Śląsk Wrocław - Miedź Legnica online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Miedź Legnica
0 : 1

Wrąbel - Broź, Pawelec, Golla, Cotra, Pich (74' Szczepan), Augusto, Pałaszewski (82' Samiec-Talar), Gąska (46; Piech), Cholewiak, Robak.
Sapela - Zieliński, Żyro, Osyra, Pikk, Purzycki, Miljković, Fernandez (90+1' Bartczak), Ojamaa, Szczepaniak (78' Piasecki), Forsell.

Fernandez (43.)

Mecze na żywo: Śląsk Wrocław - Miedź Legnica

'
Dziękujemy za śledzenie relacji live. O 20:30 zapraszamy na mecz Arka - Jagiellonia na żywo.

90+4'
Koniec meczu. Miedź awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski.

90+3'
Śląsk stara się atakować, ale nie starczy mu raczej czasu. Doliczony czas już minął.

90+1'
Piasecki dośrodkował płasko wzdłuż bramki, ale Ojaame uprzedził obrońca i wybił piłkę na rzut rożny.

90+1'
Bartczak zastąpił Fernandeza.

89'
Skoro na boisku nudy to poanalizujmy,

88'

86'
Piech z dziesięciu metrów uderzył nad bramką.

85'
Piech dośrodkował w pole karne do Szczepana, ale w ostatniej chwili piłkę na rzut rożny wybił Żyro.

82'
Samiec-Talar zastąpił Pałaszewskiego.

81'
Bardzo nieudanie sprzed pola karnego uderzył Cholewiak.

78'
Piasecki zastąpił Szczepaniaka.

76'
Wrąbel pewnie interweniował po strzale Ojaamy z dystansu.

74'
Szczepan zastąpił Picha.

72'
Było groźnie pod bramką Miedzi. Cholewiak uprzedził Sapelę i dośrodkował na piąty metr, ale jeden z obrońców zdołał wybić piłkę!

65'
Odpowiedź Miedzi, ale tam również zabrakło zdecydowania i nie było strzału.

63'
Dobra akcja Śląska, ale Robak został powstrzymany w polu karnym.

58'
Mogło być 1:1. Po dośrodkowaniu w pole karne znakomicie głową uderzył Pich, ale Sapela w efektowny sposób wybił piłkę na rzut rożny.

56'
Zieliński uderzył lewą nogą z szesnastu metrów, ale posłał piłkę obok bramki. Mogło być groźnie.

55'
NIecelny strzał Forsella.

50'
Wciąż na boisku nie dzieje się nic ciekawego.

46'
Początek drugiej połowy. Piech zastąpił Gąskę.

45'

45'
Bardzo niecelny strzał Augusto z pola karnego.

43'
Goool! Fernandez otrzymał piłkę przed polem karnym, przebiegł z nią kilka metrów mimo asysty czterech obrońców i płaskim strzałem pokonał bramkarza!

40'
Śląsk przeważa, ale nie przekłada się to na sytuacje.

34'
Ojaama dobrze dośrodkował w pole karne, ale obrona Śląska nie dała się zaskoczyć.

31'
Pół godziny gry za nami. Wciąż 0:0 i mało groźnych sytuacji.

28'
Śląsk jest zespołem przeważającym.

25'
Dobre dośrodkowanie Brozia w kierunku Robaka. Osyra zdołał jednak wybić piłkę na rzut rożny.

22'
Pich uderzył sprzed pola karnego. Lekko i niecelnie, choć niewiele brakowało, a tor lotu piłki zmieniłby Gąska.

20'
Sapela minął się z piłką na ósmym metrze, ale Cholewiak z woleja nie trafił do bramki.

17'
Miedź przedostała się pod pole karne Śląska, ale Forsell niecelnie zagrywał na prawą stronę.

13'
Jak na razie z boiska wieje nudą. Nie mieliśmy żadnej groźnej sytuacji.

7'
Po dośrodkowaniu Gąski głową piłkę strącił Golla. Nie trafił jednak w bramkę.

7'
Broź dośrodkował w pole karne, akcję zamknął Cholewiak, który został jednak zablokowany. Po chwili Cotra sprzed pola karnego uderzał obok bramki, ale będzie rzut rożny.

6'
Sporo gry w środku pola.

2'
Niepewna interwencja obrońców Śląska, ale nie wykorzystał tego Pikk, który źle przyjmował piłkę.

2'
Dramatyczna frekwencja na meczu.

1'

'
Piłkarze są już na boisku. Za moment początek meczu.

'
Ławka rezerwowych Miedzi: Szpaderski, Garguła, Piasecki, Camara, Kisiel, Bartczak, Cruz.

'
Ławka rezerwowych Śląska: Słowik, Farshad, Radecki, Dankowski, Samiec-Talar, Szczepan, Piech.

'
Początek meczu Pucharu Polski Śląsk - Miedź o godzinie 17:00.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Śląsk Wrocław - Miedź Legnica, to zapraszamy do śledzenia meczu online