Legia Warszawa - Korona Kielce online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
3 : 0

Majecki - Vesović, Jędrzejczyk, Remy, Hlousek - Martins, Cafu (77' Philipps) - Kucharczyk (69' Hamalainen), Szymański, Nagy - Carlitos (83' Kulenović).
Hamrol - Rymaniak, Marquez, Diaw, Gardawski - Pućko, Żubrowski (35' Możdżeń), Petrak - Cebula (60' Malarczyk), Jukić (HT' Górski) - Soriano.

*'
Zasłużone zwycięstwo legionistów. Korona zagrała znacznie poniżej oczekiwań, przez co nie miała szans na korzystny rezultat.

90+3'
Hamalainen umieścił głową piłkę w siatce, ale w momencie podania Szymańskiego był na wyraźnym ofsajdzie.

90+2'
żółta kartka Żółty kartonik dla Martinsa.

90'
Do drugiej połowy zostały doliczone cztery minuty.

89'
żółta kartka Żółta kartka dla Vesovicia.

86'
3:0! Szymański gwarantuje komplet punktów dla Legii.
Filigranowy gracz gospodarzy miało sporo czasu i miejsca na wysokości pola karnego, co dało mu możliwość oddania celnego strzału - na tyle dokładnego, że golkiper gości po raz trzeci musi wyjmować piłkę z siatki.

84'
Centra Gardawskiego prosto w rękawice Majeckiego.

83'
Zmiana numer trzy w klubie z Mazowsza: Kulenović zajął miejsce Carlitosa.

82'
Hamrol ratuje gości od straty trzeciej bramki! Fantastyczna parada po strzale Hamalainena.

81'
Kielczanie czekają na ostatni gwizdek.

79'
Nie było zagrożenia, jest za to kontratak gospodarzy.

79'
Pusty przelot zaliczył Majecki, ale skończyło się tylko na kolejnym kornerze.

78'
Rzut rożny dla piłkarzy z Kielc.

77'
Druga zmiana w drużynie ze stolicy Polski: Philipps pojawił się na placu gry, zszedł natomiast Cafu.

76'
Legioniści są coraz bliżsi ponownego wskoczenia na drugie miejsce w tabeli Lotto Ekstraklasy. Nic nie wskazuje na to, aby koroniarze byli w stanie zdobyć chociażby gola kontaktowego.

73'
Futbolówka dotarła do Szymańskiego, który podjął decyzję o strzale. Nie trafił w światło bramki.

72'
Korner po zablokowanym uderzeniu Szymańskiego.

70'
Górski obił słupek! Napastnik Korony pięknie ograł Martinsa, po czym huknął na bramkę. Piłka otarła się jeszcze o ręce Majeckiego i wylądowała na obramowaniu bramki. Pućko chciał jeszcze poprawić, ale fatalnie spudłował.

69'
Roszada w Legii Warszawa: Hamalainen w miejsce Kucharczyka.

66'
Teraz wcześniej wspomniany gracz oddał strzał z obrębu szesnastki, który przy okazji był bardzo niecelny.

65'
Górski złożył się w polu karnym do efektownego uderzenia, ale uprzedzili go obrońcy mistrza Polski.

63'

60'
Ostatnia korekta w składzie gości: Malarczyk za Cebulę.

57'
Gra przyjezdnych całkowicie się posypała. Legioniści panują nad boiskowymi wydarzeniami.

56'
Gardawski zablokował strzał, który najprawdopodobniej zmierzał do siatki. Uderzał Carlitos.

54'

52'
Strzał Szymańskiego wprost w ręce Hamrola.

51'
czerwona kartka Czerwona kartka dla Marqueza! Tak sędzia Musiał ocenił wejście obrońcy w nogi Kucharczyka tuż przed polem karnym - powtórki nie dają odpowiedzi na jakiej podstawie arbiter z Krakowa tak ocenił tę sytuację.

50'
Soriano przymierzał się do uderzenia zza szesnastki, ale nie zdołał tego dokonać.

48'
Na razie gra gości nie różni się od tej, którą można było widzieć w pierwszej części meczu.

46'
żółta kartka Napomnienie dla Cebuli za wyraźnie spóźnione wejście na nogę Szymańskiego.

46'

*'
Szkoleniowiec Korony zdecydował się na drugą zmianę: Górski zastąpił Jukicia.

*'
Gracze powrócili na plac gry.

*'

*'
Koroniarze zupełnie nie pokazują swojej bardzo dobrej dyspozycji z ostatnich tygodni. Warszawianie są lepsi w niemal w każdym aspekcie gry.

Przerwa.

45+1'
2:0! Kucharczyk podwyższa prowadzenie Legii.
Defensywa gości znowu się nie popisała. Nagy dograł idealnie do popularnego "Kuchego", a ten dobrym wykończeniem nie dał szans golkiperowi.

45'
Arbiter doliczył minutę do regulaminowego czasu gry.

44'
Ryzykowne wyjście Hamrola przed pole karne, bramkarz co prawda uprzedził Carlitosa, ale zagrał pod nogi jednego z piłkarzy miejscowych, który jednak nie skorzystał z prezentu.

43'
Słabe przyjęcie piłki przez Nagya po podaniu Szymańskiego i ta wylądowała w rękach Hamrola.

41'

39'
Obyło się bez zagrożenia po tym rzucie wolnym.

38'
Powtórki pokazują, że "Kuchy" symulował kontakt. Nie powinno być stałego fragmentu gry. Dziwi brak reakcji sędziego liniowego.

37'
żółta kartka Kartka w kolorze żółtym za podcięcie szarżującego Kucharczyka dla Diawa. Rzut wolny.

35'
Jest zmiana w szeregach Korony Kielce: Możdżeń zajął miejsce Żubrowskiego.

34'
żółta kartka "Żółtko" dla Jukicia.

32'

29'
Nie dzieje się zbyt wiele w ostatnich minutach. Gra toczy się głównie w okolicy środka boiska.

27'
żółta kartka Brzydkie wejście Cafu w Petraka. Zasłużony żółty kartonik dla pomocnika gospodarzy.

26'
Zespół z Kielc bez większego problemu zażegnała niebezpieczeństwo po wrzutce Martinsa.

25'
Carlitos wycięty przez Marqueza w pobliżu szesnastki koroniarzy. Będzie stały fragment gry.

23'
Kucharczyk w prosty sposób zastopował Gardawskiego na lewej flance.

22'
Dużo niedokładnych podań po obu stronach w ostatniej chwili.

20'
Bez zagrożenia po tym kornerze.

19'
Warszawianie wywalczyli rzut rożny.

17'
Piłkarze Gino Lettieriego są wyrażnie podrażnieni tym straconym golem.

15'
Bezpośredni strzał Szymańskiego poszybował nad poprzeczką.

14'
Rzut wolny dla legionistów na połowie przyjezdnych.

13'
Fantastycznie obronił Majecki uderzenie z pola karnego w wykonaniu Soriano! Dobitkę z bliskiej odległości zatrzymał Remy.

12'
Kłopoty Hamrola przy strzale Carlitosa z dystansu. Ostatecznie golkiperowi udało się złapać futbolówkę.

11'
Niecelnie po dośrodkowaniu z narożnika uderzał Marquez.

10'
Interwencja Hlouska po dograniu Pućki, jest korner dla gości.

8'
Nerwowo grają kielczanie na swojej połowie.

7'
1:0! Cafu otwiera wynik spotkania!
Złe ustawienie obrony Korony, Portugalczyk miał dużo czasu i miejsca na uderzenie, pomimo, że początkowo nie mógł się porozumieć z Nagyem i płaskim strzałem, który po drodze odbił się od słupka, pokonał Hamrola.

5'
Mecz jest wyrównany, nikt nie forsuje nadmiernie tempa gry.

3'
żółta kartka Żubrowski obejrzał żółtą kartkę za przewinienie na Szymańskim.

2'
Świetne zagranie Kucharczyka do wbiegającego w pole karne Vesovicia, Czarnogórzec szukał podaniem któregoś z partnerów, ale podał pod nogi Marqueza.

1'
Pierwszy gwizdek arbitra.

*'
Piłkarze są już na murawie.

*'
W roli sędziego głównego wystąpi Tomasz Musiał (Kraków).

*'
Rezerwowi drużyny z województwa świętokrzyskiego: Miśkiewicz, Malarczyk, Możdżeń, Górski, Kosakiewicz, Janjić, Skrzecz.

*'
Zestawienie przyjezdnych również zostało przedstawione.

*'
Ławka rezerwowych stołecznego zespołu: Cierzniak, Wieteska, Philipps, Hamalainen, Stolarski, Kulenović, Pasquato.

*'
Skład Legii jest już znany.

*'
Z kolei kielczanie mogą wskoczyć na trzecią lokatę i zrzucić z niej swojego dzisiejszego przeciwnika. To jednak może się stać tylko w przypadku pokonania warszawian.

*'
Legioniści mają o co walczyć. Ich strata do prowadzącej w tabeli Lechii Gdańsk wynosi aż siedem punktów.

*'
Dobry wieczór, Państwu!
Na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie między mistrzem Polski - Legią Warszawa, a drużyną będącą w ostatnich tygodniach w znakomitej dyspozycji, czyli Koroną Kielce. Początek rywalizacji o 20:30.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Legia Warszawa - Korona Kielce, to zapraszamy do śledzenia meczu online