Piast Gliwice - GKS Bełchatów online -> EkstraklasaLive.PL - Mecze na żywo online, relacje live w internecie
GKS Bełchatów
5 : 0

Szmatuła (68' Cifuentes) – Mokwa, Hebert, Horvath, Brożek – Izvolt (34' Zivec), Martinez, Hanzel, Szeliga, Badia (60' Vassiljev) – Janczyk.
Zubas – Basta, Baranowski, Telichowski, Mójta – Baran, Rachwał (46' Sawala) – Norambuena (46' Prokić), Poźniak (73' Wacławczyk), Mak – Ślusarski.

*'
Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje LIVE. W czwartek na żywo będziecie mogli śledzić mecz Lech Poznań - Jagiellonia Białystok oraz Legia Warszawa - Pogoń Szczecin.

90+2'
Koniec meczu. Piast Gliwice zdemolował GKS Bełchatów 5:0.

90'
Sędzia doliczył dwie minuty.

90'
Mak dośrodkował w pole karne, piłkę strącił Telichowski, ale ta ani nie trafiła w bramkę, ani nie zdołał sięgnąć jej Sawala.

89'
Mocne i dobre uderzenie Sawali z dystansu i Cifuentes z trudem odbił piłkę na rzut rożny.

88'
Niecelne uderzenie Maka.

87'
Gliwiczanie dobrze powstrzymali Mójtę w polu karnym.

85'
Baran z dystansu uderzył bardzo niecelnie.

85'
Martinez zablokował strzał Prokicia.

83'
Strzał Szeligi z ostrego kąta obronił Zubas.

80'
Chwilowa przerwa w grze, ponieważ w starciu powietrznym z Janczykiem ucierpiał Telichowski.

79'
Spokojniejszy okres gry. Bełchatów już podłamany. Czy Piast zada kolejne ciosy?

74'
Goool! Cudowne trafienie Vassiljeva. Estończyk otrzymał piłkę na środku boiska i ok. 40 metrów przelobował wysuniętego od bramki Zubasa! Błąd bramkarza Bełchatowa. .

73'
Wacławczyk zastąpił Poźniaka.

72'
Bardzo niecelny strzał Brożka.

71'
Mocny strzał Szeligi z dystansu i Zubas odbił piłkę do boku.

70'
Zivec dobrze urwał się obrońcom, ale szybszy był Zubas, który złapał piłkę.

68'
Zmiana w... bramce Piasta. Cifuentes zastąpił Szamtułę.

64'
Ależ szansa Bełchatowa! Po dośrodkowaniu z lewej strony boiska uderzał Ślusarski, Hanzel wybił piłkę z linii bramkowej, dobijał jeszcze Sawala, ale też został zablokowany, a kolejna próba Ślusarskiego była niecelna.

63'
Goool! Mocny strzał w prawy róg Dawida Janczyka i jest już 4:0!.

62'
Rzut karny dla Piasta! Zivec był faulowany przez Barana.

60'
Vassiljev zastąpił Badię.

57'
GKS ma przewagę optyczną. Piast skupia się na kontratakach, które są groźne.

55'
Dobra okazja dla Bełchatowa. Baranowski przyjął piłkę w polu karnym po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, ale uderzył fatalnie i piłka przeleciała obok słupka.

52'
Szamtuła wybił piłkę po próbie lobowania przez Mójtę.

51'
Dobra akcja Janczyka, piłka trafiła do Ziveca, ale jego zbyt lekki strzał obronił Zubas.

49'
Kolejna świetna akcja rozegrana przez Badię. Janczyk uderzał z prawej strony pola karnego, ale nieco za lekko i piłkę złapał Zubas.

48'
Żółta kartka dla Szeligi za brzydki faul na Baranie.

47'
GKS mial świetną okazję do wyrównania. Mak minął obrońcę, ale z pola karnego posłał piłkę nad bramką. Zawodnik Bełchatowa powinien uderzyć z tej pozycji zdecydowanie lepiej.

46'

46'
Dwie zmiany w Bełchatowie. Boisko opuścili Norambuena i Rachwał, a weszli Prokić i Sawala.

45'
Koniec pierwszej połowy. Jak na razie Piast w pełni zasłużenie prowadzi z Bełchatowem 3:0.

45'
Goool! Wydawało się, że Bełchatów radzi sobie lepiej, a tymczasem Piast wyprowadził zabójczą kontrę. Badia zagrał z lewej strony do Janczyka, ten przyjął piłkę i strzałem po ziemi podwyższył wynik.

41'
Bełchatów trochę odważniej, a Piast teraz nieco się wycofał.

37'
Wreszcie szansa dla Bełchatowa. Ślusarski mocno uderzył po ziemi z pola karnego, ale pewnie interweniował Szmatuła.

36'
Goool! 2:0. Szeliga popędził prawą stroną boiska, zagrał po ziemi do Janczyka, ten oddał dobry strzał, który zdołał odbić Zubas, ale wobec dobitki Badii był już bezradny!.

34'
Boisko opuścił kontuzjowany Izvolt, a zastąpił go Zivec.

33'
Mogło być groźnie pod bramką Bełchatowa, ale obrońca zdołał przeciąć podanie Szeligi do Badii i piłkę złapał Zubas.

31'
GKS ma problem, aby wymienić kilka celnych podań.

28'
Olbrzymią przewagę ma Piast. GKS Bełchatów ma problemy z wyjściem z własnej połowy.

27'
Hebert uderzał głową po rzucie rożnym, piłkę próbował wybijać Basta i był bliski zaskoczenia własnego bramkarza.

25'
Niecelny strzał głową Horvatha.

24'
Kolejne niedokładne podanie do Janczyka, który stara się uciekać obrońcom.

21'
Od kilku minut brakuje sytuacji strzeleckich.

19'
GKS notuje sporo strat.

17'
Bełchatów przedostał się pod pole karne Piasta, ale nie potrafił zagrozić bramce Szmatuły i piłkę wybili obrońcy.

15'
Martinez uderzył z dużej odległości nad poprzeczką.

13'
Piast dominuje w tym meczu.

11'
Z ponad 30. metrów uderzał Szeligi. Nie trafił jednak w światło bramki.

10'
Hanzel uderzał zza pola karnego, ale za lekko, aby zaskoczyć Zubasa.

10'
Prezes Legii, Bogusław Leśnodorski kibicuje Dawidowi Janczykowi.

8'
Goool! Kapitalnie z rzutu wolnego uderzył Badia i totalnie zaskoczony Zubas musiał wyjąć piłkę z siatki.

7'
Teraz lepszy okres gry Piasta.

6'
Szeliga zagrywał prostopadle do Janczyka, ale za mocno i piłka w rękach bramkarza.

4'
Jak na razie dłużej przy piłce utrzymują się goście.

2'
Michał Mak uderzył z prawej strony pola karnego, ale niecelnie.

1'

0'
Ławka rezerwowa GKS Bełchatów: Malarz, Szymorek, Sawala, Zięba, Wacławczyk, Prokić, Bartosiak.

0'
Ławka rezerwowych Piasta Gliwice: Cifuentes, Osyra, Murawski, Vassiljev, Podgórski, Zivec, Wilczek.

0'
Prezentujemy już składy obu drużyn.

0'
Zapraszamy na relację LIVE z meczu Pucharu Polski pomiędzy Piastem Gliwice, a GKS Bełchatów. Początek o godzinie 20:45.

Mecze na żywo w internecie za darmo. Jeśli nie możesz obejrzeć za darmo transmisji z Piast Gliwice - GKS Bełchatów, to zapraszamy do śledzenia meczu online