Cracovia - Lech Poznań online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
1 : 0

Pesković - Rapa, Dytiatjew, Datković, Siplak - Gol, Dąbrowski (56' Dimun) - Ferraresso, Wdowiak (89' Strózik) - Cabrera (90+2' Helik), Hernandez.
Burić - Wasielewski, Janicki, Vujadinović, Kostevych - Trałka, Tiba - Makuszewski (67' Amaral), Jevtić (67' Gajos), Jóźwiak (83' Tomczyk) - Gytkjaer.

Wdowiak (55.)

Gol (86.) żółta kartka
Tiba (23.) żółta kartka

Mecze na żywo: Cracovia - Lech Poznań

*'
Dziękujemy Państwu za wspólnie spędzony czas.

*'
Nieudany powrót Adama Nawałki na ławkę trenerską. Lechici zaprezentowali się bardzo słabo. Były selekcjoner polskiej kadry ma przed sobą jeszcze mnóstwo pracy, aby wyprowadzić Kolejorza na prostą. Z kolei Cracovia zdobywa, w pełni zasłużenie, bardzo cenne punkty w kontekście walki o utrzymanie.

Koniec spotkania.

90+3'
Jak tego nie wykorzystali poznaniacy? Tomczyk, dobijając do pustej bramki piłkę odbitą przez Peskovicia, trafił w boczną siatkę.

90+2'
Ostatnia zmiana w klubie z Krakowa: Helik zajął miejsce Cabrery.

90'
Sędzia doliczył trzy minuty do drugiej połowy.

89'
Druga zmiana w Cracovii: Strózik zastąpił Wdowiaka.

86'
żółta kartka Żółtym kartonikiem napomniany Gol.

85'
Nieudany strzał Amarala. Portugalczyk podjął decyzją o próbie zaskoczenia Peskovicia, ale wyraźnie chybił.

84'
Wolej Tiby poszybował wysoko nad bramką.

83'
Trzecia roszada w klubie ze stolicy Wielkopolski: Tomczyk za Jóźwiaka.

80'
Datković główkował obok celu.

79'
Małopolski zespół zdobył rzut rożny.

77'
Zawodnicy Adama Nawałki nie potrafią rozerwać szyków obronnych Cracovii.

75'
Krakowianie wybili piłkę poza obręb szesnastki.

74'
Kolejny korner dla Lecha Poznań.

73'

71'
Spalił akcję swojego zespołu Wdowiak.

69'
Nie był to najlepiej rozegrany korner. Bez zagrożenia.

68'
Gajos zablokowany przy linii bocznej i będzie rzut rożny dla gości.

67'
Podwójna zmiana w Kolejorzu: Amaral i Gajos pojawili się na murawie, opuścili boisko Makuszewski oraz Jevtić.

65'
Pesković świetnie wybronił uderzenie Gytkjaera z bliska! To powinien być remis.

63'
Obyło się bez jakiegokolwiek zagrożenia po tym rzucie rożnym.

62'
Lechici wywalczyli korner.

61'

59'
Cabrera minimalnie spudłował w polu karnym Lecha Poznań.

58'
Na ofsajdzie został złapany Cabrera.

56'
Pierwsza korekta w składzie Cracovii: Dimun w miejsce Dąbrowskiego.

55'
1:0! Wdowiak zdobył gola!
Gracz gospodarzy nie dał sobie odebrać piłki Wasielewskiemu, wpadł w pole karne i uderzeniem, które pod drodze odbiło się od słupka, pokonał golkipera.

54'
Dużo walki, mało piłkarskiej jakości - tak można podsumować grę obydwu klubów.

52'
Ferraresso wygrał pojedynek fizyczny z Jóźwiakiem, dzięki czemu skutecznie powstrzymał szarżującego skrzydłowego przyjezdnych.

50'
Futbolówka przeleciała przez całą szesnastkę. Bez zagrożenia pod bramką Lecha.

49'
Rzut rożny dla gospodarzy.

48'
Gytkjaer uderzył obok bramki po zagraniu Kostevycha. Pesković odprowadził piłkę wzrokiem.

47'
Centra Dąbrowskiego praktycznie prosto w rękawice Buricia.

46'

*'
Bez zmian w wyjściowych składach.

*'
Dwudziestu dwóch graczy powróciło na murawę.

*'
Garść statystyk:

*'
Po naprawdę obiecującym początku, później starcie przeszło w fazę szarego spotkania ligowego. Wynik wydaje się być sprawiedliwy dla obu stron.

Przerwa.

45+1'
Silne, ale i niecelne uderzenie Dąbrowskiego sprzed pola karnego.

45'
Minuta doliczona do regulaminowego czasu.

45'
Błąd Janickiego omal nie skończył się dogodną okazją dla rywala. Jego pomyłkę naprawił Vujadinović, dając się sfaulować.

43'
Na razie nic nie wskazuje na to, aby ktoś zdołał zdobyć bramkę przed końcem pierwszej części spotkania.

40'
Przebieg meczu z pewnością nie porywa kibiców. Nie dzieje się zbyt wiele na murawie.

38'
Zagotowało się w szesnastce lechitów! Rapa miał dużo miejsca i czasu na wejście w pole karne, dograł do Cabrery, który nie trafił czysto w piłkę, co uratowało Buricia.

37'

36'
Bramkarz gospodarzy poradził sobie z mocnym uderzeniem Makuszewskiego.

34'
Cracovia wyekspediowała futbolówkę poza gorący obszar.

33'
Faul Ferraresso na Kostevychu na wysokości pola karnego Pasów. Stały fragment gry dla podopiecznych trenera Nawałki.

32'
Kolejorz zepsuł kontratak, konkretnie Gytkjaer wraz z Tibą.

30'
Wdowiak posłał słaby strzał zza szesnastki. Burić tylko patrzył, w którym miejscu futbolówka opuści plac gry.

28'
Pesković z dużą dozą szczęścia złapał piłkę po zagraniu jednego z jego kolegów. Było blisko samobója po centrze Jevticia.

27'
Przyblokowany strzał z dystansu Tiby, od narożnika boiska zaczną poznaniacy.

25'
Gra chwilowo zastopowana, Dąbrowskiemu pomaga sztab medyczny drużyny z Krakowa.

23'
żółta kartka Żółta kartka dla Tiby za ostre wejście w okolicy środka placu gry.

22'
Strzał Jevticia mocno niecelny.

21'
Stały fragment gry dla Kolejorza blisko pola karnego miejscowych. Faulowany Trałka, może być groźnie.

20'
Hernandez złapany na pozycji spalonej.

18'
Strzał Gytkjaera z pola karnego nie znalazł drogi do celu.

17'
Wdowiak uprzedził Buricia, ale nie zdołał skierować futbolówki do siatki! Duże szczęście bośniackiego golkipera Lecha.

15'
Nieudane dogranie Siplaka z lewej flanki.

14'
Wrzutka Kostevycha zamieniła się w strzał i wylądowała na poprzeczce! Następnie piłka opuściła pole gry.

13'
Nieprecyzyjne długie podanie Jevticia. Wznowi grę Pesković.

11'
Dytiatjew spudłował w doskonałej sytuacji po zagraniu Datkovicia! Akcja środkowych defensorów mogła przynieść Pasom bramkę.

10'
Korner dla Cracovii po wybiciu Wasielewskiego.

8'
Złe przyjęcie futbolówki w wykonaniu Jevticia zakończyło atak pozycyjny gości. Po chwili gospodarze zepsuli kontrę niedokładnym podaniem w szesnastkę przeciwnika.

7'
Datković przeciął płaską centrę Makuszewskiego.

6'
Bezpośrednie uderzenie Hernandeza przeszło metr obok słupka.

5'
Przewinienie Trałki w pobliżu swojego pola karnego. Jest rzut wolny dla krakowian.

4'
Dobrze wygląda zespół Adama Nawałki w pierwszych minutach tego spotkania.

3'
Gytkjaer nie wykorzystał stuprocentowej okazji! Jóźwiak idealnie zgrał głową podanie Jevticia, prosto pod nogi Duńczyka, który jednak źle złożył się do strzału i przestrzelił.

1'
Już pierwsza akcja lechitów, dośrodkowanie Kostevycha zostało na raty wyłapane przez Peskovicia.

1'
Zaczęli przyjezdni.

*'
Piłkarze meldują się na płycie głównej boiska. Rozbrzmiewa hymn Cracovii. Za krótką chwilę rozpocznie się rywalizacja.

*'
PZPN do poprowadzenia zbliżającego się pojedynku wyznaczył Szymona Marciniaka z Płocka.

*'
Rezerwowi gospodarzy: Stępniowski, Helik, Pestka, Dimun, Strózik, Budziński, Zenjov.

*'
Michał Probierz odkrył karty.

*'
Ławka rezerwowych Kolejorza: Putnocky, Goutas, De Marco, Cywka, Gajos, Amaral, Tomczyk.

*'
Goście rozpoczną zawody w powyższym składzie.

*'
Obydwie ekipy zmierzyły się ze sobą na początku obecnego sezonu. Wtedy lechici, prowadzeni jeszcze przez Ivana Djurdjevicia, pokonali krakowian 2:0.

*'
Mecz przyjaźni z pewnego powodu jest wydarzeniem kolejki. Chodzi oczywiście o powrót na ławkę trenerską Adama Nawałki, który zadebiutuje w roli szkoleniowca poznaniaków.

*'
Zapraszamy do śledzenia spotkania na żywo pomiędzy Cracovią i Lechem Poznań. Pierwszy gwizdek sędziego zabrzmi o 18:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Cracovia - Lech Poznań, to zapraszamy do śledzenia meczu online