Legia Warszawa - Pogoń Szczecin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 1

Kuciak - Broź, Astiz, Guilherme(111' Pinto), Rzeźniczak - Vrdoljak, Jodłowiec, Żyro, Duda, Kucharczyk - Sa(62' Saganowski)
Kudła - Rudol, Matynia, Dąbrowski, Golla - Murawski(64' Rogalski), Matras, Kun, Murayama,

Mecze na żywo: Legia Warszawa - Pogoń Szczecin

120'
Serdecznie Dziękuję Państwu za uwagę.

120'
KONIEC SPOTKANIA.
Wynik sprawiedliwy, Pogoni długo udawało się bronić przed atakami gospodarzy.

119'
Kun oddaje celne uderzenie na bramkę, ale jest to tylko na statystykę.

117'
Gotowy do wejścia na murawę jest Szwoch, lecz nie mamy żadnej przerwy.

115'
Portowcy podejmują jeszcze jedną próbę zdobycia gola kontaktowego !
Murayama kąśliwym strzałem zmusza Kuciaka do parady.

113'
Gracze Jana Kociana już zapewne w myślach chcą zakończyć ten mecz.

111'
Zmiana w obozie Legii: kontuzjowanego Guilherme zastępuje Pinto.

109'
Guilherme doznaje urazu, Henning Berg ma jeszcze zmianę w zanadrzu.

108'
Kompletnie zagubieni i rozbici goście bez problemu są ogrywani w dogrywce tego spotkania.

106'
JODŁOWIECCCCCC GOLLLLLLLLL
3:1 Doskonały instruktaż jak grać głową dał Tomasz Jodłowiec wykorzystując dośrodkowanie Kucharczyka z rożnego.

105'
15 minut nadziei portowców na wyrównanie.

105'
Koniec pierwszej połowy dogrywki.

104'
Saganowski decyduje się na strzał z 20 m, lecz obrońcy wybijają piłkę.

102'
Legii 2:1 nie wystarcza, trwa oblężenie bramki Pogoni Szczecin.

100'
Kibice dzisiaj obficie obdarowani w futbolówki przez piłkarzy po ich bombowe pomyłki z dystansu.

99'
Jak pech to pech - zdanie, które po dzisiejszym spotkaniu wypowie Sagan. Z bliska nie potrafi zaskoczyć Kudły.

96'
Dobrze zapowiadającą się akcję na podwyższenie wyniku zmarnował Duda - centrując bardzo niecelnie.

94'
Teraz gościom nie pozostaje nic innego jak się otworzyć, spróbować ultra ofensywnej gry.

93'
Do piłki staje Łukasz Broź i spokojnie "pasówką" pakuje piłkę do bramki.

92'
KARNY DLA LEGIIIII
Szkolny błąd Matyni bez mrugnięcia oka wykorzystuje Duda.

91'
DO DOGRYWKI GOTOWI START

90+2'
Będziemy mieli dogrywkę !!!

90+2'
Za zagranie ręką kartkę koloru żółtego dostaje Rzeźniczak.

89'
Sędzia dolicza 2 minuty.

88'
Guilherme koszmarnie kiksuje, jego uderzenie bardziej przypominało strzał w rugby.

87'
Nie ma dzisiaj szczęścia Saganowski, znowu jego próba zostaje zablokowana.

85'
Korner dla Legii. Bez problemu radzą sobie z zagrożeniem portowcy.

83'
Co raz agresywniej na murawie !
Z każdą minutą mamy możliwość oglądać bezpardonowe zagrania.

80'
Murayama za ostre przewinienie dostaje żółtą kartkę.

78'
Nie dają wyprowadzić żadnej akcji rywalom legioniści.
Kun otrzymuje "żótko"

74'
Gospodarze idą za ciosem, dogrywka nie jest ich celem w tym meczu.

71'
Świetnym drybling lewą stroną Guilherme oraz dobre dośrodkowanie stwarza kolejne zagrożenie pod bramką Pogoni, do piłki startuje Saganowski i uderzeniem głową niemal nie pokonuje bramkarza.

69'
Kapitan Legii Ivica Vrdoljak upomniany żółtą kartką przez arbitra za faul taktyczny.

68'
W tej chwili goście zamknięci na swojej połowie, czyhają na jakąś kontrę.

66'
Blisko pokonania Kudły był Marek Saganowski, zabrakło paru centymetrów !

64'
Kolejna zmiana w szeregach Pogoni: Murawskiego zastępuje Rogalski.

64'
Znakomitą interwencją w swoim polu karnym popisał się Rudol ubiegając Kucharczyka, który miałby idealną okazję do zmiany wyniku.

62'
Orlando Sa schodzi - zmienia go Saganowski.

60'
Kucharczyk wykonuje rzut wolny z prawej strony, do futbolówki dochodzi Astiz. Jego uderzenie mija bramkę.

59'
Murayama postanawia wziąć odpowiedzialność za rozgrywanie akcji na siebie, niestety zostaje zostaje zblokowany przez stoperów Legii.

56'
Na pierwszą roszadę w swoim zespole decyduje się Jan Kocian, na boisko wejdzie Patryk Małecki, a opuści je Zwoliński.

54'
Za faul na Broziu żółtą kartkę ukarany Jakub Bąk.

51'
Za próbę oszukania sędziego żółty kartonik otrzymuje Orlando Sa.

49'
Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu, ukarany nią zostaje Jodłowiec za zagranie piłki ręką.

48'
Kolejne celne uderzenie na bramkę Legii gości, tym razem w sam środek uderzał Murayama.

46'
Dobry, technicznym strzałem przed chwilą sprawdzić formę bramkarką Kudły postanowił Michał Żyro.

45'
Obie ekipy przystąpią do gry w drugiej połowie bez zmian w składzie.

45'
Koniec I połowy. Wynik 1:1

45'
Mamy rzut wolny dla Legii, do piłki staje Żyro. Niestety piłka zostaje uderzona za wysoko.

43'
Blisko pokonania Kudły był Jodłowiec. Jego uderzenie nieznacznie mija bramkę Pogoni.

40'
Tomasz Jodłowiec co rusz stara się pobudzić do gry Orlando Sa posyłając crossowe zagrania z połowy boiska.

38'
Ciekawym rajdem lewym skrzydłem zabłysnął nam Jakub Bąk, lecz Astiz nie daje mu żadnych złudzeń.

35'
Legioniści wykorzystują pietę Achillesową gości na ten moment, a mianowicie brak reakcji obrońców na ich ataki prawą stroną .

33'
Dąbrowski wchodzi nakładką, będzie rzut wolny dla Legii.

32'
Michał Kucharczyk podjął próbę przelobowania bramkarza rywali, lecz ta próba mocno nieudolna.

30'
Dobrym wyprowadzeniem piłki pokazał się nam przed chwilą Dądbrowski, jednak zostaje faulowany.

26'
Łukasz Broź dzieli i rządzi na swojej stronie, jak dotąd jest nie do przejścia.

24'
Stracona bramka podcięła skrzydła Pogoni, co widać w ich obecnych poczynaniach boiskowych.

22'
Fenomenalnym prostopadłym podaniem popisuje się Vrdoljak wykorzystując gapiostwo defensorów Pogoni, piłka dociera do Żyry, a ten bez problemu mierzonym uderzeniem w róg nie daje szans Kudle.

19'
Legia szuka swoich szans w budowaniu akcji skrzydłami, wykorzystując szybkość Kucharczyka i Żyry.

17'
Jak na razie w środku pola radzą sobie podopieczni Kociana.

16'
Gospodarze nie dają za wygraną, co rusz bombardują bramkę Kudły centrami z bocznych stref boiska.

13'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego Kucharczyka dociera do Andrieja Dudy, lecz ten źle pokrywając piłkę posyła ją na trybuny.

10'
Zwoliński - GOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL
Uśpienie w linii defensywnej wykorzystali zawodnicy Pogoni, a konkretnie duet Murayama - Zwoliński. Doskonałe podanie Japończyka wykorzystał snajper gości pokonując zaskoczonego Kuciaka uderzeniem z najbliższej odległości .

7'
Goście próbują w agresywny sposób odbierać piłkę legionistom.

5'
Mamy celne uderzenie po stronie Pogoni Szczecin, zaskoczyć Kuciaka płaskim strzałem z 20 metrów starał się Rudol.

4'
Mistrzowie Polski próbują rozgrywać krótkimi podaniami.

3'
Pierwsza okazja dla Legii, znakomity cross Jodłowca do Kucharczyka - ten wystawia piłkę Sa, ale okropnie kiksuje.

1'
Mecz rozpoczęli gospodarze.

0'
Wszyscy gotowi,więc zaczynamy.

0'
Mamy możliwość w tym momencie posłuchać "Sen o Warszawie" Czesława Niemena.

0'
Arbitrem dzisiejszego spotkania będzie Szymon Marciniak.

0'
Ławka rezerwowa Pogoni : Janukiewicz, Małecki, Rogalski, Kozłowski, Okuno, Hernani, Nunes

0'
Ławka rezerwowa Legii: Jałocha, Lewczuk, Pinto, Szwoch, Ryczkowski, Saganowski, Piech

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Polski Legia Warszawa - Pogoń Szczecin. Początek w czwartek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Pogoń Szczecin, to zapraszamy do śledzenia meczu online