Arsenal - Tottenham online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arsenal
Tottenham
1 : 2

Leno; Bellerin, Mustafi, Sokratis, Holding, Kolasinac; Torreira, Xhaka; Iwobi, Mkhitaryan, Aubameyang.
Lloris; Aurier, Foyth, Vertonghen, Davies; Sissoko, Dier; Son, Alli, Eriksen; Kane.

Vertonghen (9.) żółta kartka

Mecze na żywo: Arsenal - Tottenham

'
Przepraszamy, ale z przyczyn technicznych relacja live z drugiej połowy się nie odbędzie.

45+3'

45+3'
Znakomita interwencja Llorisa po strzale głową uratowała Tottenham!

45+1'
Niecelny strzał Mustafiego z pola karnego.

44'
Aubameyang znalazł się w idealnej sytuacji, ale jego strzał obronił bramkarz, a poza tym sędzia dopatrzył się spalonego.

38'
Początek należał do Arsenalu, ale teraz to goście są lepsi.

34'
Gool! Kane pewnie wykorzystał rzut karny! 2:1 dla Tottenhamu!

33'
Rzut karny dla Tottenhamu! Kontrowersyjna decyzja sędziego. Son chyba nie był faulowany.

30'
Gool! Dier! Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego gola głową zdobył Dier. Po chwili doszło do przepychanek pomiędzy zawodnikami Tottenhamu, a rezerwowymi Arsenalu

23'
Ładna akcja Tottenhamu. Son wpadł w pole karne, ale jego niegroźny strzał złapał Leno.

19'
Kolejna szansa. Obrońcy zablokowali strzał z pola karnego, a po chwili potężnie, ale niecelnie z dystansu uderzył Torreira.

19'
Duża przewaga Arsenalu. Groźnie z pola karnego uderzał Iwobi, ale Lloris zdołał odbić piłkę.

16'
Mecz toczony jest w szybkim tempie.

13'
Kolasinać dobrze dośrodkował do Aubameyanga, ale ten w idealnej sytuacji nie oddał strzału.

12'
Mógł być remis. Strzał Sona obronił jednak Leno!

10'
Gool! 1:0! Aubameyang pewnie wykorzystał rzut karny

9'
Rzut karny dla Arsenalu za zagranie ręką Vertonghena. Obrońća Tottenhamu ukarany żółtą kartką.

7'
Arsena odebrał piłkę na połowie rywala. Po chwili Iwobi próbował uderzać z lewej strony pola karnego, ale został zablokowany

4'
Jak na razie przeważa Arsenal.

1'
Mkhitaryan dośrodkował w pole karne, a głową nad bramką uderzył Aubameyang.

1'

'
Składy:

'
Zapraszamy na 15:05.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arsenal - Tottenham, to zapraszamy do śledzenia meczu online