Miedź Legnica - Wisła Kraków online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
2 : 0

Kanibołocki - Bartczak, Osyra, Miljković - Purzycki, Fernandez (89' Garguła), Zieliński, Camara, Forsell, Ojamaa (80' Szczepaniak) - Piątkowski (85' Piasecki)
Lis - Bartkowski, Arsenić, Sadlok, Pietrzak - Plewka, Halilović (60' Kort) - Boguski (82' Bartosz), Imaz, Košťál (67' Kolar) - Ondrášek

Ojamaa (2.)
Sadlok (sam.) (13.)

Mecze na żywo: Miedź Legnica - Wisła Kraków

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Miedź Legnica wygrała w lidze po niemal trzech miesiącach. Ogromna konsekwencja na boisku zaprocentowała kompletem punktów w dzisiejszej batalii.
Wisła Kraków dalej w kryzysie. Goście mają coraz większe problemy ze skutecznością pod bramką przeciwników.

90+2'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry.

90+1'
Są wielki chęci na zdobycie kontaktowej bramki, która dawałaby jakieś nadzieje.

90'
Minimum trzy minuty dłużej potrwa mecz w Legnicy.

89'
Ostatnia roszada w dzisiejszym starciu. Łukasz Garguła zmienił Borję Fernandeza.

88'
Ucieka czas "Białej Gwieździe".

86'
Arbiter asystent nie uznał gola Wisły. Zdenek Ondrasek wpakował futbolówkę do bramki, jednakże znajdował się na bardzo ewidentnym ofsajdzie.

85'
Zmiana. Fabian Piasecki zastąpił Mateusza Piątkowskiego na boisku.

84'
Mateusz Lis ekwilibrystycznie rzucił się na piłkę, do której chciał dotrzeć Mateusz Piątkowski. Młody bramkarz zdał egzamin.

83'
Tempo gry dyktuje krakowski klub, ale nic z tego nie wynika. Miedź mądrze się przesuwa.

82'
Ostatnia zmiana u przyjezdnych. Jakub Bartosz w miejsce Rafała Boguskiego.

81'
Rafał Boguski przeciągnął swoją wrzutkę z prawego skrzydła.

80'
Zmiana. Mateusz Szczepaniak w miejsce Henrika Ojamaa'y.

79'
Rafał Pietrzak zepsuł dośrodkowanie z lewej flanki boiska. Piłka przekroczyła linię końcową placu gry.

78'

76'
Petri Forsell nie trafił w piłkę, w kulminacyjnej części akcji. Miedź miała sposobność na podwyższenie stanu meczu.

75'
Wiśle Kraków pozostał już tylko kwadrans na zniwelowanie strat.

74'
Cały skład Miedzi Legnica skupiony na swojej połowie boiska.

72'
Obok lewego słupka bramki poleciała piłka, którą z dystansu kropnął Mateusz Bartkowski. Wiśle nie można zarzucić braku zaangażowania, ale nie ma tej skuteczności.

71'
Sędziowie w systemie VAR przyznali rację arbitrom na placu gry. Była pozycja spalona.

70'
Dawid Kort bardzo krótko cieszył się ze zdobycia gola! Młody pomocnik Wisły był delikatnie najbliżej bramki, podczas centry.

68'
Sędzia liniowy zasygnalizował ofsajd Zdenka Ondraska.

67'
Czas na drugą roszadę. Martin Kostal wymieniony przez Marko Kolara.

66'
Brakuje więcej spokoju przyjezdnym na wysokości pola karnego gospodarzy. Powstrzymano strzał Mateusza Bartkowskiego.

64'
Maciej Stolarczyk za chwilę zaproponuje kolejną zmianę.

63'
Udana interwencja Antona Kanibołockiego, po silnym strzale z dalszej odległości. Zdenek Ondrasek poprawił statystyki tego spotkania.

61'
Mateusz Piątkowski stracił równowagę w szesnastce Wisły. Nie było jednak żadnej interwencji ze strony obrońcy krakowskiej ekipy.

60'
Dawid Kort dał zmianę za Tabora Halilovicia.

58'

56'
Kolejna kontrowersja w polu karnym Wisły. Któryś z obrońców mógł dotknąć futbolówkę ręką.

55'
Halilović posłał piłkę trochę za głęboko, by któryś z jego klubowych kolegów domknął akcję ofensywną.

53'
Gospodarze ostatnią ligową wygraną odnotowali 2 września 2018 roku. Rywalem wówczas było Zagłębie Lubin (2:0).

52'
Miedź Legnica czeka na błąd w rozegraniu przeciwnika.

50'
U piłkarzy "Białej Gwiazdy" widać determinację w gonieniu wyniku.

49'
Arbiter liniowy bardzo długo zwlekał z podjęciem decyzji o przerwaniu akcji Wisły Kraków. Zdenek Ondrasek zaprzepaścił kapitalną okazję, ale chwilę wcześniej był ofsajd.

48'
W obu zestawieniach personalnych nie odnotowaliśmy zmian.

46'
Wystartowała II odsłona dzisiejszych zawodów!

Wynik 2:0 do przerwy. Miedź sensacyjnie prowadzi z faworyzowaną Wisłą Kraków.

45'
O 60 sekund dłużej potrwa I odsłona tego meczu ligowego w Legnicy.

44'
Wisła Kraków nie potrafi udokumentować swojej przewagi na boisku, poprzez zdobycie gola. Dużo niedokładności na wysokości szesnastki.

43'
Rafał Boguski był przekonany o tym, że nieprzepisowo go powstrzymał przeciwnika. Sędziowie byli całkiem innego zdania.

42'
Nie było przewinienia na Mateuszu Piątkowskim. Gra toczy się dalej.

41'
VIDEO - VAR z sytuacji w polu karnym Wisły Kraków.

39'
W segmencie posiadania piłki przewaga leży po stronie zawodników Wisły Kraków. Na ten moment 59%.

38'
Do ofensywy powróciła Miedź. Uczyniła to poprzez silne uderzenie zza pola karnego w wykonaniu Mateusza Piątkowskiego. Snajper znacznie chybił.

36'
Jesus Imaz zgubił kontrolę nad piłką w polu karnym przeciwnika. Hiszpan próbował efektownie minąć bramkarza, ale zamiast tego źle trafił w piłkę, a ta poleciała za linię końcową.

35'
Gęsto w szesnastce legniczan. Krakowska drużyna coraz bliżej złapania "kontaktu" w tym spotkaniu ligowym.

33'
Mocno i na trybuny piłkę kopnął Rafał Pietrzak. Trudno ten nieudolny strzał z dystansu traktować jako zagrożenie bramki Miedzi Legnica.

32'
Podopieczni trenera Dominika Nowaka nastawieni są na grę z kontry. Aktualny wynik daje im sporo komfortu na placu boiska.

30'
Anton Kanibołocki mistrzowsko skrócił kąt strzelającemu Jesusowi Imazowi! Hiszpański zawodnik popisał się urodziwym uderzeniem z ostrego kąta.

29'
Zdenek Ondrasek domagał się odgwizdania jedenastki dla Wisły Kraków. Gra została puszczona dalej.

28'
Nieporozumienia i przepychani na placu gry. Wśród zaangażowanych m.in. Jesus Imaz.

27'
Rafał Pietrzak koszmarnie zagrał od rzutu wolnego. Piłka poleciała wprost do Antona Kanibołockiego.

26'

24'
Napastnik beniaminka błyskawicznie na swoich siłach powrócił do gry.

23'
Mateusz Piątkowski leży na murawie.

22'
Rafał Boguski powstrzymany przez Mateusza Bartczaka. Napastnik Wisły, będąc w polu karnym rywala, powinien szybciej decydować się na uderzenie.

21'
Mateusz Bartkowski zaliczył zbyt głęboką centrę. Piłka powędrowała wprost w rękawice Antona Kanibołockiego.

19'
Skuteczną interwencję na przedpolu publiczności pokazał Mateusz Lis. Młody goalkeeper przechwycił wrzutkę z lewego narożnika boiska.

18'
Camara zablokowany. Zbyt długo pomocnik Miedzi zwlekał z decyzją o oddaniu strzału z dystansu.

17'
Peteri Forsell za mocno uderzył w piłkę. Strzał poszybował wyraźnie nad poprzeczką bramki.

16'
Rzut wolny dla Miedzi.

15'
Bardzo energetyczny kwadrans gry. Miejmy nadzieję, że piłkarze nie spoczną na laurach i będą tak dalej operować futbolówką na placu gry.

13'
Goooooooool! Miedź powiększyła swoją przewagę! Niefortunną interwencją pod swoją bramką popisał się Maciej Sadlok! Zagranie wślizgiem zmyliło rzucającego się Mateusza Lisa.

12'
W ostatniej chwili Kornel Osyra powstrzymał centrę Rafała Boguskiego.

11'
Jesus Imaz upadł w polu karnym przeciwnika. Arbiter główny nie zobaczył żadnej podstawy do podyktowania jedenastki.

9'
Wisła szybko doprowadzić do wyrównania wyniku. Wrzutki kierowane na pole karne Miedzi są skutecznie blokowane przez jej obronę.

8'
Sędzia liniowy zdecydował się podnieść chorągiewkę. Henrik Ojamaa na pozycji spalonej.

6'
Tomasz Kwiatkowski stanął na czele zespołu, który pracuje przy systemie VAR.

5'
Szybko zdobyta bramka powinna rozbudzić obie ekipy do śmielszej gry w ofensywie.

3'
Asystentem przy golu był Paweł Zieliński. Doskonałe dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska.

2'
Goooooooool! Co za początek spotkania w Legnicy! Henrik Ojamaa umieścił piłkę do bramki, z najbliższej odległości. Koncertowo rozegrana kontra.

1'
Zagranie piłki ręką u Zdenka Ondraska. Miedź Legnica od rzutu wolnego.

*'
Początek meczu!

*'
Piłkarze obu ekip pojawili się już na murawie boiska.

*'
Drużyna gości ma świetną okazję na przybliżenie się do ligowego podium. Do trzeciej Legii Warszawa Wisła Kraków traci cztery punkty (25 oczka)

*'
Poprzedni pojedynek pomiędzy obiema ekipami zakończył się zwycięstwem krakowskiego zespołu 2:1.

*'
Obsada rezerwowa Miedzi Legnica: Sapela, Garguła, Pikk, Cruz, Piasecki, Szczepaniak, Żyro.

*'
Na ławce rezerwowych "Białej Gwiazdy" zasiedli: Buchalik, Palčič, Grabowski, Bartosz, Kort, Kolar, Brożek.

*'
Rzeczonym sędzią głównym będzie Pan Łukasz Szczech.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego usłyszymy o godz. 18:00

*'
Zapraszamy wszystkich kibiców do śledzenia wraz z nami relacji na żywo z meczu: Miedź Legnica - Wisła Kraków.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Miedź Legnica - Wisła Kraków, to zapraszamy do śledzenia meczu online