Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Zagłębie Sosnowiec
1 : 2

Kudła - Heinloth (76' Babiarz), Jędrych, Cichocki, Mraz - Banasiak, Vokić (23' Udovicić) - Sz.Pawłowski, Wrzesiński, Sanogo - Cristóvao (90+4' Rzonca)
Hładun - Balić, Guldan, Dąbrowski, Kopacz - Ślisz, Starzyński, Bohar (90+6' Moneta), Jagiełło (82' Mares), B.Pawłowski (75' Matras) - Tuszyński

Mecze na żywo: Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin

Dziękujemy Wszystkim odbiorcom tej relacji.

Sędzia główny dał znak - koniec meczu!

90+6'
Ostatnia zmiana na dziś. Łukasz Moneta w miejsce Damjana Bohara.

90+5'
żółta kartka Arkadiusz Jędrych jest graczem, który w tym meczu ujrzał żółtą kartkę.

90+4'
Zmiana. Callum Rzonca za Alexandre Cristovao.

90+3'
Słaby strzał z dystansu zanotował Patrik Mraz. Próba poleciała wprost w środek bramki. Tylko na statystykę.

90+2'
Jesteśmy winni informację, że sędzia główny przedłużył ten mecz o 5 minut.

90+1'
Filip Starzyński koszmarnie wybił stały fragment gry. Jego centra powędrowała na trybuny stadionu.

90'
Grę na czas stosują "Miedziowi". Nie podoba się to kibicom gospodarzy.

89'
Goście robią wszystko, aby ukraść cenne sekundy rywalom.

88'
Powinniśmy się spodziewać natężonych ataków ze strony Zagłębia Sosnowiec.

86'
Cristovao zatrzymany przez blisko ustawionego obrońcę. Snajper gospodarzy zgrabnie nadbiegł na krótszy słupek do interesującego podania.

85'
Jędrych na dwukroku zatrzymał podanie do Tuszyńskiego.

83'
Zagłębie Lubin chce za wszelką cenę "zamknąć" losy tego spotkania. Wynik 2:1 nie daje wielkiego bezpieczeństwa.

82'
Jakub Mares wpuszczony z ławki rezerwowych. Filip Jagiełło udał się poza plac gry.

81'
Sasa Balić dobrze skakał do wrzutki z rzutu wolnego, ale w końcowej fazie akcji nie udało się odpowiednio złożyć do strzału.

79'
Szymon Pawłowski złamał reguły gry. Skrzydłowy dotknął piłkę ręką.

78'

76'
Bartłomiej Babiarz zameldował się na placu gry. Michael Heinloth znajduje się już na ławce rezerwowych.

75'
Wcześniej awizowana zmiana. Mateusz Matras za Bartłomieja Pawłowskiego.

73'
Szykowana jest roszada u gości. Mateusz Matras ma zmienić Bartłomieja Pawłowskiego.

71'
Na aferę atakują piłkarze drużyny ze Sosnowca.

70'
Zbliżamy się do decydującej fazy tego spotkania. Za lada moment powinny pojawić się zmiany.

68'
Zawodnicy ekipy gospodarzy sygnalizowali zagranie piłki ręką w wykonaniu obrońcy Zagłębia Lubin.

66'
Problemy komunikacji na linii arbitrów pojawiły się przed chwilą. Poprawiany jest sprzęt sędziemu głównemu.

65'
żółta kartka Żółta kartka dla Filipa Starzyńskiego. Pomocnik Zagłębia Lubin, z racji limitu kartkowego, nie wystąpi w następnej serii gier.

63'
Cristovao wbił futbolówkę z lewej flanki boiska. Jeden z obrońców Zagłębia Lubin przytomnie oddalił niebezpieczeństwo od swojej bramki.

62'
żółta kartka Faul. Żółty kartonik za nadmierną agresję otrzymał Maciej Dąbrowski.

60'
2/3 tego boju przeszła już do historii.

59'
Żarko Udovicić posłał miękką wrzutkę na szesnastkę rywala. Dobrze zorganizowana para stoperów lubinian zneutralizowała całe zagrożenie.

58'
Przewagę optyczną w pierwszych minutach II połowy gry mają podopieczni trenera Ivanauskasa.

56'
Zagłębie z Sosnowca ambitnie dąży do wyrównania rezultatu na tablicy. Lubinianie muszą być bardzo uważni na murawie.

55'
Coraz szybsze jest widowisko na stadionie w Sosnowcu.

53'
Patrik Mraz był agresorem w poprzednio wspomnianej sytuacji.

52'
żółta kartka Złośliwy faul na rozpędzonym Bartłomieju Pawłowskim. Zasłużona żółta kartka.

50'
Przeciągnął wgranie z kornera Filip Starzyński. Zmarnowana szansa na zbudowanie groźnej sytuacji strzeleckiej pod bramką rywala.

49'
Za mocna centra z linii końcowej boiska w realizacji Bartłomieja Pawłowskiego.

48'
Żaden z trenerów nie podjął w czasie przerwy decyzji o zmianach personalnych.

46'
Ruszyła II część gry!

Sędzia główny zakończył bardzo dobrą odsłonę.

45+1'
Minuta została doliczona.

45'
żółta kartka Faul taktyczny na Żarko Udoviciciu. Żółtą kartkę otrzymał Bartosz Ślisz.

43'
Dominik Hładun wykonał przepiękną bramkarską robinsonadę! Żarko Udovicić popisał się precyzyjnym strzałem z piętki w lewy, dolny róg bramki!

42'
Dawid Kudła zbił centrę od rzutu wolnego. W pobliżu jego strefy bramkarskiej było bardzo dużo zawodników.

40'
Cichocki ofiarnie plecami zablokował uderzenie, które oddał Starzyński. Popularny "Figo" miał ogromnie dużo czasu na przygotowanie sobie pozycji strzeleckiej.

39'
Kąśliwe uderzenie z okolic 25 metrów oddał Vamara Sanogo. Bardzo nieprzyjemny strzał pewnie wyciągnął Dominik Hładun.

37'
Dalekie wyjście ze swojej bramki zrealizował Dawid Kudła. Było to potrzebne, ponieważ w pobliże jego pola karnego poleciało groźne podanie prostopadłe.

36'
Lubomir Guldan wykonał prześliczny wślizg. Środkowy obrońca uprzedził nadbiegającego Vamarę Sanogo.

34'
Za koszulkę przetrzymywany był Szymon Pawłowski. Sędzia Myć przyznał zespołowi gospodarza stały fragment gry.

33'
Goooooool! 1:2! Ogromny chaos w polu karny dał bramkę gospodarzy! Vamara Sanogo ekwilibrystycznym zagraniem z nożyc pokonał Dominika Hładuna.

31'
Dominik Hładun zrealizował świetną interwencję na refleks! Goalkeeper zatrzymał bardzo silny i niebezpieczny strzał Sanogo.

30'
Drugi kwadrans gry tego starcia już przeszedł do historii. Kibice Zagłębia Lubin mają prawo do odczuwania satysfakcji z gry swoich ulubieńców.

28'
Patryk Tuszyński podjął decyzję o uderzeniu z pierwszej piłki, z bardzo ostrego kąta. Umiejętnie wykonany wślizg zatrzymał zapędy snajpera.

27'
Damjan Bohar zmarnował okazję, której nie powinien zmarnować. Strzał z najbliższej odległości, bardzo nieudolna próba lobu, nie zaskoczyły Dawida Kudły. Bartłomiej Pawłowski do dwóch goli mógł sobie dopisać asystę.

26'
Napastnicy Zagłębia Sosnowiec podejmują próby wyższego pressingu.

24'
Jeśli Zagłębie Lubin dzisiaj wygra, to znacznie przybliży się do górnej ósemki. Wskoczy na 10. lokatę w ligowej tabeli.

23'
Zmiana. Matej Vokić zastąpiony przez Żarko Udovicicia.

22'
Ciekawe dośrodkowanie w wykonaniu Szymona Pawłowskiego. Interesująco lecącą piłkę skutecznie przecięli obrońcy gości.

20'
Patryk Tuszyński - jedyny zawodnik Zagłębia Lubin, który operuje teraz na połowie przeciwnika.

19'
Gospodarze usiłują przybliżyć się pod szesnastkę lubinian. Aktualny wynik powinien obligować ich do podjęcia dużo większego ryzyka.

17'
Szymon Pawłowski centrował w kierunku Cristovao. Blisko ustawieni stoperzy gości skutecznie zatrzymali snajpera beniaminka.

15'
KGHM Zagłębie Lubin poradziło sobie z niebezpieczną wrzutką z lewego narożnika boiska.

14'
żółta kartka Sasa Balić nie wystąpi w następnej kolejce ligowej. Bezpardonowa nakładka.

13'
"Miedziowi" bardzo pewnie rozgrywają piłkę. Dwa szybkie ciosy zadane przeciwnikowi powinny zmotywować przyjezdnych do kolejnych działań.

12'
Gooooooool! Zmiana rezultatu! Bartłomiej Pawłowski pokazał, że jest jednym z najlepszych zawodników w polskiej lidze! Kapitalna szarża w polu karnym, a następnie sprytna podcinka nad interweniującym bramkarzem.

10'
Goooooool! Zagłębie Lubin objęło prowadzenie w tym meczu! Bartłomiej Pawłowski bardzo silnym, płaskim uderzeniem z bliskiej odległości zaskoczył Dawida Kudłę.

8'
Pozycję spaloną dostrzegł sędzia liniowy. Zawinił Patryk Tuszyński.

7'
Cristovao przewrócił swojego rywala na wysokości pola karnego Zagłębia Sosnowiec.

6'
Krótko rozegrany korner przez gości. Kombinacyjne rozegranie piłki nie pozwoliło jednak wypracować sobie sytuacji strzeleckiej.

5'
Faul w ofensywie autorstwa Wrzesińskiego.

4'
Dzisiejsze widowisko obserwują również sędziowie w wozie z systemem VAR.

2'
Bohar popełnił przewinienie w polu karnym przeciwnika. Sytuacja zakończyła się interwencją arbitra głównego.

1'
Piłkarze lubińskiej ekipy rozpoczęli.

*'
Pierwszy gwizdek sędziego!

*'
Przed rozpoczęciem spotkania nastąpi minuta ciszy.

*'
Bohaterowie nadchodzącego pojedynku wyszli na plac gry.

*'
W rundzie jesiennej Zagłębie Lubin wygrało 2:1 z Zagłębiem Sosnowiec. W tamtym starciu na ławce szkoleniowej "Miedziowych" był Mariusz Lewandowski, a z kolei u beniaminka Dariusz Dudek.

*'
Wojciech Myć będzie arbitrem głównym meczu w Sosnowcu.

*'
Obie drużyny nadchodzący bój rozpoczną o godz. 15:30

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia wraz z Nami relacji na żywo z meczu 17. kolejki LOTTO Ekstraklasy: Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Zagłębie Sosnowiec - Zagłębie Lubin, to zapraszamy do śledzenia meczu online