosza.

38'
Alan Uryga w niewłaściwy sposób nakrył piłkę głową, przy akcji ze stałego fragmentu gry. Futbolówka poleciała w okolice trybun.

37'
Nie docierają do napastników Wisły zagrania z bocznych sektorów boiska.

35'

34'
Kolejny raz na pozycji spalonej został wychwycony Igor Angulo.

32'
Jimenez przeniósł futbolówkę nad poprzeczkę. Bardzo słabe uderzenie od rzutu wolnego.

31'
Będzie rzut wolny dla Górnika Zabrze. Kamil Zapolnik spróbował coś wykreować, poprzez akcję indywidualną.

30'
W Płocku minął już drugi kwadrans. Z minuty na minutę dzisiejsze widowisko nabiera coraz większej dynamiki.

29'
Niko Varela musiał lepiej zachować się na 13. metrze! Pomocnik Wisły Płock popisał się bardzo nieudolnym uderzeniem piłki głową. Futbolówka poleciała wysoko nad poprzeczką.

28'
Igor Angulo na ofsajdzie. Minimalna pozycja spalona. Arbiter liniowy musiał bardzo dobrze spojrzeć na sytuację.

26'
Jeden ze stoperów Górnika wyjaśnił groźną akcję. Niebezpieczną wrzutkę z lewego skrzydła boiska zaprezentował Merebashvili.

25'
Damian Szymański spróbował zaskoczyć Tomasza Loskę, poprzez silny strzał z dystansu. Futbolówka nie została jednak kopnięta w dobry sposób.

23'
Goście próbują znaleźć wolne miejsce w bloku defensywnym Wisły Płock.

22'
Żadnej z drużyn nie udało się dzisiaj zbudować większego zagrożenia w ofensywie.

20'
Łukasz Wolsztyński znalazł się na bardzo dużej pozycji spalonej. Gra musiała zostać przerwana.

19'
Nieudanie piłkę głową strącił Alan Uryga. Od bramki nową akcję wznowi Tomasz Loska.

18'
Igor Angulo za ostro wojował o górną piłkę z Alanem Urygą. Od stałego fragmentu rozpocznie Wisła Płock.

17'
Tomasz Loska zaliczył dalekie wyjście do wrzutki z rzutu wolnego. Ogromne ryzyko opłaciło się bardzo dobrą interwencją na przedpolu.

16'
Rzut wolny dla gospodarzy. Będzie świadkami mocnego wgrania na szesnastkę.

14'
Chaotycznie rozgrywają piłkę obie drużyny.

13'
Długie centry lecą na oba pola karne.

11'
Merebashvili zdecydowanie za kombinacyjnie i za długo operował z piłką w polu karnym rywala. Gruzin został bardzo dobrze powstrzymany przez parę stoperów zabrzan.

10'
Sędzia Daniel Stefański orzekł, że chwilę przed kontrowersyjną sytuacją, był... spalony gracza Wisły Płock.
Od rzutu wolnego zacznie Górnik, nie ma mowy o rzucie karnym.

9'
Głośne okrzyki i reklamacje zawodników Wisły Płock. Być może Dani Suarez dotknął piłkę ręką, przy próbie blokowania strzału.

8'
Wysoko skakali zawodnicy, skupieni pod bramką Górnika Zabrze. Jednak najwyżej do lecącej futbolówki wyskoczył piłkarz zabrzan.

7'
Korner dla "Nafciarzy".

5'
Giorgi Merebashvili niedostatecznie dobrze ocenił sytuację na połowie przeciwnika. Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd.

4'
Szymon Marciniak dzisiaj obsługuje system VAR.

2'
Chorągiewka sędziego liniowego poszła w górę. Igor Angulo przyłapany na pozycji spalonej.

1'
Od środka boiska mecz rozpoczęła płocka Wisła.

*'

*'
Zespół arbitrów wyprowadził piłkarzy na plac gry. To znak, że już za chwilę rozpoczną się zawody.

*'
Ostatni mecz z udziałem tych dwóch ekip zakończył się remisem 1:1.

*'
Daniel Stefański otrzymał szansę od Polskiego Związku Piłki Nożnej, by prowadzić nadchodzące starcie.

*'
Ławka rezerwowych Wisły Płock: Żynel, Łasicki, Sielewski, Oliveira, Stilić, Angielski, Zawada.

*'
Obsada rezerwowa Górnika Zabrze: Bielica, Żurkowski, Nowak, Urynowicz, Smuga, R.Wolsztyński, Gryszkiewicz.

*'
Pojedynek w Płocku rozpocznie sobotni maraton związany z 17. kolejką LOTTO Ekstraklasy.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji na żywo z meczu: Wisła Płock - Górnik Zabrze.
Początek spotkania o godz. 15:30

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Wisła Płock - Górnik Zabrze, to zapraszamy do śledzenia meczu online