Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
Arka Gdynia
0 : 2

Krzepisz - Socha, Maghoma, Marić (88' Zbozień), Marciniak - Nalepa, Deja, Janota - Zarandia (80' Marcus), Jankowski, Aankour (81' Siemaszko)
Sandomierski - Frankowski, Mitrović, Runje (46' Klemenz), Bodvarsson - Romanchuk, Machaj (65' Pospisil), Poletanović, Guilherme, Świderski (61' Sheridan) - Klimala

Mecze na żywo: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok

Dziękujemy Wszystkim za wspólnie spędzony czas.

Jagiellonia Białystok wywalczyła awans do 1/4 finału Pucharu Polski. Kluczowym fragmentem tego spotkania, w mojej opinii, była czerwona kartka dla Adama Deji.

Ostatni gwizdek sędziego!

90+3'
Niezdarną interwencję na przedpolu wykonał Grzegorz Sandomierskiego. Gafy bramkarza nie wykorzystali jednak przeciwnika, którzy byli blisko ustawieni bramki gości.

90+2'
Arka chce zdobyć gola kontaktowego, ale te ataki są bardzo leniwe.

90+1'
Maciej Jankowski próbował zagraniem głową zakończyć akcję z prawego skrzydła boiska. W ostatniej chwili uprzedził go defensor Jagiellonii.

90'
Bonusowy czas: 4 minuty.

89'
Ostatnie sekundy regulaminowego czasu gry.

88'
Luka Marić zastąpiony przez Damiana Zbozienia.

87'
Gooooooool! Podwyższenie Jagiellonii dał Patryk Klimala! Młody snajper dobił piłkę do pustej bramki! Był w odpowiednim momencie i w odpowiednim czasie.

85'
Grzegorz Sandomierski fantastycznie wyciągnął nieprzyjemne uderzenie lecące tuż pod poprzeczkę! Mamy festiwal bramkarskich parad w ostatnich minutach.

85'
Patryk Klimala miał piłkę, która powinna "zamknąć" ten mecz! W starciu z bramkarzem uderzył wprost w niego!

84'
Grzegorz Sandomierski doskonale wypiąstkował wrzutkę z prawego narożnika boiska.

83'
"Arkowcom" zależy na czasie. Wszystkie siły zostały wydelegowane w pobliże bramki Jagiellonii.

81'
Rafał Siemaszko zmienił na boisku Nabila Aankoura.

80'
Marcus da Silva dał zmianę za Lukę Zarandię.

79'
Przewinienie taktyczne w realizacji Przemysława Frankowskiego. Kara indywidualna na jego koncie.

78'
Przygotowywana jest podwójna zmiana w szeregach gospodarzy.

76'
Arka Gdynia musi ruszyć do śmielszych ataków, jeśli marzy o doprowadzeniu do dogrywki.

75'
Goooooool! Grę w przewadze szybko wykorzystali zawodnicy gości! Kapitalnie na wolne pole został wystawiony Cillian Sherian! Napastnik pokonał Krzepisza znakomitym, płaskim uderzeniem w lewy, dolny róg bramki.

73'
żółta kartka Żółty kartonik pojawił się również na koncie Bodvara Bodvarssona.

72'
żółta kartka Żółtą kartkę za niesportowe zachowanie otrzymał Maciej Jankowski.

71'
czerwona kartka Czerwona kartka! Adam Deja nie wytrzymał ciśnienia i presji na boisku! Na płycie murawy wywiązała się zupełnie niepotrzebna przepychanka.

70'
Krzepisz musiał się wyciągnąć, by zatrzymać wielce kąśliwy strzał z dystansu! Romanchuk posłał ciekawy strzał z okolic 30 metrów.

68'
Gwizdek sędziego. Bodvarsson zgrabnie na przeciwniku wymusił przewinienie.

67'

65'
Mateusz Machaj zastąpiony przez Martina Pospisila.

64'
Martin Pospisil wejdzie na boisko.

63'
Grzegorz Sandomierski wyłapał zaskakujący strzał Nabila Aankoura. Gospodarze próbują zdominować ekipę przyjezdnych.

61'
Karol Świderski wylądował wśród innych rezerwowych swojego zespołu. Cillian Sheridan już się zameldował na murawie.

60'
Na stadionowym zegarze wybiła godzina gry. Jeśli taki rezultat utrzyma się do końca regulaminowego czasu gry, to będziemy świadkami dogrywki.

58'
W polu karnym Arki ponownie upadł Patryk Klimala. Sędzia nakazał grać dalej.

56'
Lepszy fragment czasu gry w wykonaniu gospodarzy.

55'
Nieudane dośrodkowanie wykonał Tadeusz Socha. Zagranie z pełnego biegu nie okazało się być czymś wysokiej klasy.

53'
Trener Zbigniew Smółka ma dalej komplet zmian do zrealizowania.

52'
Przemysław Frankowski idealnie wyszedł na obieg. Zawodnikowi pozostawało już tylko dograć do swoich kolegów, ale nie wyszło. Piłka wyszła za plac gry.

50'
Grzegorz Sandomierski bardzo dobrze wyszedł do wrzutki z prawego narożnika boiska. Udany chwyt futbolówki po dośrodkowaniu.

49'
Luka Zarandia z niemal już linii końcowej boiska dorzucił piłkę. Grzegorz Sandomierski wypruł futbolówkę przed siebie.

48'
Patryk Klimala upadł w polu karnym Arki Gdynia. O rzucie karnym dla Jagiellonii nie mogło być mowy. Udana i czysta interwencja w wykonaniu Maghomy.

47'
Lukas Klemenz pojawił się na boisku. Zdjęty z placu gry został Ivan Rujne.

46'
Arka Gdynia rozpoczęła II połowę spotkania!

Koniec I odsłony meczu w Gdyni!

45+2'
W boczną siatkę poleciało bezpośrednie dośrodkowanie od rzutu wolnego. Jagiellonia Białystok miała szansę coś wykreować po tym stałym fragmencie gry.

45+1'
Złamał przepisy gry napastnik Arki Gdynia, Maciej Jankowski.

45'
Dwie minuty zostały doliczone do czasu gry I połowy tego spotkania.

44'
Zanosi się na wymuszoną zmianę w składzie Jagiellonii Białystok.

43'
Arka jest coraz groźniejsza po stałych fragmentach gry. Być może jedna z wrzutek z kornera zakończy się sytuacją strzelecką.

42'
Zablokowana próba Michała Nalepy. Wiele dzisiaj oglądaliśmy zagrań z dystansu.

40'
Obie strony tej rywalizacji walczą o każdy centymetr murawy boiska. Faul za faul. Do tej pory nikt jeszcze nie dostał żółtej kartki.

39'
Poletanović skutecznie zastawił się z futbolówką. Blisko ustawiony przeciwnik nie miał innego wyjścia, musiał faulować.

37'
Adam Marciniak blisko był, aby Arka się cieszyła z gola! Kąśliwe zagranie piłki głową, po centrze, powędrowało obok prawego słupka bramki.

36'
Sporymi krokami zbliżamy się do końca I odsłony tego pojedynku, a obie ekipy nie potrafiły wypracować sobie nawet jednej okazji bramkowej.

34'
Sztab fizjoterapeutów pojawił się na płycie murawy. Piłkarz Jagiellonii zasygnalizował jakieś kłopoty zdrowotne.

33'
Maghoma w porę przyblokował Klimalę, który próbował wślizgiem wykończyć dogranie z prawej flanki placu gry.

31'
Przemysław Frankowski niefortunnie zderzył się z Adamem Marciniakiem. Będzie aut dla gości tego spotkania.

30'
Rzut wolny dla przyjezdnych. Nabil Aankour zbyt ostro chciał przejąć piłkę blisko szesnastki przeciwnika.

28'
Na bliższy słupek wrzucił piłkę wykonawca stałego fragmentu gry. Dobrze ustawił się jeden z defensorów Jagiellonii Białystok.

27'
Zagranie piłki ręką gracza Jagiellonii. Sytuacja wydarzyła się na wysokości pola karnego gości.

25'
Mateusz Machaj autorem kolejnej próby zza pola karnego. Brawa należą się za odwagę i ambicję, ale wciąż szwankuje jakość.

24'
Faul w ofensywie. Maciej Jankowski był przekonany o swojej niewinności.

22'
Bardzo ciekawe dośrodkowanie w kierunku Przemysława Frankowskiego zaprezentował Guilherme. Pomocnik "Jagi" nieznacznie minął się z lecącą piłką.

21'
Michał Janota bardzo koszmarnie skiksował. Pomocnik Arki Gdynia miał ogrom czasu i miejsca pod polem karnym rywala.

19'
Patryk Klimala bez żadnego pardonu potraktowany przez Maghomę. Ten obrońca otrzymał ostatnie ostrzeżenie.

18'
Maciej Jankowski ciut za wolno zbierał się ze strzałem w polu karnym przeciwnika. Genialny wślizg w wykonaniu Tarasa Romanchuka uchronił Jagiellonię przed sporym zagrożeniem.

17'

15'
Mocne strzelenie Patryka Klimali. Stoper Maghoma umiejętnie wślizgiem zablokował tor lotu piłki.

14'
Przewinienie popełnił Mateusz Machaj. Doświadczonemu zawodnikowi chodziło o przerwania kontry przeciwnika.

12'
Ambitnie, zza pola karnego, swojego szczęścia próbował Luka Zarandia. Nieoczekiwany strzał Gruzina nie potrafił zaskoczyć kompletnie zasłoniętego Grzegorza Sandomierskiego.

11'
Bocznemu obrońcy Arki Gdynia udało się zatrzymać wrzutkę z lewej flanki boiska.

10'
Mateusz Machaj podjął błyskawiczną decyzję o strzale z dalszej odległości od bramki. Płaska próba poleciała obok lewego słupka bramki.

8'
Sędzia główny wyłapał faul taktyczny. Poletanović był pociągany za koszulkę.

7'
Nabil Aankour był ewidentnie faulowany na swojej połowie boiska.

6'
Zablokowane zagrania od Przemysława Frankowskiego. Zawodnik Jagiellonii chciał dośrodkować w kierunku swoich klubowych kolegów.

4'
Adam Deja zaliczył soczyste uderzenie od rzutu wolnego. Ładnie lecącą futbolówkę bez problemu przechwycił Grzegorz Sandomierski.

3'
Arka Gdynia zyskała rzut wolny. Odległość jest atrakcyjna do podjęcia decyzji o oddaniu bezpośredniego strzału od rzutu wolnego.

2'
Zbyt mocne dośrodkowanie z prawego skrzydła boiska wymienił Michał Janota. Od strefy bramkowej nową akcję wznowi Grzegorz Sandomierski.

1'
Wicemistrzowie Polski z poprzedniego zainaugurowali dzisiejszy występ.

*'
Pierwszy gwizdek arbitra głównego już na Nami!

*'
Piłkarze znajdują się już na murawie.

*'
W poprzedni piątek obie ekipy rozegrały mecz w LOTTO Ekstraklasie. W bardzo emocjonującym boju lepsza okazała się Jagiellonia Białystok, pokonując Arkę (3:1).

*'
Pan Krzysztof Jakubik będzie odpowiedzialny za wydawanie sprawiedliwych werdyktów na placu gry.

*'
Obsada piłkarzy rezerwowych Arki Gdynia: Molenda, Zbozień, Danch, Młyński, Marcus, Danielak, Siemaszko.

*'
Trener Ireneusz Mamrot na ławce rezerwowych pozostawił taki zestaw graczy Jagiellonii: Kelemen, Klemenz, Grzyb, Novikovas, Sheridan, Pospisil, Łapiński.

*'
Jeden z hitów 1/8 finału Pucharu Polski rozpocznie się o godz. 20:30.

*'
Zapraszamy Wszystkich do śledzenia naszej relacji na żywo z meczu: Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Arka Gdynia - Jagiellonia Białystok, to zapraszamy do śledzenia meczu online